RE: Pampers ili Libero....??? (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Roditeljski razgovori

[Anketa]

Pampers ili Libero...ili neke trece???


Pampers
  47% (97)
Libero
  16% (34)
neke treće
  33% (68)
Platnene
  2% (6)


Ukupno glasova: 205
(Posljednji glas : 12.7.2015 10:01:10)
(Glasovanje traje do: -- )


Poruka


kckama -> RE: Pampers ili Libero....??? (10.12.2013 22:39:36)

Na zelenom pampersu su nam čak i kritalići izlazili, oni koji se nalaze u pelenicama




Ela28 -> RE: Pampers ili Libero....??? (12.12.2013 17:02:37)

Mi koristimo pelene iz Mullera a dobre su i Clever [sm=smiley1.gif]




Ela28 -> RE: Pampers ili Libero....??? (12.12.2013 17:03:34)

A Pampers su nam svaku noć propuštale užas tako da ih više nikada nismo kupovali a za blizance bome treba pelena i pelena [sm=smiley1.gif]




monstrum -> RE: Pampers ili Libero....??? (12.12.2013 19:26:50)


IZVORNA PORUKA: Ela28

A Pampers su nam svaku noć propuštale užas tako da ih više nikada nismo kupovali a za blizance bome treba pelena i pelena [sm=smiley1.gif]


Nama su isto Pampersice propuštale...tako da [sm=smiley21.gif]






zima1995 -> RE: Pampers ili Libero....??? (16.12.2013 11:35:31)

Mi već dugo koristimo pelene iz Plodina, Pillo i zadovoljna sam njima. Guza nam je suha, a to nam je najbitnije...




štrumfić -> RE: Pampers ili Libero....??? (16.12.2013 16:31:30)

Mi smo oduvijek koristili Pampers i povremeno probali neke druge. Jako su dobre dm Babylove i sad zadnje vrijeme koristimo Mullerove BeautyBaby i odlične su. Dovoljno tanke, ne propuštaju i cijena im je zbilja ok.




leot -> RE: Pampers ili Libero....??? (16.12.2013 18:16:07)

te muller pelene s dobre od pocetka? mislim i jedinica?koristila sam papers sa L ali isto nisam bila bas zadovoljna osim sa mekocom pelene.




zelja1 -> RE: Pampers ili Libero....??? (22.12.2013 17:49:46)

Babylove

Pampers su nekako bile najbolje, al kad je velika kakica, ne pomaže ništa ;)
Babylove su bile užasne, isto kao da ih nije ni imala.




morskavila -> RE: Pampers ili Libero...ili neke trece??? (23.12.2013 16:41:23)

mi smo još uvije na pampresicama ali čim dođemo na br.2 idemo na babylove iz dm-a




elina -> RE: Pampers ili Libero...ili neke trece??? (3.9.2014 19:58:01)

Probala sve,al najbolje nam pašu Puffies!!




Džeje -> RE: Pampers ili Libero...ili neke trece??? (15.9.2014 12:46:06)

Pampers uvjek,najbolji !!!




mimee -> RE: Pampers ili Libero...ili neke trece??? (15.9.2014 15:06:15)

Nama su Pampers ostavljale mucice po jajcima, tako da ih nismo vise uzimali, a probali smo i Dm Babylove(prekruti rub kod gumice), Muller Beauty BAby(ok), Libero(meni preintenzivan miris po sanitarijama), Pufies, Muller Moltex(eko pelene), Bebe od Konzuma (predebele kad se natope), Tojours iz Lidla (koma smrde, nikad vise)

i najbolje su nam Pufies. Osim kaj su svaki puta druge boje, pa nas to razveseli, upijaju i do 10h preko noci, mekane su, dovoljno tanke, bez mirisa i cine se udobne, a na povremenim akcijama ih se nadje i za 95kn po paketu ;)




mimee -> RE: Pampers ili Libero...ili neke trece??? (15.9.2014 15:06:34)

sori..dupli post.. :P




MarijanaC -> RE: Pampers ili Libero...ili neke trece??? (28.10.2014 12:44:37)

Nama su bile s privim najboljw pampers active baby. Kako je on spavao 12h u komadu jedine one nisu promocile. S ovom bebon smo sad na premiun care i za sad su nam super.




sorina -> RE: Pampers ili Libero...ili neke trece??? (27.11.2014 13:05:33)

sa starijom curkom smo koristili babylove,a onda kad smo došli do vel.5 počele su propuštati,pa smo koristili Libero.
A sad sa sinčićem smo prvo koristili pampers,pa su nam počele propuštati i sad smo već neko vrijeme na mullerovim i super smo zadovoljni.




Ela28 -> RE: Pampers ili Libero...ili neke trece??? (27.11.2014 22:00:24)

Za svoje blizance koristim samo pelene od Dm i od Mullera ,nekad jedne nekad druge sve zavisi kad idem u koju drogeriju,a Pampers nam nikad nisu odgovarale uvijek su se budili mokri a sa ovim nikad ,a nisu tako ni skupe [sm=smiley1.gif]




Ela28 -> RE: Pampers ili Libero...ili neke trece??? (27.11.2014 22:02:00)

Hehe sad vidim svoj post gore da dobre su nam bile i od Clevera ali više ne valjda kako su dečki stariji i teži [sm=smiley1.gif]




Ela28 -> RE: Pampers ili Libero...ili neke trece??? (27.11.2014 22:03:01)


IZVORNA PORUKA: mimee

Nama su Pampers ostavljale mucice po jajcima, tako da ih nismo vise uzimali, a probali smo i Dm Babylove(prekruti rub kod gumice), Muller Beauty BAby(ok), Libero(meni preintenzivan miris po sanitarijama), Pufies, Muller Moltex(eko pelene), Bebe od Konzuma (predebele kad se natope), Tojours iz Lidla (koma smrde, nikad vise)

i najbolje su nam Pufies. Osim kaj su svaki puta druge boje, pa nas to razveseli, upijaju i do 10h preko noci, mekane su, dovoljno tanke, bez mirisa i cine se udobne, a na povremenim akcijama ih se nadje i za 95kn po paketu ;)



E vidiš pufies nismo nikad probali [sm=smiley1.gif]




monstrum -> RE: Pampers ili Libero...ili neke trece??? (28.11.2014 8:23:54)

E vidiš pufies nismo nikad probali [sm=smiley1.gif]

Nama su pufies najbolje pelene koje smo ikada probali...svima ih preporučam..i da- vesele su, šarene, baš su onako-slatke [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




vandax -> RE: Pampers ili Libero...ili neke trece??? (28.11.2014 10:18:49)

Mi trenutno koristimo Kplus ili Violeta. Dečko ima 7 mj i trenutno mu sve odgovaraj. Kupujem sta je na akciji.




monstrum -> RE: Pampers ili Libero...ili neke trece??? (28.11.2014 10:31:54)

IZVORNA PORUKA: vandax

Mi trenutno koristimo Kplus ili Violeta. Dečko ima 7 mj i trenutno mu sve odgovaraj. Kupujem sta je na akciji.

Trenutno mi je i samoj tako kod svih stvari. Nekad sam bacala one letke od trgovina bez da ih pogledam, a sad ganjam akcije i popuste [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




angellah -> RE: Pampers ili Libero...ili neke trece??? (28.11.2014 11:24:39)

Mi probali Pampers (bijeli i zeleni), Pillo, BeautyBaby, kPlus i Libero.
Pampers ispao najbolji, Liber također nisu loše kao ni BeautyBaby.
Al Pillo i kPlus su nam stalno curile.
Valjda ovisi o djetetu. Naš je dećko, velik za svoju dob tako da smo sa 6 mj već na br.4, razmišljam o kupovini br.5.




zima1995 -> RE: Pampers ili Libero...ili neke trece??? (6.12.2014 0:39:30)

Sa prvim djetetom smo ispočetka najviše koristili Pampers, medjutim kako je rastao prešli smo na Pillo i billi smo super zadovoljni. Sa drugim sinom smo na br 2 za sada i koristimo opet Pampers, ali namjeravam promijeniti čim potrošim ovaj paket jer mi se ne svidja miris. Najvjerojatnije ću pratiti akcije i kupovati pelene samo na akciji, pa ću ih isprobati sve. Privlače me Puffies, jer smo dobili uzorak od patronažne i baš su mi nekako dobre.




Tia00000 -> RE: Pampers ili Libero...ili neke trece??? (6.12.2014 8:55:56)

Ja sam također počela razmišljati o tome koje kupiti budući je u današnje vrijeme toliko izbora. Krenut ću s jednima, kupit ću manje pakiranje pa ću vidjeti kako odgovaraju.. i tako redom dok ne naiđem na one prave




monstrum -> RE: Pampers ili Libero...ili neke trece??? (6.12.2014 12:03:59)


IZVORNA PORUKA: Tia00000

Ja sam također počela razmišljati o tome koje kupiti budući je u današnje vrijeme toliko izbora. Krenut ću s jednima, kupit ću manje pakiranje pa ću vidjeti kako odgovaraju.. i tako redom dok ne naiđem na one prave


Tako smo i mi isprobavali [sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 14 [15] 16   Sljedeća stranica >   >>