cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

perioralni dermatitis

clock-img

13.09.2009, 23:24

clock-img

eva5

pencil-img

17

Bok cure, trebam pomoč. Da li se tko od vas susreo s perioralnim dermatitisom? Moja beba dobila je oko ustiju, po obrazima i bradi crvene plikove. Nastali su doslovno preko noći. Ujutro kada se probudimo suhi su i tamno crvene boje, kroz dan kako mažem kremom postaju sve svjetliji. Mislim da je to nastalo od izbijanja zuba jer beba mi se jako slini i počela je dobivat zubiće. Bili smo kod dermatologa, probali smo već svašta: bepanthen mast, aderma, krema od noćurka, nevena. Dermatolog je dao antibiotsku kremu, Geocorton nakon koje je koža bila super ali sve se vratilo nakon 2 dana kad smo prestali koristit kremu. Mislim da nije rješenje koristi cijelo vrijeme antibiotik. Ako je netko imao takav ili sličan problem neka mi pomogne svojim iskustvom. Hvala

clock-img

13.09.2009, 23:29

clock-img

mlada mama

pencil-img

3670

Imali smo mi.Sada ja se tocno ne sjecam kojeg je sastava bila krema koju je dermatologinja dala napraviti. Uglavnom znam da sam ju morala mazati 3 puta dnevno preko obicne kreme i samo par dana.Nama se vise nije vracalo kao vama, pokusaj pratiti kada to izbija, nama je recimo izbijalo kada je puhala bura...Najbolje ti je,ako imas br. dermatologinje nazovi ju i reci da vam se osip vratio pa da vidis sto ce ona reci na to...Za drugo ti stvarno ne znamuser posted image

clock-img

14.09.2009, 12:26

clock-img

eva5

pencil-img

17

Hvala, baš ćekam da počne radit pa da ju nazovem