cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

plesni tečaj

clock-img

22.11.2008, 11:19

clock-img

Florijan Jakov

pencil-img

9214

Znate li plesati...plešete li i u kojim prigodama?
Jeste li samouki plesačili ili ste bili na tečaju?

MM i ja volimo plesati i jučer smo se zavrtili na roćkasu..uvijek plešemo na svadbama, roćkasima i sl. MMa je teta učila plesati, a kad smo prohodali ja sam znala neke jednostavne korake ali puno sam naučila od njega. Od tečaja smo išli na tečaj salse i to mi je bilo fantastično iskustvo.


_____________________________

FJ JE FRAJER

clock-img

22.11.2008, 11:33

clock-img

Candy

pencil-img

9948

Obožavam plesati,ali rijetko imam tu priliku...
Dragi nije nešto stručan,ali klapamo user posted image ....
Nismo išli na nikakve tečajeve,mada sam ja imala želju user posted image ...

clock-img

22.11.2008, 12:02

clock-img

Kika83

pencil-img

6965

mi isto volimo plesati iako nismo neki plesači.a i bili smo na plesnom tečaju nekoliko puta i bilo je super.user posted image

clock-img

22.11.2008, 21:15

clock-img

njanja

pencil-img

8766

mi smo bili prije 6 godina, ja sam znala plesati, ali mm nije...i onda smo otišli čisto da naučimo plesati 1 s drugim, da nema gažnja nogu....na tečaju (kod elia bašana, suca iz plesa sa zvijezdama) nam je bilo toliko dobro, ples, ekipa, da smo, kad smo završili početnčki tečaj, upisali srednji, pa napredni, uglavnom naučili jako puno plesova, sigurno smo 6 mj išli na ples.....

sada nemamo baš prilike, ali kada se uhvatimo i zaplešemo jako lijepo izgleda....makar nama user posted image
 
p.s. e da, na domjenku od mmeve firme smo osvoijili nagradu za ples, a u žiriu bio, ni manje ni više-Nicqolas user posted image


_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

clock-img

22.11.2008, 21:23

clock-img

tonkica

pencil-img

6282

user posted image Njanja za nagradu!
Mi išli prije svadbe na brzi tečaj kod Davora, suca iz Plesa sa zvijezdama. MM stalno viče da ima dvije lijeve noge, pa smo jedino plesali na našoj svadbi. Svugdje drugdje sjedimo, na žalost... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

Zadnji članci

article-img