cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Rizične namirnice u trudnoći

clock-img

08.12.2008, 21:25

clock-img

Ruža

pencil-img

14064

Namirnice koje su meni govorili da izbjegavamu trudnoći su : račići i školjke jer postoji mogućnost zaraze hepatitisom, sirovo meso, tunjevinu jer može imati velike količine olova, veće količine kave i napitaka koji sadrže kofein, gaziranu vodu jer potiče apetit i napuhuje, preslana jela. 
Koje namirnice ste vi izbjegavale?

_____________________________

Samo luda mama...

clock-img

08.12.2008, 22:09

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

Meni su rekli da nesmijem jesti jetrica jer kao u prvom tromjesečju mogu naštetiti ploduuser posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

clock-img

09.12.2008, 23:02

clock-img

božica

pencil-img

8832

definitivno gazirano
nemrem se sjetiti još nećegauser posted image


_____________________________

idem micat rit...

clock-img

10.12.2008, 11:10

clock-img

Mrvna

pencil-img

288

Tunu, što mi je teško palo, previše kave i gaziranog, coca colu ni pod razno, smanjila sam čips i gricke (nisam ni inače manijak za njima pa mi nije teško palo ali celulit je ipak tu user posted image ) Mislim da je to to. Špek, kobasice i ostale suhomesnate stvari i dalje jedem, provjerene kvalitete naravno. 

clock-img

13.09.2009, 20:32

clock-img

joszde

pencil-img

854

može pomoć neznam više što da jedem šta god pojedem sve me napuhuje polako ulazim u treći mjesec a trbuh mi izgleda kao da sam u petom jer me sve napuhuje pa ako imate bilo kakav savjet što bi si mogla pripremati da to dođe u noramalu thanks.user posted image

clock-img

14.09.2009, 08:48

clock-img

ZVRK

pencil-img

20333

joszde a da probaš jesti kuhanu laganiju hranuuser posted image
ne suhomesnate stvari,bez gaziranoga....

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

clock-img

14.09.2009, 12:22

clock-img

joszde

pencil-img

854

probala sam draga više sve eto jučer bila kod svojih i mama napravila domaću kokošiju juhu pojela pol tanjura ko da sam se kamenja najela,neznam više što bi a stalno sam gladna danas ću malo špinata pa ćemo vidjeti hvala puno.

clock-img

14.09.2009, 12:37

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

14.09.2009, 14:25

clock-img

joszde

pencil-img

854

cvrčak kaj je to naki čaj ili nešto jer iskreno nisam čula za to gdje mogu to uzeti