RE: Pampers ili Libero...ili neke trece??? (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Roditeljski razgovori

[Anketa]

Pampers ili Libero...ili neke trece???


Pampers
  47% (97)
Libero
  16% (34)
neke treće
  33% (68)
Platnene
  2% (6)


Ukupno glasova: 205
(Posljednji glas : 12.7.2015 10:01:10)
(Glasovanje traje do: -- )


Poruka


tenkic -> RE: Pampers ili Libero...ili neke trece??? (12.10.2012 18:37:24)

Od Pampersica je malena dobila osip pa smo od njih odustali
One Muellerove nam baš i nisu bile najbolje, propuštale su.
Pretty baby iz Interspara su OK
Za sad su se najboljima pokazale Babylove iz DMa. Izdrže cijelu noć i ne promoče. A i po danu dobro drže ako je masivniji download.
Libero nismo probali.
Čekamo onaj besplatni paket pelena iz Konzuma da i to isprobamo :)
Platnene ne dolaze u obzir, stvarno mi se s tim ne da zafrkavati, prati ih i sušiti....




.dada. -> RE: Pampers ili Libero...ili neke trece??? (12.10.2012 19:40:56)

Libero su ok,pampers još bolje jer su tanke ali one sleep and play su mojoj maloj bile užas jer je stalno dobivala nekakav osip,prešle smo na one iz Lidla zovu se nekak na T ne znam sad točno...i super su.Nisu debele,izdrže cijelu noć i nemaju onaj losion unutra tak da[sm=smiley20.gif] čista petica.




leelee -> RE: Pampers ili Libero...ili neke trece??? (19.10.2012 21:38:37)

[sm=duda.gif][sm=duda.gif]hej mame drage...te pelene iz Lidla su zaista dobre i nisu mi nijednom promočile za razliku od onih u DM-u užas............a rekla sam da ih više neću kupovati ali eto........pampersice su najbolje,najrastezljivije jedino eto nisam probala Libero sa ovom bebom ali sam koristila sa curicom prije 8 godina i bile su super.......pozdrav




elven -> RE: Pampers ili Libero...ili neke trece??? (24.10.2012 14:18:39)

Evo i mi nakon duuugo vremena korištenja huggies pelenica probali neke druge, bili vanka pa nestalo naših i ja u dućanu vidjela Becutan pelene i ajde da probam, kao imaju tu svu silnu kozmetiku možda su im i pelene dobre.....e pa nisu....

Kroj za veličinu 4 je premalen kao da su trojka, smrde na plastiku, svaku drugu noć su propustile i ono najgore guza i koža gdje su one bile sva se osula i baš se vidjelo da bebiju smetaju i iritiraju ga.....srećom se brzo vratili i opet na staro i u roku dva dana se sve smirilo...




BUMBI -> RE: Pampers ili Libero...ili neke trece??? (26.10.2012 9:58:48)

Ja sad malo gledam pelene i cijene,stvarno se svugdje razlikuju.
Ja ću uzeti Pampers PC i zasada sam našla najeftinije u Mulleru za 89 kn.U Dm-u 115,a u Konzumu danas vidjela 139[sm=zmeden.gif],u mercatoru isto 114




marijajurkovic -> RE: Pampers ili Libero...ili neke trece??? (14.11.2012 16:30:09)

Pozdrav drage mamice [sm=smiley1.gif]

majka samo 7,5 mjesecnog zvrka koji jako puno tekucine pije i samim time punooo pelena trosimo...
iskreno probala sam mnogo vrsta od konzumovih beba do libera pa sve do pampersica...
i iskreno pampresicama dajem svoj glas jer za mene su jedine koje izdrze cijelu noc
( jer muka mi je bebana budit kad lijepo spava da bih mu pelenu prominila)
dosada su mi 1 put propustile i to samo zato sto ih nisam dobro zalijepila...
a da su skupe e to moram priznat da jesu 72 kom 150kn... [sm=smiley29.gif][sm=smiley23.gif]




freelove -> RE: Pampers ili Libero...ili neke trece??? (14.11.2012 19:08:00)

kupim uvijek one najjeftinije, ili one na akciji....meni je to sve isto....ni jedna beba mi nikad nije imala osip ili crvenilo na guzi....a tu i tamo svaka propusti....od najjeftinije do najskuplje....sve sam ih probala. zadnje vrijeme kupim neke u lidlu- toujours se zovu, još nijednom nisu propustile.




seraphyme -> RE: Pampers ili Libero...ili neke trece??? (14.11.2012 19:48:48)

ja probala babylove kad je bio jako mali i propišao ih, odonda pampers i sve 5.




midis -> RE: Pampers ili Libero...ili neke trece??? (11.3.2013 10:11:48)

Mi koristimo babylove, pampersice su nam redovito procurila, pogotovo premium care! Libero su nam isto odlične, ali babylove su ipak nesto jeftinije! Nama je i Patronažna i pedijatrica preporucila ili Libero ili babylove, jer je bebačica imala dosta problema sa osipom na početku, pa da su te pelene nekako najdublje, neznam! Dobili smo i paket Bambino pelena, pa trenutno testiramo, navodno su skroz ekološke i razgradive, pa ćemo vidjeti!!




vandax -> RE: Pampers ili Libero...ili neke trece??? (11.3.2013 12:12:59)

Prije smo koristili Pampers pa kad je dečko počeo piti više tekućine promačale su. Onda smo prešli na Konzumove Bebe i dobio je osip, a jedno pakiranje nije imalo lijevi čičak, odnosno pucao je. I sada koristimo PILLO iz Plodina. Odlične i svakome bi preporučila.




calpurnia -> RE: Pampers ili Libero....??? (11.3.2013 15:30:29)

Isprobali smo sve i zaključili da su nam Libero najdraže :D




Tanjica Tanja -> RE: Pampers ili Libero....??? (11.3.2013 15:31:47)

Libero uvijek, još kad imam 20% popusta u Bipi na njih....[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




Two hearts -> RE: Pampers ili Libero....??? (11.3.2013 15:44:37)

Od Pampersa smo dobili osip[sm=smiley24.gif]




LorVer -> RE: Pampers ili Libero....??? (11.3.2013 15:48:35)

Pampers - zna se [sm=smiley2.gif]




Marinela27 -> RE: Pampers ili Libero...ili neke trece??? (11.3.2013 16:39:59)

Definitivno Pampers rules![sm=bravo.gif]




kaštelanka -> RE: Pampers ili Libero...ili neke trece??? (11.3.2013 16:44:41)

Pampers od prvog dana,probali smo još neke ali nisu im ni sjena-Pampers activ baby




hanabruno -> RE: Pampers ili Libero...ili neke trece??? (11.3.2013 16:45:20)

ma pampers je nama naj naj




Leella -> RE: Pampers ili Libero...ili neke trece??? (11.3.2013 17:23:25)

Mi smo probali razne pelene, ali nekako se na kraju ipak opet vratimo Pampersicama. [sm=smiley1.gif] Nekako smo s njima najzadovoljniji. Ali nisu nam loše ni Mullerove (Beauty Baby) pelene. [sm=smiley36.gif]




malicka -> RE: Pampers ili Libero...ili neke trece??? (11.3.2013 17:29:37)

mi koristimo pampers premium care ili active baby.




Sunshine28 -> RE: Pampers ili Libero...ili neke trece??? (11.3.2013 18:15:59)

definitivno pampers...
prvo smo koristili pampers premium, pa smo presli na active baby i jako smo zadovoljni, moja curka spava cijelu noc, između 10 i 12 sati u komadu, i NIKADA pampers nije propustio! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
jednom joj stavila baby love i propustilo odmah....
druge nisam ni probala...




BUMBI -> RE: Pampers ili Libero...ili neke trece??? (11.3.2013 18:19:18)

I ja glasam za Pampers[sm=bravo.gif]




pticica -> RE: Pampers ili Libero...ili neke trece??? (11.3.2013 18:21:21)

ja sam pampers koristila, meni su najbolje




Keekeelee -> RE: Pampers ili Libero...ili neke trece??? (11.3.2013 18:30:05)

Dosad su nam jedino Huggies promočili. Dakle zadovoljna sam i s Pampers PC, i običnima, Babylove, Libero, Konzumove Bebe... [sm=duda.gif]




Sammy056 -> RE: Pampers ili Libero...ili neke trece??? (12.3.2013 16:27:05)

Mi smo svasta probali. Cijena i kvaliteta babylove pelena nam najbolje odgovara. Ni konzumove nisu lose.




lelalj -> RE: Pampers ili Libero...ili neke trece??? (12.3.2013 16:39:37)

meni su najdraze babylove iz dma,a nisu lose ni bebe od konzuma....sto se tice drugih probali smo samo jos pampers al one nam jednostavno su pre pre skupe...nije da nemam novca al bacati 150 kn za 40 komada pelena se ne ispalti jer za 150 kn mogu kupit 3 paka babylove[sm=jezicek.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>