cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: samokontrola kod muškaraca

clock-img

12.02.2010, 20:35

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

ninolina imaš li ti kojiu svoju sliku u tvojiem albumu...ono da te vidim..da znam skim pričam..


he he imaš na onoj temi ovo sam ja


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

clock-img

12.02.2010, 20:36

clock-img

Domy

pencil-img

3417


IZVORNA PORUKA: ZVRK

nekakva upalica vjerovatnouser posted image
a i ja općenito bez volje tako da neću dugo sa vama


zvrkić baš mi je žao ..ma biti če to sve ok...user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

12.02.2010, 20:38

clock-img

Domy

pencil-img

3417


IZVORNA PORUKA: ninolina

ninolina imaš li ti kojiu svoju sliku u tvojiem albumu...ono da te vidim..da znam skim pričam..


he he imaš na onoj temi ovo sam ja


user posted image user posted image nekužim plavuša sam pa mi moraš pobliže objasnit...

clock-img

12.02.2010, 20:41

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

otiđi na svi forumi na zajednicu rr i tamo je na  3 strani otvorena tema ovo sam ja i tu sam i jauser posted image user posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

clock-img

12.02.2010, 20:46

clock-img

tikica_69

pencil-img

25386

Ja cu svojem morati skoro provjeriti samokontrolu, no nadam se da ce biti zeko jer sam krepana ko zgazena macka a trebamo ga isprazniti da u ponedjeljek bude 3. dan apstinencije zbog punkcije i vantjelesne user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

clock-img

12.02.2010, 20:51

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

Ja cu svojem morati skoro provjeriti samokontrolu, no nadam se da ce biti zeko jer sam krepana ko zgazena macka a trebamo ga isprazniti da u ponedjeljek bude 3. dan apstinencije zbog punkcije i vantjelesne user posted image


user posted image user posted image user posted image jesi me nasmijala... ima onaj vic tup, tup zekouser posted image user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

clock-img

12.02.2010, 20:53

clock-img

Domy

pencil-img

3417


IZVORNA PORUKA: ninolina

otiđi na svi forumi na zajednicu rr i tamo je na  3 strani otvorena tema ovo sam ja i tu sam i jauser posted image user posted image


e stvarno sam plavušauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

12.02.2010, 20:54

clock-img

leilany

pencil-img

9082

IZVORNA PORUKA: Domy


IZVORNA PORUKA: ninolina

otiđi na svi forumi na zajednicu rr i tamo je na  3 strani otvorena tema ovo sam ja i tu sam i jauser posted image user posted image


e stvarno sam plavušauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



ma bumo ti oprostili user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

clock-img

12.02.2010, 20:55

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

IZVORNA PORUKA: Domy


IZVORNA PORUKA: ninolina

otiđi na svi forumi na zajednicu rr i tamo je na 3 strani otvorena tema ovo sam ja i tu sam i jauser posted image user posted image


e stvarno sam plavušauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



ma bumo ti oprostili user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image
i ja sam jesi našla


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

clock-img

12.02.2010, 20:57

clock-img

Domy

pencil-img

3417

ma di na trečoj stranici..nacrtaj mi...user posted image user posted image

jel ti mene malo zekaš aaaaaaaaaaaaa

clock-img

12.02.2010, 20:57

clock-img

leilany

pencil-img

9082

eh plavusice moje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

BEK 27.o5.o9.

clock-img

12.02.2010, 20:58

clock-img

leilany

pencil-img

9082

ma domy prca te user posted image ..odi na njezin nick....zove se ninolinauser posted image
i klikni na album....i udes u albume...i kopaj po slikama (ne po nosu),i nasla
bus ninocku user posted image user posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

clock-img

12.02.2010, 21:00

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

ma domy prca te user posted image ..odi na njezin nick....zove se ninolinauser posted image
i klikni na album....i udes u albume...i kopaj po slikama (ne po nosu),i nasla
bus ninocku user posted image user posted image user posted image


ma ozbiljno milla je otvorila poruku, nebum sad tu sliku metala da nam cinik bane kaj si bu mislil kaj sam jauser posted image user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

clock-img

12.02.2010, 21:08

clock-img

leilany

pencil-img

9082

evo domy gledaj
http://www.ringeraja.hr/forum/m_406846/mpage_11/tm.htm


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

clock-img

12.02.2010, 21:09

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

he he bravo sad me viditeuser posted image user posted image
plavuša


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

clock-img

12.02.2010, 21:11

clock-img

leilany

pencil-img

9082

user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

BEK 27.o5.o9.

clock-img

18.03.2010, 10:07

clock-img

Točkica28

pencil-img

2918

danas sam sva u sex temama pošto mi je sex kao takav zabranjen pa da oživimo malo ovo opet...
moj može kontrolirati... verziran je maliuser posted image
već sam zaboravila kak je to...


_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

clock-img

18.03.2010, 10:10

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

user posted image user posted image user posted image user posted image
moram se nasmijati točkice



_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

clock-img

18.03.2010, 10:14

clock-img

lordy

pencil-img

59

samokontrola je moja jača strana user posted image user posted image user posted image

clock-img

24.06.2010, 00:47

clock-img

anastassia

pencil-img

42


IZVORNA PORUKA: nancy

e zene jeste manite
eh kod mene je "rez" vec skoro dva mjuser posted image user posted image
a meni je zvrk tako bilo godinama,on prebrzuser posted image ko Al Bundy
tako ti je to kad ga uhvatis nevinog.i trebalo je duuugo vremena da se sam nauci štopat a i da se malo produzi vrijeme seksanja.tek sad mogu rec da imam normalan dužinski odnos



kako se to nauči?? moj kaže da se to ne može.. ili možda on to ne zna ili ne zna da se može??

clock-img

30.07.2010, 02:09

clock-img

tiha

pencil-img

10103

o moj se moze kontrolirati i to jako dugo bitna je koncentracijauser posted image

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

clock-img

08.04.2024, 16:24

clock-img

malateeoll

pencil-img

67

Sex spojevi za odrasle - sekskontakt-hr.com Ne kažem da ćeš imati uspjeha ali barem skoro da nema lažnih profila.