cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

krstenje

  
clock-img

20.09.2010, 19:43

clock-img

crvenkapica

pencil-img

577

ne znam gdje da postavim ovo pitanje  pa cu ovdje...
ja  cu  biti kuma   kuminoj curici mislim se sto kupiti.....
oni zive u USA  , doci se u HR samo  dijete krstit , znaci novci im  ne trebaju zive dobro...hodalice, hranilice,  sjedalice    nista od toga  ( tko ce to nosit u Boston  user posted image user posted image )
ja planirala  tortu narucit.....svijecu  kupit  ,ako je ona gore vec ne kupi,  haljinicu ce vjerovatno isto gore kupit  imaju vise izborauser posted image ....onda ostaje torta  iiiiii??.....ZLATO??  sto od zlata?  
imal tko kakav prijedlog? 
hvala

clock-img

20.09.2010, 19:51

clock-img

joszde

pencil-img

854

moja mala je dobila naušnice srebrne i zlatni lančić sa križićem.

clock-img

20.09.2010, 20:04

clock-img

crvenkapica

pencil-img

577

bil to bilo dovoljno?

clock-img

20.09.2010, 22:18

clock-img

zozo1

pencil-img

445

Ako imaju sve kupi nešto od zlata za uspomenu. Možda malo kvalitetniji komad zlata, torta, svijeća i to je sasvim dovoljno.

_____________________________

JAN, 18.12.2004.
FRAN, 19.02.2010.

clock-img

21.09.2010, 07:19

clock-img

.dada.

pencil-img

441

IZVORNA PORUKA: zozo1

Ako imaju sve kupi nešto od zlata za uspomenu. Možda malo kvalitetniji komad zlata, torta, svijeća i to je sasvim dovoljno.

Potpisujem.user posted image

clock-img

21.09.2010, 07:42

clock-img

veda2

pencil-img

94

Ja osobno bih isto kupila neki kvalitetniji komad zlata,lancic sa krizicem,jer u takvoj situaciji nemozes fulati sto se tice lancica sa krizicem.

clock-img

21.09.2010, 09:08

clock-img

crvenkapica

pencil-img

577

meni nista ne pada na pamet osim zlata... .....mozda knjiga biblija  ? ali sto ce djetetu(bebi) knjiga   

clock-img

21.09.2010, 09:29

clock-img

Ninaa

pencil-img

7487

Po meni kupi neko kvalitetnije zlato tipa lančić s križićem ili čak dukat, to je skuplje ali mi je to baš lijep poklon. I možeš ako idu u crkvu Bibliju,a ako ne neku knjižicu tipa moja prva uspomena da ispune za dijete.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

clock-img

21.09.2010, 09:36

clock-img

mariola

pencil-img

19495

I ja sam za tri tjedna kuma kuminoj curiciuser posted image
Mala ima 13 nećaka tako da joj od opreme ništa ne treba, sve imaju.
Kupit ću zlato za uspomenu. Lančić s privjeskom ili možda neki kompletić-naušnice, privjesak,lančić...,vidit ću još.  I tortu.

< Poruku je uredio mariola -- 21.9.2010 9:37:42 >


_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

clock-img

21.09.2010, 16:17

clock-img

crvenkapica

pencil-img

577

mariola  znaci ti ces tortu i nesto od zlata?  to  je sve?
a valjda cu i ja onda tako , najbolje i jeste...
a sta mislite koliko se krecu ti lancici sa privjeskom  ja to nikad kupovala nisam....user posted image    a tonu sam dobila user posted image
a torte?  

clock-img

21.09.2010, 16:21

clock-img

ELISABETH

pencil-img

1661

Moja curka je od kuma dobila lančić s privjeskom na križić a od kume je dobila Majku Božju, srebrnu na stalku, to kod nas ima u nekim zlatarnama kupiti i meni je iskreno taj dar bio draži jer je neobičan

_____________________________

Ivona, 17.06.2009.

While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
Angela Schwindt

clock-img

21.09.2010, 19:43

clock-img

maja

pencil-img

6000

pogledaj malo tu
http://www.patuljak.net/index.php?id=7&cat=0&entry=0
mi smo dobili od ringeraje user posted image sat i svi su oduševljeni kad ga vide, a i onaj anđeo mi je super

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

clock-img

02.10.2010, 11:37

clock-img

crvenkapica

pencil-img

577

jos jedno krstenje.....od muzevog brata....deckic....u  1mj.2011....sta njemu??   nismo kumovi....bar za sada...user posted image

clock-img

02.10.2010, 11:46

clock-img

katy mama

pencil-img

838

mi smo dobili od L.kuma za krstenje zlatni lancic sa slovom L,kovertu,obuko ga je od glave do pete(cak i bodi i cipelice,carapice),hodalicu,kuma je napravila tortu u obliku knjige(iako dmo imali jos jednu) i posto je kod nas tradicija-donjela je balkavu sa bombonama user posted image

_____________________________

moj mali sin,moja velika ljubav je stigo 19.09.2009.u 10.25

clock-img

09.03.2011, 15:22

clock-img

crvenkapica

pencil-img

577

bok
evo mene opet
i opet smo kumovi  , ovaj put  mozevog brata sincicu  4mj  iiiii  opet    sam u dilemi  zlato da ili ne?
a ove  torte od  pelena su mi suuuuuuuuuuuper 
[IMG]http://i55.tinypic.com/vigq6c.jpg[/IMG]


_____________________________

3xAIH =0
2xIVF=0
3IVF = beta 6.3 znaci biokemijska :(
idemo opet u 11mj


clock-img

16.03.2011, 14:25

clock-img

sig

pencil-img

594

evo ti jedne originalne ideje... moja je veća djevojčica kada se krstila od svoje kume dobila krsni prsten... maleni prstenčić od bijelog zlata sa dragim kamenom... predivno... na krštenju ga je nosila na prstiću a kada bude veća će ga nositi na lančiću koji je dobila od kuminog dečka (sadašnjeg muža)

_____________________________

imam dvije ljepotice jedna ljepša od druge

clock-img

03.08.2011, 15:58

clock-img

Anoniman

Ovako...mislimo bebu krstiti kad mali bude imao 3mj (jel to ok..)? Moj je problem što bježim od velikih proslava i jedva sam pristala imati 100 ljudi na svadbi. MM voli velike fešte i želi napraviiti "malu svadbu". E sad- šta napraviti, kako se obući (kile nisam naravno skinula..smijem li crno nositi ili ne?Šta se mora kupiti, odijelce bebi, svijeća, šta još..?) Znam da su pitanja blesava al eto..Tnx

clock-img

04.08.2011, 01:58

clock-img

lilia

pencil-img

3618

Evo mi se krstili u nedjelju pa ovako:
Treba ti ukrasna krsna svijeća (oko 75.00 kn) i bijela krsna košuljica (isto 70-ak kuna), mi smo oboje kupili u mama i beba u Rijeci i na oboje je pisalo "uspomena na moje krštenje" i izgledalo je kao neki komplet.
Treba ti odjelce za bebu, potvrda da kum ili kuma imaju sve sakramente.
Najmanje 200.00 kn bi trebali dati svećeniku iako se krštenje u načelu ne plaća ali eto, red je.
Torta od otprilike 250.00 kn (prigodna za krštenje).
I kao što kažeš mali pir, nas je bilo 17 i to mi je bilo previše ali manje zaista ne može.
Nemoj biti baš sva u crnom, iako nisi skinula kile svejedno možeš pristojno izgledati i ako imaš npr. crne hlače ili suknju i nešto gore druge boje.  A i ljeto je pa si možeš kupiti nekakvu lepršavu haljinicu koja će ti i poslije dobro doći.
Lijep provod vam želim i da bebica bude dobra.user posted image

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

clock-img

04.08.2011, 22:18

clock-img

magdalenaa

pencil-img

256

mi smo krstili našu bebicu  neki dan, od svećenika na Kastvu smo uzeli svijeću i haljinicu ,oboje košta 50kn, a dali smo svećeniku 200,ukupno,haljinica je predivna,na njoj piše-od danas sam dijete Božje, a bebu sam obukla u bijele lanene hlačice i bijelu košuljicu,jer se ta haljinica od svećenika ne oblači nego se samo prisloni na bebu, torta je bila 150kn,nas 10 otišlo u restoran,naručili plate i  mješanu salatu za 10ljudi,vino,sokovi, ma sve nas koštalo 1000kn,od odjeće ja sam imala bijele hlače i gore maicu,ma možeš obući crno,zašto ne al uvik možeš nadodati neki šal,ili  kaiš bijele boje ili spariš sa cipelama torbicu,,i neka vam je sa srećomuser posted image user posted image

_____________________________

dogodila se ljubav za koju nikad nistae čuli.............

clock-img

09.09.2011, 17:54

clock-img

Anoniman

Evo cure, to je to, sutra krstim svoje maleno. Bit će dosta ljudi, al ajd. Nekako ne volim velike fešte i nikako da se opustim radi sutra. Ne izgledam si najmanje dobro i živčana sam. user posted image Kupila sam sve, nadam se da će proći ok...Javit ću vam kako je prošlo- mislila sam stavit neke bebine slike ali moram neki program skinuti.

clock-img

09.09.2011, 21:17

clock-img

BUMBI

pencil-img

23108

user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

clock-img

11.09.2011, 19:37

clock-img

Anoniman

Eto, hvala Bogu krstili smo ga....ostali do jutra, dobro je bilo. I ja se zamaram s glupostima, a prođe to začas, malo popričaš s ljudima i dobro.user posted image

clock-img

11.09.2011, 22:23

clock-img

pincirotvajler

pencil-img

12489

user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

clock-img

12.09.2011, 21:55

clock-img

BUMBI

pencil-img

23108

user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

clock-img

18.09.2011, 11:39

clock-img

ivana st

pencil-img

59

Evo i mi planiramo krstit svoju bebicu početkom 10-og mjeseca pa me zanimaju vaša iskustva glede svečanog ručka. Nedavno sam bila na jednom krštenju, ručak je bio u restoranu a spiza je bila poput svatovske, od pršuta,rižota,njoki,janjetine do slatkog. Iskreno to mi je previše za jednu ovakvu prigodu. Planirala sam jelovnik- pršut sir, juha, i pečena janjetina teletina i za kraj kolači. Koliko novčića treba izdvojit za jedan takav ručak, otprilike ?