cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Ravnopravnost spolova da ili ne?

  
clock-img

17.05.2011, 20:13

clock-img

ines

pencil-img

434

Samo me zanima jer slavite Božić i Uskrs vas dvije liberalke!

_____________________________

Mama dva mala anđela!

clock-img

17.05.2011, 20:15

clock-img

jagodicabobica

pencil-img

1678

IZVORNA PORUKA: malizia

jagodice i bebys i mene konkretno zanima (nisam cinična) šta vam smeta u švedskoj. upravo te karakteristike koje navodite za švedsku tipa država je organizirana, nije neuredna i sl. je država o kojoj mi sanjamo, mislim to su ključni elementi, a vama dvjema ta država ne odgovara, mene čisto znatiželje radi zanima. bebys navodi moral tih ljudi user posted image , malo sam se osula na te rječi, nije valjda da su ti ljudi fakat moralni razvratnici. nadam se da ćete mi odgovoriti ,jer me ovo zaista zanima, dakle  u čemu je kvaka ?



nisam rekla da mi Swe ne odgovara ali naravno da ni jedan sistem nije savrsen!
nego smeta mi ako mi je nesto cudno da to nesmijem iznjeti a da me neko ili nekog se ne osudi zbog tog...
opet s druge strane da pisem sve najbolje nasao bih se netko da pise aaaa pa ti se samo hvalis...
kako god nije zlo i los zivot samo rezervisan za jednu zemlju,za jednu rasu ,za jedan narod,ili jednu familiju ili jednog covjeka..
Niti je bogastvo rezervisano svakome u bogatoj drzavi!
svagdje ima svasta i svakakvog naroda!

< Poruku je uredio jagodicabobica -- 17.5.2011 20:21:12 >

clock-img

17.05.2011, 20:19

clock-img

malizia

pencil-img

900

IZVORNA PORUKA: ines

Samo me zanima jer slavite Božić i Uskrs vas dvije liberalke!




ja sam ti po svjetonazoru tradicionalni liberalist ...jel to uopće postoji? valjda postoji, ako ja postojim user posted image ... i sve vezano za Boga je meni svetinja. I kakve veze ima Božić i Uskrs dva najveća kršćanska blagdana sa ovom temom?

clock-img

17.05.2011, 20:19

clock-img

mm1209

pencil-img

685

ines ako mene pitaš, da ja slavim Božić i Uskrs, i to naveliko, ali vjerojatno je to čudno obzirom da podržavam homoseksualnost?
mišica666  hvala Bogu da ima nekoga tko me razumije na ovoj temi user posted image

clock-img

17.05.2011, 20:29

clock-img

ines

pencil-img

434

Naravno da Božić i Uskrs imaju veze s ovom temom jer ako slavite te blagdane radi vjere koju živite a ne radi toga što svi to rade znali bi da u BIBLIJI nema redka u kojemu piše da treba djecu odgajati u duhu kojega vas par propagira. To je sramotno i ja se jako bojim za svoju djecu radi takvih.

_____________________________

Mama dva mala anđela!

clock-img

17.05.2011, 20:39

clock-img

mm1209

pencil-img

685

A jesi ti znala da Božić zapravo ni nije kršćanski blagdan? Proučavanja su dokazala da se u to doba godine slavio život općenito i Sunce, u starome Rimu, Isus nije rođen tada, ali ne vezano za to, ja vjerujem u Boga, ali ne vjerujem u ono što Crkva predstavlja...puno toga bi imala za napisati....Bibliju nisam nikada pročitala do kraja jer sam brzo odustala kad sam vidjela što unutra pieš i zgrozila se nad time....

clock-img

17.05.2011, 20:50

clock-img

ines

pencil-img

434

O tome i govorim. Samo takve kao što si ti i tebi slične osobe mogu podržavati ovu temu kao nešto normalno što bi trebali uključiti u odgoj naše djece. Mislim da ti treba pod hitno duhovna obnova jer se nazivaš vjernicom ali si jako daleko od Boga.  Sada vas moram pozdraviti. Pomolit ću se za vas i molim bez ljutnje nisam vam mislila nametati svoja mišljenja nego izraziti veliko žaljenje zbog nekolicine koji nas odvljače u krivom smjeru.

_____________________________

Mama dva mala anđela!

clock-img

17.05.2011, 20:50

clock-img

malizia

pencil-img

900

mm1209, ja jesam pročitala Novi zavjet i ja se nad ničim nisam zgrozila user posted image , Bože sačuvaj. A šta se tiče Ines ja sam sigurna i da je Bog za ljubav, ljubav je pokretač, okosnica svrhe stvaranja života na zemlji. Koliko je tko dobar vjernik, koliko tko bolje reći živi svoju vjeru, ako se već takav predstavlja su njegova djela. Koliko dobra si danas napravio, dali si uopće dobro djelo učinio, da li si nekom mogao pomoći, a nisi, odnosno jesi, da li se uopće trudiš dobro činiti, a ako loše učiniš da li se iskreno pokaješ i obećaš samom sebi da isto nećeš činiti...to su elementi koji po meni čine iskrenog vjernika koji živi ono o čemu priča, a ne po defaultu.

clock-img

17.05.2011, 20:55

clock-img

mišica 666

pencil-img

3302

ines vjerujem u Boga ali mislim ne u istoga. moj Bog ne osuđuje ljubav. 

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

clock-img

17.05.2011, 21:02

clock-img

mm1209

pencil-img

685

ines, ne nametaš se ti, pa svatko ima svoje mišljenje, samo što meni ne treba duhovna obnova user posted image nemoj se moliti za mene, znam se sama moliti za sebe
za mene osoba koja ne poštuje druge, ne samo homoseksualnost nego i druge slične stvari ne može biti vjernik, jer vjernik mora biti duševno dobra osoba, a vidim da neki nisu...
Mislim da bi trebala malo više čitati literature koja neke stvari objašnjava i s druge strane (vjere) pa bi shvatila što želim reći jer vidim da ti ne shvaćaš bit onoga što želim objasniti...
malizia, mislila sam na neke tekstove koji se nimalo ne slažu sa 10 Božjih zapovijedi ne na sve

clock-img

17.05.2011, 21:03

clock-img

mm1209

pencil-img

685

IZVORNA PORUKA: mišica 666

ines vjerujem u Boga ali mislim ne u istoga. moj Bog ne osuđuje ljubav. 


potpisujem user posted image

clock-img

17.05.2011, 21:06

clock-img

Nika 24052006

pencil-img

5558

Čitam i ne vjerujem...Kad smo kod gay populacije,ja imam prijatelja,jako dragog,koji je gay,i stvarno ga ne želim odbaciti zbog te činjenice,to bi značilo da mu nisam bila prijateljica ni onda kad to nisam znala...Što se tiče vjere,vjernik sam,i Bog mi puno znači,molim se,i to me ispunjava duhom,ali ne smatram grijehom nečiju seksualnu orijentaciju...Jedna od zapovijedi ljubavi glasi"ljubi bližnjega svoga kao samoga sebe",stoga mislim da bi mi veći grijeh bio odbaciti ljude koji su drugačiji,koji vole nešto drugo...A pod ravnopravnošću spolova smatram da smo mm i ja ravnopravni u svinm poslovima,od košenja trave,do kuhanja ručka i odgoja djece,i ne vidim tu problem,nekako mi je i normalno da,ako smo obitelj,tako funkcioniramo,znači,uljećemo jedno drugomu u bilo kojem poslu.

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

clock-img

17.05.2011, 21:13

clock-img

natalijax

pencil-img

12210

IZVORNA PORUKA: ama


IZVORNA PORUKA: jagodicabobica

Ravnopravnost spolova da ili ne?


U nekim Swe vrticima radi o odgoju ravnopravnosti spolova..
Cak se i desava da djecake obucu kao curice dok se igraju...
mislim da okolina formira,odgaja djecu!


OMG!user posted image nikad nebi dozvolila da mi uci netko user posted image djete da je normalno da obuce skunjicu pokazala bi im jauser posted image roditelji su glavni za odgoj djece svoje sem ako roditelj prepusti okolini....ja nemam namjeru i znam sta cu da ucim svoje djete i sigurna sam da cu uspjet naucit da razlikuje normalno od nenormalnog....meni nije normalna "ljubav" izmedju dva ista spola to mi je bolest....

slažem se

clock-img

17.05.2011, 21:13

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

17.05.2011, 21:16

clock-img

mm1209

pencil-img

685

IZVORNA PORUKA: Nika 24052006

Jedna od zapovijedi ljubavi glasi"ljubi bližnjega svoga kao samoga sebe",stoga mislim da bi mi veći grijeh bio odbaciti ljude koji su drugačiji,koji vole nešto drugo...

IZVORNA PORUKA: Nika 24052006

upravo to i želim objasniti u vezi homoseksualnosti, ali ne stignem napisati sve na brzinu, hvala što si mi olakšala posao user posted image

clock-img

17.05.2011, 21:18

clock-img

mm1209

pencil-img

685

cvrčak, ja sam upravo to i napisala bebys da ne piše pederi i lezbe jer smatram da nije u redu tako se izražavati

clock-img

17.05.2011, 22:05

clock-img

njanja

pencil-img

8766

IZVORNA PORUKA: ines

Ispričavam se zbog grešaka. Htjela sam reći da o ravnopravnosti spolova pederima i lezbačama ne možeš učiti u knjigama o povjesti i kulturi niti jednoga naroda koji ima svoju povjest i kulturu. Prema tome je zaključiti kako je to još jedna u nizu pomodnih stvari i trebamo moliti Boga da se što prije iskorjene iz našeg još relativno neiskvarenoga društva.




ti si očito propustila sat povijesti ili si markirala da odeš na dupli sat vjeronauka????
grčka kultura, kultura koja je nastala prije rođenja krista???? grčka i homoseksualnost, ring a bell??


ja jedino što mogu reći je da mogu, NE MOLITI, NEGO ZAHVALITI ONOME U KOJEG JA vjerujem da se ne nalazim u blizini ovako homofobnih rasista kao što su neki čije sam postove na raji čitala....

I na kraju, tema je RAVNOPRAVNOST SPOLOVA.....spolovi su muški i ženski (makar kadv smo zadnji puta iz prirode i društva učili je bilo tako)..ne znam odkud je oko tako LIJEPE TEME na kojoj se svašta pametnog moglo napisati, došlo do toga da s raspravlja o vjeri i homoseksualizmu....


Definitivno idem opet na "lječenje" od raje

< Poruku je uredio njanja -- 17.5.2011 22:07:20 >


_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

clock-img

17.05.2011, 22:13

clock-img

mm1209

pencil-img

685

Ja u biti ni ne kužim koja je tema više user posted image jer je jagodica spomenula i homoseksualnost i vrtiće pa ne znam koji dio je htjelada komentiramo, a nadovezala sam se na bebys i sve otišlo k vragu...user posted image

clock-img

17.05.2011, 22:25

clock-img

zg_cinik

pencil-img

918


IZVORNA PORUKA: njanja

IZVORNA PORUKA: ines

Ispričavam se zbog grešaka. Htjela sam reći da o ravnopravnosti spolova pederima i lezbačama ne možeš učiti u knjigama o povjesti i kulturi niti jednoga naroda koji ima svoju povjest i kulturu. Prema tome je zaključiti kako je to još jedna u nizu pomodnih stvari i trebamo moliti Boga da se što prije iskorjene iz našeg još relativno neiskvarenoga društva.




ti si očito propustila sat povijesti ili si markirala da odeš na dupli sat vjeronauka????
grčka kultura, kultura koja je nastala prije rođenja krista???? grčka i homoseksualnost, ring a bell??


ja jedino što mogu reći je da mogu, NE MOLITI, NEGO ZAHVALITI ONOME U KOJEG JA vjerujem da se ne nalazim u blizini ovako homofobnih rasista kao što su neki čije sam postove na raji čitala....

I na kraju, tema je RAVNOPRAVNOST SPOLOVA.....spolovi su muški i ženski (makar kadv smo zadnji puta iz prirode i društva učili je bilo tako)..ne znam odkud je oko tako LIJEPE TEME na kojoj se svašta pametnog moglo napisati, došlo do toga da s raspravlja o vjeri i homoseksualizmu....


Definitivno idem opet na "lječenje" od raje




ja bi nadodal rimljane...egipčane...kineze...da ne nabrajam više...
vjerojatno ne spadaju u povijest... a nisu ni kulturni...


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

zg_user posted image magda & zg_user posted image franko...(nije mituser posted image )

user posted image

clock-img

17.05.2011, 22:30

clock-img

mamacita

pencil-img

1873

Cijela ova zbrka je tragi-komicna. Naime, tocno je njanja napisala da su pojedine velike civilizacije upravo "cvjetale" kroz homoseksualnost. Tocno je za Grcku, tocno je i za stari Rim (u njihovim termama gdje je ulaz bio dozvoljen samo muskarcima - i svi su bili manje-vise goli), cak je i Aleksandar Veliki bio poznat po tome sto je bio gay. Da ne govorimo o pjesnjikinji Sapfi sa otoka Lezbosa koja je pisala pjesme o zensko-zenskoj ljubavi. Mogu ici tako daleko kao sto je to Sodoma i Gomora u kojima je vladao takav nered i razvrat i nemoralno ponasanje ljudi da su jednog dana bili totalno zbrisani s lica Zemlje (onaj tko vjeruje OK, a onaj tko ne zeli vjerovati "too bad"). Dakle, homoseksualnost, samo po sebi nije novijeg vjeka, nego traje tisucljecima.
Zaista, kakve veze ima slavlje Bozica i Uskrsa sa homoseksualnoscu. Mislim da i heteroseksualci i homoseksualci jednako slave Bozic i Uskrs. No, da ne zapocinjem temu kakve veze drvo i jaja imaju sa Bozicem i Uskrsom ( o tom po tom).
Nazad na temu, ja se NE slazem sa slobodnim odgojem u kojem se maloj djeci daje do znanja da je U REDU (a po meni NIJE U REDU) djecake oblaciti u haljinice, a djevojcice uciti da budu poput djecaka.
Musko je musko, a zensko je zensko.

clock-img

17.05.2011, 22:32

clock-img

jagodicabobica

pencil-img

1678

IZVORNA PORUKA: zg_cinik


IZVORNA PORUKA: njanja

IZVORNA PORUKA: ines

Ispričavam se zbog grešaka. Htjela sam reći da o ravnopravnosti spolova pederima i lezbačama ne možeš učiti u knjigama o povjesti i kulturi niti jednoga naroda koji ima svoju povjest i kulturu. Prema tome je zaključiti kako je to još jedna u nizu pomodnih stvari i trebamo moliti Boga da se što prije iskorjene iz našeg još relativno neiskvarenoga društva.




ti si očito propustila sat povijesti ili si markirala da odeš na dupli sat vjeronauka????
grčka kultura, kultura koja je nastala prije rođenja krista???? grčka i homoseksualnost, ring a bell??


ja jedino što mogu reći je da mogu, NE MOLITI, NEGO ZAHVALITI ONOME U KOJEG JA vjerujem da se ne nalazim u blizini ovako homofobnih rasista kao što su neki čije sam postove na raji čitala....

I na kraju, tema je RAVNOPRAVNOST SPOLOVA.....spolovi su muški i ženski (makar kadv smo zadnji puta iz prirode i društva učili je bilo tako)..ne znam odkud je oko tako LIJEPE TEME na kojoj se svašta pametnog moglo napisati, došlo do toga da s raspravlja o vjeri i homoseksualizmu....


Definitivno idem opet na "lječenje" od raje




ja bi nadodal rimljane...egipčane...kineze...da ne nabrajam više...
vjerojatno ne spadaju u povijest... a nisu ni kulturni...


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





ehhh dali da otvorim temu jos jednu?ovaj puta nesto ovako ...da li nametanje i odgoj ravnopravnosti spolova potice na homosexualnost??
sta vi mislite da otvorimo novu temu? ili ce se zakuhati ponovo?user posted image

clock-img

17.05.2011, 22:34

clock-img

jagodicabobica

pencil-img

1678

user posted image

IZVORNA PORUKA: mm1209

Ja u biti ni ne kužim koja je tema više user posted image jer je jagodica spomenula i homoseksualnost i vrtiće pa ne znam koji dio je htjelada komentiramo, a nadovezala sam se na bebys i sve otišlo k vragu...user posted image








user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
e sada vidim da ni mom covjeku nije lako.............user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio jagodicabobica -- 17.5.2011 22:35:42 >

clock-img

18.05.2011, 08:03

clock-img

Bebys

pencil-img

10225

jos nije zakljucana...ajde cvrcak...vrijeme je...user posted image user posted image

clock-img

18.05.2011, 09:40

clock-img

jagodicabobica

pencil-img

1678

IZVORNA PORUKA: Bebys

jos nije zakljucana...ajde cvrcak...vrijeme je...user posted image user posted image



pa ako hoce neka je zakljuca!user posted image

clock-img

18.05.2011, 10:03

clock-img

anaxx

pencil-img

4813

čitam i ne vjerujem svojim očima kamo je ovo od jučer otišlo i kakvih razmišljanja na rr ima...

"ljubi bližnjega svoga" rečenica je koja se na ovoj temi sigurno ne poštuje...

neću više ništa reći jer nema smisla...

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)