RE: Odbrojavanje - siječanj 2017. (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Nadamo se zajedno



Poruka


eternity -> RE: Odbrojavanje - siječanj 2017. (26.1.2017 9:33:09)

mali anđeo, kako divne vijesti, čestitam ti na [sm=rozacrtici.gif]i želim mirnu i ugodnu trudnoću i živu i zdravu[sm=duda.gif], baš si me obradovala
čitam vas povremeno i radujem se svim pozitivnim vijestima i rastuže me negativne vijesti, svima vam šaljem puuuno poljubaca,zagrljaja i dobrih želja[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




hipo -> RE: Odbrojavanje - siječanj 2017. (26.1.2017 14:26:07)

Eternity bas mi je dragoda si se javila!

Hajdi, Pinky, samo vi zezajte. Jucer smo dogovorili ime za sina.[sm=jezicek.gif] al nam se ne zuri napravit ga[sm=jezicek.gif]




Hajdi -> RE: Odbrojavanje - siječanj 2017. (26.1.2017 17:36:11)


Pozdrav cure,

Tintin jel uzv pokazao žuto tijelo na koncu?

Papučice neka si se ti vratila pozitivi i borbenom duhu, tako treba [sm=bravo.gif] nema se ništa za izgubiti. I ja pijem andol 100.

Eternity drago je i meni da si se javila [sm=smiley36.gif]

Hipo eto pola posla ste napravili, nema smisla još dugo čekati, čim je tu inspiracija [sm=smiley1.gif]

Enaaa kako idu bockanje i f-metrije?

Leilani jel bila pozitivna lh trakica?

Belina što ima kod tebe?

Pinky kako je oko tvom M, nadam se da je bolje [sm=smiley1.gif]?

Ja sam dobro, malo me danas počeo hvatati strah zbog silnog iščekivanja ishoda.. valjda je to normalno, koji dan se bolje nosiš sa situacijom, koji dan teže [sm=smiley13.gif]. Sutra će onda biti bolje [sm=smiley36.gif]





tintin -> RE: Odbrojavanje - siječanj 2017. (26.1.2017 19:27:23)

Hajdi nisam na kraju bila na zadnjoj folikulometriji, nisam stigla, ali taj dan me jako bolio desni jajnik pa valjda je to to, zao mi je sta nisam mogla otici, bas me zanimalo.
To su normalna raspoloženja, jedan dan dobro drugi dan nervoza, ali proci ce brzo do bete, javljaj nam simptome, i sretno do neba.




enaaa -> RE: Odbrojavanje - siječanj 2017. (26.1.2017 20:45:34)

Pozdrav i od mene

Hajdi hvala što pitaš za mene [sm=smiley1.gif]
Bockanje ide nadam se ok, danas sam sama sebi morala dati Cetrotide na poslu, malo je tečnosti ostalo u bočici, bila neka gužva na poslu, ja zaglavila u wc-u 15 min.[sm=smiley36.gif]
Nadam se da nisam šta zeznula...
Gonal sam prvi put sinoć sebi dala, i večeras...to mi je lakše jer sam tada kući...
Pregled je u subotu, tako da ću znati šta i kako...
Tebi svu sreću želim, da ugledaš debele [sm=rozacrtici.gif]
Isto i mene to sve čeka, a dani su kao godina...
Ostale cure imate pozzz




mali andeo -> RE: Odbrojavanje - siječanj 2017. (27.1.2017 8:34:40)

dobro jutro [sm=kava.gif]

[sm=kava.gif][sm=kava.gif]

enaaa dobro došla i neka ti ovaj postupak bude uspješan !![sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] sretno !

hajdi kako si ti ? ima li kakvih simptoma ?

tintin
navijam od srca da ste sve lijepo pokrili i da će ovaj ciklus biti dobitan ,
ajme u veljači će sve prštjeti od [sm=rozacrtici.gif][sm=modricrtici.gif][sm=rozacrtici.gif]
drage navijam od srca !

pinky
navijam da i kod vas je ovaj ciklus dobitan ,neka maleni dobije pojačanje !!

hipo ajde ti nama lijepo opet na odbrojavanje i vidjet ćeš kako će se stvari posložiti..

leilani žalosno da se soc.ginikolozi ne žele baviti s time...ali probaj inzistirati ,pa jedan ciklus barem ..
enternity hvala na čestitkama ..šaljem ti puno zagrljaja [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif]

papučiceaje uživajte u toj godini akcije !! eto ja sam si dala još mjesec dana fore i onda postupak ,ali
čudo se desilo ...neka bude tako i kod tebe !![sm=smiley1.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

drage ,evo ja se spremam na uzv !!!uzbuđena ,uffff !!!
nisam svjesna ,ne mogu uopće vjerovati...
inače ja uopće ne funkcioniram ,zaspala bi i hodajući...
toliko nisam nikada bila umorna,koma !!
javim se !!!




lidac0605 -> RE: Odbrojavanje - siječanj 2017. (27.1.2017 9:04:50)

Sretno anđelčiću [sm=bravo.gif][sm=smiley1.gif]




enaaa -> RE: Odbrojavanje - siječanj 2017. (27.1.2017 9:14:00)

Jutro i od mene
Evo [sm=kava.gif]
mali anđeo sretno, javi nam novosti sa uzv-a




tintin -> RE: Odbrojavanje - siječanj 2017. (27.1.2017 9:35:28)

Mali andjeo [sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif] sretno i javi nam se cim budeš mogla.
Enaa sretno i tebi s bockanjem i navijamo za puno js i uspješan postupak [sm=smiley1.gif][sm=bravo.gif]




LourdessPadme -> RE: Odbrojavanje - siječanj 2017. (27.1.2017 11:18:54)

eternity draga [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]

hipo ajde ja stvarno neznan sta cekas [sm=smiley36.gif]

hajdi sreca pa radis da si mozes malo misli preusmjeriti,normalno je da se emocije mixaju ,ti samo hrabro i pozitivno.

mali andeo cekamo vijesti [sm=bravo.gif]




perlica55 -> RE: Odbrojavanje - siječanj 2017. (27.1.2017 11:33:27)

Hej trudilice drage...
Enaa napokon ste krenuli [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] Želim ti od prve
da bude visoka beta. Sretno draga s pikanjem [sm=smiley1.gif]
Javi novosti...
Tintin, držim fige za [sm=rozacrtici.gif]... Nadam se da će se nuspojave smiriti..
Mali andeo uživaj na UZV, čekamo dojmove [sm=smiley1.gif]
Pinky, sam nek M bude bolje, a na BO pokušaj malo odmoriti..
Čekam i tvoj datum u veljači [sm=smiley1.gif]
Hajdi, ima li simptoma??? Hoće testić prije bete??? Sretno!!
Pusa svima...




mali andeo -> RE: Odbrojavanje - siječanj 2017. (27.1.2017 12:44:39)

evo cure ...

veliki smo 9mm ,srčeko još ne kuca,kontrola za 2 tj!
po vještici trudna 5+3,ali po uzv 4+6,još smo jako mali...
dobila BO tako da od danas službeno uživam!!




Hajdi -> RE: Odbrojavanje - siječanj 2017. (27.1.2017 12:54:22)

Mali anđeo uh mogu mislit koje uzbuđenje, super za dobre vijesti s uzv [sm=smiley1.gif] [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Samo ti sad lijepo odmaraj!

Enaaa sretno dalje s bockanjem, bit će to sve ok, samo hrabro [sm=smiley1.gif]

Tintin ma sve ste vi to dobro pokrili, uopće ne sumnjam [sm=smiley1.gif]

Lourdess istina posao mi pomaže odvratit misli barem malo [sm=smiley36.gif]

Test ću sigurno raditi koji dan ranije, možda bi bilo najbolje 12. dpt, što vi mislite? Znam da po nekim izračunima može već i 9. dpt, ali se bojim da će to biti prerano.

Moram reći da nemam nekih simptoma, ali ne bi ih trebala ni imati ovako rano zar ne?
Jesu mi cice napuhane i osjetljive od utrića, također i trbuh pomalo napet i napuhan, ali nemam nikakva probadanja, grčeve, možda tek osjećaj težine u donjem dijelu trbuha.
Betu ću raditi u drugi ponedjeljak u bolničkom labosu pa ću vjerojatno nalaz dobiti tek sutradan, ali do tad će test već nešto pokazati.




tintin -> RE: Odbrojavanje - siječanj 2017. (27.1.2017 13:08:17)

Mali andjeo [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] sad lipo uzivaj i odmaraj zaslužila si. [sm=smiley31.gif]
Hajdi da i ja bi na tvom mjestu radila test 12 dpt, nebi prije, sve prije mi zvuči prerano, mada kažu za blastociste može i ranije, i meni su bile blastociste pa nisam uopće radila test prije, nego na dan očekivane napravila betu, iz razloga što mi je krenio smedji iscjedak koji je stao pa mi bilo sumnjivo., možeš testić teke prije bete, jedva čekamo, brzo će to proći, a sta se tice simptoma da još je rano [sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif]




lidac0605 -> RE: Odbrojavanje - siječanj 2017. (27.1.2017 13:15:14)

Preeedivne vijesti anđelčiću,sad sve četiri u zrak i uživaj-zaslužila si [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




PinkyFunkyBirdy -> RE: Odbrojavanje - siječanj 2017. (27.1.2017 15:12:05)

Cure, već par dana je otvorena nova lista pa se možemo lagano tamo premjestiti: Odbrojavanje veljača

Mali andeo, pa to su odlične vijesti!!! Prekrasno! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] Sada odmaraj i čuvaj svoju mrvicu. [sm=smiley1.gif]

Hajdi i ja bi na tvom mjestu radila test 12 dpt. Navijam! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Tintin samo hrabro. Proći će te neugodnosti. [sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif]

Puno grlim sve cure koje nisam spomenula! [sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif]

Tišina dobrodošla i postala ponosna trudnica čim prije!

Cure koje nisu na novoj listi, a imaju datum do kojeg odbrojavaju neka jave pa ću dodati.

Moj M je dobro i u ponedjeljak se vraćamo u vrtić i na posao. Pišemo više tada! A sad si idem pravit kavu jer jedva držim oči otvorene. [sm=smiley1.gif]




LourdessPadme -> RE: Odbrojavanje - siječanj 2017. (27.1.2017 21:35:16)

Jooj mali andeo bas sam sretna zbog tebe,sad gustaj lipo i cuvaj svoju mrvu [sm=bravo.gif]

hajdi ja sam piskila 11dnt i imali smo plusic,s tim da su meni vratili 3 dan [sm=smiley1.gif]




Hajdi -> RE: Odbrojavanje - siječanj 2017. (27.1.2017 21:54:23)

Lourdess jesi li dobila booster 5 dpt? Strah me lažno pozitivnog nalaza.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]