cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Nehebica

  
clock-img

27.10.2010, 17:56

clock-img

Thea

pencil-img

4043

IZVORNA PORUKA: buduća mamica

apsolutno ne utječe na mene, zapravo mi uopće nije potrebno da bih normalno funkcionirala, nemojte ovo shvatiti kao da me uopće ne zanima akcija, zanima ali nedostatak iste me ne tangira



Potpisujem te..a i iskreno ima dana kad dođem s posla i dok sve po kući napravim navečer jedva čekam da zaspim i molim Boga da me mm pusti na miru da spavam..user posted image user posted image zna proći i po mjesec dana da smo na suhom ,ali to ne utječe na naš odnos jer u braku ima još nešto osim sexa...


_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

clock-img

27.10.2010, 18:40

clock-img

lilia

pencil-img

3618

IZVORNA PORUKA: buduća mamica

apsolutno ne utječe na mene, zapravo mi uopće nije potrebno da bih normalno funkcionirala, nemojte ovo shvatiti kao da me uopće ne zanima akcija, zanima ali nedostatak iste me ne tangira



Tako i kod mene.user posted image

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

clock-img

27.10.2010, 18:48

clock-img

dominik

pencil-img

7965

mogu se sevit svaki dan a mogu i mjesec dana bez sex-a...koji puta sam toliko izmucena od posla i klinaca da mi je pun kufer svega i jedva cekam spavati, a koji puta jedva cekam sex...bila bi glupa kada bi dozvolila da pimpek odredjuje ocu li biti dobre volje i zadovoljna sa sobom i sretna ili ne...

clock-img

27.10.2010, 18:50

clock-img

mala pcelica

pencil-img

5866

IZVORNA PORUKA: Brunina mama

To ne utječe na nikakav način na moje raspoloženje,ni pozitivno ni negativno.


potpisujem
mada se znam nekada zezati kad mi bubuljice iskoče da je to od nehebice user posted image

< Poruku je uredio mala pcelica -- 27.10.2010 18:51:22 >


_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

clock-img

27.10.2010, 18:50

clock-img

pincirotvajler

pencil-img

12489

da, dominik ja sam glupa..user posted image   ajmo na temu od tolerancijiuser posted image
user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

clock-img

27.10.2010, 18:55

clock-img

ribica1

pencil-img

2145

Eeeee cure moje ja se nisam već 3 i pol (možda sad već i 4) mjeseca i živa sam, a kako stvari stoje neću se još bar 6-7 mjeseci!!

Za sada mi ne utječe na raspoloženje, jer svaku promjenu raspoloženja mogu pripisat trudnoćiuser posted image user posted image


_____________________________

Moja dva anđela......
Luka i Eni - 02.01.2011.

Čuda se događaju...

I moje malo čudo je tu - 10.12.2011. Dora

clock-img

27.10.2010, 18:55

clock-img

dominik

pencil-img

7965

ja sam rekla da bi JA bila glupa, uz to mm mi ima smjene do 00 ili 02 u noci po tjedan dana pa ti vidi da li mi se isplati cekat ga za sex i onda se dizat u 6 slijedece jutro...isto tako jedno dijete je razlika od dvoje dijece...opet kazem mislila sam na sebe i samo sebe u ovom slucaju (po prvi puta u zivotu mislim na sebe)

clock-img

27.10.2010, 19:15

clock-img

nemammaste

pencil-img

2940

IZVORNA PORUKA: lilia

IZVORNA PORUKA: buduća mamica

apsolutno ne utječe na mene, zapravo mi uopće nije potrebno da bih normalno funkcionirala, nemojte ovo shvatiti kao da me uopće ne zanima akcija, zanima ali nedostatak iste me ne tangira



Tako i kod mene.user posted image



I kod mene user posted image

clock-img

27.10.2010, 20:54

clock-img

Domy

pencil-img

3417

malo sam pročitala što ste vi napisale...
pošto sam se sad malo uozbiljilauser posted image mislim onouser posted image user posted image otvorila sam ovu temu iz razloga da vidim kako če netko reagirat i napisat ..
U svojem postu dok sam otvarala ovu temu malkice sam slagala ili ti zaobišla istinu pa ču sad biti iskrena ..
ps:malkice sam se zezala od silnog raspoloženja..
Nehebica zaista ne utječe na moju psihu ...možda malkiceuser posted image ili ti kad dobijem znam biti više raspoloženija negoli inače..
Sad kad mi je mužić bio na terenu 3 mj mislila sam da neču izdržat itekako se može...znalo se desit da sam par puta sanjala o tome al bože moj....user posted image user posted image
E jedino ne razumijem koje kažu da nemaju volje za tim...to mi nikako u glavu neide...nemam ni ja volje kad nemam muža pored sebe..al kad je pored mene nemogu se obuzdat..user posted image user posted image
NJanja kaže meni doktor zabranio ..njanjo moja meni je bio strogo zabranio jer sam imala serklažu...koje znaju što je serklaža te če me i razumit..
Jednostavno se nisam mogla obuzdat i imali smo odnose al sve na laganini...pa bože moj neču sad skakat pa da mi se nešto desi..user posted image
netko če sad reči da sam luda...user posted image možete možete još me drži raspoloženje i nečete me izbacit iz takta samo tako al za sutra ne garantiram..user posted image
Sve zavisi od večerašnjog ishoda...user posted image user posted image




< Poruku je uredio Domy -- 27.10.2010 21:01:26 >

clock-img

27.10.2010, 21:22

clock-img

leilany

pencil-img

9082

domy,ti luuuuda baboooouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

BEK 27.o5.o9.

clock-img

27.10.2010, 21:47

clock-img

pincirotvajler

pencil-img

12489

serklaža..neznam kak je to,,al znam da sam 2d nakon carskog s mm išla u wc na intenzivnojuser posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

clock-img

27.10.2010, 21:50

clock-img

dominik

pencil-img

7965

E jedino ne razumijem koje kažu da nemaju volje za tim...to mi nikako u glavu neide...



dizanje u 6, navlacenje sa klincima oko oblacenja i dovlacenje do vrtica...trcanje i uguravanje u tramvaj krcat ljudima, na poslu od 8-16 okruzena nevidjenom netolerancijom i katastrofa atmosferom, trcanje po klince i hod od vrtica do doma punih 30 minuta jer moraju svaki kamen okrenut, od 17 do 21 od smijeha, svadje medjusobne, natezanja oko hrane, kuhanja...kad klinci zaspu (nakon sat vremena natezanja i nagovaranja) krece treci posao, pranje vesa i pospremanje...u 00 ako se uspijem dovuc do kreveta moja sreca...ne kazem da su klinci nemoguci, ne kazem da je biti majka katastrofa tesko i nemoguce ali nadam se da ces sada malo lakse "razumijeti" zene kojima se ne sevi svaki ili svaki drugi dan

clock-img

27.10.2010, 21:53

clock-img

novamama

pencil-img

8532

IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

serklaža..neznam kak je to,,al znam da sam 2d nakon carskog s mm išla u wc na intenzivnojuser posted image




a luda zečiceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

clock-img

27.10.2010, 21:54

clock-img

novamama

pencil-img

8532

IZVORNA PORUKA: dominik

E jedino ne razumijem koje kažu da nemaju volje za tim...to mi nikako u glavu neide...



dizanje u 6, navlacenje sa klincima oko oblacenja i dovlacenje do vrtica...trcanje i uguravanje u tramvaj krcat ljudima, na poslu od 8-16 okruzena nevidjenom netolerancijom i katastrofa atmosferom, trcanje po klince i hod od vrtica do doma punih 30 minuta jer moraju svaki kamen okrenut, od 17 do 21 od smijeha, svadje medjusobne, natezanja oko hrane, kuhanja...kad klinci zaspu (nakon sat vremena natezanja i nagovaranja) krece treci posao, pranje vesa i pospremanje...u 00 ako se uspijem dovuc do kreveta moja sreca...ne kazem da su klinci nemoguci, ne kazem da je biti majka katastrofa tesko i nemoguce ali nadam se da ces sada malo lakse "razumijeti" zene kojima se ne sevi svaki ili svaki drugi dan




da dominik, stvarno mi nisi jasnauser posted image user posted image user posted image

ti onda imaš vikend akciju?user posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

clock-img

27.10.2010, 21:57

clock-img

dominik

pencil-img

7965

vikendom ni ne vidim muza jer radi po citave dane pa sam sa klincima kod svojih...a imam ja i dobrih dana...dva puta tjedno  klinci zaspu do 21 i ne operem vesuser posted image

clock-img

27.10.2010, 22:11

clock-img

ELISABETH

pencil-img

1661


IZVORNA PORUKA: Domy

IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

IZVORNA PORUKA: nemirna mama

IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

zadnjih 6g kod mene je najduža nehebica bila 5d..(osim oko poroda 23d)
i tih dana sam luda, a i boli me glava--ko npr ovisnik o kavi koji nemre funkcionirat ak ne popije bar jednu na danuser posted image
jel dost iskreno il treba još?user posted image



potpisujem od A-Ž.....čuj pinci a da nas dvije nismo nešto u roduuser posted image



ma daj..pa ja mislila da nema tako ludih


očito čemo nas tri morati na liječenje...user posted image user posted image user posted image




ima nas još user posted image user posted image

_____________________________

Ivona, 17.06.2009.

While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
Angela Schwindt

clock-img

28.10.2010, 09:22

clock-img

BIT

pencil-img

149

Moram se i ja nadovezati na ovu temu. Nisam jedna od ovih koje tvrde da su uvijek za. Jesam nekad, zavisi sve o tome koliko sam umorna i dali zaspim u 9 pred televizijom ili uspijem ipak doći do kreveta. Pošto vidim koliko je to važno mom mužu jesam u stanju nekad i to napraviti da mi i "nije do toga" user posted image  A onda on uzme maha pa bi svaku večer user posted image
A kaj ja znam cure, sve zavisi o tome koliko je kome do toga. Nema točnog i ne točnog odgovora.

_____________________________

Imam dva anđela, jednog muškog i jednog ženskog!

clock-img

28.10.2010, 09:23

clock-img

Bebys

pencil-img

10225

da utjece jako jako puno...sigurno...kako da ne....o daaaaaaaaaaaaa

clock-img

28.10.2010, 09:30

clock-img

Domy

pencil-img

3417

IZVORNA PORUKA: dominik

E jedino ne razumijem koje kažu da nemaju volje za tim...to mi nikako u glavu neide...



dizanje u 6, navlacenje sa klincima oko oblacenja i dovlacenje do vrtica...trcanje i uguravanje u tramvaj krcat ljudima, na poslu od 8-16 okruzena nevidjenom netolerancijom i katastrofa atmosferom, trcanje po klince i hod od vrtica do doma punih 30 minuta jer moraju svaki kamen okrenut, od 17 do 21 od smijeha, svadje medjusobne, natezanja oko hrane, kuhanja...kad klinci zaspu (nakon sat vremena natezanja i nagovaranja) krece treci posao, pranje vesa i pospremanje...u 00 ako se uspijem dovuc do kreveta moja sreca...ne kazem da su klinci nemoguci, ne kazem da je biti majka katastrofa tesko i nemoguce ali nadam se da ces sada malo lakse "razumijeti" zene kojima se ne sevi svaki ili svaki drugi dan


eto opet mi neide u glavu..user posted image user posted image a što je sa vremenom od 00.00..pa do 6 haaaaaaa
opusti se ženo maloooouser posted image

clock-img

28.10.2010, 10:06

clock-img

ejmama

pencil-img

7290


IZVORNA PORUKA: dominik

E jedino ne razumijem koje kažu da nemaju volje za tim...to mi nikako u glavu neide...



dizanje u 6, navlacenje sa klincima oko oblacenja i dovlacenje do vrtica...trcanje i uguravanje u tramvaj krcat ljudima, na poslu od 8-16 okruzena nevidjenom netolerancijom i katastrofa atmosferom, trcanje po klince i hod od vrtica do doma punih 30 minuta jer moraju svaki kamen okrenut, od 17 do 21 od smijeha, svadje medjusobne, natezanja oko hrane, kuhanja...kad klinci zaspu (nakon sat vremena natezanja i nagovaranja) krece treci posao, pranje vesa i pospremanje...u 00 ako se uspijem dovuc do kreveta moja sreca...ne kazem da su klinci nemoguci, ne kazem da je biti majka katastrofa tesko i nemoguce ali nadam se da ces sada malo lakse "razumijeti" zene kojima se ne sevi svaki ili svaki drugi dan



slažem se sa svim tvojim postovima, svaka ti čast i treba sve stići


_____________________________

H 07 E 09

clock-img

28.10.2010, 10:12

clock-img

dominik

pencil-img

7965

IZVORNA PORUKA: Domy

IZVORNA PORUKA: dominik

E jedino ne razumijem koje kažu da nemaju volje za tim...to mi nikako u glavu neide...



dizanje u 6, navlacenje sa klincima oko oblacenja i dovlacenje do vrtica...trcanje i uguravanje u tramvaj krcat ljudima, na poslu od 8-16 okruzena nevidjenom netolerancijom i katastrofa atmosferom, trcanje po klince i hod od vrtica do doma punih 30 minuta jer moraju svaki kamen okrenut, od 17 do 21 od smijeha, svadje medjusobne, natezanja oko hrane, kuhanja...kad klinci zaspu (nakon sat vremena natezanja i nagovaranja) krece treci posao, pranje vesa i pospremanje...u 00 ako se uspijem dovuc do kreveta moja sreca...ne kazem da su klinci nemoguci, ne kazem da je biti majka katastrofa tesko i nemoguce ali nadam se da ces sada malo lakse "razumijeti" zene kojima se ne sevi svaki ili svaki drugi dan


eto opet mi neide u glavu..user posted image user posted image a što je sa vremenom od 00.00..pa do 6 haaaaaaa
opusti se ženo maloooouser posted image



lako se tebi zahebavati

clock-img

28.10.2010, 12:29

clock-img

Točkica28

pencil-img

2918

prokleta bila nehebica user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

clock-img

28.10.2010, 12:35

clock-img

danery

pencil-img

10504

IZVORNA PORUKA: Točkica28

prokleta bila nehebica user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image gle ti nje....jadna zagorit ćeš do kontrole ak se budeš držala reda user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

clock-img

28.10.2010, 12:36

clock-img

Točkica28

pencil-img

2918

pa muž me sam pogleda i klecaju mi noge user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image
user posted image


_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

clock-img

28.10.2010, 12:50

clock-img

pincirotvajler

pencil-img

12489

IZVORNA PORUKA: Točkica28

pa muž me sam pogleda i klecaju mi noge user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image
user posted image


jadno moje malouser posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."