cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Raspored sjedenja na svadbi

clock-img

16.05.2011, 16:06

clock-img

Hubertica

pencil-img

281

mi smo imali raspored sjedenja ( s time da smo se konzultirali sa rodbinom i prijateljima gdje i sa kim bi voljeli sjediti) i moram reci da je ispalo super... user posted image user posted image user posted image user posted image svi su bili zadovoljni, mi također jer nije bilo onog zapitkivanja gdje će ko sjest , pa ko će kome čuvati mjesta, pa ostaju rupe pa nitko tamo ne želi sjest i tako... Evo jedan slučaj koji su moji roditelji imali prije par mjeseci na jednom piru, prvo su moji roditelji sjeli kako im je bilo rečeno - sjednite gdje želite i oni sjeli (naravno osim za glavni stol i gdje ide uži dio familije i kumovi) da bi ih domaćini na kraju premještali još 3 puta (upravo zbog onih rupa kad ljudi sjedaja pa između ostaju stolice ili dvije)a da ne pričam da su već i juhu imali u tanjuru.. . malo nezgodno zar ne?! user posted image


_____________________________

.1.8.2011. u 14.20h stigao nam mali Šimun - 3950g i 53cm
27.09.2014. u 16,55 stigla nam je princeza Gloria - 3720g i 53cm

..

Zadnji članci

article-img