cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Nehebica

  
clock-img

27.10.2010, 16:30

clock-img

Domy

pencil-img

3417

Ajmo cure.. molim iskreno..
Da li to utječe na vašu psihu izražavanja, ponašanja i raspoloženja?
Na mene puno to djeluje...što se vidi iz današnjeg pisanja koliko sam vesela i raspoložena user posted image user posted image

clock-img

27.10.2010, 16:35

clock-img

Imra

pencil-img

3299

user posted image user posted image user posted image

clock-img

27.10.2010, 16:36

clock-img

pincirotvajler

pencil-img

12489

zadnjih 6g kod mene je najduža nehebica bila 5d..(osim oko poroda 23d)
i tih dana sam luda, a i boli me glava--ko npr ovisnik o kavi koji nemre funkcionirat ak ne popije bar jednu na danuser posted image
jel dost iskreno il treba još?user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

clock-img

27.10.2010, 16:36

clock-img

BruMa

pencil-img

2513

To ne utječe na nikakav način na moje raspoloženje,ni pozitivno ni negativno.

_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded

clock-img

27.10.2010, 16:36

clock-img

ama

pencil-img

760

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...Osobe koje vas mrze su samo zbunjeni ljudi koji nemogu da razumiju zasto vas svi ostali vole ;)))).....

clock-img

27.10.2010, 16:39

clock-img

njanja

pencil-img

8766

ma razmišljam da li da odgovorim ili ne jer ako odgovorim i to još sad na tvoju temu, ti ćeš misliti da bi se ja svađala user posted image user posted image

 
uglavnom, u životu me vodi razum, tako da hebica ili nehebica ne utječe na mene i moje ponašanje....ono jedino što znam je da sam od 19 tj trudnoće pa do skoro 3 mj idržala bez sexa zbog lječničke zabrane (znači cca 7 mj) i mogu reći da to nije imalo nikakvog utjecaja na moje ponašanje i moj brak i odnos s mužem...eto, meni he ili neh nije "misao vodilja", ali kada ostanem bez zdravog razuma, onda me vodite tamo gdje ne smijem ni spomenuti user posted image
 


_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

clock-img

27.10.2010, 16:45

clock-img

Domy

pencil-img

3417

aha njanjo sad sam te čopila kažeš 7 mj bez nehebice ..e vidiš ja bi rekla da se kod tebe tek sad to počelo izražavat...user posted image user posted image
al danas me nečeš moći izbacit iz takta previše sam raspoloženauser posted image user posted image

clock-img

27.10.2010, 16:52

clock-img

ama

pencil-img

760

sto se hvalis Domyuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...Osobe koje vas mrze su samo zbunjeni ljudi koji nemogu da razumiju zasto vas svi ostali vole ;)))).....

clock-img

27.10.2010, 16:54

clock-img

nemirna mama

pencil-img

873

IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

zadnjih 6g kod mene je najduža nehebica bila 5d..(osim oko poroda 23d)
i tih dana sam luda, a i boli me glava--ko npr ovisnik o kavi koji nemre funkcionirat ak ne popije bar jednu na danuser posted image
jel dost iskreno il treba još?user posted image



potpisujem od A-Ž.....čuj pinci a da nas dvije nismo nešto u roduuser posted image


_____________________________



Zivot je kao procitan roman samo razlika je u tome sto se u romanu mozes vratiti na ljepse strane a u zivotu nikada na ljepse dane!!!!

clock-img

27.10.2010, 16:57

clock-img

Domy

pencil-img

3417

ama pa moraš malkice ..pa nečete mi valjda i to zamjerituser posted image
ajde da čujem i tebe ne se stidit sve je to za ljudeuser posted image user posted image user posted image

clock-img

27.10.2010, 17:02

clock-img

breskvica22

pencil-img

557

inace mi je to dosta vazno u zivotu i moram cesto dobiti porcijuuser posted image user posted image user posted image user posted image
ako nema neko vrijeme"slatkisa" postanem lagano malo zivcana,ali mogu bez toga neko vrijeme. ali ne predugo.
dok sada odkad sam trudna mi nepada na pamet!!!!!!! jer i nesmijem pa ni nerazmisljam o tome. a inace jako cesto razmisljam o tome(prije trudnoce) pa mi dodje period  da bi stalno divljala,a nekad mi se tako neda.
ali da volim,volim jakoooooooo!

clock-img

27.10.2010, 17:03

clock-img

ama

pencil-img

760

naravno da necu zamjerit salim se a inace izbjegavam ovakve teme user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...Osobe koje vas mrze su samo zbunjeni ljudi koji nemogu da razumiju zasto vas svi ostali vole ;)))).....

clock-img

27.10.2010, 17:11

clock-img

buduća mamica

pencil-img

2482

apsolutno ne utječe na mene, zapravo mi uopće nije potrebno da bih normalno funkcionirala, nemojte ovo shvatiti kao da me uopće ne zanima akcija, zanima ali nedostatak iste me ne tangira

clock-img

27.10.2010, 17:13

clock-img

Imra

pencil-img

3299

na mene utice nedostatak kafe, cigara i cokolade,bez ostalog se moze user posted image user posted image

clock-img

27.10.2010, 17:14

clock-img

mama mery

pencil-img

5395

nebebica??? a sta je touser posted image user posted image user posted image
ja mogu uvijekuser posted image user posted image user posted image i to definitivno ne utjece na meneuser posted image


_____________________________



clock-img

27.10.2010, 17:15

clock-img

pincirotvajler

pencil-img

12489

IZVORNA PORUKA: nemirna mama

IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

zadnjih 6g kod mene je najduža nehebica bila 5d..(osim oko poroda 23d)
i tih dana sam luda, a i boli me glava--ko npr ovisnik o kavi koji nemre funkcionirat ak ne popije bar jednu na danuser posted image
jel dost iskreno il treba još?user posted image



potpisujem od A-Ž.....čuj pinci a da nas dvije nismo nešto u roduuser posted image



ma daj..pa ja mislila da nema tako ludih

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

clock-img

27.10.2010, 17:24

clock-img

Domy

pencil-img

3417

IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

IZVORNA PORUKA: nemirna mama

IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

zadnjih 6g kod mene je najduža nehebica bila 5d..(osim oko poroda 23d)
i tih dana sam luda, a i boli me glava--ko npr ovisnik o kavi koji nemre funkcionirat ak ne popije bar jednu na danuser posted image
jel dost iskreno il treba još?user posted image



potpisujem od A-Ž.....čuj pinci a da nas dvije nismo nešto u roduuser posted image



ma daj..pa ja mislila da nema tako ludih


očito čemo nas tri morati na liječenje...user posted image user posted image user posted image

clock-img

27.10.2010, 17:28

clock-img

Domy

pencil-img

3417

IZVORNA PORUKA: Imra

na mene utice nedostatak kafe, cigara i cokolade,bez ostalog se moze user posted image user posted image


neču reči da lažeš jer je to nekulturno al da negovoriš istinu to ču reči ..a ono najbitnije si zaboravila...user posted image user posted image
zovi muža da ga pitam ?

clock-img

27.10.2010, 17:32

clock-img

leilany

pencil-img

9082

IZVORNA PORUKA: Domy

Ajmo cure.. molim iskreno..
Da li to utječe na vašu psihu izražavanja, ponašanja i raspoloženja?
Na mene puno to djeluje...što se vidi iz današnjeg pisanja koliko sam vesela i raspoložena user posted image user posted image



ja sam u vecini slucajeva vedra i vesela.,a ne dobijem svaki danuser posted image



_____________________________

BEK 27.o5.o9.

clock-img

27.10.2010, 17:37

clock-img

Imra

pencil-img

3299

IZVORNA PORUKA: Domy

IZVORNA PORUKA: Imra

na mene utice nedostatak kafe, cigara i cokolade,bez ostalog se moze user posted image user posted image


neču reči da lažeš jer je to nekulturno al da negovoriš istinu to ču reči ..a ono najbitnije si zaboravila...user posted image user posted image
zovi muža da ga pitam ?




user posted image user posted image sta ces njega pitati, njemu nikad dosta, na njega mozda i uticeuser posted image

clock-img

27.10.2010, 17:38

clock-img

sina

pencil-img

1737

IZVORNA PORUKA: buduća mamica

apsolutno ne utječe na mene, zapravo mi uopće nije potrebno da bih normalno funkcionirala, nemojte ovo shvatiti kao da me uopće ne zanima akcija, zanima ali nedostatak iste me ne tangira
[/
quote]

isto tako i kod mene,ali mogu razumjeti i one koji bez toga ne mogu funkcionirati,pa nismo svi isti

_____________________________

16.03.2012- Korana
09.10.2013- Ivan

clock-img

27.10.2010, 17:40

clock-img

lidac0605

pencil-img

4975

Dakle ženske-ja sam sad u zadnjoj trudnoći morala pod mus bit na suhom 7 mjeseci i to mi je bilo PRESTRAŠNO jer nisam nikad imala takvih pauza otkad sam se počela keksat...Ne da mi je fitilj bio kratak,nego ga nije bilo,čovječe!!!
Nije da se keksamo svaki dan,al 2x na tjedan mora bit,to mi je glavna razonoda i ispušni ventil :-)

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"

clock-img

27.10.2010, 17:44

clock-img

mama deja

pencil-img

245

na mene ne utjece,mogu s tim a i bez toga,ali na mm jako utjece,eto siroce vec odbrojava dane kad cemo u akciju,trenutno sam 39+1,a vec jaaaakooo dugo nismo pa mi ga je i zao,ja sam od onih koje nisu nikako zaintersirane za to u trudnociuser posted image user posted image ,ali u normalnim okolnostima drugi dan poslije hopa cupa,meni su ruzicaste naocale na ocima i sve mi je super,hi hi,tako da na mene jedino na taj nacin utjece

clock-img

27.10.2010, 17:46

clock-img

njanja

pencil-img

8766


IZVORNA PORUKA: Domy

aha njanjo sad sam te čopila kažeš 7 mj bez nehebice ..e vidiš ja bi rekla da se kod tebe tek sad to počelo izražavat...user posted image user posted image
al danas me nečeš moći izbacit iz takta previše sam raspoloženauser posted image user posted image



A haaaa....vidis ti koji si samo ti psiholog kad si me prokuzila....
Raspolozenje vazi i za mene pa danas nema rata :)

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

clock-img

27.10.2010, 17:49

clock-img

nemirna mama

pencil-img

873

IZVORNA PORUKA: Domy

IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

IZVORNA PORUKA: nemirna mama

IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

zadnjih 6g kod mene je najduža nehebica bila 5d..(osim oko poroda 23d)
i tih dana sam luda, a i boli me glava--ko npr ovisnik o kavi koji nemre funkcionirat ak ne popije bar jednu na danuser posted image
jel dost iskreno il treba još?user posted image



potpisujem od A-Ž.....čuj pinci a da nas dvije nismo nešto u roduuser posted image



ma daj..pa ja mislila da nema tako ludih


očito čemo nas tri morati na liječenje...user posted image user posted image user posted image




pinci vidiš da ima...kad nam se hoće onda nam se baš hoće. ujutro, u podne i popodne, uvečer.user posted image ..nije bitno, kad stignemo....na wc i hpa cupa udri miško 5-10min.user posted image najbolje što postoji...a nekad dulje...to po noći kad svi spavaju.....

a čuj domy...jedan dobar psihijatar da nas izlječi, jer sve je to u glavi kak bi rekliuser posted image user posted image


_____________________________



Zivot je kao procitan roman samo razlika je u tome sto se u romanu mozes vratiti na ljepse strane a u zivotu nikada na ljepse dane!!!!

Zadnji članci

article-img