RE: Odbrojavanje - siječanj 2017. (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Nadamo se zajedno



Poruka


trudilica88 -> RE: Odbrojavanje - siječanj 2017. (13.1.2017 11:53:09)

Hvala od srca i nadam se da ce se sve nase zelje ostvariti sto prije.




belina -> RE: Odbrojavanje - siječanj 2017. (13.1.2017 14:39:28)

Trudilica dobrodošla i šta prije otišla na trudnički dio foruma!!! Koliko dugo se trudite?




trudilica88 -> RE: Odbrojavanje - siječanj 2017. (13.1.2017 14:52:41)

Hvala opet [sm=smiley36.gif]
A dosta dugo..vec 2.5 godine..i iz miseca u misec suze..svaki put sve teze..ovaj put pogotovo..jer sam bas mislila da sam trudna..i eto




LourdessPadme -> RE: Odbrojavanje - siječanj 2017. (13.1.2017 15:35:50)

trudilice dobro dosla i jos brze osla [sm=bravo.gif]
Napisi malo vise o sebi kad stignes,jeste radili kakve pretrage,imate li vec djece?

leilani ma mislila sam da se konacno vidi oblik bebice [sm=smiley36.gif] dosad je bila mala tockica,ovo sad je tako stvarno [sm=smiley1.gif]

Ostale moje [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




trudilica88 -> RE: Odbrojavanje - siječanj 2017. (13.1.2017 16:12:28)

Ja sam mlada jos imam 24..mm ima 34 i vec dvoje iz prvog braka..sve u redu snama nego eto nece i vise neznam sto napraviti..mjesec dana evo malo manje pijem vrkutu..mm kaze da kad nebudemo mislili da ce bit..




PinkyFunkyBirdy -> RE: Odbrojavanje - siječanj 2017. (13.1.2017 16:12:44)

Trudilice:

[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] belina - 18.01.




PinkyFunkyBirdy -> RE: Odbrojavanje - siječanj 2017. (13.1.2017 16:27:32)

Trudilice dobrodošla na RR i čim prije postala ponosna trudnica! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Kako znaš da je sve ok? Dal ste radili kakve pretrage? S-gram? Hormoni? Prolaktin? Štitnjača? Nešto treće? Gin. pregled i brisevi su osnova, no ako je to ok ima još hrpa drugih stvari koje mogu zezati. Imamo tu negdje na stranicama koje pretrage bi trebalo napraviti ako se ne uspije u roku 6 mj. do 1 g., ali sad sam u žurbi pa ti izvučem link u ponedjeljak.

Lourdess vjerujem da si se rastopila kad si vidjela svoje malo slatko biće. [sm=zz_wub.gif]

Draga daxy, ma sve ćeš stići ... bez brige. [sm=smiley1.gif] Uživaj u blaženom stanju. [sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif] Nisam vidjela dal si napisala dal su se počeli meškoljiti? Dal ih osjetiš?

Belina, ništa ti ne brini za listu. Budemo složili za veljaču sljedeći tjedan pa se odmah prebacili u mjesec ljubavi. [sm=smiley36.gif]

Leilani, sve je u glavi. Kad budeš psihički spremna mi smo tu za podršku. [sm=smiley1.gif]

Hajdi, meni to sve djeluje zadovoljavajuće. Nemoj ništa brinuti. Navijam za puno lijepih folikulića! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Tintin, ako ovaj tvoj mix lijekova ne upali onda stvarno ne znam. Navijam! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Curke tu u Zg padaju krpe s neba, a ja moram ubrzo s posla. [sm=zmeden.gif] Jedva čekam da se uvučem u stan i ne izlazim van. [sm=smiley36.gif]
Ugodan vam vikend! [sm=smiley1.gif]




trudilica88 -> RE: Odbrojavanje - siječanj 2017. (13.1.2017 16:33:08)

Ma hirmoni stitnjaca ginekoloski sve ok sve sve..eto i nece pa nece moze hvala




trudilica88 -> RE: Odbrojavanje - siječanj 2017. (13.1.2017 16:33:55)

Ma sve ok stitnjaca hormoni ginekoloski sve eto i opet nece.jako sam vise deprimirana




Hajdi -> RE: Odbrojavanje - siječanj 2017. (13.1.2017 17:46:55)

Leilani drago mi je da si fizički 100%, a nadam se da ćeš uskoro biti i psihički spremna za postupak. Uzmi si vremena, bitno je ući u postupak spremna. Samo vi akcijajte, neka vam se posreći prirodno [sm=smiley36.gif]

Belina i ti isto, pripreme su u tijeku pa kad vidiš da si spremna kreni [sm=smiley1.gif]
Žao mi je ako i tvoja dolazi [sm=smiley13.gif] stvarno će nam ostati prazna lista.

Trudilice dobrodošla i želim ti da uz druženje s nama ostvariš svoju želju što prije [sm=smiley1.gif]
Kad smo kod pretraga jesi li radila hsg? I to je nešto što bi trebalo provjeriti da se vidi jesu li prohodni jajovodi. Nisi spominjala jel tm napravio s-gram? Bez obzira što već ima djecu, nikad se ne zna, s-gram se zna pogoršati. Ne bi bilo loše da odeš na f-metriju da se vidi kad je otprilike ovulacija i onda pokušati s nekom blažom stimulacijom i ciljanim odnosima. Ima više načina za pomoć pri zatrudnjivanju.

Pinky vidjela sam na prognozi da vas čeka snijeg idući tjedan, a vidim i da je već počeo. U gradu samo smeta mada ga je lijepo gledati kroz prozor. Ovdje kiša i jugo, isto nije ugodno za biti vani.

Lourdess mogu misliti kako je slatko bilo vidjeti svoju malu bebicu koja je sad već ''prava beba'' [sm=smiley1.gif]

Daxy sve ćete stići bez brige, samo neka bebice dobro napreduju [sm=smiley1.gif]

Hvala cure na bodrenju! Sutra sam na f-metriji pa vam javim izvještaj s terena [sm=smiley1.gif]





trudilica88 -> RE: Odbrojavanje - siječanj 2017. (13.1.2017 18:09:51)

Iskreno nisam..jos uvijek mislim da sam mlada i strah me tih pregleda..prolazim dugo kroz jako stresno razdoblje pa sve nekako pridajem tome..[sm=smiley19.gif]




belina -> RE: Odbrojavanje - siječanj 2017. (13.1.2017 18:48:08)

Večer cure! Pinky u vas krpe padaju s neba, a u nas kiša kao da je svaka kap onaj vodeni balon hahaha! A ja idem malo vani s curama šta ću! Kiša nas ne može spriječiti da popijemo jedno pićence [sm=bravo.gif] Pinky nadam se da u vas nije zastoj i prometni kolaps i da si sretno stigla u toplinu svoga doma!
Trudilica onda samo opušteno, ako si pod stresom dođi malo sebi pa će i bebica doc. Daj sebi neki period koliko misliš još pokušavat ovako pa ako ne ide onda kreni sa dodatnim pretragama.
Hajdi čini li se tebi da je danas vani bas neki topli zrak?? Sutra nam javi obavezno, znaš da mi nestrpljivo čekamo vijesti!




trudilica88 -> RE: Odbrojavanje - siječanj 2017. (13.1.2017 18:53:54)

Belina citas mi misli..ja se uvijek nadam koliko god me vjestica pokopa iz mjeseca u mjesec..uvijek mislim kad na sekund zaboravim saznat cu lijepu vijest..eto tako mislim..a ti imas li djecilice?




belina -> RE: Odbrojavanje - siječanj 2017. (13.1.2017 19:58:47)

Ja imam curicu 7 god. Za drugo se trudimo nekoliko godina. Kao i ti imam hormone, cikluse, spremio uredni, ali nakon hsg-a i laparoskopije se pokazalo da su mi jajovodi totalno uništeni od infekcije, najvjerojatnije bakterije ureaplazme koju sam imala prije 3-4 godine. I sad mi je potpomognuta oplodnja jedina opcija. Polako skupljam nalaze i planiram to raditi na proljeće, a u međuvremenu se družim ode s najboljim curama!!
Ima ovdje cura koje su bile u situaciji kao i ti pa su uspjele, zato ne gubi nadu, tek si na početku borbe za svoju bebicu!




trudilica88 -> RE: Odbrojavanje - siječanj 2017. (13.1.2017 20:04:04)

Zbam hvala ti draga zelim ti svu srecu ovog svijeta da uspijes u svemu sto si naumila




Hajdi -> RE: Odbrojavanje - siječanj 2017. (13.1.2017 21:01:44)

Trudilice slažem se s belinom, uzmi vremena, nastoj se opustiti pa ako ni to ne pomogne lagano na druge pretrage. Uspjet ćeš ne brini!

Belina toplo je, ali kiša ne prestaje padati. Barem da se ispada preko noći pa da sutra zasja sunce.




trudilica88 -> RE: Odbrojavanje - siječanj 2017. (13.1.2017 21:03:51)

😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘




Hajdi -> RE: Odbrojavanje - siječanj 2017. (14.1.2017 10:31:02)

Jutro [sm=kava.gif]

Jel se pije kavica? Evo mene s izvještajem, uspjeli smo pogurati folikuliće, desno 2*14 mm a lijevo 17 i 4*15-16 mm, endo 7,5.
Još sutra stimulacija, navečer štoperica i u utorak je punkcija.
Zaželite mi sreću, da ne boli i da se nakon nje budem dobro osjećala [sm=smiley1.gif]
Eto, sad ovo dobro izgleda, idem s nadom da će biti sreće [sm=smiley36.gif]

Veliki zagrljaj svima [sm=smiley31.gif]




trudilica88 -> RE: Odbrojavanje - siječanj 2017. (14.1.2017 10:34:44)

Evo jaa radnooo...
Draga zelim ti puno srece 😘😘😘😘🤗🤗🤗🤗🤗




belina -> RE: Odbrojavanje - siječanj 2017. (14.1.2017 13:38:51)

Hajdi super super! Do utorka će još narast folikulici, ili to staje kad se da štoperica? Čisto informativno?!




trudilica88 -> RE: Odbrojavanje - siječanj 2017. (14.1.2017 13:47:39)

Belina evo citam tvoju poruku od jucer zazelila si sunce danas..tako i je bar u dalmaciji 😘😘😘




belina -> RE: Odbrojavanje - siječanj 2017. (14.1.2017 14:53:23)

Je je, predivan je dan plus šta moja curka danas slavi rođendan!




trudilica88 -> RE: Odbrojavanje - siječanj 2017. (14.1.2017 15:01:35)

Zelim tvojoj curici bezbrizno djetinjstvo puno ljubavi,mnogo igara na zelenoj travi..kuda god krenila neka joj cvijeta cvijece,zelim tvojoj kcerki puno puno srece...

SRETAN RODJENDAN ❤




Hajdi -> RE: Odbrojavanje - siječanj 2017. (14.1.2017 15:15:15)

Belina već dobijam nešto za zaustavljanje ovulacije, a štoperica je tempira na 36 h od primanja.
Sretan rođendan tvojoj curici [sm=smiley36.gif]

Trudilice lijepo je sunčano danas ovdje, imamo mali predah od prave zime.




trudilica88 -> RE: Odbrojavanje - siječanj 2017. (14.1.2017 15:16:35)

Da bas je..malo za promjenu..preniske temperature za nas 🤔




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>