cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

kredit na porodiljnom

clock-img

08.03.2009, 11:17

clock-img

ivanaa

pencil-img

4923

MM radi na ugovor i nemoze dobit kredit-ok.Ja vec 15 krvavif godina radim u zdravstvu pod cizmom glavne koja je ko vuk samo da mi ostane posao za stalno,da bi mi rekli da ne porodiljnom nemogu dobit kredituser posted image Kakva su vasa iskustva?

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

clock-img

08.03.2009, 11:20

clock-img

tikica_69

pencil-img

25386

Ja sam dobila stambeni kredit bez jamaca u RBA za tocno 19 dana. Ali pod drugim uvjetima. Stalno sam zaposlena, njihov sam dugogodisnji klijent, nisam bila na porodiljnom i jos mi firma sa njima ima nekakav ugovor o povlasticama nasim djelatnicima.

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

clock-img

08.03.2009, 11:22

clock-img

mariola

pencil-img

19495

Ja nemam kreditauser posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

08.03.2009, 11:24

clock-img

ivanaa

pencil-img

4923

i ja bi dobila bez problema da nisam na porodiljnom

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

clock-img

08.03.2009, 11:26

clock-img

mariola

pencil-img

19495

Iskreno ne kužim. Kakve veze ima što si na porodiljnom. možda zato jer ti je plaća drugih 6 mjrseci znatno manjauser posted image

clock-img

08.03.2009, 11:31

clock-img

ivanaa

pencil-img

4923

ni jauser posted image

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

clock-img

08.03.2009, 11:35

clock-img

tikica_69

pencil-img

25386

a vidi ovo....

http://www.poslovni.hr/102326.aspx


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

clock-img

08.03.2009, 11:39

clock-img

ejmama

pencil-img

7290

Da ne možeš dignuti jer ti oni to ne smatraju kao plaću, i da bi ti minus vrijedio moraš donijeti potvrdu s Hzzoa o uplatama na račun.

_____________________________

H 07 E 09

clock-img

08.03.2009, 12:06

clock-img

Ruža

pencil-img

14064

Jesi išla u više banaka pitati?user posted image  Nekužim zašto ti nebi dali, ionako ti je plaća umanjena samo 6 mj.?

_____________________________

Samo luda mama...

clock-img

08.03.2009, 12:08

clock-img

ivanaa

pencil-img

4923

splitska i zagrebacka a u raifici trebam suduznika

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

clock-img

08.03.2009, 12:10

clock-img

Ruža

pencil-img

14064

U Splitsku nemoj ni pod razno, ako nisi njihov klijent. Ja kod njih imam stambeni i stalno nešto mrdaju.
Probaj u PBZ pitati?

_____________________________

Samo luda mama...

clock-img

08.03.2009, 12:12

clock-img

ivanaa

pencil-img

4923

zagrebackoj sam klijent.joj e stvarno se osjecam jadno ne ovom porodiljnom i penzici bi mogli dobit kreduuser posted image

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

clock-img

08.03.2009, 12:22

clock-img

dikac

pencil-img

1452

kod erste je isto tako, da ne govorim o tome kako su mi produžili minus samo na godinu dana, onaj moj standardni minus koji vučem 7 godina, jer su im smetala manja primanja drugih 6 mjeseci koja sam imala na porodiljnom s dorom

clock-img

08.03.2009, 15:27

clock-img

Florijan Jakov

pencil-img

9214

trudnice i majke s malom djecom šikaniraju na sve strane, a pa tako i u bankama - moje iskustvo sa ZABA - na porodiljnom mi smanjili dozvoljeni minus, naplatili 2 rate mastera u jednom mjesecu - tako da ih ne želim dalje komentirati

_____________________________

FJ JE FRAJER

clock-img

09.03.2009, 07:43

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

Da te utješim draga sa zagrebačkom bankom , moja prijavljena plača koja sjeda k njima na račun je 4500, nemam drugih kredta, kartica, ništa... ali kredit mi nisu dali s objašnjenjem jer sam mužu sudužnik u hipuuser posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

clock-img

09.03.2009, 07:53

clock-img

ivanaa

pencil-img

4923

   kak su znali?

IZVORNA PORUKA: ninolina

Da te utješim draga sa zagrebačkom bankom , moja prijavljena plača koja sjeda k njima na račun je 4500, nemam drugih kredta, kartica, ništa... ali kredit mi nisu dali s objašnjenjem jer sam mužu sudužnik u hipuuser posted image



_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

clock-img

05.05.2018, 08:28

clock-img

printees

pencil-img

19

Brzi kredit - https://www.ferratumbank.hr Imam ja iskustva, i to u više navrata. Nikad nije bilo problema, ne radi se o prevarantima. To je firma koja posluje u cijeloj Europi, mogu se lako provjeriti