RE: Pampers ili Libero...ili neke trece??? (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Roditeljski razgovori

[Anketa]

Pampers ili Libero...ili neke trece???


Pampers
  47% (97)
Libero
  16% (34)
neke treće
  33% (68)
Platnene
  2% (6)


Ukupno glasova: 205
(Posljednji glas : 12.7.2015 10:01:10)
(Glasovanje traje do: -- )


Poruka


medoKartonski -> RE: Pampers ili Libero...ili neke trece??? (12.3.2013 16:44:12)

Mi smo prvo koristili Pampers ali svake smo promokrili ... sad kupujemo Babylove, i super su nam, niti jedne ne promokrimo, nemamo osip ...




Afrodita83 -> RE: Pampers ili Libero...ili neke trece??? (12.3.2013 16:46:09)

Cure, može netko napisati kolika je cijena kojih pelena? Npr. papmpers u odnosu na babylove? Hvala!




Sammy056 -> RE: Pampers ili Libero...ili neke trece??? (12.3.2013 17:28:05)

za pampers ne znam.
babylove 4 kosta 59kn mislim 44 ili 46 komada.
bebe konzumove 50kn opet 44 ili 46 kn
bebe premium care 70kn 42kom




snowwhite -> RE: Pampers ili Libero...ili neke trece??? (12.3.2013 17:34:28)

mi smo od početka na pampersicama,ali mogu ti reći da sam probale bebe premium care (konzumove) i da mi se sviđaju




Afrodita83 -> RE: Pampers ili Libero...ili neke trece??? (12.3.2013 17:35:15)

Hvala! Nisam znala koliko su cijene pelena koje nisu pampers, ali znam da je pampers jako skup...e sad da li je i zato bolji???




Sammy056 -> RE: Pampers ili Libero...ili neke trece??? (12.3.2013 18:02:22)

Prema mom iskustvu Pampers više nije što je nekad bio. Nisam bila posebno zadovoljna a i mala mi se osula od njih, smrdile su na naftu. Užas. Bolje su mi bile Huggies, ali koliko čujem, oni se povlače iz HR navodno. U biti za nešto što svejedno završi usrano u smeću radije dajem manje novca ukoliko pronađem što mi odgovara. Za mene su to zasada babylove pelene




Afrodita83 -> RE: Pampers ili Libero...ili neke trece??? (12.3.2013 18:06:33)

Pa takav i ja stav imam iako nemam iskustva...i tako ću svaku tu pelenicu nakon max 2 sata baciti. Jedino mi je bitno da je bebi mekano za guzu i to je sve, a vjerujem da postoje takve pelene i da nisu pampers kod kojeg 1/3 cijene čini plaćanje marke...




Tina 21 -> RE: Pampers ili Libero...ili neke trece??? (12.3.2013 18:13:04)

Nama Pampers Premium Care najviše odgovaraju,ali ne iz Mullera,nego iz Dm-a ..probali smo i Violetu,Baby Love,Pillo iz Plodina i Bebe iz Konzuma i nijedne nisu baš dobre,a Violeta strava i užas




mama_25 -> RE: Pampers ili Libero...ili neke trece??? (12.3.2013 18:20:55)

Babylove od rođenja i nikad nikakvih problema, tipa osip ili da propuštaju, nismo imali!! [sm=smiley20.gif]




snowwhite -> RE: Pampers ili Libero...ili neke trece??? (12.3.2013 18:20:56)

kakav god pampers bio u odnosu na prije meni je najbolji jer je najmekaniji,meni su ove iz dm-a užasno krute,a abebe obične krute i još čičak ne drži kak bi ja htjela




Afrodita83 -> RE: Pampers ili Libero...ili neke trece??? (12.3.2013 18:25:16)

Mislim da ću kupit i jedne i druge pa ću dalje koristit one koje se pokažu bolje.




Sammy056 -> RE: Pampers ili Libero...ili neke trece??? (13.3.2013 22:55:36)

Pa cuj, nemoj ih kupovati. Odnosno kupi jedne. babylove i bebe ionako dobijes po pakovanje kad rodis. u dm odneses rodni list, a na netu se prijavis na multipluscard djecjem programu i dobijes kupon. pa ces vidit




kisica -> RE: Pampers ili Libero...ili neke trece??? (13.3.2013 23:19:37)

Libero, ali kod nas je slab izbor veličina.
Pampers se pokazao jako loš za dečkiće




calpurnia -> RE: Pampers ili Libero...ili neke trece??? (17.3.2013 12:57:38)

Ja sam probala pampers i strašne su! Nikad više! Babylove sam također probala ali su debele i uz to je nekako malen model pelena. Libero su mi najbolje! I tanke su, veći model (npr. libero vel. 4, od 7-14 kg ima veću pelenu od babylove več 4+ koja je od 9-20kg). Tako da ja navijam definitivno za libero. A cijena dođe na isto...babylove je 60 kn (38 kom), dok je libero 90 kn (56 kom). :)




Anoniman -> RE: Pampers ili Libero...ili neke trece??? (30.3.2013 13:15:49)

Moj mali je 2 mjeseca i probali smo pampers, libero i babylove, babylove i pampers su mi bili odlični, a libero mu probala tricu prije tjedan dana, svaka mi je propustila, već sam bila luda da je dobro ne lijepim, ali ne, svako presvlačenje skidaj i robicu jer je mokra, vratili se prije tri dana na pampers i više ne propušta, ne znam u čemu je kvaka možda sam opet naučila lijepiti [sm=bravo.gif], a kakica mu je u liberu bila doslovno zelena, a kako bi žutO međutim u doticaju sa pelenom je odmah pozelenilo [sm=zmeden.gif]




tatica1 -> RE: Pampers ili Libero...ili neke trece??? (11.4.2013 14:10:09)

pozdrav ekipi

za svoju bebicu naravno najbolje, pa po preporuci uzmemo Pampers i bijeli i zeleni da se uvjerimo koji je bolji kad ono razocaranje bebica se popiski i mi moramo cijelu robicu promjenit jer je pamper propustio pa se mislimo mozda nismo dobro stavili pampers pa zamolimo patronaznu sestru za pomoc a ona kaze "Puno roditelja mi se u zadnje vrijeme zali na istu stvar" ona stavi pampers i nakon cca 40 minuta bebici mokar i bodi i gegica i plahtica ispod nje. Kupimo LIBERO i spasimo se od pranja i peglanja bodica i svega ostaloga i sto je najbolje bebina guza uopce vise nije crvena i nadrazena. LIBERO nikad nije propustio niti jedne kapljice.




Ela28 -> RE: Pampers ili Libero...ili neke trece??? (10.6.2013 12:57:38)

Samo Muller pelene nama od Pampersa se budili svaku noć mokri [sm=hudicek1.gif]




FIGICA FIFINANKICA -> RE: Pampers ili Libero...ili neke trece??? (10.6.2013 22:14:42)

sve su nam dobre,osim Babylove,tako krute pelene,užas




keyt -> RE: Pampers ili Libero...ili neke trece??? (17.6.2013 0:33:46)

O pelenama bih mogla napisati čitav esej. Ali ukratko, newborn su nam bile Pampersice, tada za bolje nisam ni znala, 2 babylove koje su mi bile fantastične, a njihova 3 veliko razočaranje, totalno druge pelene. Tako da smo s 3 opet bili na Pampersu i bijelim i zelenim, a kad smo prešli na 4, opet šok. Bijele preglomazne u odnosu na 3 i prezgužvane, a od activ baby joj se urezivala pasica na trbuhu. E, onda smo sasvim slučajno otkrili Libero 4 koje su predobre, za nijansu manje od iste veličine Pampersa te za nijansu deblje, što nam ne smeta. Najbolji omjer cijene i kvalitete. Trenutačno su najpovoljnije u Bipi, koliko ja znam, 89 k veliki paket (56 kom.), a s njihovim popustom na početku mjeseca izađu cca. 70 kuna.




Piturica -> RE: Pampers ili Libero...ili neke trece??? (26.8.2013 16:54:08)

pampers premium care su nama najbolje i to iz dm-a. nista nam ne procuri. zeleni pampers, onaj active baby nam je uvijek procurila kakica tako da [sm=smiley21.gif]
netko je pisao da je pampers premium care 4 preveliki... ima inace 4 i 4+ tako da ako se uzo 4+ odmah nakon 3-ke je def. prevelik. ugl, probali smo i babylove i jos neke druge, ali premium care su nam najbolje.




keyt -> RE: Pampers ili Libero...ili neke trece??? (9.9.2013 0:00:23)

Evo sad već nakon dugog staža s Liberom - to su jedine pelene koje apsolutno niti jednom nisu propustile, ni pišalinu ni kakicu. Tako da kapa dolje!




Sunshine28 -> RE: Pampers ili Libero...ili neke trece??? (9.9.2013 12:51:18)

mi smo na pampersu activ baby, ali stalno razmisljam da probam taj libero....
ako je netko koristio oboje zanima me da li ima razlike u brojevima? mi smo na pampersu 4? jer ok da uzmem i Libero 4? imam curku....




elven -> RE: Pampers ili Libero...ili neke trece??? (9.9.2013 16:04:50)

Mi smo do sada koristili huggies, ali kako ih je skoro pa nemoguće više nabaviti, friško smo prešli na baby love iz dm-a...nisam oduševljena, ali nisam puno niti očekivala obzirom na cijenu, bitno mi je da se ne osipa i to je to.
Pamers i Libero su mi malo preskupe obzirom na veličinu pakiranja ovih većih brojeva.




keyt -> RE: Pampers ili Libero...ili neke trece??? (17.9.2013 10:30:35)

Sunny,

mislim da bi ti Libero 4 trebale biti ok. E sad, postoje 2 modela, "slim fit" i "comfort". Comfort je za nijansu komotniji od slim fita i to bi ti 4 definitivno trebao biti dobar broj, to sada El nosi s nepunih 9 kila i baš su joj taman. Ili "slim fit" 5. Oni imaju i mala pakiranja pa možda nije loše za početak kupiti br. 5 pa ćeš vidjeti. Ako su joj velike, poslužit će za kasnije [sm=smiley1.gif]




kckama -> RE: Pampers ili Libero....??? (10.12.2013 22:38:26)


IZVORNA PORUKA: troubled

meni su pampers ipak najbolje...i to ove nove bijele, premium - cotton like ili tako nekako...



Potvrđujem




Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>