RE: Odbrojavanje - ožujak 2017. (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Nadamo se zajedno



Poruka


mali andeo -> RE: Odbrojavanje - ožujak 2017. (8.3.2017 13:28:15)

hej ..

evo mene s pregleda sretna ko malo dijete [sm=zz_skip.gif][sm=zz_skip.gif]
ginikolog se stvarno potrudil ,bila kod njega više od sat vremena ,dugo radil uzv ,
a moja mala struca radila akrobacije ,rukice i nogice radile 100 na sat...
drage moje sve je u redu ,panike nema ,nema više tragova krvarenja ,
ali nastavljam ipak s terapijom od 3*2 utrogestana
i sljedeći uzv je 23.3. kako je on rekao samo da mene umiri da bude sve ok !!!
rekao mi je zabrana od kućanskih poslova ,ali kave s kolegicama su mi dopuštene [sm=smiley36.gif]
sada mi je srce na mjestu [sm=smiley1.gif]

evo nestrpljivice moje [sm=smiley36.gif]




belina -> RE: Odbrojavanje - ožujak 2017. (8.3.2017 13:56:44)

Oooo bravo bravo andele!!![sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] sad se opusti i uzivaj! Bas mi je drago!!! Je li seka prihvatila sad kako treba cinjenicu da ce bit big sister?




hipo -> RE: Odbrojavanje - ožujak 2017. (8.3.2017 14:14:36)

mali andeo, super vijesti!!!!

tintin, ako ti je terapija previse vidjet ce se na nekoj kontroli, pa će se terapija smanjit ili ukinut. Ne steti terapija, jedino može bit prejaka pa onda pređeš u hiper. u trudnoći ti poraste potreba za hormonima štitnjače pa ćeš vjerojatno morat nastavit s terapijom ili nekad pojačat, a kontrole će bit češće, ja sam nekad jednom mjesečno vadila hormone




tintin -> RE: Odbrojavanje - ožujak 2017. (8.3.2017 14:29:18)

Mali andjeo [sm=bravo.gif] lipo uzivaj i sve polako, lagano kavica, bez čiščenja kuće [sm=smiley31.gif]
Poslala sam dr poruku da je pitam još se nije javila, valjda će stogod pametno napisati, jer ja nisam pametna u vezi toga [sm=smiley36.gif]




PinkyFunkyBirdy -> RE: Odbrojavanje - ožujak 2017. (8.3.2017 14:50:38)

Trudilice:

[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] tintin - 13.03.
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] papučica - 17.03.
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] belina - 20.03.
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] Mini Bav - 27.03.




PinkyFunkyBirdy -> RE: Odbrojavanje - ožujak 2017. (8.3.2017 14:55:30)

Belina bravo za još dvije smrzlice! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Ja ću na sistematski sad u petak pa se nadam da ću vidjeti i moju mrvicu. [sm=smiley1.gif]

Mali andeo, da kažem bravo i na ovoj temi! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




LourdessPadme -> RE: Odbrojavanje - ožujak 2017. (8.3.2017 19:33:00)

mali andeo [sm=bravo.gif] za aktivnu bebicu

Ima li koja curka da mozda zna,s obzirom da sam trenutno nezaposlena,kad bi bila prijavljena mjesec dana i otisla na BO,koliko bih imala pravo primati naknadu dok sam na bo? Ako koja zna nek se slobodno javi na pp.




belina -> RE: Odbrojavanje - ožujak 2017. (8.3.2017 20:24:51)

Lourdess bilo je 70% od minimalca tj. od place na koju si prijavljena. Barem je tako bilo prije, a je li se sta mijenjalo nisam sigurna.




papučica -> RE: Odbrojavanje - ožujak 2017. (8.3.2017 21:37:04)

Sretan vam praznik drage žene [sm=rozica.gif]




Hajdi -> RE: Odbrojavanje - ožujak 2017. (8.3.2017 21:50:22)

Draga papučice hvala ti, također i tebi i svim curama želim sretan dan žena [sm=rozica.gif]

Mali anđeo drago mi je da je pregled dobro prošao [sm=bravo.gif] [sm=smiley1.gif]

Belina bravo za dva smrzlića [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Cure, evo samo kratki izvještaj jer mi se spava jako. Veliki smo 2,3 cm, sve izgleda dobro i kako treba biti, imamo male ruke i nogice već [sm=smiley36.gif].
Sljedeća kontrola za mjesec dana. Sad mi slijede razne pretrage iz krvi, urina, brisevi,..
Imam jednu vodenu cistu kao posljedicu stimulacije, ali to bi trebalo otići samo od sebe.
Dr je rekao da mogu krenuti s nekim multivitaminima tipa Elevit, ali zaboravila sam ga pitati jel u tom slučaju ostaje i Folacin [sm=zmeden.gif]
Skinuo mi je Decortin, Estrofem još 10 dana, Andol 100 do 14 tt i Utrogestan nastavljam ne znam do kad.
To je to ukratko, više pišem u drugom navratu.




tintin -> RE: Odbrojavanje - ožujak 2017. (8.3.2017 22:44:55)

Belina [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] za dva smrzlica
Hajdi draga [sm=bravo.gif] za mrvicu, uzivaj.

Dr se javila, rekla je da mogu prekinuti s terapijom eutirox I za 6 tjedana da izvadim tsh pa cemo viditi dali raste bez tableta.




nymeria -> RE: Odbrojavanje - ožujak 2017. (8.3.2017 22:59:51)

Lourdes moras imat skupljeno 18 mj u dvije god prekinutog staza ili godinu neprekinutog staza da bi imala pravo na naknadu na Bo. Tih mjesec dama ti apsolutno nista ne znaci. To je frendica probala prosle god napravit i nis nije dobila sa tim.




nymeria -> RE: Odbrojavanje - ožujak 2017. (8.3.2017 23:01:57)

P.s. cure trudnice sretno vam u iscekivanju...
Cure akcijalice ne zabusavajte..
Cure cekalice budite strpljive..
Puno pluseka[sm=modricrtici.gif][sm=rozacrtici.gif]
Vam zelimo ja i moj decec...
Citam vas al sam uvijek h guzvi za napisat nes pametno..




belina -> RE: Odbrojavanje - ožujak 2017. (9.3.2017 6:47:27)

Jutrooo
Nymeria ja mislim da si ti pobrkala porodiljnu naknadu i BO. To sta si ti rekla sad je vezano za porodiljni, a BO moze imati svatko tko je uredno prijavljen.
Papucice sta ima sta si brzo pobjegla?
Hajdi [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] za pregled i mrvicu! Sad se malo opusti!!
Tintin eto napokon se rijesila tableta [sm=jezicek.gif] supeeer!
Cure znam da sam sad dosadna, al razumite me na BO sam, ne znam vise sta bi sama sa sobom, zamisli da moras prelezat cijelu trudnocu.
Uglavnom: stalno me nesto bolucka kao pred mengu, znam da je to sve normalno, je li i vas tako?




LourdessPadme -> RE: Odbrojavanje - ožujak 2017. (9.3.2017 7:51:08)

Jutro curke,ja kafenisem pa cu na pregled.
hajdi [sm=bravo.gif] za maminu mrvu ❤

nymeria prekinula sam posao lani u 10mj kad smo krenuli u postupak,pa sad makar da mi staz ide dok sam doma.

belina mene nije prvih 10 tak dana nista bolilo,tek iza su krenili grcevi jaki ko pred mengu.Al sve smo mi razlicite,moguce da te boli jos od punkcije. Drzi se docekat cemo mi pozitivnu betu




hipo -> RE: Odbrojavanje - ožujak 2017. (9.3.2017 8:46:55)

Lourdess sretno na pregledu! uživaj u malom akvariju! Za porodiljni, naknade i sl. najbolje ti je zvat HZZO. Imaš uvijek centralu, pa biraš broj za porodiljne. Meni su tete uvijek super bile ljubazne i odgovarale na sve što nije jasno. Kako ne stignem ništa pratit, ne znam je li se sada nešto promijenilo oko porodiljnih s ovom novom vlasti.




PinkyFunkyBirdy -> RE: Odbrojavanje - ožujak 2017. (9.3.2017 10:51:53)

Lourdess, sretno na pregledu i čekamo dojmove. [sm=smiley1.gif]

Belina, ipak su ti izvadili 11 js što je puno i vjerujem da jajnicima treba vremena da se oporave. Drži se i vjerujem da će to sve biti super! [sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif]

Tintin, malo odmora od lijekova. [sm=smiley1.gif] Baš me zanima dal ćeš osjećati kakvu promjenu kad prestaneš piti terapiju. [sm=zmeden.gif]

Nymeria, samo uživaj sa svojim dečkićem. [sm=smiley1.gif]

Hajdi, bravo za super pregled! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Mini Bav što ima kod tebe? [sm=smiley1.gif]




perlica55 -> RE: Odbrojavanje - ožujak 2017. (9.3.2017 11:00:08)

Dan curke [sm=kava.gif][sm=kava.gif]
Hajdi super za malu mrvicu, nek je živahna [sm=bravo.gif] [sm=bravo.gif]
Popij si slobodno Folacin do kraja, pa se prebaci na Elevit il sl. ukoliko
jedeš raznovrsnu hranu. Fino kaj ti ukidqa ginek terapiju... [sm=smiley1.gif]
Tintin, iskreno se nadam da ti TSH neće podivljati..
Pinky, sretno u perak i uživaj na sistematskom [sm=bravo.gif]
Belina, sva 3 puta sam imala osjećaj, par dana nakon ETa da će menga
krenuti svaki tren, al dva puta je bio [sm=rozacrtici.gif] jednom -,
tak da ti simptomi nemaju nikakvog pravila.. Izađi, prošetaj, popij si kavicu
s frendicama, ak te jajnici jako ne bole..
Lourdesa čekamo lijepe vijesti s pregleda..
A za pitanje oko bolovanja si mislila na komplikacije ili bo [sm=zmeden.gif]
Možda bi bilo najbolje kaj hipo veli, nazvati HZZO..
Mi smo dobro, idući tjedan sam na kontroli, jedva čekam.. Uhvatio me sinoć
nekakav kašalj, tolko mi se trbuh stisne, da mi je žao male dame...
Al kaj mogu... Pusaaa




mali andeo -> RE: Odbrojavanje - ožujak 2017. (9.3.2017 11:05:23)

hej ,curke !

Lourdess uživaj na pregledu i očekujemo vijesti[sm=smiley36.gif]
što se tiče bolovanja ,ne znam ti...
u radnom sam odnosu tako da ja dobivam prosjek plače..ok onaj maximum!
a sjećam se kada mi je seka išla ,ona je bila nezaposlena ,tada je dobila 883 kn,
to je bilo za onih 45 dana prije poroda i svih ostalih 12 mj je dobivala 1663 !
možda se koja cura javi da znade više [sm=zmeden.gif]

belina odmaraj polako ,vidi mene ,sve se na kraju isplati[sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif]
šta da ti velim za malenu big seku? malo hoće ,malo neće[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
kada se naljuti samo mi veli , i da znaš ja sam tatina, a ti si bebu budeš sama čuvala [sm=jezicek.gif]

nymeria uživaj u svom malenom muškarcu [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]

cure od akcije ,kako ste? da li se sjetite nas koje smo u suši [sm=jezicek.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]





tintin -> RE: Odbrojavanje - ožujak 2017. (9.3.2017 11:43:19)

Jutro cure, hvala na savjetima i dobrim željama za tsh, virujte mi bas se veselim sta ih neću piti neko vrime.
Lourdess sretno na pregledu i nestrpljivo čekamo izvještaj, uzivaj.
Belina neka te ne brinu pms simptomi, to nije mjerilo, bit će plusić, sigurno, ja navijam najjače.
Ja sam vam ok, temp 37.03, iscjedak pojačan, cicke još uvik bole,i tako, čekamo pa ćemo viditi, šta bude.
[sm=smiley1.gif]




LourdessPadme -> RE: Odbrojavanje - ožujak 2017. (9.3.2017 11:59:42)

Evo i mene,sve je super bebica je velika oko 25cm i teska 352g,ipak je mali pisulinac [sm=smiley36.gif] jako smo aktivni,odgovoramo svim mjerama i slatki ko seceric mali.

Sta se tice bo isla mi je sveki na hzzo i imat cu pravo na 100% place jer imam 18mj i 18 dana u posliednje 2 god,tako da idem na prijavu kod prijatelja od slj tjedna. eto toliko od mene [sm=jezicek.gif]




Mini Bav -> RE: Odbrojavanje - ožujak 2017. (9.3.2017 12:04:29)

mali andeo haha evo ja jucer primjetila sluz, bacili se na posao, danas cemo opet, valjda nismo zakasnili :( inace poceli su me jajnici boljeti prije 3 dana, vecer prije smo isto imali odnos, boli i danas.. 14.dan ciklusa mi je. (Ciklus UGLAVNOM 28-31 dan). Mislim da je to-to kaj vi mislite? LH trakice jos nisu stigle! [sm=smiley19.gif]




belina -> RE: Odbrojavanje - ožujak 2017. (9.3.2017 12:18:31)

Mini bav mislim da je to savrseno tempirano . Mozda jos prekosutra ponovit akciju. U mene ciklus 30-31, O mi bude 16,17 dan tako da za svaki slucaj pokrijte jos.
Lourdess supper vijesti za malog pisulinca, ali i za puni porodiljni. Znaci ipak si mislila na porodiljnu naknadu, a ne na BO! Super, super!
Perlice znaci treskas nam mladu damu kasljem![sm=smiley36.gif] dobit ces! Hahaha!




PinkyFunkyBirdy -> RE: Odbrojavanje - ožujak 2017. (9.3.2017 12:19:45)

Mali andeo tvoja slatkica je presmiješna. Baš sam se nasmijala. [sm=smiley36.gif] Mene zanima kako će moj mali slatkiš reagirati kad dođe bebica. [sm=zmeden.gif]

Lourdess, bravo za tvog pišulinca koji tako lijepo napreduje! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Mali Bav, vjerujem da je to to. Ako te danas tijekom dana prestane boliti jajnik znači da je bila danas O i da ste sinoć to super pokrili! [sm=smiley1.gif] Navijam za lijepi debeli plus! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




belina -> RE: Odbrojavanje - ožujak 2017. (9.3.2017 12:20:39)

Tintin nisam upratila, jesu tebi sad plodni dani?
Mali andeo i moja mala stalno pita kad ce ona dobit brata ili sestru , a ko zna sta ce bit jednom kad stvarno ti bude. Nekad me pita ocu li ja vise voljet sestru/brata nego nju?[sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>