cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

pokloni

clock-img

03.11.2009, 02:00

clock-img

natalijax

pencil-img

12210

Več godinama moja svekrva dobiva na poslu poklone za božić,to jest svi dobiju radnici za djecu,unućad i najmanji školarci,ali to nije bilo kakav poklon,to je poklon zamotan dječjom rukom,u tom poklonu se nalazi bilježnice,olovke ,naljepnice i još hrpa toga a sve to u toj kutiji što se nalazi je to dijete odvojilo od sebe,to dijete je poklonilo nečijem djetetu svoje bilježnice i svoje olovkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a sad recite da vaše dijete dobije jedan takav dragocijen poklon,jer vam nebi suze išle na oći user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

03.11.2009, 02:03

clock-img

tikica_69

pencil-img

25386

Kod nas u firmi se svake godine pred Bozic skuplja za djecu u Klaicevoj.

Svi dobijemo posebne vrecice i svatko je napuni u onoj mjeri u kojoj mu financije dopustaju.
Kasnije to u firmi ravnomjerno raspodijele....
Svaki put kad kupujem za njih, uvijek probam docarati osjecaj koji ce to dijete osjetiti kad otvori tu vrecicu i dobije nesto cemu se nije nadalo.....i to me uvijek ispuni beskrajno


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

clock-img

03.11.2009, 02:08

clock-img

natalijax

pencil-img

12210

to je prekrasno tiki,zbilja ima velikih srca na ovom svijetu

clock-img

03.11.2009, 06:37

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

03.11.2009, 07:43

clock-img

Viky

pencil-img

2283

To je prekrasno...
Kod mene...nula.Radim u vrtiću,ali osim što smo prije par godina odigrali dvije predstave za djecu u Klaićevoj...ništa.Ljuta sam i žalosna,ali ja kaopojedinac nisam u stanju ništa učiniti.Ovo me je ponukalo da probam ponovo...


_____________________________

Tara 22.3.2004

"Bogatstvo se smiješi onima koji se osmjehuju"

clock-img

03.11.2009, 13:25

clock-img

Njofra

pencil-img

1598

To je jako lijepo. Ja svake godine pomislim kak bi vrlo rado spakirala ono kaj imam i mogu a to su razno razne igračke koje bi nekoga razveselile. Mislim da ću ove godine pitati u crkvi pred Božić imaju li kakav program da se uključim ili caritas.

_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

clock-img

03.11.2009, 20:40

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Sadržaj poruke je obrisan]

Zadnji članci

article-img