cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Molimo malo vibrica i za nas!!!

clock-img

23.01.2011, 15:51

clock-img

pepeljuga

pencil-img

17269

IZVORNA PORUKA: cuba

Plavka mi na sreću nemamo takvih problema i stvarno ne znam kako da ti pomognem. Samo se nadam da će ipak sve doći na svoje i da će malena početi jesti bar koliko toliko user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))

clock-img

23.01.2011, 16:19

clock-img

anuska08

pencil-img

3910

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio anuska08 -- 23.1.2011 16:20:52 >


_____________________________

Nika 26.08.2009.

clock-img

23.01.2011, 21:18

clock-img

mala pcelica

pencil-img

5866

da joj probas skuvati nesto na mlijeku,rizu,griz ,puding ...da joj ne dajes kupovne i gotove kasice,mozda ce joj se vise sviditi kad ti napravis ...ne znam sta da ti kazem user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."