cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

puse,pusice...

  
clock-img

21.01.2011, 16:39

clock-img

tiny

pencil-img

1247

kako to kod vas ide? kod nas npr.kad mm ide nekud iz kuce onako mi da pusu,nekad i ne.nekad mi da pusu u obraz i to mi stvarno ide na jetru,najradije bi vristala tad.maloprije je izlazio iz kuce i stao da mi da pusu i ja mu okrenem obraz i on popiz....kao zasto sam okrenula obraz.iskreno pun mi je kufer tih pusica,tako ljubi svoju mamicu svaki dan! ja se vise i ne sjecam kad smo se zadnji put poljubili,ali onako kao ljubavnici,a ne ko da smo brat i sestra. a ja kad njega ocu poljubiti isto okrene obraz jer kao "nije oprao zube".mos mislit! cak ni kad se keksamo ne ljubimo se,i meni je vec dosta toga. i jos,da ne otvaram novu temu,danas mi je poceo opet prigovarat kako ja njemu nista necu da pomognem,a onda sam ja njemu pocela kako ja vec 2 godine idem po bolnicama i radim sve pretrage a on nije ni prstom makeo,i kad ja krenem s razgovorom o trudnoci on samo suti,kao da se njega to ne tice,i sav komentar mu je "dat ce bog".dat ce ako i mi se potrudimo.i kad sam rekla da nisam glupa i da ja primjecujem da izbjegava seks kad su meni plodni dani,jer je umoran ili ga nesto boli,on opet suti i ja mu kazem da cu ovaj ciklus popiti klomifen samo ako cemo imati odnose i do dva,tri puta u jednom danu,a ne mjesecno,u protivnom ja se vise necu trovati tabletama. naravno,on je opet poceo kako sam ja bezobrazna i na neku desetu temu i ostalo je na tome.i sad on ocekuje da ja glumim poniznu zenicu koja ce ga gledati ko boga! i jos kaze da sam ja u stanju covjeka u zatvor otjerati,sta mu to znaci?! ljuta sam ja na njega,on na mene,ali sad mi je stvarno dosta,a svoje pusice nek cuva za mamicu.user posted image

_____________________________

mjenjam potpis....

clock-img

21.01.2011, 16:40

clock-img

mala pcelica

pencil-img

5866

mi se ne puskamo user posted image user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

clock-img

21.01.2011, 16:46

clock-img

tiny

pencil-img

1247

sta je,niko se puska?

_____________________________

mjenjam potpis....

clock-img

21.01.2011, 16:46

clock-img

Točkica28

pencil-img

2918

mi se pusamouser posted image user posted image

_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

clock-img

21.01.2011, 16:47

clock-img

tiny

pencil-img

1247

mozda je onda kod mene situacija jos i dobrauser posted image

_____________________________

mjenjam potpis....

clock-img

21.01.2011, 16:48

clock-img

mala pcelica

pencil-img

5866

sto se tice mm on bi se stalno balavio,a meni to ide na zivce user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

clock-img

21.01.2011, 16:48

clock-img

Marta j

pencil-img

7508

Ja neznam iskreno sto bi ti rekla jer kod nas je totalno obrnuto.
Mi smo jos ko dvoje zaljubljeni klinaca cmokamo se svako malo.user posted image



_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

clock-img

21.01.2011, 16:50

clock-img

cuba

pencil-img

21489

Da, svaki put kad netko od nas dvoje izlazi ili ulazi u kuću padne poljubac. Nekad onako brzinski a nekad ko da se nismo vidili par mjeseci a ne par satiuser posted image
Isto tako i tokom dana padne zagrljaj, malo nježnosti nikada ne škodi...

A tiny draga, ne znam više što da ti napišem za tmuser posted image  čini mi se da se već jako dugo vrtite u krug....ti o trudnoći, on s druge strane samo šuti. Oboje prigovarate, svak zbog nekih svojih razloga...
Vjerujem da si pokušavala razgovarati sa njim ali to uvijek na kraju ispadne predbacivanje i optuživanjeuser posted image  

_____________________________

Roko i Dino user posted image

clock-img

21.01.2011, 16:52

clock-img

Točkica28

pencil-img

2918

IZVORNA PORUKA: mala pcelica

sto se tice mm on bi se stalno balavio,a meni to ide na zivce user posted image



user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

clock-img

21.01.2011, 16:53

clock-img

nemirna mama

pencil-img

873

IZVORNA PORUKA: cuba

Da, svaki put kad netko od nas dvoje izlazi ili ulazi u kuću padne poljubac. Nekad onako brzinski a nekad ko da se nismo vidili par mjeseci a ne par satiuser posted image
Isto tako i tokom dana padne zagrljaj, malo nježnosti nikada ne škodi...

A tiny draga, ne znam više što da ti napišem za tmuser posted image  čini mi se da se već jako dugo vrtite u krug....ti o trudnoći, on s druge strane samo šuti. Oboje prigovarate, svak zbog nekih svojih razloga...
Vjerujem da si pokušavala razgovarati sa njim ali to uvijek na kraju ispadne predbacivanje i optuživanjeuser posted image  




slažem se s cubom





< Poruku je uredio nemirna mama -- 21.1.2011 16:54:01 >


_____________________________



Zivot je kao procitan roman samo razlika je u tome sto se u romanu mozes vratiti na ljepse strane a u zivotu nikada na ljepse dane!!!!

clock-img

21.01.2011, 16:55

clock-img

maja

pencil-img

6000

Mi se pusakamo i to mi je baš slatko...ja stvarno ne kužim "nas" žene...ne valja ako te poljubi, ne valja ako te ne poljubi jer odmah si misliš zašto me nije poljubio i ne znam ja šta...
a ti i tvoj muž ste nebo i zemlja čini mi se, sjedite više i raščistite, možda čovjek ne želi još jedno dijete

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

clock-img

21.01.2011, 17:15

clock-img

tiny

pencil-img

1247

nema se tu vise sta razgovarati,na kraju sam uvijek JA ta koja nije u pravu,a on je uvijek zrtva a ja kucka koja ga ne podrzava ni u cemu. pun mi ga je ku....vise!

_____________________________

mjenjam potpis....

clock-img

21.01.2011, 17:17

clock-img

lidac0605

pencil-img

4975

Mi smo već 13.godinu u braku i pusakamo se kad treba i ne treba,cak i kad se tipa mimoilazimo u kući...kao ljubavnici se pusamo samo kad smo solo...meni je to super i vidim kak i klinci kad nas vide su sretni jer vide da se slažemo...
A kaj se tvog braka tiče,potpisat ću Maju-ili ste totalna suprotnost i svako vuče na svoju stranu ili..
A i malo si preveć neprijateljski raspoložena prema njegovoj mami...Kaj,danas sutra kad mi se bude koji sin oženio,a imam ih 3-ne smije mi vise dat pusu u obraz,napravit neku gestu za mene i sl.zato kaj to njegovoj ženici ne paše?!Pa draga moja,ja sam ga othranila i na noge digla i ako me i malo voli poštovat će me radi toga...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"

clock-img

21.01.2011, 17:30

clock-img

pincirotvajler

pencil-img

12489

ljubakamo se dovoljno..user posted image
slinave puse iliti french su prije sexa,,inače normalne,lice čelo nos bilogdje user posted image


_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

clock-img

21.01.2011, 17:42

clock-img

pepeljuga

pencil-img

17269

I mi se cesto ljubimo,obavezno me poljubhi ujutro,kad dođe s posla li sto cuba kaze u prolazuuser posted image user posted image al one bas prave,prave cuvamo za sebe kad smo samiuser posted image
Nedavno smo se poljubili usta al onako brzinski pred djecom i vidis nakon minute se njih dva zagrlila i poljubila,od tad pazim i na to da ne misle da je to normalno da se dva muska ljube u ustauser posted image user posted image user posted image

A tiny draga ja nemam pojma sto da ti kazem,dobro je Maja napiosala mozda on ni ne zeli drugo djete,mozda mu ti ides na zivce sa tim forsiranjem odnosa,pa neda se ni meni tri puta u danu bili plodni ili neplodni dani...a i ta njegova mama ili sidi i rijesi i sa njom jednom zauvijek sto imas,pomakni se sa mrtve tocke,uvik ti je ta zena kriva za nesto.

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))

clock-img

21.01.2011, 18:23

clock-img

troubled

pencil-img

7104

ja ne mogu ni zamisliti (ni ne želim) dan bez poljubaca....malih, velikih, brzih, dugih..jutarnjih, večernjih, telefonskih....svakojakih...user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

clock-img

21.01.2011, 18:45

clock-img

Točkica28

pencil-img

2918

IZVORNA PORUKA: lidac0605

..Kaj,danas sutra kad mi se bude sin oženio,ne smije mi vise dat pusu u obraz,napravit neku gestu za mene i sl.zato kaj to njegovoj ženici ne paše?!Pa draga moja,ja sam ga othranila i na noge digla i ako me i malo voli poštovat će me radi toga...



_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

clock-img

21.01.2011, 18:49

clock-img

leilany

pencil-img

9082

tiny,krajnje ti je vrijeme da mjenjas muzauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

BEK 27.o5.o9.

clock-img

21.01.2011, 18:56

clock-img

osobno

pencil-img

2730

Ja se baš ne volim balit, ali cmačemo se uredno pri odlascima, dolascima, i spontano priko dana...kako nam dođe.
Meni je to slatko. I uopće me ne smeta ako će svoju mater cmakat po cili dan.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

clock-img

21.01.2011, 19:22

clock-img

tiny

pencil-img

1247

ne smeta ni mene ako ce mater cmakat po cili dan,smeta me to sto kad ja njega ocu poljubit on ce okrenuti obraz,a kad ja to isto uradim,on se naljuti,smeta me sto me nikad nece poljubiti french,smeta me sto radi budalu od mene ,smeta me sto cemo se keksat samo kad se njemu digne,smeta me sto ce mi pred svojom materom reci da sam debela i onda se obadvoje udavise od smijanja i tako dalje da ne nabrajam,a ako sam zbog svega toga JA kucka,onda neka sam!

_____________________________

mjenjam potpis....

clock-img

21.01.2011, 19:24

clock-img

pepeljuga

pencil-img

17269

Ajme tiny pa on tebe onda UOPCE NE POSTUJE.MOZDA RUZNO ZVUCI AL JA SA TAKVOM OSOBOM NEBI MOGLA VISE ZIVIT...MLADA SI I ZASLUZUJES NEKOG DA TI SKIDA ZVIJEZDE SA NEBA....

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))

clock-img

21.01.2011, 19:25

clock-img

mišica 666

pencil-img

3302

tiny ja sam ti već davno reklaa reći ću ti opet u tvom braku nešto debelo ne štima i mislim da bi trebali prvo dobro proradit na vašem odnosu prije druge bebe. eto možda sam malo gruba ali stvarno mislim tako 

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

clock-img

21.01.2011, 19:29

clock-img

tiny

pencil-img

1247

 ne njegova mama zasluzuje da joj se skidaju zvijezde,jer je ona jadna cili zivot radila i patila se,a ja tek trebam zasluziti da me se postuje,ovo zadnje  su njegove rijeci. nijedna zena s njim ne bi ostala,sam je jedna budala,JA!!

_____________________________

mjenjam potpis....

clock-img

21.01.2011, 19:32

clock-img

nemammaste

pencil-img

2940

IZVORNA PORUKA: Točkica28

mi se pusamouser posted image user posted image



I mi user posted image

clock-img

21.01.2011, 19:33

clock-img

nemammaste

pencil-img

2940

IZVORNA PORUKA: leilany

tiny,krajnje ti je vrijeme da mjenjas muzauser posted image user posted image user posted image user posted image



I ja mislim...