cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

recepti .....za alergične

clock-img

26.09.2007, 22:11

clock-img

ljudevita

pencil-img

1

Pogledala sam rubriku Recepti i odmah zapazila rubriku za alergične, ali nema ništa osim ovog: "
Lokacija: Recepti >> Za alergične...

function prikaziRecept(id) { objDivReceptGlava = document.getElementById('DivReceptGlava' + id); objDivRecept = document.getElementById('DivRecept' + id); if(objDivReceptGlava.style.display=='block') { objDivReceptGlava.style.display='none'; objDivRecept.style.display='block'; } else { objDivReceptGlava.style.display='block'; objDivRecept.style.display='none'; //objLink.innerHTML = ''; //objPuscici.innerHTML = ''; } } Nema nepotvrđenih recepata!
<< Nazad na recepte
................
Ima li negdje recepata za prehranu alergične djece? Ovdje ne vidim ništa.user posted image user posted image user posted image

clock-img

02.03.2009, 09:43

clock-img

jad_ranka

pencil-img

1

I ja sam se uključila najviše zbog ovog problema. Ipak, samo pitanje možda nije najbolje sročeno. Recepti za alergične? Širok pojam. Trebalo bi izdvojiti alergene, netko je alergičan na mlijeko, netko na piletinu.....ima puno toga, a u novije vrijeme ima i jako puno alergičnih na konzervanse. Tema "konzervansi" možda postoji? Neznam, osim što na sve strane čitam o kancerogenosti konzervanasa i umjetnih boja i aroma. A ipak se koriste, čak i u hrani za djecu!
user posted image
I ja sam pogledala rubriku "recepti" i zaista, prazna je. Pokušajmo je popuniti!

clock-img

02.03.2009, 09:46

clock-img

ZVRK

pencil-img

20333

ja nisam nikada gledala u recepte za alergičare iako sam ja alergična na konzervanse.
malo više sam pazila na početku šta piše na proizvodu pa poslije je bilo lakše

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

Zadnji članci

article-img