cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: krstenje

clock-img

18.09.2011, 12:16

clock-img

sretnabeba4

pencil-img

366

evo mi smo pirje mjesec dana krstili svoj J, imali smo večeru u restoranu i to smo sve unaprijed dogovorili s vlasnikom. Sve od hrane bilo je njegovo, mi smo samo odabrali što ćemo jesti..i to nas je koštalo 75 kuna po osobi. Kolače i piće smo sami nabavili, i za kolače smo trebali imati potvrdu o ispravnosti i kvaliteti koja se dobije kod slastičara. Meni je izgledao ovako: svečana juha, mora biti ipak je to svečan čin krštenja, pohani cordon blue, pečenje teleći šnicli s pikantnim umakom ili kod nas mi to zovemo ciganjsko pečenje, kuhano povrće, kroketi, miješana salata, pekarski krumpir, desert kolači i torta ledeni vjetar s bananama i kivijem od 250 kuna. Imali smo 50-ak gostiju, bilo je jako lijepo, i nije nam žao novaca. e da, imali smo i živu muziku tako da je stvarno bila prava fešta :))))

_____________________________

Patrick//28.02.2001
Dominick//16.07.2002.
Hana//21.10.2003
Jan// 08.05.2011

clock-img

18.09.2011, 18:07

clock-img

ivana st

pencil-img

59

To je stvarno povoljna cijena. Mi ne bi isto ništa nosili osim torti i kolača. Planiramo pozvat oko 20-ak ljudi, samo najbliža rodbina.

Zadnji članci

article-img