cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Nehebica

clock-img

28.10.2010, 21:27

clock-img

Anoniman

Prvo: dominik user posted image user posted image user posted image

drugo: dajte žene, molim vas, pa nekad me sram šta sve pročitam, a nisam puritanac

treće: ne utječe na mene nehebica, ali ponekad gradski životni tempo utječe na nehebicu. Trebale bi neke od vas to probati pa ne bi samo tako osuđivale jedna drugu

clock-img

28.10.2010, 21:28

clock-img

leilany

pencil-img

9082

IZVORNA PORUKA: Kejt

Prvo: dominik user posted image user posted image user posted image

drugo: dajte žene, molim vas, pa nekad me sram šta sve pročitam, a nisam puritanac

treće: ne utječe na mene nehebica, ali ponekad gradski životni tempo utječe na nehebicu. Trebale bi neke od vas to probati pa ne bi samo tako osuđivale jedna drugu



viva la kejt!!! la presidenteuser posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

clock-img

28.10.2010, 21:30

clock-img

novamama

pencil-img

8532

ma joooj....

dominik, koji ti je vrag, sad ovo čitam i ne vjerujem, prije par mjeseci ti bi se dobro ismijala svemu ovome i zezala se na svoj račun...ne znam što ti se dogodilo, ali mogu pretpostaviti, s obzirom na ritam u kojem si trenutno....

ja zaista ne vidim da je nemirna mama mislila išta lošeuser posted image

u svakom slučaju, dominik, bila ti na rr ili ne ja te ne zaboravljam tako lakouser posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

clock-img

28.10.2010, 21:30

clock-img

ama

pencil-img

760

...............Nije hrabrost u tome da prihvatis ona misljenja koja ti se svidjaju i koja ti odgovaraju,vec je hrabrost u tome da podneses i drugacije misljenje.....................user posted image  ja vjerujem da se nasa djeca manje svadjaju i prepiru.....

_____________________________

...Osobe koje vas mrze su samo zbunjeni ljudi koji nemogu da razumiju zasto vas svi ostali vole ;)))).....

clock-img

28.10.2010, 21:36

clock-img

Nika 24052006

pencil-img

5558

Meni je tužno što je opet ispalo ovakouser posted image

Što se seksa tiče,ni meni se ne da baš uvijek.Iako ne radim,imam ritam za poluditi,njih dvije stalno nešto trebaju,tako da sam angažirana ujutro od 6 do navečer u 23,ako imam sreće.Idu one rano spavati,mala u pol 8,velika u pol 9,ali imam još sto stvari za obaviti kad one zaspu,i onda jedva čekam tuširanje i krevet.Razumijem dominik,ona još uz sve i radi.Seks je sastavni dio braka,a ne smisao braka,ne volim ja svog muža manje ako ne skačemo jedno po drugome svaki dan.Mislim da imam prosječan do vrlo dobar seksualni život,da sam uvijek raspoložena za seks,nisam,da se seksam samo da udovoljim mužu,ne(interni dogovor,ako se jednom od nas neće,onda bolje odgodimo,nego da se silimo),da budem preumorna,budem.Nismo svi isti,i bez uvrede bilo kome,ne mogu vjerovati da postoje osobe kojima se baš UVIJEK hoće.I siđa mi se njanjina rečenica,ja se ne bi usudila sa serklažom,ali svatko svoje zna...I u prvoj i u drugoj trudnoći mi je neko vrijeme posteljica bila nisko,i nisam dobila izričitu zabranu ginekologa,ali sam se ja ipak preventivno suzdržavala od seksa,sve do se posteljica nije "ugnijezdila"...Ne znam,svatko od nas ima potrebe na drugačiji način,netko više,netko manje...

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

clock-img

28.10.2010, 21:36

clock-img

tina0310

pencil-img

1019

IZVORNA PORUKA: ama

...............Nije hrabrost u tome da prihvatis ona misljenja koja ti se svidjaju i koja ti odgovaraju,vec je hrabrost u tome da podneses i drugacije misljenje.....................user posted image  ja vjerujem da se nasa djeca manje svadjaju i prepiru.....



potpisujem


_____________________________

-mamin miš-
Alen 19.05.2010.

clock-img

28.10.2010, 21:40

clock-img

anuska08

pencil-img

3910

PA ZAR SE MORATE SVAĐATI I ZBOG HEBANCIJE!!!!!!!!NE MOŽEŠ VJEROVATI!!!!!!user posted image

P.S. mislim da se još jedino nisam naišla na svađu oko čestitanja rođendana....

< Poruku je uredio anuska08 -- 28.10.2010 21:42:09 >


_____________________________

Nika 26.08.2009.

clock-img

28.10.2010, 21:50

clock-img

troubled

pencil-img

7104

drage korisnice, nemojte više ići off topic....pokušajte se držati naslovnog posta i o njemu iznesite svoje mišljenje ako želite....
hvala na razumijevanju user posted image

svi smo različiti i o ukusima se ne raspravlja...
osobno, apstinencija nema nikakvog utjecaja na moje ponašanje...
igrom slučaja i svojom odlukom apstinirala sam par godina i sasvim normalno funkcionirala...




_____________________________

imam novi ticker :)

clock-img

28.10.2010, 22:05

clock-img

Domy

pencil-img

3417

Ovako cure pošto sam ja otvorila ovu temu pa da kažem jednu pametnuuser posted image
Ovu temu sam otvorila iz čiste zafrkancije i da sam znala da če te se i na ovoj temi posvađati nebi vjerovala..i da če se opet spuštat jedna drugoj...Ovako ne kužim dominik zašto se naljutila ,cura koja joj je replicirala nevidim ništa loše što je napisala..
A tebi ču njanjo reči samo jedno,neču biti gruba i bezobrazna kao što si ti ..ti znaš vrlo dobro o čemu ja govorim...Zbog ovdje jako dragih osoba neču otiči sa RR nego ču te jednostavno istog ovog momenta blokirati ...Ja i na ovoj temi o nehebici nisam ništa loše rekla a ni hvalila se hebačinom kad sam imala serklažu...Ja mislim da si me skužila što mislim reči..Zaista sam se trudila oko tebe da si budemo dobre ..što si možda i primjetila..al da mi konstantno netko spušta to neču dozvoliti...I što je najbolje uvijek jedne te iste osobe na tebe dominik nisam mislila ovo što sad govorim..iniciraju svađu pa evo ja ču jedno od tih osoba blokirat...
eto tolko od mene..

clock-img

28.10.2010, 22:10

clock-img

pincirotvajler

pencil-img

12489

omg ni ja nemogu da vjerujemuser posted image
nije dobro jeuser posted image  se, nije dobro nejuser posted image   user posted image
pravo se više neusuđujem otvorit temuuser posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

clock-img

28.10.2010, 22:22

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

28.10.2010, 22:33

clock-img

Domy

pencil-img

3417

IZVORNA PORUKA: cvrčak

Ovo je posljedna opomena i ako se komunikacija nastavi na ovom nivou tema će se zaključati.


cvrči zaista te poštujem kao ženu, majku i znam jer sam se u to i uvjerila jako si pametna i inteligentna osoba..Koja god tema se otvori jedne te iste osobe iniciraju svađu te osobe bi trebalo opomenutu zašto teme zaključat..Nije uredu ako tako radite..Ja mislim da znaš o kojim se osobama radi..Mene jedna te ista osoba konstantno provocira i ponižava i ukazujem na lijep način i ništa ..Nedavno si mene opomenula zbog nje.zašto mene a ne nju...Ti ako si dobra sa tom osobom nedaje tii pravo da je braniš..Nemoj mi sad reči zašto nisam ovo napisala na PP ..Neču jer nikoga ne ponižavam ,vrijeđam i provociram..Kad počnem to raditi onda me izbacite sa RR

clock-img

28.10.2010, 22:39

clock-img

novamama

pencil-img

8532

IZVORNA PORUKA: Domy

IZVORNA PORUKA: cvrčak

Ovo je posljedna opomena i ako se komunikacija nastavi na ovom nivou tema će se zaključati.


cvrči zaista te poštujem kao ženu, majku i znam jer sam se u to i uvjerila jako si pametna i inteligentna osoba..Koja god tema se otvori jedne te iste osobe iniciraju svađu te osobe bi trebalo opomenutu zašto teme zaključat..Nije uredu ako tako radite..Ja mislim da znaš o kojim se osobama radi..Mene jedna te ista osoba konstantno provocira i ponižava i ukazujem na lijep način i ništa ..Nedavno si mene opomenula zbog nje.zašto mene a ne nju...Ti ako si dobra sa tom osobom nedaje tii pravo da je braniš..Nemoj mi sad reči zašto nisam ovo napisala na PP ..Neču jer nikoga ne ponižavam ,vrijeđam i provociram..Kad počnem to raditi onda me izbacite sa RR




podržavam domy, jer iako volim njanju jako, što je se tiče ako se domy seksala nakon serklaže, a ako se i tiče, ne mora ju prozivati da se hvali time...domy je to napisala u postu prepunom zafrkancije, njoj je tako i bilo, nije svakome serklaža ista! a njanja je to iskoristila (izvukla iz konteksta) pa ispada da je domy neodgovorna majka...grozno......

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

clock-img

28.10.2010, 22:42

clock-img

njanja

pencil-img

8766

ma daj domy, tko te ponizava. Nadji mi jednu rijec kojom sam te ponizila.
Osim cinjenice tj istine.
Totalno mi je glupo da kad ja nesto kazem, digne se graja, a ako te iste rijeci dodju od neke 2. Osobe, onda nikom nista.

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

clock-img

28.10.2010, 22:44

clock-img

novamama

pencil-img

8532

IZVORNA PORUKA: njanja

iako se nisam (nekim cudom) dala uvuci u raspravu, samo zelim dati podrsku dominik jer ju fakat razumijem sto je pisala i zasto je tako to opisala. Isto cu reci da se slazem s lidac da je ovo malo preslo granicu dobrog ukusa jer jedno je zezati se na temi sexa, a drugo je podcjenjivati zene koje kazu jasno i iskreno sto o tome misle. I na kraju cu riskirat i fakat osudit svaku zenu, a pritom mislim u prvom redu na domy koja se sexala poslije serklaze. Ne znam kako se mozes s tim uopce i hvalit.
I briga me za toleranciju
, ovdje smo da jedna drugoj damo podrsku, ali iz doba rimskog carstva forumi su sluzili za rasprave i razmjenu misljenja i svoje se necu libiti dati.



njanja ovdje si pretjerala......

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

clock-img

28.10.2010, 22:44

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Sadržaj poruke je obrisan]