cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Kako i gdje?

clock-img

17.03.2011, 13:30

clock-img

mariola

pencil-img

19495

Poza je bilo svakavih, koja je presudila nemam pojmauser posted image
Doma, na krevetu, na Valentinovo. Ujutro reprizauser posted image
Mm i ja bili u zd u kinu i na večeri i usred traženja restorana ja osjetila ovulaciju a mm pita a da mi to odmah da ne bude kasno dok dođemo domauser posted image

< Poruku je uredio mariola -- 17.3.2011 13:31:11 >


_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

clock-img

17.03.2011, 13:33

clock-img

pticica

pencil-img

3622

IZVORNA PORUKA: mariola

Poza je bilo svakavih, koja je presudila nemam pojmauser posted image
Doma, na krevetu, na Valentinovo. Ujutro reprizauser posted image
Mm i ja bili u zd u kinu i na večeri i usred traženja restorana ja osjetila ovulaciju a mm pita a da mi to odmah da ne bude kasno dok dođemo domauser posted image



nisi zavrsila pricuuser posted image

clock-img

17.03.2011, 13:34

clock-img

njanja

pencil-img

8766

IZVORNA PORUKA: emab

Nanja - kako priča nije od neke "babe"...već iz časopisa koji čitaju trudnice i mame i pišu ih valjda "stručni ljudi" ne vjerujem da je provalauser posted image , jer mi u objašnjenju itekako ima smisla, naravno da nije pravilo jer bi to značilo da si uvijek svaki par može odrediti spol djeteta.

A što se tiče GIRL POWER...tu se nažalost moram s tobom složitiuser posted image user posted image user posted image



Zašto nažalost se moraš složiti-pa ako je GIRL POWER to je na sreću svih GIRLS user posted image

a vezano za sve te članke iz svakakvih časopisa, ponekad mi je kad ih čitam lakše povjerovati u teoriju da je Bog odlučio o spolu jer kakvih svakakvih teorija ima, ajmeeeeeuser posted image

Sorry ako je ispalo da sam te napala, ja se samo jako dobro zabavljam jer je ono super ispalo OBRNUTO kao da muškarac ne svršava user posted image

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

clock-img

17.03.2011, 13:36

clock-img

emab

pencil-img

418

IZVORNA PORUKA: mare00

Sou...ja se nisam dugoooo ovako nasmijala....user posted image ja mislim s medicinskog stajalista da ipak ima vise veze genetika!!!user posted image user posted image



Iznenadila bi se koliko dr

uge stvari s medicinskog stajališta utječu na to - npr. tjelesna temperatura. Ja sam se isto iznenadila - nama nije bilo toliko bitno al s ovim smo se više zekila pa eto...
Ali bratić i žena su na osnovu tog mjerenja dobili 4 sina nakon tri cure.
Također šogorici njena ginićka nakon mjerenja kiselosti maternice (koja BTW može biti nasljedna) odmah rekla da će najvjerojatnije imati curice...

Ali u cijeloj toj priči, nikad mi nije palo na pamet nešto forsirati...mi smo htjeli još jedno dijete, a ne određeno curicu ili dečka...a što se tiče ostaloga...ko voli nek izvoli...samo što mi nekad bude žao žena koje imaj x djece jer muž želi sina, ili ona želi kćer, a nisu upućeni u ovakve MEDICINSKE TEORIJE.

_____________________________

"Bože daj mi ono što mi treba, a ne ono što želim."

Mali anđelek 10.03.2007.
"mamin sin" M 20.04.2009.
naša curka-bracina seka se rodila 06.04.2011.

clock-img

17.03.2011, 13:38

clock-img

mariola

pencil-img

19495

IZVORNA PORUKA: pticica

IZVORNA PORUKA: mariola

Poza je bilo svakavih, koja je presudila nemam pojmauser posted image
Doma, na krevetu, na Valentinovo. Ujutro reprizauser posted image
Mm i ja bili u zd u kinu i na večeri i usred traženja restorana ja osjetila ovulaciju a mm pita a da mi to odmah da ne bude kasno dok dođemo domauser posted image



nisi zavrsila pricuuser posted image



Pa piše, doma, ipak smo došli doma, nakon dobre večere naravno, zna se da je meni hrana jako bitnauser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

clock-img

17.03.2011, 13:44

clock-img

mare00

pencil-img

724

Mi to isto nismo uopce htjeli forsirati nista nego onako kako Bog da...i to mi je najbolje, tko smo mi da biramo djeci spol, nemojte se ljutiti al meni i mm to stvarno nije bilo bitno pa nisam ni upucena. Gdje ima ljubavi sva se djeca vole...
Evo moj svekar poslije 3 kcerke nije vise htio cuti za djete, onda sveki navalila i rodio se mm...dok je moj caca s nas 3 presretan i on kaze da nikad nije pozelio ni decka ni curu nego sto bude...
Ma sva se djeca na kraju vole, pa mi je malo cudno kad cujem da netko zeli samo sina...
MOj zet nece da cuje za curu a sestra poludi na to, samo sin...user posted image

clock-img

17.03.2011, 13:54

clock-img

njanja

pencil-img

8766

IZVORNA PORUKA: mare00
MOj zet nece da cuje za curu a sestra poludi na to, samo sin...user posted image



u kojem on stoljeću živi??user posted image

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

clock-img

17.03.2011, 13:54

clock-img

emab

pencil-img

418

IZVORNA PORUKA: mare00

Mi to isto nismo uopce htjeli forsirati nista nego onako kako Bog da...i to mi je najbolje, tko smo mi da biramo djeci spol, nemojte se ljutiti al meni i mm to stvarno nije bilo bitno pa nisam ni upucena. Gdje ima ljubavi sva se djeca vole...
Evo moj svekar poslije 3 kcerke nije vise htio cuti za djete, onda sveki navalila i rodio se mm...dok je moj caca s nas 3 presretan i on kaze da nikad nije pozelio ni decka ni curu nego sto bude...
Ma sva se djeca na kraju vole, pa mi je malo cudno kad cujem da netko zeli samo sina...
MOj zet nece da cuje za curu a sestra poludi na to, samo sin...user posted image



Eto po tome smo skroz iste...nije mi to bilo bitno nikada, a pogotovo nakon prve trudnoće, Mi smo to više kroz šalu gledali, ne bih ni znala o većini toga ništa da nisam u drugoj trudnoći svašta čitala jer sam morala ležati, i da mi šogorica to nije sama rekla nakon što je dvije cure rodila...a bratić mi je priča za sebe...sva sreća pa mu je žena našla dobrog ginića koji ju je razumio i objasnio na koji način može povećati mogućnost da dobije sina jer bi jadna imala 10-ero djece, a nije to htjela - ma ne bi mene nitko natjerao na to, ali eto ima i takvih.
Reci sestri da se malo raspita ako je to muči...možda joj stvarno djeluje...premda mi je stav tvog zeta NESHVATLJIV kao i stav mog bratića (oni se valjda osjećaju manje muškarci ako nemaju sina, ma prestrašno).

_____________________________

"Bože daj mi ono što mi treba, a ne ono što želim."

Mali anđelek 10.03.2007.
"mamin sin" M 20.04.2009.
naša curka-bracina seka se rodila 06.04.2011.

clock-img

17.03.2011, 14:01

clock-img

mama mery

pencil-img

5395

L u Bizovcu na nocnom kupanjuuser posted image user posted image
a A kod kuce neznam tocno gdjeuser posted image


_____________________________



clock-img

17.03.2011, 14:07

clock-img

emab

pencil-img

418

IZVORNA PORUKA: mama mery

L u Bizovcu na nocnom kupanjuuser posted image user posted image ...



user posted image user posted image user posted image  e to mi se čini kao jedan od boljih "odgovora", osim ak nije bila zimauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Bože daj mi ono što mi treba, a ne ono što želim."

Mali anđelek 10.03.2007.
"mamin sin" M 20.04.2009.
naša curka-bracina seka se rodila 06.04.2011.

clock-img

17.03.2011, 16:20

clock-img

mare00

pencil-img

724

on je trenutno u 16.stoljecu...user posted image user posted image a bas takvima i nece biti kako oni misle...oni su ti jako poznati u zd i za njih je kad dobijes curicu kaze se dijete a kad je musko kazu dobio sina!!!! ma zalosno!user posted image

clock-img

17.03.2011, 17:22

clock-img

Tink

pencil-img

366

na plaži user posted image po mraku naravno, nije bilo svjedoka osim user posted image user posted image ! prvi put od kad smo počeli pokušavat da nisam satima noge držala u zraku i eto user posted image

_____________________________

...od kada te znam ja virujem u anđele, od kada te znam ja virujem da postoje <3 24.04.

...stigao mali braco <3 22.02.

clock-img

17.03.2011, 18:22

clock-img

nemirna mama

pencil-img

873

prvo u autu na prednjem sicu doggy i eto user posted image
drugo doma u krevetu...jahala konjića i eto user posted image
treće doma čini smi se veš mašini doggy i eto još jednog pišonje

_____________________________



Zivot je kao procitan roman samo razlika je u tome sto se u romanu mozes vratiti na ljepse strane a u zivotu nikada na ljepse dane!!!!

clock-img

17.03.2011, 19:32

clock-img

emab

pencil-img

418

Ajme nemirna mama ti si stvarno nemirna :-))

Drage moje ja se jos smijem kad pomislim kako ste me danas skuzile da moze bez muskarcevog....evo i frendica mi se cerekala,kaze ona eh da moze ja bi to odmah potpisala (samohrana je majka koja je imala samo donatora sperme pa bi joj to jaaaako odgovaralo)user posted image user posted image user posted image

Njanja tek sam sad skuzila ovo "nazalost", pa imas sto posto pravo,nema tu nicega zalosnog ;-),al ja danas pisem svasta al me niko ne kuzi kaj hocu reci-ocito mi takav dan.

_____________________________

"Bože daj mi ono što mi treba, a ne ono što želim."

Mali anđelek 10.03.2007.
"mamin sin" M 20.04.2009.
naša curka-bracina seka se rodila 06.04.2011.

clock-img

17.03.2011, 19:37

clock-img

jagodicabobica

pencil-img

1678

IZVORNA PORUKA: mare00

Mi to isto nismo uopce htjeli forsirati nista nego onako kako Bog da...i to mi je najbolje, tko smo mi da biramo djeci spol, nemojte se ljutiti al meni i mm to stvarno nije bilo bitno pa nisam ni upucena. Gdje ima ljubavi sva se djeca vole...
Evo moj svekar poslije 3 kcerke nije vise htio cuti za djete, onda sveki navalila i rodio se mm...dok je moj caca s nas 3 presretan i on kaze da nikad nije pozelio ni decka ni curu nego sto bude...
Ma sva se djeca na kraju vole, pa mi je malo cudno kad cujem da netko zeli samo sina...
MOj zet nece da cuje za curu a sestra poludi na to, samo sin...user posted image




spol djeteta se odreduje od oca!


clock-img

17.03.2011, 19:55

clock-img

emab

pencil-img

418


IZVORNA PORUKA: jagodicabobica

IZVORNA PORUKA: mare00

Mi to isto nismo uopce htjeli forsirati nista nego onako kako Bog da...i to mi je najbolje, tko smo mi da biramo djeci spol, nemojte se ljutiti al meni i mm to stvarno nije bilo bitno pa nisam ni upucena. Gdje ima ljubavi sva se djeca vole...
Evo moj svekar poslije 3 kcerke nije vise htio cuti za djete, onda sveki navalila i rodio se mm...dok je moj caca s nas 3 presretan i on kaze da nikad nije pozelio ni decka ni curu nego sto bude...
Ma sva se djeca na kraju vole, pa mi je malo cudno kad cujem da netko zeli samo sina...
MOj zet nece da cuje za curu a sestra poludi na to, samo sin...user posted image





spol djeteta se odreduje od oca!





...Prvo su "zaostali" krivili zene sto im ne radjaju sinove,zatim je znanost rekla da sve ovisi omuskarcevoj spermi,najnovija istrazivanja kazu da ovisi i o zeni i muskarcu,s tim da cesce o muskarcu...

_____________________________

"Bože daj mi ono što mi treba, a ne ono što želim."

Mali anđelek 10.03.2007.
"mamin sin" M 20.04.2009.
naša curka-bracina seka se rodila 06.04.2011.

clock-img

18.03.2011, 22:08

clock-img

chichina

pencil-img

137

U krevetu, poze se ne sjećam, al znam koji datum je točno bilo - 13.1.2010. user posted image  Datum znam jer bi svaki mjesec osjećala ovulaciju-bolilo bi me kao kad imam mengu. I tu noć smo se prasnuli, a mene negdje u ranojutarnjim satima zabolio trbuh toliko da me probudilo iz sna. I točno 9mj kasnije, u dan, se rodila naša proncezica user posted image

_____________________________

06.10.2010. - mamina i tatina princeza

clock-img

18.03.2011, 22:13

clock-img

anuska08

pencil-img

3910

Točno znam... jednog petka na kauču u dnevnom boravku...user posted image user posted image

_____________________________

Nika 26.08.2009.

clock-img

18.03.2011, 22:22

clock-img

katy mama

pencil-img

838

za novu,nakon sto smo docekali 2009 i to kod mm sestre u jednoj maloj sobici user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moj mali sin,moja velika ljubav je stigo 19.09.2009.u 10.25

clock-img

19.03.2011, 20:35

clock-img

Ally

pencil-img

141

Kraj kreveta, nismo stigli do njega..user posted image user posted image

Poza..hmm..nisam više sigurna.

clock-img

26.03.2011, 20:25

clock-img

Točkica28

pencil-img

2918

IZVORNA PORUKA: katy mama

za novu,nakon sto smo docekali 2009 i to kod mm sestre u jednoj maloj sobici user posted image user posted image user posted image user posted image



Ja sam rođena 30.08, i uvijek sam mislila da sam začeta na novu godinu... dok si nisam malo zbrojila user posted image


_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

clock-img

29.03.2011, 00:38

clock-img

mamit

pencil-img

51

Sjecam se da sam bila kod svojih na nekoliko sedmica,kada sam se vratila bacili se na posao jer smo jako htjeli imati bebicu sto prije.Od prvog dana nakon mestruacije svaku noc nakon setnje uz sladoled.Dok bi stigli kod kuce oboje smo bili napaljeni nenormalno.Isla sam na ultrazvuke provjeravati jel ima ovulacije jer zbog svojih problema sa hormonima i to se desavalo da ovulacija ne bude nikako.16dan nakon mestruacije bila na zadnjoj kontroli kada mi je dr reko e veceras radite do daske tako je i bilo.Poceli smo dogy,pa bocnom i na kraju zavrsili sa misionarkom pozom.Drzala sam noge u visu dok nisu utrnule.Osjecala sam da je to to.A prije ovog zahvata bilo nas je svugdje.U krevetu,u kadi,na radnom stolu u kuhinji,na stolu u dnevnoj,na trodjedu,a podu,u sumi,na moru u raznim pozama.Cak smo jednom prespavali i pokusali kod jednih prijatelja koji su imali vec 6 djece,nadali smo se da ce i nama upaliti ko njima. Jako duboko urezano u sjecanju