cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Je li homoseksualnost zaista neprirodna ????

  
clock-img

20.06.2011, 12:26

clock-img

modesty blaise

pencil-img

4874

IZVORNA PORUKA: Ninaa

Meni samo isto nije jasno Bebys kak tako možeš zagovarati nasilje a živiš u jednoj socijalnoj državi.



i živiš po božjim načelima po kojima bi trebala "ljubiti" svakoga

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

clock-img

20.06.2011, 12:28

clock-img

Bebys

pencil-img

10225

nisam sklona nasilju niti ga podrzavam...i nije mi se to bas svidjelo ali mislim da djelim RAZMISLJANJE sa splicanima...u svakom pogledu...

ma nisu oni NEPRIRODNI...onis u bas prirodni...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image imaju djecu i razmnozavaju se ko gljive poslje kise...zar ne...bas su prirodni..super su...kao i vi...

uzas jedan ....laganini mi se neke stvari ovdje gade...user posted image


NAJVECI SIRITELJI ZARAZE I SVIH BOLESTI SMRTNIH....bas su prirodni..uzas jedan


< Poruku je uredio Bebys -- 20.6.2011 12:31:33 >

clock-img

20.06.2011, 12:29

clock-img

Ninaa

pencil-img

7487

Po nauku crkve bi, svi smo mi pred Bogom isti, a moj svećenik veli da  će se njima suditi još gore nego nama jel su oni Božji predstavnici na zemlji tak da ne bi više ulazila u diskusije. To su područja o kojima je teško raspravljati i svatko od nas ima svoje mišljenje, neki vjeruju, neki ne vjeruju, neki idu u crkvu,neki ne, neki idu samo iz običaja ili iz neznam čega. Neki se drže velikim vjernicima a zapravo su gori od svih ostalih, no svaki će od nas odgovarati za sebe  i to je sve od mene

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

clock-img

20.06.2011, 12:45

clock-img

njanja

pencil-img

8766


IZVORNA PORUKA: Zvonki

Modesty, ovo je ustvari tema za pljuvanje po crkvi ili? user posted image




MIslim da treba razlučiti PLJUVANJE PO CRKVI (mislim da to nitko ne radi) i pljuvanje PO NEKIM NJIHOVIM STAJALIŠTIMA i stvarima koje se dešavaju unutar nje.

Nedavno je pop sa Kastva (mjesto u blizini RI) na svom blogu svašta pisao o homoseksualizmu što je i do novina dospjelo...Pričalo se i o tome da napušta župu...Još uvijek je tamo....A zašto: jer on za "Crkvu" nije niš loše rekao, očito je samo propagirao njihove i vlastite stavove....


Neka mi netko od vjernika objasni:
ako smo svi pred Bogom jednaki i ako Bog svih voli i svima prašta, zbog čeka onda toliko osude od strane Crkve na homoseksualce???? Šta ne bi i njih Bog trebao voljeti, a time i Božji izaslanici-popovi?????

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

clock-img

20.06.2011, 12:46

clock-img

Zvonki

pencil-img

10869

Onda je promašen naslov. Milslila sam da pričamo o homeseksualnosti user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!

clock-img

20.06.2011, 12:48

clock-img

lidac0605

pencil-img

4975

Homoseksualce je Majka Priroda takvima učinila i oni nisu krivi za svoje sex.sklonosti-ni oni ni roditelji ni odgoj nego eto,hormoni su se pobrčkali još u majčinoj utrobi-i to je ZNANSTVENO DOKAZANO...Po meni to je isto ko i da osuđuješ,proganjaš i omalovažavaš nekog zato kaj nosi naočale,ima cerebralnu paralizu ili bilo kaj drugo što ga čini različitim od većine.
Crkvu uopće ne želim komentirat jer ne vjerujem u nju,vjerujem u Boga.I dok se isti ti "čistunci" od popova i sami pederišu,šlataraju dečkiće na vjeronauku i konobaricama u selu prave djecu, njihovo mišljenje mi je najmanje važno!
I by the way,imam prijatelja iz vrtićkih dana koji je gay-jako mi je drag i puno je kvalitetnija osoba od brdo drugih hetero ljudi..

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"

clock-img

20.06.2011, 12:48

clock-img

njanja

pencil-img

8766


IZVORNA PORUKA: Zvonki

Onda je promašen naslov. Milslila sam da pričamo o homeseksualnosti user posted image




pa ima je u u svečeničkim redovima pa smo onda na tragu teme....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

clock-img

20.06.2011, 12:51

clock-img

Zvonki

pencil-img

10869

IZVORNA PORUKA: njanja

ako smo svi pred Bogom jednaki i ako Bog svih voli i svima prašta, zbog čeka onda toliko osude od strane Crkve na homoseksualce???? Šta ne bi i njih Bog trebao voljeti, a time i Božji izaslanici-popovi?????



Nisam baš toliki vjernik da znam (možemo pitati don Kaćunka da se ulogira na RR pa nam objasni, ako već i nije pod nekim nickom user posted image )
Ja gledam na to sve ovako - crkva od povijesti zagovara neke stavove, znamo manje više koje i sigurna sam da neće ni u budućnosti početi razvlačiti granice koje smatra normalnima i koje ustvari kršćanska vjera propovijeda. Dakle, ako crkva kaže ne prevari supruga ne možeš se pitati zašto? Idi u drugu vjeru koja to podržava. Pa zar je vas netko tjerao da budete katolici ako ne možete prihvatiti crkvena načela koja mislim zaista nisu loša.
Ovo o pedofilima i ostalim skandalima neću komentirati jer nisam ja Bog. Neka im Bog sudi, a vjerojatno će im biti teže nego običnom čovjeku, nadam se...

< Poruku je uredio Zvonki -- 20.6.2011 12:52:01 >


_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!

clock-img

20.06.2011, 12:52

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

20.06.2011, 12:53

clock-img

njanja

pencil-img

8766


IZVORNA PORUKA: Zvonki


Dakle, ako crkva kaže ne prevari supruga ne možeš se pitati zašto? Idi u drugu vjeru koja to podržava. Pa zar je vas netko tjerao da budete katolici ako ne možete prihvatiti crkvena načela koja mislim zaista nisu loša.




To nisu KATOLIČKA pravila...
To su MORALNA PRAVILA koju svatko nosi u sebi bio on ateist, katolik, musliman ili budist....



_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

clock-img

20.06.2011, 12:55

clock-img

anaxx

pencil-img

4813

IZVORNA PORUKA: Zvonki

ovo o pedofilima i ostalim skandalima neću komentirati jer nisam ja Bog. Neka im Bog sudi, a vjerojatno će im biti teže nego običnom čovjeku, nadam se...



Zvonki, mislim da je zločin zločin i da im treba suditi kao i svima ostalima... onda bi za svaki zločin mogli reći neka im Bog sudi...

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

clock-img

20.06.2011, 12:56

clock-img

njanja

pencil-img

8766


IZVORNA PORUKA: cvrčak

I Ninaa..bravo,po tvojim stavovima kako ih iznosiš na ovakvim temama ti si najviše o onome što za mene predstavlja netko tko se deklarira kao vjernik.




POTPISUJEM!!!!


_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

clock-img

20.06.2011, 12:56

clock-img

Ninaa

pencil-img

7487

IZVORNA PORUKA: Zvonki

IZVORNA PORUKA: njanja

ako smo svi pred Bogom jednaki i ako Bog svih voli i svima prašta, zbog čeka onda toliko osude od strane Crkve na homoseksualce???? Šta ne bi i njih Bog trebao voljeti, a time i Božji izaslanici-popovi?????



Nisam baš toliki vjernik da znam (možemo pitati don Kaćunka da se ulogira na RR pa nam objasni, ako već i nije pod nekim nickom user posted image )
Ja gledam na to sve ovako - crkva od povijesti zagovara neke stavove, znamo manje više koje i sigurna sam da neće ni u budućnosti početi razvlačiti granice koje smatra normalnima i koje ustvari kršćanska vjera propovijeda. Dakle, ako crkva kaže ne prevari supruga ne možeš se pitati zašto? Idi u drugu vjeru koja to podržava. Pa zar je vas netko tjerao da budete katolici ako ne možete prihvatiti crkvena načela koja mislim zaista nisu loša.
Ovo o pedofilima i ostalim skandalima neću komentirati jer nisam ja Bog. Neka im Bog sudi, a vjerojatno će im biti teže nego običnom čovjeku, nadam se...

POTPISUJEM ZVONKI a i s jedne strane mi nije jasno što vas ta Crkva toliko muči, ak neidete u crkvu i ne vjerujete u Boga ili vam smeta ko institucija kaj se uopće s njome zamarate. Iz proračuna se finaciraju i ostale crkve, financiraju se i razne udruge, znači iz onog poreza koji ja platim se financira svašta što meni osobno isto nije pravo pa se ne zamaram s time kaj njihovi predstavnici govore u javnosti.
Financira se i Dinamo a Mamić isto svako malo govori gluposti u novinama i jedino se pljuje po Crkvi najviše!



_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

clock-img

20.06.2011, 12:57

clock-img

Zvonki

pencil-img

10869


IZVORNA PORUKA: anaxx

IZVORNA PORUKA: Zvonki

ovo o pedofilima i ostalim skandalima neću komentirati jer nisam ja Bog. Neka im Bog sudi, a vjerojatno će im biti teže nego običnom čovjeku, nadam se...



Zvonki, mislim da je zločin zločin i da im treba suditi kao i svima ostalima... onda bi za svaki zločin mogli reći neka im Bog sudi...



Pa ja jesam za to ali priznajem i onaj viši Sud koji nije podmitljiv u Eurima

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!

clock-img

20.06.2011, 13:00

clock-img

ejmama

pencil-img

7290


IZVORNA PORUKA: modesty blaise

IZVORNA PORUKA: Ninaa

Meni samo isto nije jasno Bebys kak tako možeš zagovarati nasilje a živiš u jednoj socijalnoj državi.



i živiš po božjim načelima po kojima bi trebala "ljubiti" svakoga


Slazem se s curama,Bas sám se zgrozila

_____________________________

H 07 E 09

clock-img

20.06.2011, 13:00

clock-img

Ninaa

pencil-img

7487

Cure sad me je javno sram!!!!!!!!!!
A kaj se tiče suđenja svima treba suditi jednako bio on pedofil u crkvi ili negdje drugdje, za mene bez obzira na sve dovoljne kazne osim doživotnog zatvora nema,a mislim da je ta i blaga za to kaj učine djeci.


_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

clock-img

20.06.2011, 13:01

clock-img

Zvonki

pencil-img

10869

Da zaokružim svoju misao - ovo je tema o homoseksualnosti kao prvo.
Kao drugo, od srca želim da svi koji su učinili gnjusobe završe u zatvorima, bili oni popovi ili dimnjačari kako veli Cvrčak
Kao treće - PEACE

< Poruku je uredio Zvonki -- 20.6.2011 13:03:36 >


_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!

clock-img

20.06.2011, 13:02

clock-img

anaxx

pencil-img

4813

IZVORNA PORUKA: Zvonki

Da zaokružim svoju misao - ovo je tema o homeseksualnosti kao prvo.
Kao drugo, od srca želim da svi koji su učinili gnjusobe završe u zatvorima, bili oni popovi ili dimnjačari kako veli Cvrčak
Kao treće - PEACE




user posted image

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

clock-img

20.06.2011, 13:05

clock-img

njanja

pencil-img

8766

njanja, Zvonki, pticica, pincirotvajler, ama, ejmama, modesty blaise, cvrčak, zg_cinik, patka, Ninjago




s obzirom na galeriju u ovom trenutku na temi, sumnjam da ćemo tako lako reći PEACE temi user posted image user posted image user posted image

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

clock-img

20.06.2011, 13:06

clock-img

Ninaa

pencil-img

7487

Isto kao što je i Cvrčak rekla uvijek sam načelno bila za to da im ne bi dala djecu na posvojenje,ali jučer u Nedjeljom u 2 sam naletjela na pola emisije i baš sam se nad tim zamislila. Onaj gost od Stankovića je bio homoseksualac neznam mu ime ali je baš lijepo i pametno govorio. A kaj jednog dana da vam dijete izjavi ima curu ili dečka, vjerojatno bi se teško s time pomirili ali bi prihvatili jel je vaše dijete. E pa sad zamislite da ga na paradi netko pretuče ili pogodi s bocom ili neznam kaj. Nikad se nemoj postaviti prema nečemu da je fuj ili neznam kaj jel bi to i tebe moglo zadesiti u nekom obliku. Život je nepredvidiv i nitko od nas nezna kaj ga čeka.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

clock-img

20.06.2011, 13:06

clock-img

pticica

pencil-img

3622

IZVORNA PORUKA: cvrčak

Nemam baš puno vremena,tema je duboka i široka.

Homoseksualnost je prirodna i široko rasprostranjena. Druga je stvar da je društveno neprihvatljiva u smislu ustroja društvenih normi kako smo mi/ja odgojeni.
Da li bi voljela da mi dijete bude homoseksualac? Ne bi. Da li imam nešto protiv njih? Nemam. Ne bi im dala djecu za posvajanje. Zašto? Vjerojatno zbog predrasuda,iako netko je davno pisao na raji nije li bolje djeci kod homoseksualnog para punog ljubavi,nego da odrasta u zajednici heteroseksualnih roditelja koji ga psihički i fizički zlostavljaju. Argument koji stoji i nad kojim se treba zamisliti.

Ne Vidim smisao parada,ali zakonski su dozvoljena mirna okupljanja građana,pa prema tome,svidjelo nam se to ili ne,okupljati se smiju svi bez obzira razumijemo li ih ili ne.
Što se tiče onog divljaštva u Splitu to je sramota i jednostavno nemam riječi kojima bi okarakterizirala takve nasilnike.
(Slično kao i one divljake i primitivce koji su palili Hrvatske šume,uništavali Hrvatsku imovinu,zagađivali naš Hrvatski zrak u ime domoljublja i protesta protiv presude Ante Gotovini.)


Što se tiče Crkve. Gade mi se ljudi koji bi zataškali i skrili zločin pedofilije, posjedovanja ilegalnog oružja,ubojstvo i sve skupa samo zato jer dolazi iz Crkve. Što je pedofil koji je po zanimanju svećenik,manji pedofil od dimnjačara????
I dok god skrivaju takve u svojim redovima,premještaju ih sa jednog vjeronauka na drugi isti su kao i ti kriminalci. Suučesnici u zločinu.
I zlo mi je od toga nek svećenicima pedofilima sudi bog. A ostalima sudovi? ili da ih raspustimo,pa da lijepo svima sudi samo Boguser posted image
I Ninaa..bravo,po tvojim stavovima kako ih iznosiš na ovakvim temama ti si najviše o onome što za mene predstavlja netko tko se deklarira kao vjernik.




potpisujem

clock-img

20.06.2011, 13:07

clock-img

Zvonki

pencil-img

10869


IZVORNA PORUKA: njanja

njanja, Zvonki, pticica, pincirotvajler, ama, ejmama, modesty blaise, cvrčak, zg_cinik, patka, Ninjago




s obzirom na galeriju u ovom trenutku na temi, sumnjam da ćemo tako lako reći PEACE temi user posted image user posted image user posted image



Ja čekam stričeka cinika da gukne user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!

clock-img

20.06.2011, 13:08

clock-img

mamacita

pencil-img

1873

Neprirodno je zbog toga sto dvije zene i dva muskarca ne mogu zajedno zaceti dijete. Sada ce se netko nadovezati sa cinjenicom da postoje musko-zenski parovi koji zajedno ne mogu zaceti dijete, pa idu na umjetnu oplodnju. Dakle, zasto to isto ne bi mogle uciniti i dvije zene koje su u paru? Zato sto je sperma koja treba oploditi zensko jajasce uzeta od muskarca, a ne od te druge zene. Eto zato to nije prirodno. No, na ovom svijetu je oduvijek bilo primjera neprirodnih ponasanja. Neki ljudi u svojim kulturama kastriraju deckice da bi dobili eunuhe (kako li se to vec pise), zbog cega pitam se? Samo zato da bi ih mogli sexualno iskoristavati. Da, cinjenica da postoje svecenici koji iskoristavaju djecake, nije samo pitanje pedofilije, nego itekako homosexualnosti. Dakle, svi mi koji zivimo u svojim tijelima mozemo kad tada napraviti nesto neprirodno. Nesto sto odskace od normi. Jer, bez obzira koliko Biblija pisala protiv neprirodnih odnosa izmedju muskarca i muskarca, ili obratno, opet je moguce u toj istoj Bibliji vidjeti da je postojao covjek (Lot), kojeg su njegove kceri uspavale, i napile, te su s njim imale sexualni odnos, zbog nastavka vrste i potomstva. Naime, one su vjerovale da su jedini prezivjeli katastrofu koja je zadesila Sodomu i Gomoru, i da je to bio jedini nacin da se produzi njihova obitelj, i nastavi vrsta. Dakle, to je danas neprirodno, i zakonom kaznjivo djelo. Vjerujem da se je tjekom tisucljeca polako obradjivala ljudska svijest o prirodnom i neprirodnom. Kod muslimana je prirodno da muskarac ima onoliko zena koliko ih moze uzdrzavati, isto toliko djece. Kod krscana je to neprirodno, i kaznjivo. Dakle, za nas ovdje nema smisla ni svrhe odredjivati sto je prirodno i sto je neprirodno, nego, eto, ako netko i ima skolnosti koje bi mogle utjecati na ostatak drustav, i zbog cega bi te osobe mogle izazvati gnjev drustva, onda, bi bilo svrsishodno da ne paradiraju u javnosti sa svojim zivotnim nazorima. Tko koga voli je njihova privatna stvar. I svakako se ne treba isticati u gomili i ocekivati pozitivan rezultat, ako u isto vrijeme dobro znaju tradiciju, odgoj i misljenje te iste gomile.

clock-img

20.06.2011, 13:10

clock-img

NIKy

pencil-img

403

ja sam za to da svak ima pravo na svoj život,svoj odabir i svoja ljudska prava! a oni koji su žarko protiv ljudi koji vole isti spol,bilo bi baš fora da im se u "idučem životu" to dogodi pa da vide kako je to kad im neki zatucani ljudi nedaju živjeti! po 100.put ponavljam da večina gejeva nije kriva zbog svoje "orijentacije",ta preobrazba (nedostatak razvijanja hormona)se dogodi još u maternici,dok se "mali"  nesvjesni čovjek još razvija. ONI LJUDI KOJI SE PREVIŠE ŽIVCIRAJU OKO TAKVIH STVARI,USTVARI SAMO SEBI ŠTETE,jer nikada neče postiči njihovo "uništenj",jer to je sve PRIRODA,MAJKA PRIRODA. ne podržavam neke nastrane načine življenja,ekstremitete,ali ako su normalan gej par...zašto im suditi!!!


_____________________________

Naša lavica se rodila 17.08.2010. :))
Ljubav beskrajna - http://www.youtube.com/watch?v=EUNgyKLBzF4

clock-img

20.06.2011, 13:11

clock-img

Ninaa

pencil-img

7487

Ajmo galerija da vas malo čujemouser posted image

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.