cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: moja tužna prića

  
clock-img

22.07.2010, 22:23

clock-img

MaTana

pencil-img

4796

Nato, rasplakala me tvoja prića... ne mogu ni zamisliti užas kroz koji si prošla, a i ostale cure tu na rr...
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

clock-img

22.07.2010, 22:34

clock-img

Ladina mama

pencil-img

427

Nato, ovo je zaista tužnaaaa priča! Pretužna! user posted image  Srce me boli pri samoj pomisli na to što si ti prošla. user posted image
Nažalost, znam još nekoliko takvih slučajeva i... zahvalna sam Bogu na svojoj zdravoj Ladi još više! user posted image
Ja sam godinu dana, prije no što sam ostala trudna s Ladom, napravila test jer mi je kasnila manga, test bio pozitivan, a ja user posted image ! Odmah sam javila SVIM frendicama, mami - svima koji su mi nešto značili! Dogovorila pregled za sljedeći dan i ... ŠOK!
Dr.je rekla da ne vidi srčeko, da je gestacijska vrečćica premalena (nisam je ništa razumjela!!!), no da ćemo pričekati tj.dana. user posted image  ja sam samo htjela da to malo, toliko željeno user posted image  počne kucati, no na sl.pregledu otkucaja nije bilo, a meni nikako nije bilo jasno što to znači?! user posted image
Dr.mi je ugovorila kiretažu za tri dana jer je bio vikend. Uopće mi nije bilo jasno što će mi raditi, zašto...
Uglavnom, vikend sam proplakala user posted image , a u pon, kad je trebalo krenuti u bolnicu, nekako sam se pomirila sa svime. Slušala sam cd Ede Maajke i pjesmu No sikiriki. Jedan stih kaže Ko ga j...user posted image  i ja sam to stalno ponavljala u autu. Kao život ide dalje, bit će bebica, još smo mladi, ni srčeko nije kucalo... MM je mislio da sam poludila! user posted image
Sam postupak nije bolio jer sam dobila lokalnu (koja me omamila) i zbog nje mi je sve bilo smiješno. user posted image  kad je sestra rekla Je li udara u glavu?, meni pala napamet ona pjesma Udara u glavu ko šampanjac i bilo me sram što sam je se sjetila, kao da mi dr.može čitati misli. user posted image
Kad je postupak završio i odveli me u sobu na krevet - počelo je pravo MUČENJE!!! Pa ja sam izgubila svoju bebu!!!user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
Dva sam puna sata jecala- user posted image  user posted image  user posted image ! Kao da sam tek tada postala svega svjesna!
Pri povratku kući, osjećala sam se super, najradije bih i na posao otišla.user posted image

Uglavnom, iako mojoj user posted image  ni srčeko nije zakucalo, sjetim je se i pitam se kakva bi bila da se rodila. Trebala se roditi 20.11.2008. user posted image  
Zaista je strašno izgubiti bebu... pogotovo toliko željenu... nato, ne znam što je tebi dalo snage da nastaviš? Svaka ti čast!

_____________________________

Mama je prijatelj kojeg nikad ne prerasteš!

clock-img

22.07.2010, 22:46

clock-img

Anoniman


IZVORNA PORUKA: MaTana

Nato, rasplakala me tvoja prića... ne mogu ni zamisliti užas kroz koji si prošla, a i ostale cure tu na rr...
user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

22.07.2010, 22:48

clock-img

MiniMama

pencil-img

939

nato user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ne mogu zamisliti takvu bol.. i ne mogu pojmiti koliko snage i hrabrosti treba da nakon sto te takva tragedija snađe skupiš one posljednje atome i kreneš dalje..
neopisivo ti hvala zbog ove price jer jednom proziviti i sada opet sve to skupa srociti ovako javno nije mala stvar.
vidim poantu tvoje price vezanu uz temu o curi koja je prezivila abortus..

moje misljenje nisi promjenila jer osobno nikada ne bi naporavila abortus, ali sam sigurna da si utjecala na jos puno zena svojom pricom koje su mozda bile u nedoumici..

tako da iako je tvoj anđelcic sada na nebu, nekim drugim mamama koje citaju tvoju pricu i nekim drugim bebama na putu si TI  skupa sa svojom curicom znacajno promjenila buducnost. zato ti veliko hvala u njihovo ime..

clock-img

22.07.2010, 22:55

clock-img

boba125

pencil-img

2423

user posted image user posted image user posted image zao mi je draga
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________



clock-img

22.07.2010, 22:55

clock-img

tiha

pencil-img

10103

nato hvala ti sto si sa nama podijelila tako tuznu pricu...ti si jedna hrabra zenica i drago mi je da si dobila bebicu! sjetim se nase piggy ona je isto to prozivjela i molim se bogu da i ona jednoga dana postane majka a nadam se da ubrzo i hoce!
user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

clock-img

22.07.2010, 23:06

clock-img

Anoniman

IZVORNA PORUKA: tiha

nato hvala ti sto si sa nama podijelila tako tuznu pricu...ti si jedna hrabra zenica i drago mi je da si dobila bebicu! sjetim se nase piggy ona je isto to prozivjela i molim se bogu da i ona jednoga dana postane majka a nadam se da ubrzo i hoce!
user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



pozdravi mi piggy, dao Bog da i ona uskoro ima svoju bebicu! user posted image

clock-img

22.07.2010, 23:14

clock-img

natalijax

pencil-img

12210

Ja mislim da je pigi rodila,a reči cu vam odakle mi hrabrost,Postojao je strah al taj strah je prelazio u,ja mogu i ja hoću imati dijete,Da sam strepila svih devet mjeseci jesam,jer to nemožeš promjeniti,Al reči ču još jedno što me kopka i dan danas,Mjesec dana prije toga sam ležala na patologiji trudnoće zbog povečanih leukocita,crp je bio dobar,nisam imala upala po brisevima,samo mjesecima užasnu bol u nogama koju nemogu opisati,Na ultrazvuku doktorica mi pokaže samo rukicu od bebe i brzo okrene monitoruser posted image Pitam se da li je vidjela nešto,Kada sam došla po phd nalaz nisu nam htjeli dati,njihovo je bilo joj gdje bi mi bili kad bi svima davali nalaze,uz žestoku svađu  mene i mog muža  sa krampačom na porti i tajnicom šefa ginekologije samo su rekli tražite nalaze sudckim putem,Na što smo otišli kod bolničke pravnice i koja je za 3 dana poslala sve nalaze moje i bebine,Veliko joj hvala na tome,Kopala sam po netu mjesecima ništa strikno nisam doznala,svi su okretali glavu kad sam pitala zbog čega,Tek u drugoj trudnoći sam saznala od transfuziologa da je osim pupčane vrpce bila i trombofilija,Mene je danas toliko pogodilo u srce post o ženi koja je preživila ab,mada je neznam ,ona je toliko divna žena ,Ona jednostavno zaslužuje da ju ljudi vole,Zato sam se morala izjadatuser posted image user posted image

clock-img

22.07.2010, 23:19

clock-img

Anoniman

Bože, pa kak su ti mogli zatajiti phd nalaz??? Pa to je užas! Znači, ipak nešto nije bilo ok s bebicom! user posted image  

Hvala Bogu, ipak imaš zdravo dijete nakon nje... to ti je jedina utjeha sad.
I anđelića na nebu koji te čuva...
drži se, Nato! user posted image user posted image user posted image
Bog nam neće dati više nego možemo nositi....

clock-img

22.07.2010, 23:20

clock-img

Anoniman

piggy nije poslije rodila, koliko ja znam, isto je u porodu izgubila dijete. Ima i njena priča tu na RR negdje.

clock-img

22.07.2010, 23:22

clock-img

natalijax

pencil-img

12210

beba je bila baz anomalija potpuno zdrava,svi organi su bili macerirani osim mozga ,znači sličan nalaz kao tvoje bebice mariachi,po tom organ po organ je otkazivao,i možda je bilo spasauser posted image

clock-img

22.07.2010, 23:22

clock-img

natalijax

pencil-img

12210

IZVORNA PORUKA: Mariachi

piggy nije poslije rodila, koliko ja znam, isto je u porodu izgubila dijete. Ima i njena priča tu na RR negdje.

čitala sam njenu priču skužila sam da sam je zamjenila sa pufnom

clock-img

22.07.2010, 23:25

clock-img

Anoniman

evo od piggy:

http://www.ringeraja.hr/forum/tu%C5%BEan_kraj_moje_prve_trudno%C4%87e/m_94399/tm.htm

Nato, kad se sve tako razvodni, onda je gotovo... nažalost.
Vjerojatno je ta pupčana vrpca bila toliko stegnuta da nije cirkulacija više bila kako treba i beba nije imala krvi ni kisika za život. Teško je objasniti kako i zašto... to su stvari koje nadilaze ljudsku pamet....

clock-img

22.07.2010, 23:37

clock-img

Wukovarka

pencil-img

6821

Oh draga, nisam imala pojma kakvu si muku prošla.
Znala sam da si izgubila djevojčicu , ali nisam znala da je to bilo već pred termin

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

23.07.2010, 00:52

clock-img

ELENA35

pencil-img

881

Natalijax,pročitala sam tvoju priču popodne,onako nabrzinu,nisam imala vremena za ništa drugo,ni da ti jednom riječju odgovorim.
Ajme,cijeli dan mi je to u glavi,mota mi se mislima...uzdrmalo me do kraja,i vjerovatno mi je takav dan,da nakon te priče plačem cijeli dan...Ti si pre pre hrabra žena i mogu samo zamisliti bol kroz koju si prolazila...Tvoj anđelak je uz tebe,i znaj da te čuva i želi da budeš sretna...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

VEDRANA-21.10.1996.
IVAN-30.12.1999.
JAN I SARA- 9.5.2009.

"Knjige koje majke pišu nitko ne čita,one se vide i čuju kada njihova djeca ulicom prolaze..."

clock-img

23.07.2010, 07:09

clock-img

m600

pencil-img

6732

IZVORNA PORUKA: njanja

Nato, rasplakala si me.

Nemam riječi kojima bi opisala koliko mi je žao i mislim da se to nikome ne bi smjelo desiti....
Ti si jedna hrabra žena!!!!



i meneuser posted image user posted image user posted image user posted image
nato stvarno si velika žena


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac

clock-img

23.07.2010, 08:29

clock-img

uspavana

pencil-img

3044


user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

clock-img

23.07.2010, 08:52

clock-img

pako

pencil-img

2935

ajme draga strašno,sva sam se naježila i suze mi idu......user posted image .....jako mi je žao...nisam znala da si izgubila bebicu.....user posted image user posted image

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

clock-img

23.07.2010, 09:08

clock-img

zara13

pencil-img

817

prestrašno ,žao mi je.to se je i mojoj frendici prošli mj desilo ,ona je imala 3 mj do poroda još.

clock-img

23.07.2010, 11:04

clock-img

ELISABETH

pencil-img

1661

nato user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ivona, 17.06.2009.

While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
Angela Schwindt

clock-img

23.07.2010, 12:01

clock-img

božica

pencil-img

8832

ajmeuser posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

idem micat rit...

clock-img

23.07.2010, 12:21

clock-img

Ninaa

pencil-img

7487

Draga znala sam da si izgubila bebicu ali nisam znala kaj se točno dogodilo. Neizmjerno mi je žao zbog toga šti so si morala proći i ne daj Bože više nikome!Mislim da je to nešto najgore što ti se može dogoditi. Tak sam negdje pret kraj trudnoće pročitala priču od naše piggy nisam mogla prestati plakati i samo sam strepila da se bebici kaj ne dogodi. Drži se imaš svoje zlato i maalog anđela koji vas čuva

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

clock-img

23.07.2010, 12:54

clock-img

Zvonki

pencil-img

10869

Malo me posjetilo to da kad sam ja rodila, naša pupčana vrpca je bila svezana u čvor ali nije bila stegnuta nego lagani čvor user posted image  

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!

clock-img

23.07.2010, 12:59

clock-img

mariola

pencil-img

19495

IZVORNA PORUKA: m600

IZVORNA PORUKA: njanja

Nato, rasplakala si me.

Nemam riječi kojima bi opisala koliko mi je žao i mislim da se to nikome ne bi smjelo desiti....
Ti si jedna hrabra žena!!!!



i meneuser posted image user posted image user posted image user posted image
nato stvarno si velika žena



potpisujem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

clock-img

23.07.2010, 13:16

clock-img

leilany

pencil-img

9082

nato user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

BEK 27.o5.o9.

Zadnji članci

article-img