RE: Odbrojavanje - ožujak 2017. (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Nadamo se zajedno



Poruka


mali andeo -> RE: Odbrojavanje - ožujak 2017. (5.3.2017 21:14:01)

Leilani navijam za jedan veliki [sm=rozacrtici.gif]
Javi se...[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




daxy -> RE: Odbrojavanje - ožujak 2017. (5.3.2017 22:15:57)

belina ako možeš uzmi Bo i odmori,oporavi se. Nastavi barem još dan dva iza transfera.
To je najbolji savjet koji ti mogu dati.

mali andeo drago mi je da je sve u redu s mrvicom.
Jel bilo puno krvi il malo? Može bit da je pukla kapilara? [sm=zmeden.gif]
Nadam se da ce sve biti ok. Čuvaj se!
Svakako je dobro da je svježa krv prestala.





papučica -> RE: Odbrojavanje - ožujak 2017. (5.3.2017 22:39:32)

Pozdrav za sve vas.

Draga mali andeo nek se zvrši na tome i da ide kako treba.Sa mrvicom je sve uredu što je najvažnije .Žao mi je što si se uznemirila i mogu mislit kako si se osjećala.Odmaraj i samo pozitivno
razmišljaj i tako će i biti.
Belinice draga kako mi je drago zbog tebe , e vala sad će biti [sm=duda.gif][sm=duda.gif] od jednom, eto to ti želim

Meni je situacija kao i prošli mjesec , bolne grudi poslije ciklusa[sm=zmeden.gif]. Ko zna kakva je sad politika ovo [sm=smiley36.gif]
Ma hajde šta god bude .Nekako sam sad u nekom drugom smjeru na mom poslu se dešavaju transformacije pa se svega nakupilo. Da li ću ostati na ovoj poziciji ili ću ići na neku drugu još nam tačno nisu rekli ali se daju znakovi i nagovještaji. Možda budem radila u svom gradu [sm=smiley1.gif] ko zna[sm=zmeden.gif]. Uglavnom sam s tim zaokupljena, idem u akciju pa šta Bog da.

Vama naravno svima želim da ste opuštene , one koje se trude da ostanu trudne , a trudnicama da uživaju u svojim trbuščićima i da ih maze.

Mene možete staviti za datum 17.03.




belina -> RE: Odbrojavanje - ožujak 2017. (6.3.2017 7:32:40)

Jutro zene
Mali andeo draga mogu mislit kako si se prepala! Ne sumnjam da ces mirovat i napravit sve najbolje za bebicu. Nisi ti kao ja! Ja sve mislim ma nije mi nista.
Cure od jucer popodne imam malu temeperaturu, ne mogu gutat, boli grlo. Hoce li to imat veze s transferom? Otvorit cu danas BO javila sam na posao. Ne zelim ipak riskirat!!
Papucice nadam se da ce ti na poslu ispast kako sama sebi zelis! Da pocmes radit u svom gradu-ja znam kako je to putovat!!
Leilani kakvo je stanje??
Hajdi di si nam ti? Libido se vratio??[sm=smiley36.gif]
Kad vidim sta me ceka[sm=jezicek.gif]
Papucice zaboravila sam ti rec da mislim vratit samo jednu [sm=duda.gif] imam problema s uscem i vec vjerojatnost da cu morat mirovat, tako da su [sm=duda.gif][sm=duda.gif] dvostruka briga sta se tice trudnoce. Cini mi se riskantno. Ah, vidit cemo sve danas, javim cure!!!




tintin -> RE: Odbrojavanje - ožujak 2017. (6.3.2017 8:50:09)

Leilani kako si danas?
Mali andjeo bitno da je s bebom sve u redu, cuvaj se.
Belina i mene je jako bolilo nakon punkcije, ali bila sam laik kao i ti nista nisam znala, prvi put, cuvaj se, malo više odmaraj, i drzim fige za plusič.
Cure koje ste pile folnu kiseli u, dali ste uzimale folacin tablete na recept ili ste kupovale neke folne u biljnim ljekarnama?




PinkyFunkyBirdy -> RE: Odbrojavanje - ožujak 2017. (6.3.2017 9:31:59)

Trudilice:

[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] Leilani - 03.03.
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] tintin - 13.03.
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] papučica - 17.03.
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] belina - 22.03. ?
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] Mini Bav - 27.03.




Leilani -> RE: Odbrojavanje - ožujak 2017. (6.3.2017 9:33:23)

Curice drage, hvala na navijanju, jucer je stigla [sm=hudicek1.gif]. Iduci tjedan idem na FM kod svoje gin. Dobro sam [sm=smiley1.gif]. Ljubim sve, citam kasnije.




PinkyFunkyBirdy -> RE: Odbrojavanje - ožujak 2017. (6.3.2017 10:09:54)

Mali andeo jako mi je žao što si se prepala, ali drago mi je da je bebica dobro i da se stanje poboljšava. [sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif] Vjeruj mi da i ja svaki put provjeravam kakav je iscjedak i uvijek me strah da ne ugledam krv. [sm=zmeden.gif] Mislim da ćemo brinuti sve dok ne primimo naše male mirišljave struce u ruke. [sm=zmeden.gif]

Leilani, baš mi je žao. [sm=smiley13.gif] Baš smo se svi ponadali lijepim vijestima. Samo hrabro dalje i bit ćeš nam i ti ubrzo okruglica. [sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif]

Belina, jooooooj ne mogu ti opisati koliko mi je drago da si imala tako puno folikulića i navijam da je tulum u labu bio odličan i da ćeš imati lijepi broj mrvica za prijaviti! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] I draga, odmaraj! [sm=smiley1.gif]
Htjela sam reći da sam i ja dobila Dolatin na porodu pa me skroz zmantalo da bi na kraju od njega spavala među trudovima, a MM je na kraju vikao na mene jer nisam odgovarala babici kad me nešto pitala, a ja sam toliko bila "nadrogirana" da nisam ni znala za sebe. [sm=smiley36.gif] Ali sam svejedno trudove osjetila pošteno. [sm=smiley36.gif]

Tintin, ja sam kupovala folnu na svoju ruku. Svakakve sam pila ... više ni ne znam koja je najbolja, ali znam da sam valjda 2 g. prije prve trudnoće pila folnu, a sad kad sam ostala trudna sam se sjetila par dana nakon testića ... hm mogla bi piti neku folnu pa sam uzela Elevit i ginić mi je rekao da je to ok.

Papučice, držim fige da ćeš uspjet raditi u svom gradu i da će te iznenaditi dvije slatke crtice! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Puno grlim naše drage trudnice: daxy, Perlica, Lourdess [sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif]




tintin -> RE: Odbrojavanje - ožujak 2017. (6.3.2017 10:10:15)

A joj Leilani bas mi je žao, skroz sam se nadala, ali bravo za pozitivno razmišljanje, glavu gore, uspit ćeš, samo triba strpljenje, sretno s FM neka budu dobitne. [sm=smiley31.gif]




Mini Bav -> RE: Odbrojavanje - ožujak 2017. (6.3.2017 10:15:40)

Bok cure!

Leilani žao mi je zbog m.

Baš mi je prijateljica javila da je trudna. Nekako sam krivo prihvatila tu vijest, mislim nije da ne želim da ona bude trudna i da mi nije drago radi nje, već želim i ja biti i ne znam, glupo je. Već jako dugo želim to, od kada mi je curka navršila godinu dana, ali smo pričekali iz više razloga i nedavno se odlučili bacit na posao, makar sam se ja potajno nadala da će se zalomiti. [sm=smiley36.gif] Nadam se da će ovaj mjesec biti ok. Jako sam ljuta jer inače ne koristimo nikakvu kontracepciju, znači 2 god i 3 mjeseca otkad sam rodila, ja samo brojim plodne i neplodne dane i to nam je uspješno u NE zatrudnjivanju, i baš sad kada želim ne ide, pa se ciklus pomice, pa kaj ja znam.. a toliko jako to želim! Znam da sve želite to, i da ste možda u gorim pozicijama nego ja i kompliciranijim, ali samo sam se htjela pojadati.. nadam se da se ne ljutite.




mali andeo -> RE: Odbrojavanje - ožujak 2017. (6.3.2017 11:30:29)

Jutro cure...

Leilani zao mi je radi tvoje vjestice ,zelim ti da folikumetrija urodi plodom...

Belina dobro si napravila,odmori sada...cekamo izvjestaj!

Pinky dobro si napisala ,mislim da ova trudnoca nece biti ni malo opustena...
Uzasno se bojim,jer nakon svega ,ufff[sm=smiley19.gif]
Dalje je smedj iscjedak prisutan,vjerojatno ostaci koji nisu izasli u petak[sm=zmeden.gif]





Mini Bav -> RE: Odbrojavanje - ožujak 2017. (6.3.2017 11:46:45)

mali andeo nekako sam previdjela tvoju poruku, nisam uopće skužila.. baš mi je žao što si doživjela šok! Lijepo miruj i sve će biti u redu! Bez straha, šaljem puno dobrih vibrica......... i držim fige da se povuce od dole sve što ima veze sa smeđom i crvenom bojom što prije! [sm=smiley1.gif]




Leilani -> RE: Odbrojavanje - ožujak 2017. (6.3.2017 11:54:12)

belina imas najbolje savjetnice na svijetu, poslusaj ih i odmaraj draga.

mali andeo draga, bas mi je zao sto prolazis kroz te strahove...miruj draga i cuvaj se. Ljubim! Bitno da je sve dobro s mrvom. Da te utjesim i moja seka je imala u 5 mjt krvarenje, upute za mirovanje i hvala Bogu sve je dobro zavrsilo. [sm=smiley1.gif]

mini bav neka si ti napisala svoje probleme. Pa zato smo ovdje i svaka s razlicitim problemom, a istim ciljem. Tu smo i da se tjesimo međusobno. Uglavnom, savjetujem ti da probas sa LH trakicana, ako nemas neku drugu metodu kojom određujes dane. Jer ja sam svaki ciklus uvjerena da mi je O 12-14 dan, a meni evo trakica vecinom bude pozitivna na 16DC. Tak da, mozda ti nisu plodni dani tad kad mislis. A kako je bilo s prvom trudnocom? Koliko vam je trebalo? Ljubim i drzim fige da uskoro budes trudnica. A i ja skupa s tobom [sm=smiley36.gif]

Hvala vam drage moje na utjesi.




Mini Bav -> RE: Odbrojavanje - ožujak 2017. (6.3.2017 12:12:54)

leilani prva trudnoća je bila recimo ne-previše-planirana, nismo pazili, a nismo ni ciljali, i da onda sam ostala trudna izvan svojih pretpostavljanih plodnih dana, znam jer se vrijeme očekivanih plodnih dana nismo uopće keksali. Da znaš da ću naručit lh trakice danas, nisam baš pri nekim novcima trenutno ali odvojit ću za to. Hvala na podršci, i ja se nadam da ćemo uskoro gledati + na testu i srčeka na monitoru. [sm=smiley27.gif] [sm=smiley36.gif]




LourdessPadme -> RE: Odbrojavanje - ožujak 2017. (6.3.2017 12:20:35)

Ej curke

belina i meni je bilo lose nakon punkcije,bas me bolilo par dana,sreca slusala san savjete perlice i daxy ,pa sam puno pila i piskila,sve se smirilo nakon transfera. Nadan se da si bolje,nisan nigdje vidila sta kazu u labu? Koliko je oplodjenih ?
Drzim ti fige da bude sve u redu ❤

leilani draga zao mi je zbog [sm=hudicek1.gif] bas sam se nadala nekako . Ljubim, i nadam se da ce fm pomoci

mali andeo bitno da je s mrvom sve u redu,ti nam odmaraj,vjerujem da si uplasila,mozda ti daju kakvu terapiju.

mini bav sve smo mi prosle to kao i ti,nema niceg loseg u tome i sasvim je u redu da ne mozes osjecati ushicenost kad si u ovom trudilickom razdoblju,tako sam i ja bila ljuta kako drugima uspjeva a meni ne. Cak kad mi je najbolja prija bila trudna dugo mi je trebalo da postanem sretna zbog nje,pogotovo jer ona nije planirala ni htjela a mi se mucimo. Doci ce i tvoj dan vjeruj mi.

pinkyc kako gurkas?

hajdi ima li kod tebe mucnina?

Ja sluzbeno imam akvarij u trbuhu 😂 I tu jednu malu ribicu koja skace svaki put kad se umirim,osjetimo male udarce pod rukom i tako su smirujuci i preedivni.
U cetvrtak idemo na anomaly scan na odjel,pa ce me gledati jedan drugi doktor,nadamo se potvrdi spola. Ljubim vas sve ❤




belina -> RE: Odbrojavanje - ožujak 2017. (6.3.2017 12:22:54)

Evo me cure moje, u mame na odmaranju! Vracen mi je jedan osmostanicni! Kako sam tila. Oplodilo ih se 8- cetiri su osmostanicna, 4-cetverostanicna. Najbolji mi je vracen, ostalo sta uspije bit ce zaledeno. Eto. Otvorit cu popodne BO i ja gotova 😂😂 hvala svima na savjetima i podrsci! Divne ste!!!
Leilani neeeee[sm=smiley19.gif] zao mi je!




LourdessPadme -> RE: Odbrojavanje - ožujak 2017. (6.3.2017 12:32:56)

belina [sm=bravo.gif] za uspjesan transfer ,sad odmaraj i mazi busu. Ne zaboravi se svako malo ustati i protegnuti noge zbog cirkulacije.
Jesu spominjali hiper s obzirom na jake bolove prije? Jesu te vratili na ledja ili trbuh nakon transfera?




tintin -> RE: Odbrojavanje - ožujak 2017. (6.3.2017 12:41:00)

Belina [sm=bravo.gif] sad čekamo betu, sretno, sretno.




PinkyFunkyBirdy -> RE: Odbrojavanje - ožujak 2017. (6.3.2017 12:51:31)

Belina bravo za mrvicu! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] Navijam da se čvrsto ulovi za mamicu i da dobiš prekrasnu veliku betu! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Lourdess, umorna sam i stalno mi je muka, ali trudim se ne povraćati. Odbrojavam dane do 12 tt s nadom da će mučnine odjednom samo nestati [sm=smiley36.gif], ali to me drži i gura dalje. Danas sam točno 8 tt.
Super za tvoju ribicu! Nadam se da ćeš otkriti spol. Obavezno javi! [sm=smiley1.gif]

Mini Bav, tvoji osjećaji su skroz normalni. Mislim da smo se sve mi u nekom trenutku tako osjećale. [sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif]

E, da, ja ću imati LH trakice za poklon, ali voljela bi pričekati dok uđem u 12 tt (valjda razumijete) pa ako će trebati kojoj budete mi se onda javile. Nisam sigurna koliko mi ih je ostalo ali vjerujem da ih ima oko 30 kom + 1 test na trudnoću. [sm=smiley1.gif]




tintin -> RE: Odbrojavanje - ožujak 2017. (6.3.2017 13:34:45)

Pinky nadam se da ovu trudnocu uopće nečeš povračati.
Ja se javljam za lh i test, pa kad budeš odlučila kome poslati, javi se, pozz.




PinkyFunkyBirdy -> RE: Odbrojavanje - ožujak 2017. (6.3.2017 13:39:54)

Tintin, draga, dogovoreno! [sm=smiley20.gif] Nego, dal si se uspjela spojiti na FertilityFriend? [sm=zmeden.gif] Kako napreduje mjerenje tempice?




mali andeo -> RE: Odbrojavanje - ožujak 2017. (6.3.2017 13:58:35)

Belina [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] za mrvicu ,sada je cuvaj i odmaraj[sm=smiley1.gif]




belina -> RE: Odbrojavanje - ožujak 2017. (6.3.2017 14:04:06)

Hvala cure!
Tintin morala sam lezat na ledjima, ali s nekim kao jastukom pod guzom.
Mini bav sve sto ti ovdje kazes mi razumijemo. Sve je to tako normalno i ljudski. Ne grizi se zbog toga, to ne znaci da ti nije stalo!




tintin -> RE: Odbrojavanje - ožujak 2017. (6.3.2017 14:33:42)

Pinky nisam još stigla, imam u mobu neku aplikaciju za upisivat temp pa zasad tu pišem dok se ne registriram, jučer 37.02, imam još do datuma tako da ćemo viditi, hvala ti [sm=smiley31.gif]




belina -> RE: Odbrojavanje - ožujak 2017. (6.3.2017 16:00:12)

Pinkyce moj datum za ozujak je 20.3.ako ne i prije [sm=smiley36.gif] kad bides sredivala da znas.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>