cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

roditeljski sastanci u vrtiću

clock-img

01.02.2009, 08:49

clock-img

Florijan Jakov

pencil-img

9214

Kako često tete priređuju roditeljske sastanke? Mi imamo otprilike svaka 3-4 mjeseca. Imali prošli tjedan i tete nam najavile da će sljedeći biti "radni", zajedno s djecom, negdje uoči Uskrsa. Baš se veselim!

_____________________________

FJ JE FRAJER

clock-img

01.02.2009, 08:52

clock-img

koka

pencil-img

10266

Obavezno 2x godišnje, al ako nas nešto zanima možemo se uvijek dogovorit pa nas prime i prije.

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D

clock-img

01.02.2009, 09:32

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

Mi imamo isto 4-5 puta god i plus radionicu s djecom. Često tete organiziraju da i roditelji nešto rade sa djecom. 

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

clock-img

01.02.2009, 09:36

clock-img

koka

pencil-img

10266

Da dobro da si me sjetila ninolina, imamo i radionice s djecom i bez njih pa i tamo možemo razgovarat..

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D

clock-img

01.02.2009, 09:50

clock-img

Viky

pencil-img

2283

Ja sam teta u vrtiću i zanima me jedna stvar.Kakve roditeljske najviše volite?Da li neke informativne,uz video zapise o vašem djetetu ili edukativne sa nekom ciljanom temom?

< Poruku je uredio sena -- 1.2.2009 9:53:30 >


_____________________________

Tara 22.3.2004

"Bogatstvo se smiješi onima koji se osmjehuju"

clock-img

01.02.2009, 09:54

clock-img

koka

pencil-img

10266

Prvo volim da mi se kaže sve vezano uz moje dijete, kako se ponaša, šta ga zanima, kakav je u društvu , dali jede , spava , sluša user posted image user posted image ..a onda ostalo s temom ili bez tete uvijek kažu nešto..user posted image

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D

clock-img

01.02.2009, 09:55

clock-img

Florijan Jakov

pencil-img

9214

dobri su ciljani koji obrađu tematiku, npr. trogodišnjaci (tvrdoglavi, sve mogu sami... pa nam tete malo objasne kako u nekim trenutcima postupati i kakve mjere one poduzimaju ako djeca ne slušaju, rade po svom i sl.). Također bih voljela da imamo jedan sastanak sa video zapisim ašto djeca rade, kako reagiraju kada imaju zadane zadatke i sl.

_____________________________

FJ JE FRAJER

clock-img

01.02.2009, 09:56

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

Sena to bi ti nama trebala rećiuser posted image user posted image . Ja sam mama koja ne traži puno u smislu sada njima treba sva pažnja, da ne plaću, da moraju super njamati... Nikada nismo imali problema s tim jer dođemo i pitamo kako je bilo a tete same kažu jer znaju da će recimo Iva sama ispričati doma. Više vremena tata provodi u vrtiću,user posted image ali evo tete nas nazvale dva puta da provjere zašto mala nije u vrtiću jer im faliuser posted image . Srečom djeca su mi takva da ne trebamo mi ispitkivai jer nam oni daju sav izvještaj. I da, ne volim kad mama zapitkuje za svaku sitnicu joj mogu misliti kako je tetamauser posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

clock-img

01.02.2009, 10:12

clock-img

Viky

pencil-img

2283

Mi puno snimamo djecu sa kamerom i puštamo na roditeljskim sastancima.Ja sam roditelj malog djeteta i osjetljiva sam na to pitanje.Ponekad su roditelji umorni od svega i kažu mi da ih ne gnjavim sa predavanjima več da ih zanima samo dijete.Mogu se pohvaliti da imam iskren odnos sa roditeljima.Roditelj treba imati povjerenja u odgajatelja.Imamo i individualne razgovore.To najviše volim jer se posvetim jednom djetetu,izvadim sve podatke o njemu i obavijestim rod. o djetetovom razvoju unutar grupe


_____________________________

Tara 22.3.2004

"Bogatstvo se smiješi onima koji se osmjehuju"

clock-img

01.02.2009, 10:16

clock-img

koka

pencil-img

10266


IZVORNA PORUKA: Florijan Jakov

dobri su ciljani koji obrađu tematiku, npr. trogodišnjaci (tvrdoglavi, sve mogu sami... pa nam tete malo objasne kako u nekim trenutcima postupati i kakve mjere one poduzimaju ako djeca ne slušaju, rade po svom i sl.). Također bih voljela da imamo jedan sastanak sa video zapisim ašto djeca rade, kako reagiraju kada imaju zadane zadatke i sl.


slažem se...mene jaako zanima kako se on ponaša..

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D

clock-img

01.02.2009, 11:25

clock-img

Lady3

pencil-img

7201

U biti svakog četvrtka možemo sve tete pitati što nas zanima.Ali uvijek kad idem po L.u vrtić,tete kažu šta trebam znati..user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)

clock-img

01.02.2009, 11:46

clock-img

PRINCEZINA MAMA

pencil-img

110

Mislim da su roditeljski sastanci veoma bitni iz još jedne perspektive : izmjena iskustva. Kod nas u grupi ima nekoliko roditelja koji se družimo i van vrtića ali u svakom slučaju ok smo grupa pa se na sastancima povede i neplanirana tema koju najčešće povuče neko od roditelja pa izmjenjujemo iskustvo u različitim situacijama . U svakom slučaju imamo tete za +5 user posted image user posted image user posted image  pa uvijek u bilo koje doba možemo dobiti svaku informaciju i odgovor na svako pitanje

clock-img

01.02.2009, 12:19

clock-img

božica

pencil-img

8832

Da li neke informativne,uz video zapise o vašem djetetu ili edukativne sa nekom ciljanom temom?


najviše vezano za djete
a ovo ostalo dobro dođe


_____________________________

idem micat rit...

clock-img

01.02.2009, 14:29

clock-img

kitty

pencil-img

3260

slazem se bozice

_____________________________

IVAN 20.06.2003.
DUJE 13.01.2009.