cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Je li homoseksualnost zaista neprirodna ????

clock-img

21.06.2011, 12:30

clock-img

modesty blaise

pencil-img

4874

IZVORNA PORUKA: bubaMaja

hmm, moram prvo prokomentirati modesty : ne zato što se u većini slučajeva ne slažem s njom, jer se slažemo, ali ne mogu ne primijetiti da ona jako uživa podbadati sve koje imaju drugačije mišljenje od nje.. nažalost, te iste žene koje podbadaš modesty, čini mi se, shvaćaju to ozbiljno i stvarno se uzbuđuju dok ti brišeš suze od smijeha (mogu se kladiti)...
ako je tema homoseksualnost, onda pustimo ovdje crkvu na miru..



ne znam majo po čem si ti zaključila da ja pucam od smijeha user posted image user posted image
ili da se po tome kaj si napisala izrugujem s drugimauser posted image user posted image
otvaram teme koje mi se čine zanimljivima i na kojima  treba napisat nekaj više od smajlića, hagića i sličnih slički...
teme koje mene zanimaju...ne trebaju zanimati niti tebe niti one druge koje se ljute čim ja nekaj napišem
najlakše vam je preskočiti temu koja je pod mojim potpisom i bok...imam prijatelja raznih uvjerenja i stajališta a među njima i homoseksualaca pa evo s toga i tema o tome , naravno potaknuta ne tolko davnim događanjima....
al baš se tu i na sličnim temama od drugih forumašica "koplja lome" i prozivke događaju...zakaj? nisi bedasta , pa zaključi sama...jer ja ionak samo "provociram"


_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

clock-img

21.06.2011, 12:46

clock-img

bubaMaja

pencil-img

930

oprosti modesty možda sam te krivo procijenila... nije mi bila namjera svađati se niti prozivati, to ne svakako!!! i kao što sam navela, slažem se s tobom u preko 90% svih komentara na ovom forumu, razmišljamo slično, ali eto čini se oko podbadanja ne ))) što je isto u redu..

ja sam za ovakve teme kao i sve druge koje razvijaju raspravu bilo koje vrste, samo s jednom razlikom a to je razina komunikacije... ovako imamo skupinu koja viče "ubi crkvu" i skupinu koja viče "ubi pedere", a tema je dojenje user posted image user posted image - iskarikirano, ali tako je...

to nije samo na ovoj temi nego na gotovo svakoj oko koje se povede rasprava... a vrlo rijetko se daju stabilni argumenti (kao npr. oko dojenja kad smo se razgovarale modesty i ja, ja mislim da treba dojiti, ona ne- iznijele smo obje argumente bez podbadanja, bez ubij ovog ili onog...)- nakon te rasprave recimo, modesty je meni poprasla u očima, žena s kojom se može raspravljati a da se ne svađamo...

moj komentar o podbadanju i dalje stoji,ali uz gore navedenu ispriku, jer je to nešto što bih ja napravila u toj situaciji (podbadala lako zapaljive ljude). no, ne želim nikoga uvrijediti.

samo hugići i bubamare nije smisao ovog foruma, ali nekim ljudima znači pa i to podržavam.. meni je uvijek važnija misao i molitva koja stoji iza tih smajlića

_____________________________

Blagoslovljeni najljepšom zvjezdicom s neba - došla nam je naša Stella 6.2.2011.

clock-img

21.06.2011, 13:05

clock-img

modesty blaise

pencil-img

4874

a čudim se da me tak procjeniš i s toga kaj sam ja uredna i na temama s hagićima i ostalim čestitkama...pa i nekim savjetima ak imam kaj za reč...
al nije bed...sve je to u roku službe
no hard feeling....user posted image

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

clock-img

21.06.2011, 13:09

clock-img

bubaMaja

pencil-img

930


IZVORNA PORUKA: modesty blaise

a čudim se da me tak procjeniš i s toga kaj sam ja uredna i na temama s hagićima i ostalim čestitkama...pa i nekim savjetima ak imam kaj za reč...
al nije bed...sve je to u roku službe
no hard feeling....user posted image



no hard feelings from me too user posted image i oprosti još jednom ako sam te povrijedila

_____________________________

Blagoslovljeni najljepšom zvjezdicom s neba - došla nam je naša Stella 6.2.2011.

clock-img

21.06.2011, 13:36

clock-img

bubaMaja

pencil-img

930

evo još jedan zanimljiv članak o "pederima"

http://danas.net.hr/hrvatska/vbulic/page/2011/06/15/0846006.html

_____________________________

Blagoslovljeni najljepšom zvjezdicom s neba - došla nam je naša Stella 6.2.2011.

clock-img

21.06.2011, 14:07

clock-img

bebica2

pencil-img

16

Osobno nemam ništa protiv nikog,al homoseksualnost mi nije normalna,jel da je onda bi Bog stvorio Adama i Adama,valjda.svi  mozemo imati sklonosti prema istom spolu,djeci,zivotinjama...ali mislit da je to u redu i to podržavat,nema logike.uostalom čemu parade,ak jesi to što jesi,ok.

clock-img

21.06.2011, 22:50

clock-img

marijola

pencil-img

225

ja bi samo htjela reć da oni događaji ne predstavlju split ni mišljenje većine splićana. ne želim da me se stavlja u isti koš sa onom ruljiom.

clock-img

23.06.2011, 07:09

clock-img

dklobucaric

pencil-img

10

Ovaj post nema nikakve veze s crkvom, bogom, homofobijom (homofobija = bojazan od ljudskog kontakta inače za one koji nisu znali) i inim glupostima. Poanta je sljedeća. Svakom Homo sapiens-u je u genima zapisano nekoliko stvari..
1) Moram jesti hranu da bi preživio.
2) Moram piti vodu da bi preživio.
3) Moram disati zrak da bi preživio.
4) Moram se razmnožavati da bi preživio.
5) Moram paziti na majku prirodu da bi preživio.
6) Moram umrijeti.

E sad s mojeg stajališta točka 4 je u homoseksualnosti izbjegnuta te se pokušava zeznuti priroda. Svakako moram napomenuti da se priroda pokušala obraniti od toga (velika epidemija side 80' ih). E sad, kad čovjek pokuša zeznuti prirodu, dogodi se sranje. No "Nature will fight back" će se dogoditi kad tad.

_____________________________

Open source does matter.

clock-img

23.06.2011, 16:01

clock-img

marijola

pencil-img

225

da epidemija side hahahaha....user posted image

clock-img

23.06.2011, 22:25

clock-img

zg_cinik

pencil-img

918


IZVORNA PORUKA: dklobucaric

Ovaj post nema nikakve veze s crkvom, bogom, homofobijom (homofobija = bojazan od ljudskog kontakta inače za one koji nisu znali) i inim glupostima. Poanta je sljedeća. Svakom Homo sapiens-u je u genima zapisano nekoliko stvari..
1) Moram jesti hranu da bi preživio.
2) Moram piti vodu da bi preživio.
3) Moram disati zrak da bi preživio.
4) Moram se razmnožavati da bi preživio.user posted image
5) Moram paziti na majku prirodu da bi preživio.
user posted image
6) Moram umrijeti.

E sad s mojeg stajališta točka 4 je u homoseksualnosti izbjegnuta te se pokušava zeznuti priroda. Svakako moram napomenuti da se priroda pokušala obraniti od toga (velika epidemija side 80' ih). E sad, kad čovjek pokuša zeznuti prirodu, dogodi se sranje. No "Nature will fight back" će se dogoditi kad tad.



moram priznati da znam ljudi...koji se ne razmnožavaju...i preživljavaju...(nisu homo)
isto ih znam kaj ni malo ne paze na prirodu...pa preživljaju...

malo mi teorija ne drži vodu...

jedini točni dio je zadnji...6., al i tu ima nekih špekulacija...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

zg_user posted image magda & zg_user posted image franko...(nije mituser posted image )

user posted image

clock-img

24.06.2011, 08:42

clock-img

nemammaste

pencil-img

2940

Ja sam zadrta u tom pogledu i meni to nije prirodno.Nemam ništa protiv njih i ne smeta mi njihov odabir ali ne volim ih gledati in flagranti i slušati detalje (pogotovo kad se radi o muškarcima).Parade ne volim,one što ih kamenuju i vrijeđaju još manje,a user posted image su mi i oni što se sad u javnosti deklariraju kao najveći prijatelji gay populacije a ustvari žele ispasti jako cool i lizati dupe ovima iz EU.Toliko su sad svi u gay filmu da je parada postala važnija od puno važnijih stvari.Diskriminaciju bih kažnjavala.

clock-img

24.06.2011, 09:08

clock-img

njanja

pencil-img

8766

ajde da se malo nasmijemo....
Nadam se da me se nece krivo shvatiti, svoje sam rekla u ranijim postovima, ali vic mi je zakon...

Imao tata 2 kceri i 1 sina....
I pozove ih jedan dan na obiteljsko druzenje i kaze;
Pa kad cete mi vec jednom podariti unuke...
Kaze najstarija ana....tata moram ti reci, znam da cu te razocarati, ali od mene neces dobiti unuke, ja sam zaljubljena u zenu.....kaze tata; a ti iva, makar mi podari unuke-kaze iva, tata i ja cu te razocarati, ali i ja volim zene....tata se iznervira i kaze; pa dobro, ima li nekoga u ovoj kuci da voli ku....ac???
Javlja se neven; ja tata, ja.....


_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

clock-img

24.06.2011, 09:40

clock-img

cuba

pencil-img

21489

njanja LOLuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

clock-img

24.06.2011, 09:45

clock-img

mariola

pencil-img

19495

IZVORNA PORUKA: cuba

njanja LOLuser posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

clock-img

24.06.2011, 09:58

clock-img

jagodicabobica

pencil-img

1678

jedan minoritet poput homosexualaca je non stop u medijama...
homosexualci rade uglavnom gdje ima love..
oni su top dizajneri,modeli,glumci,pjevaci pa vjerovatno i politicariuser posted image uvjek su na udaru paznje,medija..
znaci koriste svoja demokratska prava vise nego ostali..
koliko samo ima skolovani ljudi koji bi zelili imati slican posao ali nemogu jer je popularno biti gay na tv?
nisu oni ni diskriminirani ni po kojem zakonu pa sta traze osim paznje?!
treba svoju paznju usmjeriti na prave probleme poput pedofilije, nasilja nad zenama,prostitucije....Zrtve koje su potlacene nesmiju pisanti a kamoli zauzimati prostore poput medija i paradi!

< Poruku je uredio jagodicabobica -- 24.6.2011 10:11:06 >

clock-img

25.06.2011, 09:22

clock-img

lilia

pencil-img

3618

Ja ne mogu reći ni da je ni da nije, ako si homoseksualac i dalje si čovjek i kao što je buba maja rekla, nisu ni oni sretni što nemaju iste potrebe kao što bi trebali imati.
Svatko ima pravo na svoju sreću ako time ne ugrožava drugoga a mene osobno uopće ne ugrožavaju.
Neka se ljudi vole.user posted image


_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.