cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

osip po obrazima

clock-img

17.12.2010, 11:19

clock-img

elle1

pencil-img

1378

malisan mi se osuo po obrazima,skroz su mu crveni,mislim da je to od toga sto stalno bali i stavlja ruke u usta pa su mu obrazi stalno  vlazni,mazala sam mu bepanthenom ali bas ne pomaze,ne znam sta cu....user posted image

clock-img

17.12.2010, 11:21

clock-img

pincirotvajler

pencil-img

12489

d se ne ospe nego mu onak ko hrapavi jako suhi budu ako nemažemo s melemom pogotovo vani


< Poruku je uredio pincirotvajler -- 17.12.2010 11:22:14 >


_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

clock-img

17.12.2010, 11:30

clock-img

modesty blaise

pencil-img

4874

i moj se ospe al samo po bradici jer mu je stalno slinava.... ja ga mažem s mustela hydra bebe i odma mu prođe... moraš ga mazati pogotovo po ovak hladnom vremenu...ak s ničim drugim probaj s kremom za guzu...ona od JGL je super i još nisam čula da je iko rekao da mu je beba alergična na tu kremuicu

user posted image

clock-img

17.12.2010, 11:38

clock-img

ikica84

pencil-img

3720


IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

d se ne ospe nego mu onak ko hrapavi jako suhi budu ako nemažemo s melemom pogotovo vani


tako je i nama!user posted image

_____________________________

ANDREJ 02.01.2010.
VIKTOR 24.09.2011.
mamine srece najveceeeeeee!!!!

clock-img

17.12.2010, 11:59

clock-img

anaxx

pencil-img

4813

I Gregor se kao beba zacrvenio po obrazima i bili su mu hrapavi, baš kako opisuješ, ali nama je to bila nepodnošljivost na kravlje mlijeko i prozivode (koje sam ja jela dok sam dojila), to nije alergija jer prođe s godinu do dvije.... tako je i bilo...

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

clock-img

17.12.2010, 12:16

clock-img

Zvonki

pencil-img

10869

Zima pogoduje dermatitisu, tako da nama svake zime počne crvenilo. Neki dan je došla iz vrtića sva po ličeku osuta. Namazala sam je Geokortonom koji nam je dr. preporučila i za dva dana se povuklo. Naravno, potraži od dr. mišljenje, ne mora značiti da je dermatitits

Ps. ipak nas nisi zaboravila user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!

clock-img

17.12.2010, 13:06

clock-img

elle1

pencil-img

1378

heheheheh nisam nisam-vec nemam vremena kao prijeuser posted image -otkad sam Tea rodila nisam se posteno naspavala,a i Noa stalno u akciji...ali povirim tu i tamouser posted image ....
mislim da nije alergija jer ga jos uvijek dojim a jedem sta i prije
probat cu s melemom....