cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

zagorjele ili...?

clock-img

26.12.2011, 20:53

clock-img

zg_cinik

pencil-img

918

vrlo mi je neobično...
uoči praznika(zadnjih par dana-možda i nema veze s praznicima), naglo se digle teme o seksualnosti...
jel' kakva depra u pitanju...kolektivna, il' samo ima zagorjelih, il' kaj...user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

zg_user posted image magda & zg_user posted image franko...(nije mituser posted image )

user posted image

clock-img

26.12.2011, 21:03

clock-img

koka

pencil-img

10266

Vrijeme romantike, manje se radi više se druži pa.....ima se vremena.

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D

clock-img

26.12.2011, 21:34

clock-img

pincirotvajler

pencil-img

12489

user posted image user posted image user posted image kod mene nema veze s blagdanima,nego očito 7 krizna godina user posted image
ak preživimo onda bu sve opet ok
zasad se moram pomiriti sa 2/3 puta tjedno user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

clock-img

26.12.2011, 21:57

clock-img

zg_cinik

pencil-img

918


IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

user posted image user posted image user posted image kod mene nema veze s blagdanima,nego očito 7 krizna godina user posted image
ak preživimo onda bu sve opet ok
zasad se moram pomiriti sa 2/3 puta tjedno user posted image user posted image




ak smijem pitat...
kaj je to dogovor 2-3 puta tjedno... il kaj...user posted image user posted image user posted image

kak to ide... ponedeljak-srijeda-petak...user posted image user posted image user posted image

da nebi bilo da sad ja nekaj mudrujem, il se hvalim...al mi nemamo dogovor kolko puta tjedno-mjesečno-godišnje...pa kad ispucaš - fajrunt...

nekad je češće...nekad rijeđe...al' da bi mogel reč da je u pravilu tolko i tolko puta tjedno - nema šanse...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image






_____________________________

zg_user posted image magda & zg_user posted image franko...(nije mituser posted image )

user posted image

clock-img

26.12.2011, 23:17

clock-img

pincirotvajler

pencil-img

12489

to je prosjek,nemamo određene dane user posted image ak nismo tri dana,onda ćemo iduća dva po dvaput..
ma do ove godine je bilo svaki dan,,jednostavno smo takvi,nepijemo kavu skupa nego se mazimo..


_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

clock-img

27.12.2011, 16:43

clock-img

mamacita

pencil-img

1873

MIslim da to ljudi doslovce zive onu "Voli bliznjega svoga" pa makar samo za Bozic, jer tada se i vise pije, pa mozda nisu svega ni svjesni, zene peku sve zive kolace koje im muzevi vole, pa eto kao nagradu dobiju sex hahahaha. Ili je jednostavno zima, pa da se ugriju.

clock-img

27.12.2011, 18:56

clock-img

Ruža

pencil-img

14064

Cinik ako se ne varam i tvoja draga je na Mireni? Ako dijelimo nuspojave mislim da znaš o čemu je riječ.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

clock-img

19.04.2022, 05:11

clock-img

whotplace

pencil-img

1

The complete look of your internet site is remarkable, not to mention the content material!
also visit my net web page -voip phone service