cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: seksualne zgode i nezgode

clock-img

27.03.2009, 17:19

clock-img

mamika

pencil-img

1667

nemoj se kladiti ima nas      user posted image user posted image

_____________________________

ROBERT 13.07.2003
STELA 06.05.2006
KATJA 22.10.2009
http://www.youtube.com/watch?v=jJNVoqYxNmY
http://www.youtube.com/watch?v=PxXjMV64OFI&feature=related
http://www.facebook.com/video/video.php?v=1358914890312&ref=mf

clock-img

27.03.2009, 17:34

clock-img

Cybermama

pencil-img

239

nama se dogodilo da smo dobili sms da smo preglasni,ali mi smo to vidili tek po ure kasnije,tj kad smo završiliuser posted image
jednom je i sveki upala i tako...

clock-img

27.03.2009, 21:18

clock-img

ivanaa

pencil-img

4923

ja kad sam upoznala mm on me otpeljo autom na Jarun na fukodrom,a kako ja tamo do tada nikada nisam bila ja mu lijepo izasla iz auta i pitala kud cemo sad na pice?

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

clock-img

29.03.2009, 01:49

clock-img

Cybermama

pencil-img

239

IZVORNA PORUKA: ivanaa

ja kad sam upoznala mm on me otpeljo autom na Jarun na fukodrom,a kako ja tamo do tada nikada nisam bila ja mu lijepo izasla iz auta i pitala kud cemo sad na pice?



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

29.03.2009, 11:50

clock-img

sanjarica

pencil-img

746

uh..evo nezgodne situacije,mm i ja kad smo hodali,odemo kraj rijecice,ljeto,predvecerje,ma ljepota.i hocemo malo da se ...mazimo na haubi,kad imamo sta vidjet..10 glava djecurlije lezi na zemlji iza neke grbice trave i gleda nas.mi brze bolje  u auto i na gas.sve trcali za nama.medjutim,najgore sad slijedi...medju svom tom djecom bio mali kojem sam ja kuma.i kaze on meni sutra,joj kumo,ja ti moram rec nesto.rekoh,sta sine?kaze ja ti vidio onog tvog na fukodromu i zapiso tablice,s nekom curom bio sinocuser posted image , a ja njemu,aaa cuj,ma to on dao bratu auto sigurno,svasta.hahahauser posted image

clock-img

04.12.2009, 23:47

clock-img

CallamityJane

pencil-img

11119

IZVORNA PORUKA: ejmama

Meni je najneugodnije bilo kad sam poslije seksa počela prditi kroz nju, to mi se desilo samo jedanput, najgore je što to ne možeš kontrolirati samo krene. Bila sam se i prepala i smijala i malo neugodno, a mm ništa.


hahaha ovo se meni desilo jednom a moj muz jadan se uplasio on taman u poziciji bio dole i tako se uplasio da je lupio glavom od krevet, ja nisam sebi mogla doci od smijeha user posted image user posted image user posted image

clock-img

04.12.2009, 23:54

clock-img

dominik

pencil-img

7965

je je uhvatio nas domi prije godinu i pol...vidio mene na tati usred noci i onako pospan mu se popeo na glavu jer je mislio da se igramo hrpa se trpa (igra u kojoj se svi popnu na nekoga)...i jednom smo pokusali uvesti shake od vanilije u  igru...velika pogreska...ja sam pocela rikavat odsmjeha koliko me skakljalouser posted image

clock-img

04.12.2009, 23:55

clock-img

mala pcelica

pencil-img

5866

IZVORNA PORUKA: callanhoe

IZVORNA PORUKA: ejmama

Meni je najneugodnije bilo kad sam poslije seksa počela prditi kroz nju, to mi se desilo samo jedanput, najgore je što to ne možeš kontrolirati samo krene. Bila sam se i prepala i smijala i malo neugodno, a mm ništa.


hahaha ovo se meni desilo jednom a moj muz jadan se uplasio on taman u poziciji bio dole i tako se uplasio da je lupio glavom od krevet, ja nisam sebi mogla doci od smijeha user posted image user posted image user posted image


hhahahahahaha zakon !
sad sam se sjetila mm je jednom cjelo vrijeme bila gvozdena kuna zaljepljena za dupe mi ju nismo htjeli skidati,a ona je sama otpala tek kad smo završili user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pitam se samo kako se uspjela samo zadržati cjelo vrijeme da ne otpadne user posted image


_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

clock-img

04.12.2009, 23:55

clock-img

ejmama

pencil-img

7290

IZVORNA PORUKA: dominik

hrpa se trpa (igra u kojoj se svi popnu na nekoga)...



user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

H 07 E 09

clock-img

04.12.2009, 23:57

clock-img

mala pcelica

pencil-img

5866

IZVORNA PORUKA: ejmama

IZVORNA PORUKA: dominik

hrpa se trpa (igra u kojoj se svi popnu na nekoga)...



user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

clock-img

04.12.2009, 23:57

clock-img

tiha

pencil-img

10103


IZVORNA PORUKA: dominik

je je uhvatio nas domi prije godinu i pol...vidio mene na tati usred noci i onako pospan mu se popeo na glavu jer je mislio da se igramo hrpa se trpa (igra u kojoj se svi popnu na nekoga)...i jednom smo pokusali uvesti shake od vanilije u  igru...velika pogreska...ja sam pocela rikavat odsmjeha koliko me skakljalouser posted image


user posted image





_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

clock-img

05.12.2009, 15:59

clock-img

pako

pencil-img

2935

Baš sam se dobro nasmijala user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

clock-img

05.12.2009, 16:09

clock-img

mariola

pencil-img

19495

IZVORNA PORUKA: mala pcelica

IZVORNA PORUKA: ejmama

IZVORNA PORUKA: dominik

hrpa se trpa (igra u kojoj se svi popnu na nekoga)...



user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

clock-img

05.12.2009, 17:51

clock-img

zaba

pencil-img

5626

IZVORNA PORUKA: Lady3

znam jedan..al nije se meni dogodio..Pričali mi frendovi,umrla sam od smijeha..user posted image user posted image iako njima i nije bilo...
Naime na hitnu došli žena s napuknutom lubanjom i muž s pregriženim pe....m.svi u čudu..kako,šta?Jedva uzvukli šta se to dogodilo..Muž pekao palačinke a žena ne...hmmm...ono dolje radila mu...user posted image kad muž okretao palačinku,kapljica ulja ženi pala iza vrata a ona u šoku i od bola zagrizla mu malog..user posted image a on od šoka i boli nju s tavom po glavi...poooofuser posted image ..Pouka:nikad nemojte te stvari raditi kad pečete palačinke...user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

clock-img

05.12.2009, 17:57

clock-img

Vjeverica ST

pencil-img

1218

IZVORNA PORUKA: callanhoe

IZVORNA PORUKA: ejmama

Meni je najneugodnije bilo kad sam poslije seksa počela prditi kroz nju, to mi se desilo samo jedanput, najgore je što to ne možeš kontrolirati samo krene. Bila sam se i prepala i smijala i malo neugodno, a mm ništa.


hahaha ovo se meni desilo jednom a moj muz jadan se uplasio on taman u poziciji bio dole i tako se uplasio da je lupio glavom od krevet, ja nisam sebi mogla doci od smijeha user posted image user posted image user posted image





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

U dobro vjeruje samo malo onih koji ga čine

clock-img

05.12.2009, 18:34

clock-img

Bebys

pencil-img

10225

odakle i tko je ovu temu iskopao...dakle u zivotu se nisam nasmijala tako kao sada tj. jako jako dugo se nisam ovako nasmijala...kao sada...pa vi ste totalno lude...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
meni se dogodilo nista od svega navedenog ali bio mi je decko u kadi kada mi je tata dosao navratiti u stan...
u zivotu se nisam toliko uplasila kao tada...to bas i nije smijesno....ali to je jedino sto mi se dogodilo ....na svu srecu ja bila osla u kupatilo da mu dodam robu cistu...i ostala u kupatilu dok stari ne ode....fala bogu on mislio da sam ja unutra..inace ja mislim da bi na lomaci zavrsila...
ali to je bilo jako davno...i nije bas smijesno...sory

clock-img

06.12.2009, 17:51

clock-img

osobno

pencil-img

2730

ja i mm na početku...dakle prije 4 god....zima...sakrili se u njegovoj garsonijeri i taman krenili u akciju kad odjednom čujem disanje i skontam da nije naše...dignem deku-kad ono BUBI (naš pas) nakrivio glavu i dašće točno kraj face mi...popiškila sam se od smija...user posted image user posted image

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

clock-img

07.12.2009, 01:39

clock-img

monte

pencil-img

355

IZVORNA PORUKA: callanhoe

IZVORNA PORUKA: ejmama

Meni je najneugodnije bilo kad sam poslije seksa počela prditi kroz nju, to mi se desilo samo jedanput, najgore je što to ne možeš kontrolirati samo krene. Bila sam se i prepala i smijala i malo neugodno, a mm ništa.


hahaha ovo se meni desilo jednom a moj muz jadan se uplasio on taman u poziciji bio dole i tako se uplasio da je lupio glavom od krevet, ja nisam sebi mogla doci od smijeha user posted image user posted image user posted image



ima nas još!user posted image user posted image user posted image

clock-img

07.06.2010, 19:08

clock-img

danery

pencil-img

10504

kratki opis prvog puta:

ja:nemoj do kraja user posted image
mm:pa nema više user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

clock-img

22.09.2010, 23:48

clock-img

Anoniman

kratki opis prvog puta:

ja:nemoj do kraja user posted image
mm:pa nema više user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ženo ti si zbilja spaljena!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

23.09.2010, 12:41

clock-img

inesica

pencil-img

877

Uf, bilo je par situacija, al najgore je kad roditelji naidju...

_____________________________

Ljudi uvijek priželjkuju nekakve promjene, iako ne žele ništa mijenjati.

clock-img

23.09.2010, 13:26

clock-img

pakić

pencil-img

961

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Patrik i Kiki, moja dva sunca

clock-img

23.09.2010, 21:13

clock-img

katy mama

pencil-img

838

uh bilo ih je svkakavih dala bi se knjiga ispisat

kisica pada ja i mm(tad momak) na livadicu sa pogledom na grad,krenuli kuci auto do pola guma u blatu user posted image ,malo je falilo da mu dam svoju bundu da stavi ispod tockova,sva sreca pa smo imali maminu deku(za koju je ona poslije mislila da su je ukrali sa balkonauser posted image user posted image user posted image ) i ona nas je spasilauser posted image

ili u pola svega,na istom brdu,ja se zaderem "D.AUTO NAM SE POKRECE"
rucna nije radila i auto krenulo,sva sreca pa je sve proslo ok,mogli smo poginut ko od majke rodjeniuser posted image

ili kad smo stali na ciganski put(nismo ni znali)i oni kucali na prozor valjda da prodju,ja se pokrivam jaknom na zadnjem sjedistu user posted image user posted image user posted image

........

_____________________________

moj mali sin,moja velika ljubav je stigo 19.09.2009.u 10.25

clock-img

23.09.2010, 21:22

clock-img

mama mery

pencil-img

5395

nas su uhvatili pogranicni policajci
mm je imao kombi pa su mislili da nesto svecamo ( bili smo blizu save), prvo su nam blicali pa su pokucali na prozur mm se nabrzinu obukao a ja ogrnula njegovom jakonom,
mm je morao izaci van otvorit im kombi i kad su vidjeli da nem nista samo su mu rekli slobodno nastaviteuser posted image user posted image user posted image


_____________________________



clock-img

24.09.2010, 08:32

clock-img

breskvica22

pencil-img

557

ja cu puknitiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!! ono sa tavicom......jaouser posted image . a neke stvari su se i meni dogodile;npr.policajac dosao za nama na lenijcu taman kad mi je tadasnji bivsi decko pruzao oralni,pa upadanje njegovog tate u sobu,pa zrak u gospodjici,................ajoj ima svega.a sa mm mi u autu i zavrsili mi sa znate vec cim i on digne glavu i kaze ljubavi obuci se. a ono ljudi se setaju po jezeru.i mozete mislit;niko nas nije vidio!