cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: puse,pusice...

clock-img

21.01.2011, 19:39

clock-img

lidac0605

pencil-img

4975

Ja takve žene ko ti stvarno,ali stvarno ne shvaćam-ne štima ti brak,uopće se ne slažeš s mužem(što je iz svega ovog očito),imam osjećaj da ste totalne suprotnosti...i onda:
1.nit kaj poduzimaš da bi ti bilo bolje(osim svađe-a to ne vodi nikud)
2.I JOŠ hoćeš imat jos djece s takvim mužem
Ja to ne kužim...nit ću kužit...
Il ti ni sama ne znaš kaj hoćeš

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"

clock-img

21.01.2011, 19:49

clock-img

danery

pencil-img

10504

tiny,sori,neskuž totalni....lidač reče gore....

a za pusakanje-on tebe hoće poljubit,a ti okreneš obraz...pa što onda od njega očekuješ kad i ti njemu isto napraviš?

što se mene i mm tiče....svaki put mi da pusu,nekad me filmski užvali tipa alien da se plahtom moram brisat i obavbezno me ko kobilu flisne po dupetu i kaže al se talasa...user posted image user posted image user posted image pa smo si još skupa,bez obzira na sve user posted image



_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

clock-img

21.01.2011, 19:58

clock-img

tiny

pencil-img

1247

maloprije napisem cili roman,i izbaci me...
ukratko,imamo dobrih i losih dana u braku i danas je ocito los dan,danas smo se zakacili i sad je meni to sve dramaticno i onda previse osjecaja unosim u sve,pa tako i u ovo.


_____________________________

mjenjam potpis....

clock-img

21.01.2011, 20:03

clock-img

danery

pencil-img

10504

pa ok,tiny,nemoj se sad uvrijedit,al tebi su po tvojim postovima jako česti loši dani kako pišeš o tm i sveki...
jbg....valjda ćeš nekako riješiti...


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

clock-img

21.01.2011, 20:20

clock-img

maja

pencil-img

6000


IZVORNA PORUKA: tiny

maloprije napisem cili roman,i izbaci me...
ukratko,imamo dobrih i losih dana u braku i danas je ocito los dan,danas smo se zakacili i sad je meni to sve dramaticno i onda previse osjecaja unosim u sve,pa tako i u ovo.



Moram se osvrnuti na ovo draga tiny, nemoj se molim te ljutiti, već sam se jednom osvrnula na to i rekla si mi da ipak on nije tako loš i da je dobar itd... E sad ovako draga, ti ili preuveličavaš ili je on seronja, ako želiš da ti se nekako pomogne ili utješi napiši molim te nekakvu realu...jer ja kad čitam o tvome mužu meni se iskreno povraća, jer u tvojim očima je on đubre, a možda nije takav...ja jesam da dođemo ovdje, ponekad se ispušemo, pomognemo, ali ako svaki put se ti tu dođeš ispuhati i onda kad ti puno cura kaže šta je, ti okreneš priču...stvarno mi je žao

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

clock-img

21.01.2011, 20:27

clock-img

tiny

pencil-img

1247

a jbg,kad sam stalno sama,on je svaki dan na selu,dođe kuci navecer,i onda mene tako puca svako malo,a on ne shvaca ili ne zeli shvatiti da mi ponekad treba njegova paznja, i kad nam oboma prekipi prepiremo se a u biti oboje zelimo istu stvar,skladan brak,samo sto on u to ubraja svoju mater a ja necu to da prihvatim,ne zelim ni svoju ni njegovu mater u svom braku,eto to je u biti to,on zeli da njegova mama spada u nasu obitelj,ali meni to ne ide,  ja,on i M. smo obitelj,i onda imam osjecaj da sam ja tu samo kad im zatrebam.ma ne znam ni ja vise...

_____________________________

mjenjam potpis....

clock-img

21.01.2011, 20:38

clock-img

BUMBI

pencil-img

23108

Mi se baš i ne cmakamo stalnouser posted image user posted image
Nisam baš takav tip,ajd dok smo bili u vezi,ali sad baš i ne...a ni ne fali miuser posted image
Ali kad se mazimo,onda obaveznouser posted image


_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

clock-img

21.01.2011, 20:44

clock-img

lavica81

pencil-img

3268

i mi isto, kad god netko ide vani padne poljubac, ujutro kad mm ide na posao obavezno me cmokne i po danu još bar par puta

IZVORNA PORUKA: Marta j

Ja neznam iskreno sto bi ti rekla jer kod nas je totalno obrnuto.
Mi smo jos ko dvoje zaljubljeni klinaca cmokamo se svako malo.user posted image




_____________________________

Mara 04.10.2010. mamina i tatina princeza
Toni 08.07.2013. mamin i tatin princ

clock-img

21.01.2011, 21:47

clock-img

ikica84

pencil-img

3720


IZVORNA PORUKA: pepeljuga

Ajme tiny pa on tebe onda UOPCE NE POSTUJE.MOZDA RUZNO ZVUCI AL JA SA TAKVOM OSOBOM NEBI MOGLA VISE ZIVIT...MLADA SI I ZASLUZUJES NEKOG DA TI SKIDA ZVIJEZDE SA NEBA....


potpisujem....

_____________________________

ANDREJ 02.01.2010.
VIKTOR 24.09.2011.
mamine srece najveceeeeeee!!!!

clock-img

21.01.2011, 22:45

clock-img

mamacita

pencil-img

1873

Obavezno, svaki dan. Nekad ja njega, nekad on mene, nekad obadvoje istodobno. U lice, u kosu (ako netko sjedi), u ruku (kada gledamo film), ma to je meni bas slatko.

clock-img

21.01.2011, 23:00

clock-img

Mirjana J.

pencil-img

331

IZVORNA PORUKA: tiny

a jbg,kad sam stalno sama,on je svaki dan na selu,dođe kuci navecer,i onda mene tako puca svako malo,a on ne shvaca ili ne zeli shvatiti da mi ponekad treba njegova paznja, i kad nam oboma prekipi prepiremo se a u biti oboje zelimo istu stvar,skladan brak,samo sto on u to ubraja svoju mater a ja necu to da prihvatim,ne zelim ni svoju ni njegovu mater u svom braku,eto to je u biti to,on zeli da njegova mama spada u nasu obitelj,ali meni to ne ide,  ja,on i M. smo obitelj,i onda imam osjecaj da sam ja tu samo kad im zatrebam.ma ne znam ni ja vise...




draga dobro razmisli o svemu.. život je jedan jedini i triba ga provest u sreči ljubavi a ne u ljutnji i tuzi...
zašto te toliko smeta njegova mama?kako se ona ponaša prema tebi?


_____________________________

Tomislav-28.07.2000
Josip-21.10.2010

clock-img

21.01.2011, 23:02

clock-img

Mirjana J.

pencil-img

331

IZVORNA PORUKA: troubled

ja ne mogu ni zamisliti (ni ne želim) dan bez poljubaca....malih, velikih, brzih, dugih..jutarnjih, večernjih, telefonskih....svakojakih...user posted image




potpisujem user posted image


_____________________________

Tomislav-28.07.2000
Josip-21.10.2010

clock-img

21.01.2011, 23:12

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

22.01.2011, 08:41

clock-img

tiny

pencil-img

1247

da,i zeli.  a njegova mama me smeta zato sto ga stalno odvlaci tamo kod nje,a njemu je zao i sam kaze da mu je tesko tako,ali sam mu ja rekla da s njom necu jer se petlja u sve,ali kulturno i nikad mi pred njim nece nista,ali kad njega nema onda krene s podj....a kad ja mm to kazem on ne vjeruje jer je ona pred njim svetica,a kad jos dođu i sestre mu onda se sve tri okome na mene s provociranjem,a on se ne zeli zamjeriti nikome pa se pravi lud,a mene ko jebe. npr.prosle godine ja sam upisala doskolovanje u drugom gradu jer mi je tu jeftinije bilo,i otisli mi tamo kad zove njega sestra,kao zasto je on mene tamo upisao pa ima to i u livnu,to kosta bla,bla...ko da mi ona placa,zamisli!onda je on popiz...i reko joj da ni on nju ne pita di ce svoje pare trosit.a u cemu je bit?u tome sto one misle da sam ja glupa i zele da takva ostanem cili zivot,da mi se one mogu smijati,i jos kad sam im rekla da cu upisati pedagogiju ove godine,od muke su ostale bez rijeci.prosli mjesec sam polozila maturu i nijedna me nije upitala kako je proslo,a ja nisam namjerno htjela nista govoriti,cak ni svekrva nije upitala.e tu je mm stao na moju stranu,i jasno im dao do znanja da se ne petljaju u to.

_____________________________

mjenjam potpis....

clock-img

22.01.2011, 08:45

clock-img

nemammaste

pencil-img

2940

IZVORNA PORUKA: elinamama

meni je dan bez pusa svakojakih vrlo pusomanjkavuser posted image




user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

clock-img

22.01.2011, 14:46

clock-img

natalijax

pencil-img

12210

joj tiny,neznam što bi ti rekla stvarno mi je žao,aj shvačam mama mu je sama al opet baš da ga toliko odvlači,ja nekad imam osječaj da tvoj muž sjedi na dvije stolice,trči kod matere jer ipak je ona žena koja mu je dala život a opet je s tobom jel ste sklopili svoju zajednicu,Ja da sam na tvom mjestu ozbiljno bi razgovarala s njim,znači nema izlaženja dok te ne sasluša kao i ti njega,Nije da te plašim ili da ti želim zlo ako misliš sačuvat brak riješavajte sve  bračne probleme koje imate dok nije kasno,ne za tebe nego za njega,Nadam se da nema ljutnje u ovom što sam napisalauser posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

22.01.2011, 23:35

clock-img

Anoniman

IZVORNA PORUKA: troubled

ja ne mogu ni zamisliti (ni ne želim) dan bez poljubaca....malih, velikih, brzih, dugih..jutarnjih, večernjih, telefonskih....svakojakih...user posted image




Znam točno što misliš. Mi smo već 11 godina zajedno, evo treća godina braka i dalje se ponašamo kao i na početku veze. To mi zbilja uljepša dan..user posted image

clock-img

23.01.2011, 21:59

clock-img

Ninaa

pencil-img

7487

Vezano za naslov tvoje teme, mi se pusamo kako kada. Ima dana da se cmaknemo često u prolazu, a nekad baš i ne. Navečer i kad smo sami onda se izguštaamo. Nij mi to toliko ni važno niti mi fali jel vidim u očima svog muža da me voli i vidim kakvim me očima gleda.
A vezano za tvoju situaciju, misilim da je krajnje vrijeme da sjedneš za stol sa svojim mužem i porazgovaraš, jel ovak to nema nekog smisla i ne vidim razloga zašto želiš dijete s njim ako te ne poštuje i ne osjećaš se dobro.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

clock-img

23.01.2011, 22:24

clock-img

Fever

pencil-img

1388

mi smo cmokama...rijetko french ali cmoke uvik i svagdi user posted image obvezno kad ide na posal makar ja spavala il kunjala jubi mene i M, kad se vrati, po kući u prolazu, dok se vozimo u autu pa makar samo u ruku, kad ide u dućan...

Tiny majke mi ne kužin stvarno...šta te drzi u braku ? Znaj da smo odi uvik kad ti triba i da smo kritične iz dobronamjernih razloga...ali iman feeling da ga gušiš...pa sidi s njim po 1000000 put ali pitaj ga dokada tako i šta ćete....obadvoje bi skladan brak a non stop se inatite...user posted image

_____________________________

Princeza naša Matea 28.12.2010.

Princeza naša Mia 14.03.2013.