cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

velika čišćenja

clock-img

21.11.2008, 14:03

clock-img

Florijan Jakov

pencil-img

9214

Velika čišćenja imamo uoči godišnjeg, Božića i Uskrsa - znači okreće se cijela kuća. Jedno takvo planiram i sutra, obzirom da mijenajm raspored dnevne sobe. U takvim čišćenjima MM je jedan od glavnih aktera, stvarno mi pomaže, tada mu nije problem niti brisati pod, prati kupaonu.

Imate li vi velika čišćenja? Koliko sudjeluju vaši partneri u njima?




_____________________________

FJ JE FRAJER

clock-img

21.11.2008, 14:07

clock-img

anne

pencil-img

8091

Ja čistim svakih par mjeseci kad me ulovi. Najdraži dio mi je čistka - samo trpam u vrečicu za smeće - za baciti, za pokloniti, za bokce... MM pomaže ako ga tražim, ako ne samo se makne. I bolje.user posted image

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

clock-img

21.11.2008, 14:11

clock-img

Kika83

pencil-img

6965

ja najčešće napravim generalku prije fešta(božić,uskrs) ali me zna ulovit i češće pa to obavim više puta godišnjeuser posted image  a muž bi pomogo ali ja mu nedam,volim sve sama i kako meni paše,on mi sve izpremješta pa moram popravljat za njimuser posted image

clock-img

21.11.2008, 14:13

clock-img

mlada mama

pencil-img

3670

mi smo trenutno u malom prostoru, tako da si ne mogu dozvoliti nepotrebne stvari,pa tako sve sto mi ne treba odmah se rjesim. mm nije bas za ciscenje, on radije uzme malog,a posto ga nema skoro nikada ja to sve obavljam malo po malo svaki dan po par ladica, par polica ormara....za krecenje su nam bili bas majstori,za kojima nije bilo potrebno puno ribati.ali kad budem imala svoju kucu vjerojatno ce biti puno vise poslauser posted image

clock-img

21.11.2008, 14:13

clock-img

Anoniman

mm, jedino kad se "razljuti" napravi nešto takvo, inače sve pospremam sama, jer on nema pojma gdje što stoji pa moram još i za njim pospremati.

clock-img

21.11.2008, 14:19

clock-img

mlada mama

pencil-img

3670

IZVORNA PORUKA: Mariachi

inače sve pospremam sama, jer on nema pojma gdje što stoji pa moram još i za njim pospremati.



ovo mi je tako poznato, kao da imamo istog muzauser posted image

clock-img

21.11.2008, 14:32

clock-img

Dajana

pencil-img

985

MM nije za spremanje i za čišćenje, on tada pobjegne.
Velika čišćenja radim pred Božić i kad škola završi. Tada čistim sve ormare, ladice, komode, i pobacam sve živo. Moji me stalni kritiziraju ali ja sam u tome neumoljiva, smeta me smeće po ladicama i ormarima koje nikome ne treba. Tada napunim nekoliko velikih crnih vreća za smeće. Ne možeš vjerovati koliko se toga nakupi. Inače najviše volim oprane prozore i zavjese, čistu kuću za Božić, kad je sve spremno za ukrašavanje.

clock-img

21.11.2008, 15:26

clock-img

mrvicak

pencil-img

357

Obicno su velika ciscenja pred Bozic,Uskrs a kako mi renoviraju stan gdje smo podstanari uskoro slijedi ti famozno veliko ciscenje...muz mi hoce pomoci usisati,obrisati,samo ga nemoj oko sudja i rublja i sve je ok...dobar mi je pomaze stvarno...

clock-img

21.11.2008, 18:13

clock-img

Puli

pencil-img

12860

mi isto imamo velika spremanja za božić i uskrs i ako su neke fešte u igri
a mm hoće pomoći sve što treba

< Poruku je uredio Puli -- 21.11.2008 18:14:06 >


_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

clock-img

21.11.2008, 19:48

clock-img

Ruža

pencil-img

14064

Baš ono veliko čišćenje radim kvartalno, mm prije pomagao sad ga je teško uloviti. user posted image
Pustim si Gippsy Kingse i raspali.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

clock-img

21.11.2008, 19:58

clock-img

Wukovarka

pencil-img

6821

Ja kad se uhvatim pospremanja....e to je onda pravo bacanje..pol kuce izbacim van.
A MM onda skuplja natrag user posted image salim se...

Ja cesto kutak po kutak raskopam, tako da nikad nemam  neko veliko spremanje.
A MM je majstor za te stvari...samo reci sto je za baciti...i nestalo user posted image