cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Nehebica

  
clock-img

28.10.2010, 13:53

clock-img

beba_B

pencil-img

279

IZVORNA PORUKA: Domy

IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

IZVORNA PORUKA: nemirna mama

IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

zadnjih 6g kod mene je najduža nehebica bila 5d..(osim oko poroda 23d)
i tih dana sam luda, a i boli me glava--ko npr ovisnik o kavi koji nemre funkcionirat ak ne popije bar jednu na danuser posted image
jel dost iskreno il treba još?user posted image



potpisujem od A-Ž.....čuj pinci a da nas dvije nismo nešto u roduuser posted image



ma daj..pa ja mislila da nema tako ludih


očito čemo nas tri morati na liječenje...user posted image user posted image user posted image




CETIRI... user posted image user posted image user posted image

clock-img

28.10.2010, 14:31

clock-img

nemirna mama

pencil-img

873

IZVORNA PORUKA: dominik

E jedino ne razumijem koje kažu da nemaju volje za tim...to mi nikako u glavu neide...



dizanje u 6, navlacenje sa klincima oko oblacenja i dovlacenje do vrtica...trcanje i uguravanje u tramvaj krcat ljudima, na poslu od 8-16 okruzena nevidjenom netolerancijom i katastrofa atmosferom, trcanje po klince i hod od vrtica do doma punih 30 minuta jer moraju svaki kamen okrenut, od 17 do 21 od smijeha, svadje medjusobne, natezanja oko hrane, kuhanja...kad klinci zaspu (nakon sat vremena natezanja i nagovaranja) krece treci posao, pranje vesa i pospremanje...u 00 ako se uspijem dovuc do kreveta moja sreca...ne kazem da su klinci nemoguci, ne kazem da je biti majka katastrofa tesko i nemoguce ali nadam se da ces sada malo lakse "razumijeti" zene kojima se ne sevi svaki ili svaki drugi dan



draga moja koliko vidim imaš dvoje dječice, ja ih imam troje, od 5,3,i godinu dana...uz djecu imamo još oko 100 krava, oko 25-30 konja, ovce, svinje,srećom što konji i krave nisu od proljeća do zime doma ali  imamo bikove u tovu i draga moja dako ja njih troje spremim, svakom dam jesti, pripremim doručak za nas odrasle jer uvijek imam neke radnike pošto dosta toag imamo još se stignem i ševit, al doslovno ševit, nije bitno kad ni gdje bitno je da se radi i ševi kao zečeviuser posted image ...i sve stignem uz sav posao koji radim, od fizičkog, do onog s papirima i još stignem i na raju


_____________________________



Zivot je kao procitan roman samo razlika je u tome sto se u romanu mozes vratiti na ljepse strane a u zivotu nikada na ljepse dane!!!!

clock-img

28.10.2010, 14:34

clock-img

dominik

pencil-img

7965

IZVORNA PORUKA: nemirna mama

IZVORNA PORUKA: dominik

E jedino ne razumijem koje kažu da nemaju volje za tim...to mi nikako u glavu neide...



dizanje u 6, navlacenje sa klincima oko oblacenja i dovlacenje do vrtica...trcanje i uguravanje u tramvaj krcat ljudima, na poslu od 8-16 okruzena nevidjenom netolerancijom i katastrofa atmosferom, trcanje po klince i hod od vrtica do doma punih 30 minuta jer moraju svaki kamen okrenut, od 17 do 21 od smijeha, svadje medjusobne, natezanja oko hrane, kuhanja...kad klinci zaspu (nakon sat vremena natezanja i nagovaranja) krece treci posao, pranje vesa i pospremanje...u 00 ako se uspijem dovuc do kreveta moja sreca...ne kazem da su klinci nemoguci, ne kazem da je biti majka katastrofa tesko i nemoguce ali nadam se da ces sada malo lakse "razumijeti" zene kojima se ne sevi svaki ili svaki drugi dan



draga moja koliko vidim imaš dvoje dječice, ja ih imam troje, od 5,3,i godinu dana...uz djecu imamo još oko 100 krava, oko 25-30 konja, ovce, svinje,srećom što konji i krave nisu od proljeća do zime doma ali  imamo bikove u tovu i draga moja dako ja njih troje spremim, svakom dam jesti, pripremim doručak za nas odrasle jer uvijek imam neke radnike pošto dosta toag imamo još se stignem i ševit, al doslovno ševit, nije bitno kad ni gdje bitno je da se radi i ševi kao zečeviuser posted image ...i sve stignem uz sav posao koji radim, od fizičkog, do onog s papirima i još stignem i na raju



ne kuzim, kaj da ti dignem spomenik, ok ja sam bolesna u glavu sa sjebanom dijagnozom pa mi nije do jebacine...ovo je drugi tj treci faul koji sam u zadnje vrijeme tu dozivjela...i sad stvarno kazem BOOOOK

clock-img

28.10.2010, 14:52

clock-img

ejmama

pencil-img

7290

ja da ne radim i da smo ja i muž u polju po cijeli dan i on onako znojan bez majice, mislim da bi se i ja non stop ševila. Nakon što bi pomuzla krave onda bi izmuzla i njega. Ovako mi to sve padne na pamet,ali s posla nemogu pobijeći, a i on isto.

_____________________________

H 07 E 09

clock-img

28.10.2010, 14:58

clock-img

leilany

pencil-img

9082

a svastauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

BEK 27.o5.o9.

clock-img

28.10.2010, 15:01

clock-img

pepeljuga

pencil-img

17269

ja imam vrimena na pretek a uopce mi se ne keksauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))

clock-img

28.10.2010, 15:05

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

28.10.2010, 15:09

clock-img

nemirna mama

pencil-img

873

IZVORNA PORUKA: dominik

IZVORNA PORUKA: nemirna mama

IZVORNA PORUKA: dominik

E jedino ne razumijem koje kažu da nemaju volje za tim...to mi nikako u glavu neide...



dizanje u 6, navlacenje sa klincima oko oblacenja i dovlacenje do vrtica...trcanje i uguravanje u tramvaj krcat ljudima, na poslu od 8-16 okruzena nevidjenom netolerancijom i katastrofa atmosferom, trcanje po klince i hod od vrtica do doma punih 30 minuta jer moraju svaki kamen okrenut, od 17 do 21 od smijeha, svadje medjusobne, natezanja oko hrane, kuhanja...kad klinci zaspu (nakon sat vremena natezanja i nagovaranja) krece treci posao, pranje vesa i pospremanje...u 00 ako se uspijem dovuc do kreveta moja sreca...ne kazem da su klinci nemoguci, ne kazem da je biti majka katastrofa tesko i nemoguce ali nadam se da ces sada malo lakse "razumijeti" zene kojima se ne sevi svaki ili svaki drugi dan



draga moja koliko vidim imaš dvoje dječice, ja ih imam troje, od 5,3,i godinu dana...uz djecu imamo još oko 100 krava, oko 25-30 konja, ovce, svinje,srećom što konji i krave nisu od proljeća do zime doma ali  imamo bikove u tovu i draga moja dako ja njih troje spremim, svakom dam jesti, pripremim doručak za nas odrasle jer uvijek imam neke radnike pošto dosta toag imamo još se stignem i ševit, al doslovno ševit, nije bitno kad ni gdje bitno je da se radi i ševi kao zečeviuser posted image ...i sve stignem uz sav posao koji radim, od fizičkog, do onog s papirima i još stignem i na raju



ne kuzim, kaj da ti dignem spomenik, ok ja sam bolesna u glavu sa sjebanom dijagnozom pa mi nije do jebacine...ovo je drugi tj treci faul koji sam u zadnje vrijeme tu dozivjela...i sad stvarno kazem BOOOOK



nisam rekla da si bolesna....ne trebaš mi dizati spomenik...svatko je drugačiji...samo sam usporedila tvoj način života i moj.....nisam mislila ništa loše....evo npr. ovako od muževog brata cura njoj NIKAD nije dobro, vrlo često joj se neće, umorna je a nema ni djece niti bilo šta drugo radi....dok je uz djecu i sav posao stignem se i poševit, za to nikad nisam umorna...jer kad ćemo ako nećemo sad dok smo mladi i puni života user posted image


_____________________________



Zivot je kao procitan roman samo razlika je u tome sto se u romanu mozes vratiti na ljepse strane a u zivotu nikada na ljepse dane!!!!

clock-img

28.10.2010, 15:10

clock-img

BIT

pencil-img

149

Sorry, ali kad sam pročitala par zadnjih postova skoro sam se zrigala!!! Nemam ni ja kaj radit na ovoj temi! user posted image

_____________________________

Imam dva anđela, jednog muškog i jednog ženskog!

clock-img

28.10.2010, 15:11

clock-img

dami

pencil-img

2750

Ponekad me stvarno vrijeme pogazi i desi se da se ne sexamo i po dva tjedna. moram priznati da to ipak utječe na moju psihu jer sam nervoznija nego inače. Dapače nakon dobrog sexa osjećam se ko golubica.user posted image

_____________________________

Mirko 06.12.1992
Darija 20.02.2008

clock-img

28.10.2010, 15:15

clock-img

ejmama

pencil-img

7290

IZVORNA PORUKA: leilany

a svastauser posted image user posted image user posted image user posted image



Nisi skužila moj ironični post,a tako dugo me znaš? Žao mi je zbog Dominik, i znam je otkad sam tu na forumu i znam da je bila jako aktivna dok je bila doma, čak smo se jednom i dobro nasmijale na njen račun. Šta da žena radi kad muža ne vidi, žalosno je,ali je tako,ja sam sigurna da to ona kad stigne dobro nadoknadi

< Poruku je uredio ejmama -- 28.10.2010 15:16:23 >


_____________________________

H 07 E 09

clock-img

28.10.2010, 15:17

clock-img

Gianna

pencil-img

1505

 

IZVORNA PORUKA: ejmama

ja da ne radim i da smo ja i muž u polju po cijeli dan i on onako znojan bez majice, mislim da bi se i ja non stop ševila. Nakon što bi pomuzla krave onda bi izmuzla i njega. Ovako mi to sve padne na pamet,ali s posla nemogu pobijeći, a i on isto.





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , e baš ti hvala, od srca sam se ismijala user posted image ...

A što se tče nehebice, imam perioda kad bi mogla non-stop (24/7), a neleti i vrime kad nemam volje ni za šta, mada je to hvala ti Bože, rijetko, ali zna se desiti.... Ono što me trenutno zabrinjava kako ću izgurati nehebicu koja me čeka slijedeći mjesec user posted image user posted image ... Mislim da će mm za Božić dobiti ekstra poklon user posted image user posted image user posted image ..


_____________________________

Nebo strpljive voli....
Dino 06.07.2004.
Kiara 25.11.2010.

clock-img

28.10.2010, 15:20

clock-img

leilany

pencil-img

9082

IZVORNA PORUKA: ejmama

IZVORNA PORUKA: leilany

a svastauser posted image user posted image user posted image user posted image



Nisi skužila moj ironični post,a tako dugo me znaš? Žao mi je zbog Dominik, i znam je otkad sam tu na forumu i znam da je bila jako aktivna dok je bila doma, čak smo se jednom i dobro nasmijale na njen račun. Šta da žena radi kad muža ne vidi, žalosno je,ali je tako,ja sam sigurna da to ona kad stigne dobro nadoknadi



koka to uopce nije islo tebe nit tvoj post....user posted image
napisala sam "svasta" (a mislim da smo pisale u isto vrijeme) jer mi je totalno glupo vec ovo kaj se dogada po forumu....
kaj god neko napise,popljuje se....ak se jebu nije dobro,ak se ne jebu opet nije dobro...libo mene tuki ko se i kako i na koji nacin i u krajnjoj liniji s kim fuka...
neko je umoran,nekom se neda,nekom smetaju dlake,itd....
fakat sam teski zajebant.,...al ovo mi vise nije ni smjesnouser posted image i uopce mi nije vise ni neka forauser posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

clock-img

28.10.2010, 15:22

clock-img

ejmama

pencil-img

7290


IZVORNA PORUKA: leilany

IZVORNA PORUKA: ejmama

IZVORNA PORUKA: leilany

a svastauser posted image user posted image user posted image user posted image



Nisi skužila moj ironični post,a tako dugo me znaš? Žao mi je zbog Dominik, i znam je otkad sam tu na forumu i znam da je bila jako aktivna dok je bila doma, čak smo se jednom i dobro nasmijale na njen račun. Šta da žena radi kad muža ne vidi, žalosno je,ali je tako,ja sam sigurna da to ona kad stigne dobro nadoknadi



koka to uopce nije islo tebe nit tvoj post....user posted image
napisala sam "svasta" (a mislim da smo pisale u isto vrijeme) jer mi je totalno glupo vec ovo kaj se dogada po forumu....
kaj god neko napise,popljuje se....ak se jebu nije dobro,ak se ne jebu opet nije dobro...libo mene tuki ko se i kako i na koji nacin i u krajnjoj liniji s kim fuka...
neko je umoran,nekom se neda,nekom smetaju dlake,itd....
fakat sam teski zajebant.,...al ovo mi vise nije ni smjesnouser posted image i uopce mi nije vise ni neka forauser posted image


Sorry ljube i ja sam se iznenadila i slažem se s tobom, ti si moj najdraži zahebantuser posted image user posted image

_____________________________

H 07 E 09

clock-img

28.10.2010, 15:27

clock-img

ama

pencil-img

760

 ja uopce nekuzim vise nistauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  dajte cure zar svaka tema mora preci u svadjuuser posted image user posted image

_____________________________

...Osobe koje vas mrze su samo zbunjeni ljudi koji nemogu da razumiju zasto vas svi ostali vole ;)))).....

clock-img

28.10.2010, 15:29

clock-img

Imra

pencil-img

3299

IZVORNA PORUKA: ama

ja uopce nekuzim vise nistauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  dajte cure zar svaka tema mora preci u svadjuuser posted image user posted image

clock-img

28.10.2010, 15:33

clock-img

dami

pencil-img

2750

nažalost i ja sam to primjetila.user posted image

_____________________________

Mirko 06.12.1992
Darija 20.02.2008

clock-img

28.10.2010, 16:36

clock-img

ELISABETH

pencil-img

1661

nažalost, izgleda da mora user posted image

_____________________________

Ivona, 17.06.2009.

While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
Angela Schwindt

clock-img

28.10.2010, 17:30

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

28.10.2010, 17:46

clock-img

lidac0605

pencil-img

4975

Nemreš belivit da i na ugodnu temu seksa mora izbit svađa...
Napisat kak je kod koga-ok,al zadirat u nečiju intimu zakaj se neko ne seksa il se seksa ko štuka 5x na dan...pomalo neodgojeno i bezobrazno jer ovdje niko nikog ne pozna dovoljno dobro da bi zadirao tako duboko u nečiju privatnost

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"

clock-img

28.10.2010, 17:48

clock-img

leilany

pencil-img

9082

IZVORNA PORUKA: lidac0605

Nemreš belivit da i na ugodnu temu seksa mora izbit svađa...
Napisat kak je kod koga-ok,al zadirat u nečiju intimu zakaj se neko ne seksa il se seksa ko štuka 5x na dan...pomalo neodgojeno i bezobrazno jer ovdje niko nikog ne pozna dovoljno dobro da bi zadirao tako duboko u nečiju privatnost



user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

clock-img

28.10.2010, 18:45

clock-img

dominik2

pencil-img

5

ovo mi je prvi puta da sam si dozvolila uvlacenje u neku svadju i iskreno mi je zao zbog toga, otvorena sam osoba koja je vise nego spremna zezati se na svoj racun (mnoge stare i nove to znaju), a zaljenje nadamnom ne trazim...tema je bila utjece li na nas nehebica a ne tko se koliko...svoj dan sam opisala pokusavajuci pribliziti beybs zene kojima se neda i zasto im se neda...mozda da radim posao koji volim i da sam okruzena boljim ljudima mozda bi i meni bilo do sex-a svaki dan, mozda da nemam tisucu problema nad glavom, mozda bi bila raspolozena, ali opet ponavljam tema nije tko se i zasto i kako i koliko sex-a....i da sex-am se, sevila sam se i dok sam trudna bila iako nisam mogla dozivjeti orgazam zbog poze ipak sam to radila jer uzivam u svom muzu i na kraju krajeva zelim njemu ugoditi...evo sada znate...ugodan nastavak druzenja vam zelim!

dominik

clock-img

28.10.2010, 20:09

clock-img

Tata

pencil-img

201

Imam dva luda macka, gladnu vjevericu, miseve na tavanu, zenu i klinca. Cijeli dan grabljam lisce i navecer sam preumoran. Zato sam neurozan pa se svadjam po forumima i nemam vremena za sex. user posted image

Mozda trebam nabaviti bikove ? user posted image

clock-img

28.10.2010, 20:22

clock-img

danery

pencil-img

10504

IZVORNA PORUKA: leilany


user posted image user posted image



koka to uopce nije islo tebe nit tvoj post....user posted image
napisala sam "svasta" (a mislim da smo pisale u isto vrijeme) jer mi je totalno glupo vec ovo kaj se dogada po forumu....
kaj god neko napise,popljuje se....ak se jebu nije dobro,ak se ne jebu opet nije dobro...libo mene tuki ko se i kako i na koji nacin i u krajnjoj liniji s kim fuka...
neko je umoran,nekom se neda,nekom smetaju dlake,itd....
fakat sam teski zajebant.,...al ovo mi vise nije ni smjesnouser posted image i uopce mi nije vise ni neka forauser posted image



user posted image user posted image user posted image lei


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

clock-img

28.10.2010, 21:20

clock-img

njanja

pencil-img

8766

iako se nisam (nekim cudom) dala uvuci u raspravu, samo zelim dati podrsku dominik jer ju fakat razumijem sto je pisala i zasto je tako to opisala. Isto cu reci da se slazem s lidac da je ovo malo preslo granicu dobrog ukusa jer jedno je zezati se na temi sexa, a drugo je podcjenjivati zene koje kazu jasno i iskreno sto o tome misle. I na kraju cu riskirat i fakat osudit svaku zenu, a pritom mislim u prvom redu na domy koja se sexala poslije serklaze. Ne znam kako se mozes s tim uopce i hvalit.
I briga me za toleranciju, ovdje smo da jedna drugoj damo podrsku, ali iz doba rimskog carstva forumi su sluzili za rasprave i razmjenu misljenja i svoje se necu libiti dati.

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

Zadnji članci

article-img