cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

umorna sam od svog muza i kucnih obaveza

  
clock-img

22.07.2011, 00:41

clock-img

mamit

pencil-img

51

Drage moje i opet problem do kada vise...
Imam bebu 2 mjeseca stara.Prvih mjesec dana imali smo veliku frku zbog nemanja seksa.Toliko je bio dosadan da sam par puta zadovoljila oralno (kad se sjetim fuuj) i opet uvjek u nekoj svadji bili, a rodila sam na carskom rezom.Sada vec sam se oporavila i imamo seks svaki 2 drugi njemu nije dovoljno.Prije bebe imali smo dosta cesto seks i sada bi mogla ali nakon svih kucnih obaveza  hocu poludjet.Nemam pomoci od njega nikakve,nece mi cak ni pelenu donijet,kuca,beba sve sama i na kraju hajmo se seksat.Nekada i nezelim da dodje sa posla jer znam sta me ceka.Razgovarali smo 1000puta i opet nista ne razumijem nikako.Moj se zivot nakon poroda svodi na kucu,bebu i seks bez volje.Svaki dan se svadjamo ima i lijepih trenutaka ali slabouser posted image

clock-img

22.07.2011, 02:02

clock-img

lilia

pencil-img

3618

Mamit baš mi je žao i vjerujem da ti je teško ali ti ćeš se morati malo oštrije ponijeti prema svom mužu inače ćeš u njegovim očima ostati žena koja je stvorena samo da se brine za kuću, rađa djecu i diže suknju po potrebi.
Eventualno mu reci, hoćemo dragi nakon što skuhaš ručak za sutra. Brzo će mu pasti alatka a ako i ostane u zraku barem imaš skuhan ručak za sutra. Za to bi i ja digla suknju.user posted image
Ali najprije bi mu kupila Playboy i rolu wc papira da mi ne "štrca" po kauču pa nek se prazni sam do mile volje.
Sretno i nadam se da ćete muž ubrzo ostaviti na miru.user posted image

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

clock-img

22.07.2011, 05:21

clock-img

pincirotvajler

pencil-img

12489

ja ti mogu samo poslat user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
žao mi je,jedino kaj možeš je dat mu više obaveza po kući pa ti bu se dalo sexat..user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

clock-img

22.07.2011, 08:20

clock-img

Mašaaa

pencil-img

266

Da,a ako ne das odmah krecu prijetnje o trazenju ljubavnice. Sve poznato. Ajd dobro tvoj se bar hoce sexati..haha..i moj je htio nakon poroda,sad ga ne bi dizalicom nadigao..hahaha! Osmijeh na lice i boli te djon. Budi hrabra!

clock-img

22.07.2011, 08:32

clock-img

njanja

pencil-img

8766


IZVORNA PORUKA: lilia

Mamit baš mi je žao i vjerujem da ti je teško ali ti ćeš se morati malo oštrije ponijeti prema svom mužu inače ćeš u njegovim očima ostati žena koja je stvorena samo da se brine za kuću, rađa djecu i diže suknju po potrebi.
Eventualno mu reci, hoćemo dragi nakon što skuhaš ručak za sutra. Brzo će mu pasti alatka a ako i ostane u zraku barem imaš skuhan ručak za sutra. Za to bi i ja digla suknju.user posted image
Ali najprije bi mu kupila Playboy i rolu wc papira da mi ne "štrca" po kauču pa nek se prazni sam do mile volje.
Sretno i nadam se da ćete muž ubrzo ostaviti na miru.user posted image




od riječi do riječi....

znam da bi te trebala utješiti kojom lijepom riječi, ali brate sex mora biti nešto što oboje žele jer ako ti to ne želiš, tada to ima drugačije ime. RECI MU NE; umorna sam i objansi mu zašto!!!!

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

clock-img

22.07.2011, 08:36

clock-img

Ninaa

pencil-img

7487

Slažem se s curama, jasno mu daj do znanja da ti se neda i da si umorna i nek ti izvoli pomoći. Ak neće nema ni seksa pa si nek misli. Moj bi se isto mogao stalno bez obzira koliko je umoran, meni se većinom neda ali nađemo neki kopromis. Ali uvijek mi u svemu pomaže koliko može. Drži se i sretnoooo

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

clock-img

22.07.2011, 08:56

clock-img

mariola

pencil-img

19495

IZVORNA PORUKA: njanja


IZVORNA PORUKA: lilia

Mamit baš mi je žao i vjerujem da ti je teško ali ti ćeš se morati malo oštrije ponijeti prema svom mužu inače ćeš u njegovim očima ostati žena koja je stvorena samo da se brine za kuću, rađa djecu i diže suknju po potrebi.
Eventualno mu reci, hoćemo dragi nakon što skuhaš ručak za sutra. Brzo će mu pasti alatka a ako i ostane u zraku barem imaš skuhan ručak za sutra. Za to bi i ja digla suknju.user posted image
Ali najprije bi mu kupila Playboy i rolu wc papira da mi ne "štrca" po kauču pa nek se prazni sam do mile volje.
Sretno i nadam se da ćete muž ubrzo ostaviti na miru.user posted image




od riječi do riječi....

znam da bi te trebala utješiti kojom lijepom riječi, ali brate sex mora biti nešto što oboje žele jer ako ti to ne želiš, tada to ima drugačije ime. RECI MU NE; umorna sam i objansi mu zašto!!!!



_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

clock-img

22.07.2011, 09:02

clock-img

nemammaste

pencil-img

2940


IZVORNA PORUKA: mariola

IZVORNA PORUKA: njanja


IZVORNA PORUKA: lilia

Mamit baš mi je žao i vjerujem da ti je teško ali ti ćeš se morati malo oštrije ponijeti prema svom mužu inače ćeš u njegovim očima ostati žena koja je stvorena samo da se brine za kuću, rađa djecu i diže suknju po potrebi.
Eventualno mu reci, hoćemo dragi nakon što skuhaš ručak za sutra. Brzo će mu pasti alatka a ako i ostane u zraku barem imaš skuhan ručak za sutra. Za to bi i ja digla suknju.user posted image
Ali najprije bi mu kupila Playboy i rolu wc papira da mi ne "štrca" po kauču pa nek se prazni sam do mile volje.
Sretno i nadam se da ćete muž ubrzo ostaviti na miru.user posted image




od riječi do riječi....

znam da bi te trebala utješiti kojom lijepom riječi, ali brate sex mora biti nešto što oboje žele jer ako ti to ne želiš, tada to ima drugačije ime. RECI MU NE; umorna sam i objansi mu zašto!!!!





I ja se slažem s ovim!

clock-img

22.07.2011, 10:03

clock-img

mamica29

pencil-img

667

Moje mišljenje je da je bi trebao imati više razumjevanja za tebe i tvoje osjećaje i stanje. Inaće i ja sam imala carski pa se nismo žurili, jer nas je bilo strah, a oboje smo htjeli al smo rađe čekali,  tek nakon 2,5 mj smo bili skupa. bilo je teško ali isplatilo seuser posted image . s tim da sam ja od 13 tjedna trudnoće bila bez seksa (i on naravno)

_____________________________

JAN 04.05.2006.

clock-img

22.07.2011, 10:26

clock-img

katy mama

pencil-img

838

ako ne ide rijecima ja bi gospodinu napravila spisak sa svim stvarima koje odradis u toku dana,pa kad dodje-e dragi moj odradi bar cetvrtinu ovih stvari i ja cu biti zadovoljna

sjecam se jedne prijateljice koju muz zove u krevet dok mala zaspe-halooooo!zena vise ne pozeli da dijete ide spavat da bi je ovaj ostavio na miru user posted image

_____________________________

moj mali sin,moja velika ljubav je stigo 19.09.2009.u 10.25

clock-img

22.07.2011, 11:11

clock-img

mala pcelica

pencil-img

5866

moje mišljenje je da ti je muž običan seljober koji od tebe traži da mu budeš požrtvovana i predana maximalno jer kad se njemu digne ti mu moraš dati,jednom rečju drži se još onih principa od naših baba i djedova kad su babe bile te koje su ćutale i nosile sve na svojim ledjima,a muževi im bili gospoda kome sve mora biti oprano,očišćeno,skuvano,namontirano i kad mu se nadigne da im moras dati.... FUUUJJJJJJ mrzim takve seljačine....razmisli dali želiš tako da živiš.....

clock-img

22.07.2011, 12:08

clock-img

danery

pencil-img

10504

svašta....meni kad se ne da ili sam preumorna,ma koliko mi on mahao pionirom Mirkom user posted image user posted image user posted image  pred nosom,nema šanse....
samo mu tutnem daljinski u ruke i kažem na tom i tom kanalu imaš veselje,pa navali....tu su ti maramice....
pa ni on ne skače uvijek kad se meni hoće,i on bude umoran i svakakve izgovore nabaca,pa meni onda nije krivo kad ga otpilim...

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

clock-img

22.07.2011, 12:46

clock-img

natalijax

pencil-img

12210

ajoj draga baš mi je žao što je takav nedokazan,objasni mu kako se osječašuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kod njih je izgleda sve u sexu

clock-img

22.07.2011, 12:53

clock-img

lavica81

pencil-img

3268

IZVORNA PORUKA: njanja


IZVORNA PORUKA: lilia

Mamit baš mi je žao i vjerujem da ti je teško ali ti ćeš se morati malo oštrije ponijeti prema svom mužu inače ćeš u njegovim očima ostati žena koja je stvorena samo da se brine za kuću, rađa djecu i diže suknju po potrebi.
Eventualno mu reci, hoćemo dragi nakon što skuhaš ručak za sutra. Brzo će mu pasti alatka a ako i ostane u zraku barem imaš skuhan ručak za sutra. Za to bi i ja digla suknju.user posted image
Ali najprije bi mu kupila Playboy i rolu wc papira da mi ne "štrca" po kauču pa nek se prazni sam do mile volje.
Sretno i nadam se da ćete muž ubrzo ostaviti na miru.user posted image




od riječi do riječi....

znam da bi te trebala utješiti kojom lijepom riječi, ali brate sex mora biti nešto što oboje žele jer ako ti to ne želiš, tada to ima drugačije ime. RECI MU NE; umorna sam i objansi mu zašto!!!!



_____________________________

Mara 04.10.2010. mamina i tatina princeza
Toni 08.07.2013. mamin i tatin princ

clock-img

22.07.2011, 13:46

clock-img

Dora04

pencil-img

986

Kakav divljak!!!! Oprosti na izrazu ali nemam bolji za takvog "muža".user posted image

_____________________________

DORA 27.07.2004.
KATJA 23.11.2008.

clock-img

22.07.2011, 13:56

clock-img

Ruža

pencil-img

14064

Iskreno mi je žao zbog tvoje trenutne situacije. Strašno...user posted image
Mislim da ti treba terapija samopouzdanja, ti nisi stroj da odrađuješ sve što treba, već ljudsko biće sa osjećajima.
Zauzmi svoj stav i drži ga i malo više cijeni sebe.
Sretno

_____________________________

Samo luda mama...

clock-img

22.07.2011, 14:15

clock-img

Bebys

pencil-img

10225

ja jako doboro znam kako ti je...
i neznam sta da ti kazem...

osim jednoga RAZMISLI DOKLE CES TAKO MOCI.....i znam isto tako dobro da takvi TIPOVI OSOBA UOPCE NE SLUSAJU KADA TI PRICAS...sve to jako dobro znam

nadam se da nece doci do rastave...jer neces moci stalno tako sve sama...ako jos budes i radila u radnom odnosu kasnije PUKNUT CES KAO KOKICA...sretno draga...

clock-img

22.07.2011, 14:23

clock-img

uspavana

pencil-img

3044

žao mi je što si u takvoj situaciji.
Trebaš kao što su cure i rekle zauzeti stav i reći NE.
Ili nek ti pomogne oko kućanskih poslova i brige za dijete, pa onda da ti ne budeš toliko umorna i da sex bude nešto što oboje želite i imate volje za to.

drži se!!

_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

clock-img

22.07.2011, 14:27

clock-img

mamacita

pencil-img

1873

Da li se uopce cuvas od nove trudnoce tako rano od carskog reza????? Ta tebi trudnoca posebno ne bi bila potrebna u ovom trenu. I znaj, dojenje nije kontracepcija (ja dojila i zatrudnjela), i nedostatak menstruacije nije kontracepcija, jer ti i dalje mozes ovulirati, no ne krvariti. Uistinu si u nezavidnoj situaciji, ako ne zelis sex onda mu ga ne daj, slazem se da ti MORA vise pomoci oko kucanstva i bebe. Ta nisi bebu sama napravila. Ono o samozadovoljavanju za njega je opcija isto. Sretno.

clock-img

22.07.2011, 16:00

clock-img

mamit

pencil-img

51

Mamacita cuvam se od trudnoce mada i to mi nije sigurno.Hvala cure za podrsku.Ja budem ostra i ne dam mu ali  na kraju uvjek popustim.Puno puta sa svadjom stigli bi do razvoda i nazad .Do skoro mi govorio da ce jos jednu zenu sebi priustiti a sada je sa tim prestao jer sam odlucila bila na razvod i onda razmislim gdje cu ici sa malim djetetom,roditelje samo stresat a nasa drzava kakva jeste ne vodi racuna o samohranim majkama.

clock-img

22.07.2011, 16:23

clock-img

Indy

pencil-img

1759

IZVORNA PORUKA: mala pcelica

moje mišljenje je da ti je muž običan seljober koji od tebe traži da mu budeš požrtvovana i predana maximalno jer kad se njemu digne ti mu moraš dati,jednom rečju drži se još onih principa od naših baba i djedova kad su babe bile te koje su ćutale i nosile sve na svojim ledjima,a muževi im bili gospoda kome sve mora biti oprano,očišćeno,skuvano,namontirano i kad mu se nadigne da im moras dati.... FUUUJJJJJJ mrzim takve seljačine....razmisli dali želiš tako da živiš.....

potpisujem. moj mm me nekad zna zezati, jel smije on imati ljubavnicu, ja samo kažem smiješ, ali onda kupi svoje prnje i nosi njojuser posted image . ja stvarno imam podršku u mog mm i kad ovako čitam, nemogu vjerovati da više takvi muškarci postoje


_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"

clock-img

22.07.2011, 17:17

clock-img

dami

pencil-img

2750

Mislim da taj brak od početka nije štimao i ti si tu žrtva. Dolaskom bebe samo si sebi dala još više posla. Iskreno nisam očekivala da u današnje vrijeme ima još takvih muškaraca kao što je tvoj. Stvarno ti nije lako ni jednostavno. Mislim da je on previše odgojen kao u neko drugo doba.Pokišaj ga urazumiti u protivnom znaš šta i kako dalje.
Ja bi to već odavno riješila.
DRŽI SE !


_____________________________

Mirko 06.12.1992
Darija 20.02.2008

clock-img

22.07.2011, 17:34

clock-img

adryosijek

pencil-img

3129

meni kad mi se neda a to je rijetko onda samo se okrenem il sta vec i on svoje user posted image user posted image obavi,ni meni se neda svaki put al et ,da nedosadujeuser posted image user posted image bolje neg da valja neku drugu ,a mene ima..a treba proci vremena da ti beba poraste pa ce sve puno lakse biti..takoder se svadamo ali se sexom pomirimo,onda se opet volimo,kao da se nismo niti svadali

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

clock-img

22.07.2011, 17:36

clock-img

adryosijek

pencil-img

3129


IZVORNA PORUKA: mamacita

Da li se uopce cuvas od nove trudnoce tako rano od carskog reza????? Ta tebi trudnoca posebno ne bi bila potrebna u ovom trenu. I znaj, dojenje nije kontracepcija (ja dojila i zatrudnjela), i nedostatak menstruacije nije kontracepcija, jer ti i dalje mozes ovulirati, no ne krvariti. Uistinu si u nezavidnoj situaciji, ako ne zelis sex onda mu ga ne daj, slazem se da ti MORA vise pomoci oko kucanstva i bebe. Ta nisi bebu sama napravila. Ono o samozadovoljavanju za njega je opcija isto. Sretno.


user posted image prvi put cujem da je dojenje kontracepcija,u skoli to nismo uciliuser posted image svastauser posted image user posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

clock-img

22.07.2011, 17:46

clock-img

Bebys

pencil-img

10225

kako nisi nikada cula adry osijek ...to znam iz zivota nikada mi nitko u skoli i nije rekao to...user posted image to svi kazu a i lijecnici sami nekada iako nemam blage veze zasto to govore jer uopce nije istina...valjda kod nekih zena to pali...user posted image