cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

seksualne zgode i nezgode

  
clock-img

10.01.2009, 17:38

clock-img

piggy

pencil-img

6299

jel ima nešto nezgodno, neobično da vam se desilo tokom seksualnog čina...

u biti pitam se šta je to toliko nezgodno....

neko vas uhvati,
pukne kondom,
priziva tuđe ime,
ne može mu se dići ili slično



_____________________________

šašava,vrckasta,nasmijana i posebna :) :)

clock-img

10.01.2009, 17:49

clock-img

mamavlatkica

pencil-img

1219

pigi dans si otvorila teme baš kao stvorene za mog muža user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav je mala riječ ;
ljudi je čine velikom .
LJubav znači dijeliti dio sebe s drugima
Ljubav je čin beskrajnog oprosta , nježnog pogleda koji prelazi u naviku .
Ljubav je uvijek spremna vjerovati u čuda

clock-img

10.01.2009, 18:30

clock-img

piggy

pencil-img

6299

pa onda daj čovjeku nek odgovara
baš me zanima i muški komentaruser posted image

_____________________________

šašava,vrckasta,nasmijana i posebna :) :)

clock-img

10.01.2009, 18:55

clock-img

tiha

pencil-img

10103

user posted image

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

clock-img

10.01.2009, 19:18

clock-img

spužvasta

pencil-img

559

a joooooj........imala sam ja puno nezgodnih situacija......koje uključuju i pucanje kond,i zatečenost na djelu,i grčeve zbog nezgodnih položaja...user posted image user posted image

_____________________________

SVEN - 22.09.2008.
ZUBATI MOJ MALI.....

clock-img

10.01.2009, 20:27

clock-img

tonkica

pencil-img

6282

Prisjetila sam se zgode sa bivšim: bili smo u autu, taman obavili akciju, auto onak lijepo zamagljen (bila je zima), kad vidimo kroz prozor kako nam prilazi auto, ni više ni manje, nego od policije. user posted image user posted image user posted image
Srećom, "posao" smo već bili obavili, taman se obukli, ovi su samo prošli, mi brže bolje upalili auto i bris. Joj strašno!
A drugom zgodom nam je skoro njegov stari upao u sobu. Srećom, nije, bivši skočio i stao na vrata, tak da je njegov stari ostao vani.
Sa mm-om nemam baš takvih nezgoda.


_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

clock-img

11.01.2009, 14:31

clock-img

tikica_69

pencil-img

25386

MM je lovio nekog kretena na INA parkiralistu kod Velesajma sa palicom za baseball jer nam je zurio u auto za vrijeme akcjie user posted image

Pa zatim sam mu jednom kihnula na (znate vec kaj) i fino ga zahrackala user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

clock-img

25.03.2009, 21:12

clock-img

Lady3

pencil-img

7201

znam jedan..al nije se meni dogodio..Pričali mi frendovi,umrla sam od smijeha..user posted image user posted image iako njima i nije bilo...
Naime na hitnu došli žena s napuknutom lubanjom i muž s pregriženim pe....m.svi u čudu..kako,šta?Jedva uzvukli šta se to dogodilo..Muž pekao palačinke a žena ne...hmmm...ono dolje radila mu...user posted image kad muž okretao palačinku,kapljica ulja ženi pala iza vrata a ona u šoku i od bola zagrizla mu malog..user posted image a on od šoka i boli nju s tavom po glavi...poooofuser posted image ..Pouka:nikad nemojte te stvari raditi kad pečete palačinke...user posted image user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)

clock-img

25.03.2009, 21:16

clock-img

Zvonki

pencil-img

10869

Još i danas se smijem na priču koju mi je ispričala frendica. Naime, oni tako, eto u akciji, on iza nje, a njoj zapeo aparatić za zube na konac od kreveta. Ona viče mmmmm a ona jadan misli- uh kako sam dobar, pa udri...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!

clock-img

25.03.2009, 21:31

clock-img

crep33

pencil-img

15

MM i meni upao moj tata u sobu.Sreča da smo bili pokriti dekom.

_____________________________

Kjara 15.12.2007.

clock-img

25.03.2009, 22:14

clock-img

Kika83

pencil-img

6965

mi smo bili jednom u šumici i tek smo počeli i skužili neku sjenu pored auta, mm je upalio svjetla od auta i tip je pobjego. užas. nikad više se nismo vratili na to mjesto

clock-img

25.03.2009, 22:31

clock-img

ejmama

pencil-img

7290

IZVORNA PORUKA: Lady3

znam jedan..al nije se meni dogodio..Pričali mi frendovi,umrla sam od smijeha..user posted image user posted image iako njima i nije bilo...
Naime na hitnu došli žena s napuknutom lubanjom i muž s pregriženim pe....m.svi u čudu..kako,šta?Jedva uzvukli šta se to dogodilo..Muž pekao palačinke a žena ne...hmmm...ono dolje radila mu...user posted image kad muž okretao palačinku,kapljica ulja ženi pala iza vrata a ona u šoku i od bola zagrizla mu malog..user posted image a on od šoka i boli nju s tavom po glavi...poooofuser posted image ..Pouka:nikad nemojte te stvari raditi kad pečete palačinke...user posted image user posted image



Evo opet si me nasmijala, šta ću s tobom!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

H 07 E 09

clock-img

25.03.2009, 22:32

clock-img

ejmama

pencil-img

7290

IZVORNA PORUKA: Zvonki

Još i danas se smijem na priču koju mi je ispričala frendica. Naime, oni tako, eto u akciji, on iza nje, a njoj zapeo aparatić za zube na konac od kreveta. Ona viče mmmmm a ona jadan misli- uh kako sam dobar, pa udri...user posted image user posted image user posted image



A joj user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

H 07 E 09

clock-img

25.03.2009, 22:34

clock-img

mrkvač

pencil-img

1215

Lady3 danas si nešto nabrijana?

_____________________________

sara, 20.04.2004
dora, 18.11.2008

clock-img

25.03.2009, 22:34

clock-img

ejmama

pencil-img

7290

Meni je najneugodnije bilo kad sam poslije seksa počela prditi kroz nju, to mi se desilo samo jedanput, najgore je što to ne možeš kontrolirati samo krene. Bila sam se i prepala i smijala i malo neugodno, a mm ništa.

_____________________________

H 07 E 09

clock-img

25.03.2009, 22:37

clock-img

Lady3

pencil-img

7201


IZVORNA PORUKA: ejmama

Meni je najneugodnije bilo kad sam poslije seksa počela prditi kroz nju, to mi se desilo samo jedanput, najgore je što to ne možeš kontrolirati samo krene. Bila sam se i prepala i smijala i malo neugodno, a mm ništa.




user posted image user posted image user posted image user posted image ima nas još kladim se...user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)

clock-img

26.03.2009, 13:05

clock-img

nemirna mama

pencil-img

873

nama je od mm tata...znači moj svekar upao jedno juto u sobu.....user posted image ...
samo je pozelenio user posted image ....pa pocrvenio user posted image   i izašao van


_____________________________



Zivot je kao procitan roman samo razlika je u tome sto se u romanu mozes vratiti na ljepse strane a u zivotu nikada na ljepse dane!!!!

clock-img

26.03.2009, 22:13

clock-img

Pollly

pencil-img

95

ej mama, i meni se to dogodilo, ali smo se i ja i dečko počeli smijat tako da nije bio neki bed. user posted image Ali sam ga kasnije svejedno pitala dal mu je smetalo i tako i rekao je da nije. Ma najbolji je. user posted image user posted image

clock-img

26.03.2009, 23:33

clock-img

lotus

pencil-img

46

 Ejmama:IMA NAS JOS!!!!

clock-img

26.03.2009, 23:48

clock-img

mala pcelica

pencil-img

5866

ima ima... jos nas...user posted image

clock-img

27.03.2009, 09:59

clock-img

Kika83

pencil-img

6965

ovo vam moram ispričati,nije smiješno nažalost.
cura i dečko seksali su se u autu,bilo je ljeto i otvoreni prozori.ona je bila na njemu i u jednom trenutku je ispružila ruku vani i stavila ju na lice tipa koji ih je cijelo vrijeme gledao. počela je vrištat,ukipila se,nije se mogla smirit i dečko ju je morao odvest na hitnu da dobije injekciju za smirenje. užas

clock-img

27.03.2009, 10:57

clock-img

Indy

pencil-img

1759

Bilo je ljeto, ja i mm na nekoj proslavi, već je bila duboko noć, malo smo si cugnuli. Izišli van iza restača, nigdje svjetla. mm me stisnuo uza zid... kad odjedanput pojavi se jako svjetlo, neki stari deda, mislim da je bio domar. Samo se osmjehnuo, skrenuo pogled i rekao nam da se nedamo smesti user posted image
To je bilo prvi i zadnji put u javnosti, barem za mene.

clock-img

27.03.2009, 11:01

clock-img

Anoniman

IZVORNA PORUKA: ejmama

Meni je najneugodnije bilo kad sam poslije seksa počela prditi kroz nju, to mi se desilo samo jedanput, najgore je što to ne možeš kontrolirati samo krene. Bila sam se i prepala i smijala i malo neugodno, a mm ništa.



Desavalo se user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

27.03.2009, 11:03

clock-img

zaba

pencil-img

5626

IZVORNA PORUKA: ejmama

IZVORNA PORUKA: Zvonki

Još i danas se smijem na priču koju mi je ispričala frendica. Naime, oni tako, eto u akciji, on iza nje, a njoj zapeo aparatić za zube na konac od kreveta. Ona viče mmmmm a ona jadan misli- uh kako sam dobar, pa udri...user posted image user posted image user posted image



A joj user posted image user posted image user posted image user posted image

     user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,ajme umrijet ću od smijeha


_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

clock-img

27.03.2009, 16:51

clock-img

Wukovarka

pencil-img

6821

user posted image  user posted image  user posted image bas ste me nasmijale....

Puno toga od navedenog se i meni dogadjalo.
A jednom je kondom puknuo i ostao u meni, izasao je nakon 5 dana, vec sam luda bila....

Zadnji članci

article-img