cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

moderna spolna jednakost

clock-img

06.06.2011, 23:11

clock-img

jagodicabobica

pencil-img

1678

Posljedice promjena: Moderna spolna jednakost ubila je spolnu želju kod žena


Izvor vijesti: http://www.24sata.info/zabava/sex-files/65253-Posljedice-promjena-Moderna-spolna-jednakost-ubila-spolnu-zelju-kod-zena.html#ixzz1OX4oVxRS

clock-img

07.06.2011, 13:23

clock-img

mamacita

pencil-img

1873

Ja ne znam o kojim to zenama oni pisuuser posted image , no ja znam za samu sebe da nikad nisam bila u vecoj zelji za sexomuser posted image , blago mome muzuuser posted image . Tocno je da ima zena koje ne zele djecu i brak zbog karijere user posted image (i to nisam ja), no zaista, mozda postoje neke zene kojima se ne da imati odnose... no, ja nisam jedna od njih. Dakle, sto se mene tice istrazivanje im je krivouser posted image user posted image .

clock-img

07.06.2011, 18:42

clock-img

jagodicabobica

pencil-img

1678

ne prihvatajte ovaj text da je uputit vama osobno!....user posted image user posted image user posted image


mamacita....user posted image user posted image

















< Poruku je uredio jagodicabobica -- 7.6.2011 18:44:18 >

clock-img

07.06.2011, 18:46

clock-img

jagodicabobica

pencil-img

1678

IZVORNA PORUKA: mamacita

Ja ne znam o kojim to zenama oni pisuuser posted image , no ja znam za samu sebe da nikad nisam bila u vecoj zelji za sexomuser posted image , blago mome muzuuser posted image . Tocno je da ima zena koje ne zele djecu i brak zbog karijere user posted image (i to nisam ja), no zaista, mozda postoje neke zene kojima se ne da imati odnose... no, ja nisam jedna od njih. Dakle, sto se mene tice istrazivanje im je krivouser posted image user posted image .



aha ima ji frigidniuser posted image

clock-img

07.06.2011, 20:24

clock-img

mamacita

pencil-img

1873

Moze bit da ih ima.... cist sumnjam da to objavljuju onak javnouser posted image user posted image user posted image .

clock-img

07.06.2011, 20:28

clock-img

jagodicabobica

pencil-img

1678

IZVORNA PORUKA: mamacita

Moze bit da ih ima.... cist sumnjam da to objavljuju onak javnouser posted image user posted image user posted image .



user posted image user posted image user posted image user posted image
ginekolozima nije lako...nebi im bila u kozi....

clock-img

05.09.2022, 04:03

clock-img

wsreviewnet

pencil-img

1

The complete look of your internet site is remarkable, not to mention the content material!
also visit my net web page -seo agency

Zadnji članci

article-img