cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

muški u kući.

clock-img

24.02.2009, 19:26

clock-img

Lady3

pencil-img

7201

Zanima me kakvi su vaši muškarci doma?Mislim dal se izuvaju kad dođu izvana?ostavlja li odjeću bilo gdje ili je samo baci?Kakvi su u kupaonici,ostave li nered za sobom ili ste ih dobroo izdresiraleuser posted image Ja s mm vodim rat,u kupaonici sve živo smoči,napravi mi pravi potopuser posted image odjeću samo razbaca i to me stvarno izluđuje..ponekad mu ne dignem,pa nek mu bude zgužvana,ali nemogu dugo ostati ravnodušna,jer me nered izluđuje.Znam se proderati na nj pa me i posluša a nekad je to joooj el opet...Kakvi su vaši men"s?

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)

clock-img

24.02.2009, 20:12

clock-img

Marcus

pencil-img

376

IZVORNA PORUKA: Lady3

?Mislim dal se izuvaju kad dođu izvana?



ne bas


ostavlja li odjeću bilo gdje ili je samo baci?



Naravno


Kakvi su u kupaonici,ostave li nered za sobom



skoro uvijekuser posted image




< Poruku je uredio Marcus -- 24.2.2009 20:13:16 >

clock-img

24.02.2009, 20:17

clock-img

tikica_69

pencil-img

25386

Eto....Marcus je rekao sve o muskima, pa da se ne ponavljam, s time da bi napomenula jos i ostavljanje smrkavih maramica pored kreveta, pisanje po wc skoljki kao da je samo njegovo vlasnistvo, prljavi ves ima svoj kut u sobi i nikako nejde u kosaru za prljavi ves, tanjuri i mrvice ostavljeni nasred stola, nocni ormaric pun srafa, stickova, odvijaca i sto ti ga ja znam....ma pravi  primjer kucno-odgojenog muskarca user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

clock-img

24.02.2009, 20:21

clock-img

mariola

pencil-img

19495

Ja sam mog već zdresirala, robu ne da ne baca više posvuda nego ju i u ormar složi i zatvara vrata od ormara jer ni to nijeuser posted image
Kad dođe doma odmah obuje svoje klompice al brisanje nogu pred ulazom još nismo usavršili al smo blizuuser posted image
S kupaonom nema problemauser posted image

clock-img

24.02.2009, 20:23

clock-img

tikica_69

pencil-img

25386

IZVORNA PORUKA: mariola

Ja sam mog već zdresirala, robu ne da ne baca više posvuda nego ju i u ormar složi i zatvara vrata od ormara jer ni to nijeuser posted image
Kad dođe doma odmah obuje svoje klompice al brisanje nogu pred ulazom još nismo usavršili al smo blizuuser posted image
S kupaonom nema problemauser posted image



A sad nam posalji ili taj recept ili reci koje oruzje si koristila za prijateljsko uvjeravanje user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

clock-img

24.02.2009, 20:23

clock-img

Lady3

pencil-img

7201

hebemu mariola odaj svoju tajnu..user posted image user posted image da ja pokušam s svojim..A možda ga i naučim nekum trikovima..user posted image user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)

clock-img

24.02.2009, 20:27

clock-img

ivanaa

pencil-img

4923

ja sa svojim tih problema nemam

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

clock-img

24.02.2009, 21:14

clock-img

Ruža

pencil-img

14064

Mog sam na početku zajedničkog života pravo istrenirala, bio je za svaku pohvalu. A od kako smo potpisali papir, moram priznati da sve više i više zabooravlja što je naučio.user posted image
Ali kada se ulovim user posted image , mogao bi mu mozak opet proraditi.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

clock-img

24.02.2009, 21:39

clock-img

mrkvač

pencil-img

1215

MM jedino ostavlja robu po svuda u boravku, po stolicama, soba.......
To mu je  negativna mana i naravno Wc školjka mislim da je to svima mana i da se to neda iskorijeniti!!!

_____________________________

sara, 20.04.2004
dora, 18.11.2008

clock-img

24.02.2009, 21:42

clock-img

dominik

pencil-img

7965

uredno mi podmece svoje slape da padnem prek njih kad po noci idem flasicu muckat ili na wc, ostavlja papirnate maramice u djepu od hlaca kad ih stavi u kantu s prljavim vesom, ma ima toga ali ajde necu sad pretjerivati

clock-img

24.02.2009, 22:11

clock-img

Florijan Jakov

pencil-img

9214

stalno mu prigovaram jer ostavlja robu po stolicama i rijetko se sjeti isprati kadu iza sebe, ostalo je ok

_____________________________

FJ JE FRAJER

clock-img

24.02.2009, 22:15

clock-img

Ninaa

pencil-img

7487

 Moj je dobar, ali je 8 god. živio sam, tak da se naučio nekom redu, ne ostavlja nered za sobom i zna fenomenalno kuhati. Nekad ostavlja odjeću okolo,ali to nije prečesto.

clock-img

24.02.2009, 23:04

clock-img

Lady3

pencil-img

7201

Uf dobro je,mislila sam da jedina imam muke s mužem..user posted image user posted image user posted image malo mi je sad lakše..

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)

clock-img

25.02.2009, 08:28

clock-img

božica

pencil-img

8832

ma slatki su takuser posted image
Moj je na sredini nekoj


_____________________________

idem micat rit...