cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: umorna sam od svog muza i kucnih obaveza

  
clock-img

22.07.2011, 17:47

clock-img

mala pcelica

pencil-img

5866

Do skoro mi govorio da ce jos jednu zenu sebi priustiti


sa ovim on tebe ucjenjuje,a ti mu to dopuštaš jer si mu potlačena,ako ćeš to trpiti samo zato da ne stresiras roditelje i jer nemas kud da ideš onda trpi i dalje ili se bori za sebe druge ti nema...za moj pojam on je jedna ogromna sirovina od čovjeka...u svakom slučaju mi je žao da još postoje takvi ljudi kao sto je tvoj muz user posted image nadam se da ćeš pronaći rešenje sa kojim ćeš ,u prvom planu ,ti biti zadovoljna user posted image

clock-img

22.07.2011, 17:54

clock-img

Bebys

pencil-img

10225

malo sam citala teme neke tvoje od prije i razmisljam o tebi...

vidim da je kod tebe bio PROBLEM I PRIJE RODJENJA BEBE...

sto je jako jako vazno...SADA TI JE JOS I VISE...STOGA PODUZMI NESTA PRIJE NEGO LI SAMA POLUDIS...NEMOJ TROSITI NISTA ZA SMIRENJE JER TE TVOJE DJETE TREBA ...a za takvog muza najbolje je po kratkom postupku...ovo ti pisem stoga jer SAM CITALA TVOJE TEME I TO SE KOD TEBE PROTEZE JAKO JAKO DUGO....SADA TI MOZE BITI SAMO GORE...


rijesavaj situaciju brze radi sebe i djeteta...nadam se da imas IZVOR PRIHODA SVOJ

clock-img

22.07.2011, 21:34

clock-img

adryosijek

pencil-img

3129

prvi put cujem,user posted image nisam znala do rr..user posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

clock-img

22.07.2011, 22:06

clock-img

bomboncic02

pencil-img

1591

Žalosna je činjenica da takvi muškarci danas postoje, ali postoje.
Ja na svu sreću imam relativno dobrog muža (neću ga puno hvalit da se ne pokvari user posted image ).
Skoro pa uvijek razumije moje razloge odbijanja, vidi koliko puno radim, bavim se s djecom i to je ok.
Radimo kompromise, a to je i cilj braka.

Žao mi je što si u takvoj situaciji, na tebi je da promijeniš ploču života!

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

clock-img

22.07.2011, 22:19

clock-img

Indy

pencil-img

1759

IZVORNA PORUKA: Bebys

kako nisi nikada cula adry osijek ...to znam iz zivota nikada mi nitko u skoli i nije rekao to...user posted image to svi kazu a i lijecnici sami nekada iako nemam blage veze zasto to govore jer uopce nije istina...valjda kod nekih zena to pali...user posted image

moja baka je to vjerovala, pa je rodila 12 djece.


_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"

clock-img

22.07.2011, 22:52

clock-img

Točkica28

pencil-img

2918

ja kroz babinje nisam ni pomišljala na sex uz tolke količine krvi i inih komada user posted image

_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

clock-img

24.07.2011, 16:25

clock-img

mamit

pencil-img

51

Curke kako ste mi?Ja sam vec 2dana bolesna jedva sam dosla sebi danas.Bolujem od hipotireoze(stitna bez nikakve funkcije)znaci tablete do smrti hormoni se opet poremetili.Razbolila sam se nakon udaje kratko.Po cijeli dan samo lezim,jedva nadojim svoju bebicu,nesvjesti mi se,izgubila apetita.A moga muza boli dzon za mene,zamolila sam ga da presvuce bebicu a on na tome je rekao* presvuces ga veceras nekad nece mu nista biti* a jadno malo od jutra se ukakio i nije imao ko da mu pelenu promijeni,jos je htio sa drugovima izaci na kaficu.Sinoc sam smogla snage istjerala ga iz spavace sobe dosao navodno da bebu smjesti od bracnog kreveta u njegov krevetic nakon sto sam se ja sa veliikom mukom pobrinula oko njega.U neko doba noci vidjela sam ga pored sebe spava.Fuuuuuj mogla sam ga udaviti.osjecala sam se kao da spavam do nekog nepoznatog muskarca.Ne pricamo cijeli dan a ja ne boravim u sobi gdje je on,za rucak me ne briga neka si pravi sam sebi .Ja stavrno neznam sta cu dalje,dali da nastavim sa ljutnjom sta da radiim?

clock-img

24.07.2011, 17:10

clock-img

pincirotvajler

pencil-img

12489

uf kak je ružno čitati ovak neštouser posted image
žao mi je,,user posted image
neznam kaj da ti savjetujem,,tak se inatite jedan drugom,i onda beba ispašta user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

clock-img

24.07.2011, 17:38

clock-img

lidac0605

pencil-img

4975

Muž ti je totalni idi_t i čoban-ne vjerujem da je takav od jučer,bio je takav i prije,samo što je sad sa djetetom došlo još xy drugih obaveza kojima očito oboje niste dorasli...
Draga moja,od hipotireoze nisi bolestan da ležiš,imam je i ja plus još preddijabetes,probleme sa srcem i spolnim hormonima,pa imam četvero djece,muža koji non stop radi i nosim se sa svojim problemima.Zato-ak ti 2 dana ležiš i nisi u stanju niš radit,to nije od hipotireoze nego u tvom psihičkom stanju i očito bi ti trebala stručna pomoć...a i mužu,sve mi se čini...

< Poruku je uredio cvrčak -- 24.7.2011 21:37:29 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"

clock-img

24.07.2011, 17:49

clock-img

Indy

pencil-img

1759

poznavala sam jedan takav par, i jedini izlaz im je bio razvod. to su učinili i sad su oboje sretni. znam da se tu još radi i o djetetu, ali zar ne bi trebalo za njegovu dobrobit rješiti problem?! nije razvod najgora stvar na svijetu, ja znam da bi ja to učinila da imam takav brak. jer čini mi se da tu nema drugog rješenja, možda nisam upravu. ali djete će ispaštati najviše zbog vašeg lošeg odnosa. što god odlučiš, sretno!

_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"

clock-img

24.07.2011, 21:36

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

24.07.2011, 22:58

clock-img

ELISABETH

pencil-img

1661


IZVORNA PORUKA: cvrčak

Ne može ti nitko drugi reći što da činiš,jer to je samo tvoj život.

Preružno za čitati... Što on to svoje dijete ni malo ne voli??

Ako imaš gdje,ako imaš primanja ne znam što te spriječava da si još jučer otišla od takve osobe.

U svakom slučaju iskreno ti želim sreću bilo s razvodom bilo sa brakom.





Potpisujem Cvrči.


_____________________________

Ivona, 17.06.2009.

While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
Angela Schwindt

clock-img

25.07.2011, 09:28

clock-img

njanja

pencil-img

8766


IZVORNA PORUKA: cvrčak

Ako imaš gdje,ako imaš primanja ne znam što te spriječava da si još jučer otišla od takve osobe.

U svakom slučaju iskreno ti želim sreću bilo s razvodom bilo sa brakom.



Sad će stvarno ružno zvučati, ali lako je nama dijeliti savijete razvedi se ili slično, mi možemo pričati što god hoćemo, ali dotična se razvesti neće....Mi koji smo drugačije, ajmo reći odgojeni, razvijamo i život i brakove na drugim temeljima....Meni nikad neće biti normalno da mu muž kaže: pusti dijete do naveče u prljavoj peleni, niti bi mi bilo normalno da legnem s njim u krevet, a da to ne želim (čak ni obrnuto)...

Mamit, ako želiš nešto promijeniti, pročitaj na internetu neke normalne priče o brakovima, muško ženskim odnosima i počni se boriti za to da imaš u svom braku. NIJE NORMALNO da se žena pretvori u objekt koji kuha, brine o djetetu, kuću i naveče legne i raširi noge. NEDAJ MU pa makar našao još 5 ljubavnica....I ako njemu njegovo dijete nije najvažnije, neka tebi bude i sve poredi prvo djetetu, onda sebi, pa kući pa tek onda mužu.

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

clock-img

25.07.2011, 14:00

clock-img

Frka

pencil-img

2

Mamit jako mi je zao zbog svega što ti se dogadja.Teško mi je i zamislit takvu situaciju(mm me u svemu podrzava i pomaze mi oko djece i ostalih poslova po kuci).Ne zelim te zamarat sa savjetima(sve si vec cula).Zelim ti sve najbolje!Da se zdravstveno stanje popravi a i bracno na prvom mjestu.Drzim ti figeuser posted image user posted image user posted image i nadam se da ces naci izlaz koji je najbolji za tebe i tvoju bebicu.Puno pozdrava!!!

clock-img

25.07.2011, 14:01

clock-img

mamit

pencil-img

51

Hvala vam na savjetima cinite me sve cvrscom i stablinijom u svojoj odluci nema vise zezanja pa neka se zavrsi i razvodom i ako nemam svoje licne egzistencije imam svoje roditelje jes da mi ih je zao ali sta cu i ja samauser posted image .

clock-img

25.07.2011, 14:19

clock-img

anaxx

pencil-img

4813

a jadno malo od jutra se ukakio i nije imao ko da mu pelenu promijeni,



sve mi je to grozno za čitati i ne mogu ni zamisliti (srećom) da se tako ponaša dvoje ljudi koje je odlučilo zajedno živjeti i VOLJETI se...za tvog muža nemam riječi...

ali ova rečenica gore mi je neoprostiva za oboje... taman da se rušim u nesvjest pobrinula bi se za svoje dijete, ne bi čekala pomoć od nekoga kome očito nije stalo, našla bi neko drugo rješenje....
sorry, ne želim biti i ja gruba prema tebi, ali nebriga za bespomčnu bebicu od 2 mjeseca je za osudu...

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

clock-img

25.07.2011, 14:42

clock-img

Mašaaa

pencil-img

266

Imala sam bezveze brak,nikakva primanja,nula,samo dječji. Ex muz nije radio,pomagali nam moji starci. Popljuvao se na sve i otisao. Moj stariji sin me znao vidjet tuznu i uplakanu. Kad je poceo mucati i gusiti se i bit stalno bolestan bilo je dosta. Morala sam nabaciti osmijeh na lice i on je centar mog svijeta. A plakat cu kad oni to ne budu vidjeli. Stala sam na noge,pokrenula se poslovno,zaljubila se,rodila jos jednog prekrasnog dječaka. Nije savrseno ni u ovoj vezi. I nece bit nikad nikome nema savrsenih brakova. Ima dana kad se svadjamo,ne sexamo,mrzimo,on s drustvom,ja ljuta,ja za poslom(moj posao izgleda kao zabava) on s djecom..uvijek ce neko nesto prigovoriti. Ali ja znam da su mi uvijek moja djeca najvaznija,imam i ja stitnjacu i bolne menge i krizobolju..pa se lijepo sredim,namirisim i set_am s deckima,igram se s njima. Oni me grle,ljube i najvise me vole dva mala srca. Svaki dan se molim za njihovo zdravlje. Imamo dugova,problema milijardu i nemam pojma kako cu ih rijesiti. I vjeruj mi,tesko bi mi bilo da se opet rastanem jer odvratno je biti sam al jos je teze da djeca pate. Odlucit se moras,al dijete je najvaznije. Zbog njega se saberi i kreni il dalje il cuvaj brak.

< Poruku je uredio cvrčak -- 25.7.2011 15:00:28 >

clock-img

25.07.2011, 14:45

clock-img

Bebys

pencil-img

10225

ja mislim da si ti bolesna od kako si se udala za tog majmuna...sta ti bi pa si se udala za njega...no to sada nije vazno
on ce ti biti sve gori i gori...najbolje ti je kupi krpice i svoje i djetetove i kod roditelja...snaci ces se kasnije kada dijete malo naraste...

zelim ti srecu...samo idi od njega jer ce te usmrititi on na tebe psihicki djeluje

clock-img

25.07.2011, 15:41

clock-img

danery

pencil-img

10504

IZVORNA PORUKA: anaxx

a jadno malo od jutra se ukakio i nije imao ko da mu pelenu promijeni,




ali ova rečenica gore mi je neoprostiva za oboje... taman da se rušim u nesvjest pobrinula bi se za svoje dijete, ne bi čekala pomoć od nekoga kome očito nije stalo, našla bi neko drugo rješenje....
sorry, ne želim biti i ja gruba prema tebi, ali nebriga za bespomčnu bebicu od 2 mjeseca je za osudu...



potpisujem...


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

clock-img

25.07.2011, 23:52

clock-img

Audrey

pencil-img

5

Ovo je uzasno. Ti se njega bojis,on to osjeti i eto sta se dogodi.....iskreno govoreci,ni u najgprim snovima ne bih mogla zamisliti da se moj muz tako odnosi prema meni,a kamoli prema nasoj djeci. Tvoj muz se nikad nece promjeniti,jer on je takav....a takvi se ne mjenjaju...ili ipak da..ali na gore. Zbog dobrobiti svog djeteta probaj jos jednom s njim porazgovarati,ali mislim da i sama znas sta ti je ciniti. Sretno!

clock-img

28.07.2011, 12:29

clock-img

mala99

pencil-img

607

Evo čitam ovu temu i ne mogu vjerovat kakvih sve ljudi ima.Moj muž je meni sve pomagao, i nakon šta je radio cijeli dan znam da mu se puno puta nije dalo, ali nije nikada prigovarao.

Želim ti  reći da ti znaš najbolje kako je tebi u tom braku i najbolje češ odlučiti. Samo da ti kažem da se  tvoj muž neće promjeniti, to su takvi ljudi kojima nije ništa važno, osim samih sebe. Žao mi je što to moraš trpjeti, ali što prije riješiš problem to bolje. Mislim da nema smisla nastaviti takav život pun ponižavanja, sada tebi treba pomoć i podrška, a ne da njega opslužuješ.
Znam da bi za tvoje to bi stres, ali razmisli da li bi oni bili sretni da znaju što proživljavaš?? Sigurno ne bi. Tako da možda će im stres biti na prvu, ali poslije će sve doći na svoje.

Nemoj svoj život žrtvovati zbog drugih, pogotovo onih koji to nisu vrijedni. Život je jedan i treba ga proživjeti najbolje šta znaš i možeš, a ne trošiti na krive ljude.

A na kraju i dijete kad poraste vidjet će to sve i patiti u takvoj zajednici.

I kad jednom odlučiš da ideš dalje biti će teško, ali znaš kako kažu nakon kiše dolazi sunceuser posted image

clock-img

28.07.2011, 23:35

clock-img

ruwenzor

pencil-img

1065

Sad bi ti bebica trebala biti najbitnija, ako već ne želiš promjeniti situaciju radi sebe moraš radi bebe.
Beba ti ne živi u zdravom okruženju, nemaš dobar odnos sa mužem i to ne može biti zdravo za bebin razvoj. Uzmi bebu, stvari i otiđite na koji tjedan do roditelja, prijateljice, do nekog tko ti može pružiti podršku, pa probaj razmisliti o svom braku.
Iskreno mi je žao, nadam se da ćeš uspjeti preokrenuti stvari

_____________________________

zvrkica frkica 26.05.2011. <3
smjehuljica 06.09.2013. <3

clock-img

29.07.2011, 21:38

clock-img

mamit

pencil-img

51

Meni se ne zivi sa njim vise,zaista mi je svega dosta.Juce nam se najavili jedni prijatelji da nam dodju na cestitanje bebe.Ja sam cijeli dan sredjivala kucu,pravila jelo,kolace i svasta nesto.On je doso sa posla,igrao se sa sinom nasim i nakon par minuta on je legao u dnevnoj sobi da odmori.Maloga sam kod sebe uzela u kuhinji jer je poceo plakat bilo mi ga zao.Kad sam otisla u dnevnoj vidjela sam da je presao u spavacoj.Posle obavljenih obaveza skuhala sam kavu i probudila ga.Prihvatio je.Ja sam otisla na tarasi i pila kahvu a on je ostao u dnevnoj.Secija i krevet u spavacoj su ostali rasturena zamolila sam ga da to posredi on je mene okrivio da sam mu rekla na ljepsi nacin on bi to uradio.To je mene jako nanerviralo i kahvu praznu soljicu od kahve i sve ostalo ljutito sam gurnula sa stola.Sve sam uprljala sa kahvom uzela svoje dijete i otisla kod prijateljice tamo sam prespavala.Zvao me je tek nakon 4 saata.Prvo se nisam htjel javiti nakon 5 puta javila sam se i saznao je gdje sam.Danas sam dosla kuci nista nismo pricali ja sam se s avojom bebom preselila u drugu sobu.Dosao je u nasoj sobi i zamolio me je da udje ja sam ga odbila.Ja vise ne vidim smisao naseg braka,nemogu ga pogledati u oci ali nemam hrabrosti da kazem stop jednom jer strah me sta ce dalje biti nemam podrske od nikoga.U velikoj sam brizi svojima nista nisam pricala ovih dana ali upoznati su jos od ranije da nam je brak haos.

clock-img

29.07.2011, 22:13

clock-img

mala99

pencil-img

607

A ne znam šta da ti kažem... Mislim da si umorna od svega i da ti sve smeta pa tako i reagiraš.Samo da znaš da i ja rintam po cijele dana i onda dođe muž doma mrtav umoran i ode spavati i ne da mu se ni pričati sa mnom.

Nego, mislim da su kod vas dublji problemi. pokušaj se smiriti i o svemu razmisliti.

Uz tebe smo, drži se!user posted image user posted image

clock-img

29.07.2011, 22:24

clock-img

LUNA000

pencil-img

1023

Kako je to sve ružno i tužnoza čitati...ne nalazim se hvala Bogu u takvoj situaciji...al nekad sam bila skoro u istoj..samo bez djece...samo da znaš nema tu ljubavi..ti si se navikla na to i misliš da ne možeš bez njega opstati...al to je sve na psihičkoj bazi i manjku samopouzdanja..i ja sam bila 5 godina u vezi...obečavao brda i doline, za moje je bio princ,ja od početne zaljubljnosti prešla na naviku...jer sam ga se bojala..i mislila da mi nitko neče vjerovati kakav je zapravo prema meni jer je bio inače dvoličan..uvjeravao me da sam ja loša, a u isto vrijeme me varao i radio ono što je tvrdio da ču ja prva njemu napraviti..a ja bila slijepa...al kad sam došla do točke kad sam shvatila da jedino što može još da mi napravi je da me ubije..otišla sam svojima koji su me bez riječi primili...živila sam kao fikus dva mjeseca dok je on zvao i prijetio..kad je shvatio da ga se ne bojim i da sam jača od njega..ostavio me na miru..danas ja imam obitelj, i tisuću problema..al živi smo i zdravi smo..i nedam na sebe i djecu...svom mužu kažem što mislim pa makar se on ljutio i pjenio...smatram da sam jaka baš zato što sam prošla svašta...al i ja nekad plačem i kukam..to dođe svakome..al što prije se trgni i pokaži da ga se ne bojiš..bez agresive..reci mu jasno i glasno što misliš o svemu...on se neče promjeniti...ako je takav i prije bio..još pogotovo kad neče svom djetetu da pomogne..zato glavu gore i nedaj se...zbog djeteta trebaš biti jaka...

< Poruku je uredio LUNA000 -- 29.7.2011 22:27:58 >


_____________________________

A:31.10.2005.
N:27.12.2006.
L A 30.05.2011.