RE: Odbrojavanje - siječanj 2017. (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Nadamo se zajedno



Poruka


tintin -> RE: Odbrojavanje - siječanj 2017. (16.1.2017 21:45:33)

Mali andjeo bas mi je drago da krecete sljedeci mjesec, uz tebe smo, I navijamo za plusic, javi nam se cesce.
Belina [sm=bravo.gif] za progesteron, ja se nadam da ti amh nece puno biti nizak kad krenes u postupak, mozda je to trenutno.
Zvjezdica ni ja neznam sta da ti savjetujem, nadam se da ce se javiti koja od cura, ako zelis mozes biti tu s nama na raji se druziti., puno je lakse, vjeruj mi, sve cure su divne
Daxy cekamo nestrpljivo.
Draga Hajdi, sretno sutra, mislim na tebe.




daxy -> RE: Odbrojavanje - siječanj 2017. (16.1.2017 22:23:14)

Večer.

mali andeo navijam za vas sljedeći mjesec! [sm=bravo.gif]

belina šteta za AMH. [sm=smiley13.gif]
Al nije ni to strašno, ne brini.

Hajdi sretno sutra! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

zvjezdice ja potpisujem perlicu. Odgovorila ti je na drugoj temi. [sm=smiley1.gif]

Evo C/P sa proljetnih o pregledu:

Evo i moj pregled lijepo prošao.
Bio je i MM sa mnom.
Izgleda da imamo dvije curice. [sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif] [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Za jednu bebu je doktor gotovo siguran da je curica.
A druga je malo sramežljiva pa se skrivala i nije nam htjeo baš potvrdit nego ćemo pričekati sljedeći pregled.
Iako kaže da je moguće da je i druga curka jer ne vidi ni testise ni pišu,al nije uspio uhvatit spolni organ baš da potvrdi.

Kako god bude mi smo sretni! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Ja nisam ništa posebno priželjkivala,a ni MM i sretni smo s tim šta imamo. [sm=smiley1.gif]

Prva stvar šta je doktor snimio je da se bebe boksaju. [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
Čim je naslonio UZV na ekranu se ukazale 2 glave i razmjena 'udaraca' šakama. Baš su nas nasmijale.
A kasnije su se češkale po glavi. Ma preslatko nešto. [sm=smiley1.gif]
Sve je u redu,imaju rukice noge,mjere su uredne. Ma predivno. MM je isto uživao,baš mi je drago da je bio sa mnom.

Dobila sam do sada 7kg i doktor nije baš oduševljen. Al dobro,bio je Božić pa mi je oprošteno.
Sad ću malo pripazit da ne dobijem previše.

Kontrola za 4 tjedna. Ako bude problema onda da dođem ranije.




belina -> RE: Odbrojavanje - siječanj 2017. (17.1.2017 7:14:06)

Jutro
Daxy dvije curice ajmeeee sreceeee!!!! Ma naravno da nije bitno, ali supeeeeeer! Curice su zakon! (Vjerojatno će to Rec i svaka mama koja ima dečka[sm=smiley36.gif])
Hajdi navijamo za tebe danas! Bit će sve dobro, opusti se ideš po svoje bebe!!!
Cure ma nije mi bed za AMH još je on uvik dobar, nisam ja u cvijetu mladosti, svjesna sam da on ide samo dole. Ionako idem u postupak a ne prirodno pa mi je malo lakše zbog toga[sm=smiley36.gif]




mali andeo -> RE: Odbrojavanje - siječanj 2017. (17.1.2017 9:01:41)

hajdi sretno danas i neka što manje boli [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]

daxy rastopila si me sa svojim mrvicama [sm=zz_wub.gif][sm=zz_inlove.gif]




Hajdi -> RE: Odbrojavanje - siječanj 2017. (17.1.2017 9:27:00)

Daxy ajme kako predivni prizori s uzv-a, baš ste uživali.. predivno [sm=zz_inlove.gif], dvije curice ili dečko i curica [sm=zz_wub.gif][sm=zz_skip.gif].. savršeno [sm=bravo.gif]

Belina ma bit će to sve odlično, amh se zna i popraviti [sm=smiley1.gif]

Tintin hvala ti draga, i ja tebi želim sreću s terapijom koju si dobila [sm=smiley1.gif]

Evo me s punkcije, prošla je bezbolno, bolje nego što sam očekivala [sm=smiley1.gif], koktel radi čuda [sm=smiley36.gif]. Nažalost od 7 folikula dobili smo samo 3 stanice, ovi ostali su bili prazni. Što možemo, to smo dobili i sad se treba nadati da će biti barem 1 dobitna. Daj Bože da se sve tri oplode i dobro razvijaju [sm=smiley1.gif].




tintin -> RE: Odbrojavanje - siječanj 2017. (17.1.2017 9:46:48)

Daxy predivno, cila sam sam se raznježila, dvi curke, ma predivno, naravno da nije bitno sto je, meni bar nikad to nije bilo bitno, bitno da je sve u redu, baš mi je drago zbog tebe, uživaj draga zaslužila si, veliki zagrljaj.
Hajdi draga, držim fige da se sve tri oplode, bitna je jedna ali vrijedna, nemoj biti tužna, samo pozitivno razmišljaj, ja sam vječni optimist., veliki zagrljaj.




Hajdi -> RE: Odbrojavanje - siječanj 2017. (17.1.2017 9:48:47)

Mali anđeo draga hvala i tebi na lijepim željama, evo dobro je prošlo.. [sm=smiley1.gif]
Tako ćeš i ti uskoro, bez straha za bockanje i sve ostalo, ide to sve pomalo i bez puno muke. Držim fige da tvoj slijedeći postupak bude dobitan [sm=smiley31.gif]




Hajdi -> RE: Odbrojavanje - siječanj 2017. (17.1.2017 11:37:02)

Zaboravih još dodati da sam dobila Estrofem 3*1, i Utrogestan 3*2.
Estrofem pretpostavljam za debljanje endometrija. Kad sam pročitala moguće nuspojave nije me baš oduševilo, ali tješi me da vjerojatno to neću dugo piti. Navalit ću i na ananas i ciklu pa će se sigurno zadebljati endo.
Utriće ću nastojati tempirati prije i nakon posla (svako 8 sati) i navečer kasno.

Zvjezdice ako imaš volje druži se s nama tu na raji, tako je lakše [sm=smiley1.gif]




belina -> RE: Odbrojavanje - siječanj 2017. (17.1.2017 12:10:48)

Hajdi bravo za 3js!!! Pa i to je odlično!! Sad navijamo za tulum u labaratorijskim[sm=bravo.gif]
Nisam znala da se AMH može popravit?[sm=zmeden.gif] ja sam mislila da je to zaliha js i da ona može samo opadati s obzirom da se radimo sa svim js koje ćemo u životu imati[sm=zmeden.gif] ili?
Vadila sam hormone jutros nalazi za 10 dana. I to je sve od nalaza. Nadam se da me nece tsh zeznuti sad. Još mm treba izvadit krv i gotovi smo s vadenjima!




LourdessPadme -> RE: Odbrojavanje - siječanj 2017. (17.1.2017 12:54:13)

daxy bravo za male curke mamine [sm=bravo.gif]
Ja sam takodjer MM pripremila da na sljedeci pregled idemo skupa [sm=smiley36.gif] tako bude uzbudjen i rastopljen kad mu prepricavam sve uvz-a
Da si mislim da ce se raspekmeziti do kraja kad vidi sve na svoje oci. Covjek 2metra 115kg [sm=smiley36.gif]
Taman ce nam biti 15+3 pa mozda i mi saznamo sta nosim ❤️

hajdi bravo za 3 folikula [sm=bravo.gif] nemoj da te brine,kod mene je od 11 9 bilo nezrelo samo jedan pravilno oplodjen i uspilo je.
Nestrpljivo cekamo nove vijesti,

mali andeo tako mi je drago da si smogla snage za postupak,navijamo i bodrimo da uspije iz prve ♥️




Hajdi -> RE: Odbrojavanje - siječanj 2017. (17.1.2017 14:19:50)

Belina za jednu curu znam da joj se povisio amh u razmaku od najmanje 6.mj, možda i više ne sjećam se točno koliki je bio razmak u kontrolama. Ona je intenzivno trenirala s dosta boravka na svježem zraku, mijenjala je također i prehranu.

Izgleda da vitamin D utječe na amh, zato u zimskom periodu zna biti niži. Evo naletila sam na jedan članak na tu temu:
http://www.paleo-mama.com/is-it-possible-to-increase-amh-levels/

Imaš i na rodinom forumu dosta o suplementima koji bi mogli poboljšati kvalitetu js:
http://forum.roda.hr/threads/83688-Kako-smo-popravili-kvalitet-JS-i-ostali-trudni-DVAPUT?highlight=DHEA

Ja sam odlučila ići sad bez istraživanja tog područja, a ako ne uspije pozabavit ću se malo više.

Lourdess hvala ti draga, javljat ću novosti [sm=smiley1.gif] Bit će to predivno kad bude i tm na pregledu, držim fige da saznate spol.




perlica55 -> RE: Odbrojavanje - siječanj 2017. (17.1.2017 14:55:55)

Mali andeo sretno draga od srca u novom postupku [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Samo hrabro naprijed [sm=smiley1.gif]
Belina nalaz AMH ti nije loš, ne brini. Kod mene je bio 7, pa je bilo embrija za FET..
Ne znam kolko ti je godina, al plodnost žene nakon 30. opada, nakon 35.
rapidno opada. U IVF postupcima dr uvijek pronađe koju js..
Hajdi samo nek se js oplode, držim fige za tulum u labosu [sm=bravo.gif]
Redovito koristi terapiju i vjeruj dr, očito endo nije najbolji kada si dobila
Estrofem. Uputu o lijeku je najbolje ne čitati.
Lourdes, jao kad se sjetim tvoje punkcije, pa onda šoka iz labosa, pretrnem...
Važno da [sm=duda.gif] napreduje fino... A tata nek uživa na idućem pregledu..




Hajdi -> RE: Odbrojavanje - siječanj 2017. (17.1.2017 15:38:17)

Perlice hvala ti [sm=smiley1.gif], naravno da ću slušati doktora. Estrofem sam već popila i stavila 2 utrića. Malo će mi biti nezgodno kad ću utriće stavljati na poslu, valjda neće sve iscuriti. Ujutro i navečer ću moći malo odležati nakon stavljanja. Na zadnjem uzv, u subotu je endo je bio 7,5, ne znam kakav je bio danas. Najmanji je problem popiti tableticu.




trudilica88 -> RE: Odbrojavanje - siječanj 2017. (17.1.2017 15:57:32)

Mali andjeo hvala .i ja to zelim vise od svega..
I da svi koji prizeljkuju + sto prije ga i dobiju 😙😙😙
Moja vjestica danas stala..




PinkyFunkyBirdy -> RE: Odbrojavanje - siječanj 2017. (17.1.2017 16:37:15)

Drage moje, ja sam vam u prestrašnoj gužvi na poslu zadnja dva dana. Bit ću jako kratka jer moram po svog slatkiša.

Daxy moja milena preslatko!!! Mazi svoje curice u buši! [sm=zz_wub.gif][sm=zz_wub.gif]

Hajdi, navijam za tulum u labu! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Svima ostalima puuuuuuno zagrljaja i budite vrijedne sa svojim mužićima! [sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif]

Možete davati datume za veljaču pa ću složiti listu!




daxy -> RE: Odbrojavanje - siječanj 2017. (17.1.2017 22:34:57)

Večer. [sm=smiley1.gif]

Hajdi [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Nek bude vesela trojka i u labosu! [sm=bravo.gif]
Cikla i ananas su zakon za endometrij! Samo navali! [sm=bravo.gif]
Ne brigaj za Estrofem. Da ti neće pomoći ne bi ti ga ni propisali.
Utrići su iz mene curkali i tjedan dana nakon što sam ih prestala uzimati. [sm=smiley36.gif]
Neće oni nigdje,samo ti njih gurkaj,a pola sata ne čini nikakvu razliku.

belina, mali andeo, tintin, Pinky, Hajdi i svima ostalima hvala što nam se tako veselite. [sm=smiley1.gif]
Ja vas stalno virkam i čekam s vama sretne vijesti. Ne mogu se ja tako lako preselit na onu temu. [sm=smiley36.gif]


Laka vam noć. [sm=smiley1.gif]




papučica -> RE: Odbrojavanje - siječanj 2017. (17.1.2017 22:44:19)

Hajdi neka ovaj mjesec donese radost za sve buduce mjesece i godine.drzim fige da i ko tebe budu dvije curice u stomacicu

Daxy , divno za curice.Neka sve bude kako treba, a bice akobogda. Bas sam se raznijezila kad sam procitala

Belina sretno draga

Mali andeo itebi sretno u postupku

Moja curka dobila ospice, izdrzat cemo,ove dane.




papučica -> RE: Odbrojavanje - siječanj 2017. (17.1.2017 22:51:14)

Joj Pinky nisam se stavila ni za januar hahaha

Ma necu ja ni dobiti u januaru a ni u februaru... haha salim se malo [sm=jezicek.gif]

Evo bzveze cu lupiti datum 22.2




tintin -> RE: Odbrojavanje - siječanj 2017. (18.1.2017 12:28:22)

Pozdrav cure,
bila na ultrazvuku, sve ok, negdi za pet dana bi trebala puknit jajna stanica, u petak opet ultrazvuk, Pinky moj datum 10.02.




belina -> RE: Odbrojavanje - siječanj 2017. (18.1.2017 12:58:39)

Pinky moj datum za veljaču 16.2.




Hajdi -> RE: Odbrojavanje - siječanj 2017. (18.1.2017 17:11:58)

Cure,

Moram odmah s vijestima iz laba, imamo 3 oplođene js [sm=smiley1.gif]

Sutra će mi javiti kako ćemo dalje, hoće li transfer biti 3. ili 5. dan, ovisno o situaciji koja bude sutra.

Papučice hvala ti, sretno i tebi i nek ne dobiješ sljedećih 9 mj [sm=9nebesa.gif]
Izdržat ćeš sve dane sigurna sam, tvojoj curki želim da joj ospice što prije prođu.

Tintin neka bude sretno i nek ulovite js [sm=smiley1.gif]

Pinky ne bih još davala moj datum dok nije bio transfer.

[sm=smiley31.gif]




belina -> RE: Odbrojavanje - siječanj 2017. (18.1.2017 17:36:12)

Asti Hajdi pa to je fenomenalno!!!!![sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] sad navijamo da se dobro razvijaju i da bude i jedan smrzlic. Jeste razmišljali o opciji koliko bi ih vratili?




Leilani -> RE: Odbrojavanje - siječanj 2017. (18.1.2017 18:01:30)

Cure drage, stvarno ne stizem...sinoc vas citala i zaspala s mobom u ruci.


hajdi pa kako mi je drago. Drzim fige do neba i nazad!! [sm=bravo.gif] Ah te nuspojave...bas i bolje ne citati. Svakako papaj ciklu i ananas. Majke ti, ja ciklu jedem skoro svaki dan, a nisam ni znala da je dobra za endo. Eto sad sam nesto i naucila [sm=smiley1.gif]

belina super za nalaze, a jos bolje ako se amh moze popraviti, eto sad sam jos nesto naucila. Isto sam mislila da je to to s cim zena raspolaze. Nadam se da ce i tsh biti dobar. A kad bi onda krenuli sa postupkom?

tintin draga, navijam na najjace da pogodite s folikulometrijom i da uspije [sm=smiley1.gif]

daxy prekrasne vijesti, ajme dvije male pišuljice [sm=smiley1.gif] rastopila sam se. Ma i ova sramežljivica ili sramezljivko, nema veze sto je da je. Bitno da su oni zivahni. Ajme...rascmoljit cu se. Da bar mozemo vidjeti to boksanje.

lourdess a bit ce tvoj dragi u svih svojih 2 metra raznježen sigurno [sm=smiley36.gif]

trudilice da ti pozelim dobrodoslicu i srecu da cim prije preselis na drugi forum. A najbolje sama znas koliko cete jos cekati. Vjerujem da te strah pretraga. Samo hrabro naprijed. [sm=smiley1.gif]

mali andeo nemas pojma koliko mi je drago da krecete oper sljedeci mjesec. Sve znas, ali zelim ti svu srecu. Ljubim!

papucice zao mi je zbog tvoje male i ospica. Nisam dugo dugo cula za ospice...drzite se i zelim brz oporavak.

pinky perlice anandi i vama drage saljem puse. Sad ne znam jesam li kog zaboravila. Ak jesam, ne zamjerite.




Hajdi -> RE: Odbrojavanje - siječanj 2017. (18.1.2017 19:03:03)

Belina ako budu dva dobra ja sam svakako da se vrate dva, a može i plus jedan smrzlić [sm=smiley1.gif]. O tome trebaju dati mišljenje i doktori koji procjenjuju stanje. Mislim da je u mojim godinama poželjnija opcija da se vrate dva embrija.

Leilani istina je da se rodimo s određenim brojem js, ali možemo donekle utjecati na njihovu kvalitetu pa se na taj način, pretpostavljam, popravlja amh kao pokazatelj plodnosti.
Super da jedeš ciklu, eto nisi ni znala da usput debljaš endo [sm=smiley1.gif]




mali andeo -> RE: Odbrojavanje - siječanj 2017. (19.1.2017 10:54:03)

cureee,pamagajte !!!!

ludim,kasni mi ono 2 dana recimo,spremam se na posao i ono ajde idem pišnut test nisam već dugo [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]
fali mi to ...

a kad ono [sm=rozacrtici.gif]

drhtim i ne vejrujem... a da nije test pokvaren ???




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>