cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

vjencanje

clock-img

30.05.2011, 10:43

clock-img

mamino zlateko

pencil-img

2557

zanima me dali ste bile mirne i bez brige prije svog vjenčanja? i dali ste sve imale prije spremno,ili ste cekale zadnje dane? ja se zenim drugu subotu i vec sad mi je prpa,a i jos dosta toga nemam i neznam...

_____________________________

T & H
03.01. & 12.02

clock-img

30.05.2011, 11:02

clock-img

BUMBI

pencil-img

23108

Sve sam manje više imala spremno prije,nisam baš ostavljala za zadnji dan,a što se tiče straha,nisam ga imala prije..uhvatilo me tek kad sam čula sviranje auta,onda sam bila gotovauser posted image i to me drćalo sve do crkve,poslije crkve je sve bilo super

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

clock-img

30.05.2011, 11:07

clock-img

Hubertica

pencil-img

281

Samo hrabro... nije to nista strasno. Što se tiče spremnosti svega, realno gledajuci ( ako je sve prije terminski dogovoreno)- kolači, torte, cvijeće, fotograf, muzika, šmika, frizura., glazba.., sve se to sređuje zadnji dan, eventualno dan ranije (neke stvari) , tako da na to ne mozes previše utjecati...Glavno ti je da imaš prstenje, vjenčanicu ,cipelice  i naravno budućeg supruga user posted image
Trema i nervoza je prisutna kod svake mlade, bilo bu čudno da nije, ipak je to taj veliki dan... user posted image user posted image user posted image user posted image    Kad sve to prođe, shvatit ćeš da si se previše nervirala oko nepotrebnih stvari, i koliko je u biti jednostavno organizirati svadbu i sve te sitnice oko nje... Na tebi ja samo da se taj dan puno smiješ, veseliš i uživaš u svakom trenutku! user posted image user posted image user posted image



_____________________________

.1.8.2011. u 14.20h stigao nam mali Šimun - 3950g i 53cm
27.09.2014. u 16,55 stigla nam je princeza Gloria - 3720g i 53cm

..

clock-img

30.05.2011, 12:16

clock-img

pincirotvajler

pencil-img

12489

mi smo imali vjenčanje "reda radi",nijednom nam to nije bilo bitno user posted image
tak da sam samo čekala da se tog rješimo i bok
nisam bila ni nervozna ni nšt

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

clock-img

30.05.2011, 12:18

clock-img

mamino zlateko

pencil-img

2557

nadam se da ce sve proc ok,samo da si jos nabavim cipele i da pronadjem neku frizuru koja ce mi se svidjet i onda je to to.

_____________________________

T & H
03.01. & 12.02

clock-img

30.05.2011, 13:06

clock-img

danery

pencil-img

10504

user posted image user posted image user posted image kod mene bila komedija....
od mm sestrična koja ga je trebala vodit do oltara veli neće....kasni na frizuru....svađa se sa mamom koja trči po dvorištu za malom sa papučom da ju klepi,a ja trčim za njom da ju ne klepi user posted image user posted image
onda vodim tu tetu na pivce za živce jer se jadna rasplakala i rekla da neće ići u svatove...
u 15 do 7 javljaju iz hotela da fali kupusa,pa mm furi tamo sa 2 vreće i lajsa u natikačama i staroj trenerci....svirači ga gledaju user posted image user posted image user posted image jel se ti ne ženiš danas? on mrtvo hladno pogleda na sat i veli,PA TEK U 7:15,IMAM JOŠ POLA SATA user posted image user posted image user posted image
toru vozile ja i frendica u hotel,zamolimo konobara da ju odnese u friz,ok,uzme on tortu,ja škicnem za njim da vidim jel može,a on jadan šepa....leluja i on i torta user posted image user posted image user posted image frendica samo ciknula BJEŽMO,JA SAM JU ČITAVU DOVEZLA,NE MOGU OVO GLEDAT user posted image user posted image user posted image
mm se oblači,idu mu djeveruše stavit manžete,a on namjerno user posted image digao ruke da ne mogu dohvatit jer su obje bile metar i šumska jagoda visoke....on maše rukama,a njih 2 hopsaju u zrak user posted image user posted image user posted image
došli pred crkvu,nema buketa....mm se zakopčao ko grobar u crnom odijelu,samo mrva kragne viri...ja jednom rukom njega otkopčavam,pričam s nekim,a u drugoj držim buket koji su ipak našli...
i  sad kako bit nervozan?nisam ti ja imala vremena od silnog smijeha bit nervozna user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

clock-img

30.05.2011, 13:06

clock-img

natalijax

pencil-img

12210

smirena skroz,čak mi je frizerka rekla da sam prva mlada koja nije nervozna,Sve je bilo spremno prije,tako da nije ostalo u zadnji tren

clock-img

30.05.2011, 18:46

clock-img

Nika 24052006

pencil-img

5558

Sve je bilo spremno prije,a tremu nisam imala u smislu drhtanja,nervoze i slično,nego sam imala napadaje smijeha,vjerovatno je trema na taj način izlazila iz mene.Ima jedna slika u crkvi,ispred oltara,mm,kum i kuma smrtno ozbiljni,slušaju svećenika,samo se ja cerim ko idiotuser posted image

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

clock-img

30.05.2011, 19:26

clock-img

ELISABETH

pencil-img

1661

Uh, kod mene je bilo kao i kod Bumbi, bila sam skroz cool dok nisam čula trube i pivanje isprid moje kuće....onda me skrpala nervoza ali posli crkve je sve to prošlo user posted image

_____________________________

Ivona, 17.06.2009.

While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
Angela Schwindt