cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Raspored sjedenja na svadbi

  
clock-img

07.09.2009, 07:13

clock-img

anne

pencil-img

8091

Bili smo ova subotu na svadbi i ja bila za stolom sa 7 muških.user posted image  Sve sami makijevi rođaci adolescenti. Napričala sam se ludo.
I još su i klinci bili cendravi...

Bolja mi je fora kad nema određenog rasporeda sjedenja pa si sjedneš gdje ti paše i svima je bolje. Tako smo mi imali.

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

clock-img

07.09.2009, 07:18

clock-img

Anoniman

Nemam pojma o tom "rasporedu", kad sam išla na koju svadbu, uvijek sam sjela kraj nekoga koga poznam, nisam razmišljala o tome... i inače je kod mene sve naopak, tj. kak meni paše, fućkaš regule! user posted image

clock-img

07.09.2009, 07:42

clock-img

troubled

pencil-img

7104

kad sam ja, u nekom prošlom životu user posted image , organizirala svadbu, napravila sam raspored sjedenja...jer da nisam dogodilo bi se kao tebi anne jer se malo njih poznavalo pa bi se uglavnom obitelj po obitelj držale zajedno, a to je onda svima bezveze...ali na moj raspored se nitko nije bunio...sve sam ja to dobro posložila nakon pomnog proučavanja psiholoških profila user posted image user posted image user posted image ...bilo je odlično i svi bili zadovoljni (jedino je starija generacija prvih pola sata rogoborila da kakav je to neobični raspored sjedanja, ali su ubrzo vidjeli da je i njima tako bolje) user posted image
kad si čovjek da truda sve se može user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

clock-img

07.09.2009, 08:38

clock-img

mama mery

pencil-img

5395

mi smo u subotu u svtivima sjedili za stolom 4 gdje su bile sve maldee oditelji s djecom tj. lorenini i tonievi vrsnjasi a jos su to sve bili rođaci od mm-a koje stvarno cesto viđamo a jedan je od njih bio kum toniu
bilo nam je odlicnouser posted image


_____________________________



clock-img

07.09.2009, 08:46

clock-img

ZVRK

pencil-img

20333

na mojem piru sjedio je gdje tko hoće a u 4 mjesecu idem zermani na pir i ona je najavila ''rezervirana''mjesta
meni to ne smeta,a sa vremenom kako odmiće noć lako se ''izmješamo''(ako kome ne štima)

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

clock-img

07.09.2009, 08:50

clock-img

mariola

pencil-img

19495

I ja sam imala raspored sjedenja. I to mi je super. Ali ti kao organizator moraš se potrudit napravit dobar raspored a ne samo na određeni stol stavit 10 osoba jer ih toliko stane. Kod mene ti sigurno ne bi bilo takouser posted image
Ja sa to, rekla bi trouby, dobro proučila psihološki profil svakog pojedincauser posted image
Nije bilo pobuna, još i danas slušam same pohvale user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

clock-img

07.09.2009, 08:52

clock-img

Nika 24052006

pencil-img

5558

I mi smo bili u subotu na svadbi,sjedili za stolom br 21,ispalo je čisto ok,jer smo bili u "skupini" sa mm školskim prijateljima,premda ipak više volim sjesti gdje me volja...

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

clock-img

07.09.2009, 08:53

clock-img

ZVRK

pencil-img

20333

mariola lako je vama bilo kada ste imali ''prave''uzvanike

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

clock-img

07.09.2009, 08:58

clock-img

mariola

pencil-img

19495

IZVORNA PORUKA: ZVRK

mariola lako je vama bilo kada ste imali ''prave''uzvanike



user posted image user posted image  pa slušaj, mm i ja nismo dali riječ nikome osim sebi da biramo koga ćemo pozvat pa je i ekipa bila super. Nešto malo "osnovne" rodbine a sve drugo mladi, rođaci i prijatelji.user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

clock-img

07.09.2009, 09:03

clock-img

ZVRK

pencil-img

20333

bravouser posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

clock-img

07.09.2009, 09:49

clock-img

FIONA

pencil-img

9057

ovisi, ak imaš ko moja kumica udu rodbinu samo s jedne strane kak onda sparit sa dvije takve!!!...ona je radila raspored jel je morala i pokazalo se pametno...opet na jednoj svadbi su se samo porazmještali....sve ovisi...ti Anne nisi imala sreće...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

clock-img

07.09.2009, 09:51

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

07.09.2009, 09:54

clock-img

FIONA

pencil-img

9057

IZVORNA PORUKA: cvrčak

To sa rasporedom sjedenja je lutrija,jer ako te stave sa nekim "luđacima"upropaste ti cijelu svadbu.
Više volim birati gdje ću sjesti



ja sam te sreće da bi sjela sa nekim luđacima svojevoljno...pa mi je onda draže da me zaj...  netko drugi nego sama sebe...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

clock-img

07.09.2009, 10:22

clock-img

apika

pencil-img

257

I ja sam na svojoj svadbi imala raspored sjedenja jer ne dođu svi u isto vrijeme pa nemogu sjest s nekim s kim hoće.Ali mi smo se potrudili smjestiti zajedno ljude koji se i inače druže i nismo imali niti jedan prigovor dapače svi su bili zadovoljni jer su sjedili sa svojom "ekipom"!A prošlu subotu smo bili na svadbi gdje je također bio raspored sjedenja ali ono 10 ljudi za stolom nikad vidila neke i svi stariji od nas a i inače je to bilo sve zbrda zdola pometano...ja sam za rasporede ali s predumišljajemuser posted image !

clock-img

07.09.2009, 22:03

clock-img

lee

pencil-img

4135

mi smo imali raspored sjedenja, i sve je bilo super.ali smo samo dovojili obitelj od prijatelja..tako da su prijatelji moji i od muža mogli sjediti zajedno ako su htjeli i tako je i bilo ma spojili oni stolove i super se zabavili....glavno nam je bilo da su mladi sa mladima a stariji sa starijima...user posted image

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

clock-img

09.09.2009, 11:24

clock-img

Kika83

pencil-img

6965

To mi je totalno glupo, šta ču ja nekome govorit di da sjedi. Ma nepada mi napamet. Svatko je sjeo di je htio i pored koga je htio i svi su se super složili

clock-img

09.09.2009, 11:39

clock-img

buduća mamica

pencil-img

2482

ja sam imala svadbu u hotelu s 4 zvijezdice (nije da se hvalim, to je jedini hotel u blizini) i nama su predlagali  voditelji sale da napravimo raspored sjedenja, jer kao sala je za 500 ljudi a nas 100 pa da ne bude prazna, međutim mi nismo htjeli jer su se neku i prije bunili kao ja neću s njima i slično, pa smo pustili goste da se sami smjeste i ispalo je super, uopće nije bila prevelika sala, taman za ludi provod, bilo je mjesta za ples i za djecu koja su trčkarala okolo, meni a i svima gostima je bilo super.

clock-img

21.09.2010, 01:25

clock-img

beba1710

pencil-img

181

mi nismo imali raspored sjedenja..važno je samo da kraj mene sjedi moja kuma a kraj mm kum user posted image user posted image
neka se drugi smjeste kako žele.glupo mi je doći u svatove gdje se obitelji i rodbina odvaja..u našima je bilo mješano i baš je bilo super,neka se ljudi upoznaju


_____________________________

07.04.2010. <3 Tina <3

clock-img

21.09.2010, 12:52

clock-img

inesica

pencil-img

877

Razmisljali smo o rasporedu sjedenja, ali je bilo nezgodno jer su bili okrugli stolovi, pa se broj ljudi koji stanu za okrugli stol tesko moze ustimati s brojem ljudi u obitelji...onda smo odlucili nek sjednu kako hoce, bilo je i par stolova viska, i bilo je lijepo-svatko je sjeo s kim mu je odgovaralo :)

_____________________________

Ljudi uvijek priželjkuju nekakve promjene, iako ne žele ništa mijenjati.

clock-img

21.09.2010, 13:08

clock-img

AntonijaV

pencil-img

977

kad sam ja rekla vlasniku sale u kojoj smo mi imali svadbu da ću raditi raspored sjedenja on me odmah poklopio da je to glupost, napravit ću samo kaos,bla bla bla.. i kaže ako mi uspije naplatit će nam 200 Eura manje.. i onda ja in inata njemu (jer ga znamo inače) kao što je već netko rekao, analizirala profile user posted image  sve do detalja..tko s kim, kako, zašto ... i ispalo fenomenalno. nitko se nije bunio..
i naravno, dobila okladu sa gazdom i pohvalu user posted image  jer nije imao bolji pir sa toliko madih a da se ni čaša nije razbila...user posted image


da se vratim na temu, raspored sjedenja na svadbi mi je ok, ali samo ako si mladenci (ili onaj tko im to radi) daju truda i baš vide tko s kim može, a tko ne... u suprotnom bi zaista bilo puno nezadovoljnih...

_____________________________

MARIJA - 08. 05. 2010.

clock-img

21.09.2010, 13:27

clock-img

ama

pencil-img

760

raspored sjedenja na svadbi mi je ok, ali samo ako si mladenci (ili onaj tko im to radi) daju truda i baš vide tko s kim može, a tko ne... u suprotnom bi zaista bilo puno nezadovoljnih...
[/quote] user posted image  I ja mislim ovako

_____________________________

...Osobe koje vas mrze su samo zbunjeni ljudi koji nemogu da razumiju zasto vas svi ostali vole ;)))).....

clock-img

21.09.2010, 21:37

clock-img

Fever

pencil-img

1388

mi smo to imali iz čistog razloga da ljudi koji se poznaju i međusobno su si dragi side zajedno...na bratovu piru mi je bilo najgore kad su ljudi sa vrata uvatili stampedo i čupali stolice i na kraju nisu mogli svi zajedno sist jer je uvik ostala neka rupa, a niko se nije tija pomjerit...tako da u nas je bilo laganini...i opet bi..

clock-img

21.09.2010, 21:54

clock-img

cuba

pencil-img

21489

Mi smo isto napravili raspored sjedenja i super je ispalo. Ispred ulaza u restoran su stajala imena tko je s kim za stolom i pazili smo da odvojimo rodbinu, stare i mlade da nebi bilo neugodnih i nezgodnih situacijauser posted image , svi su bili zadovoljni.

_____________________________

Roko i Dino user posted image

clock-img

05.05.2011, 22:20

clock-img

Bebač i ja

pencil-img

308

i mi napravili raspored sjedenja...
rodina odvojena od prijatelja...
a prijatelje spajali nizom poveznica koji se poznaju međusobno....
vidit ćemo u subotu rezultat user posted image

clock-img

16.05.2011, 12:18

clock-img

bubaMaja

pencil-img

930

heheh mi nismo imali stolove na svadbi pa su svi morali plesati sa svima )))))))))

_____________________________

Blagoslovljeni najljepšom zvjezdicom s neba - došla nam je naša Stella 6.2.2011.