cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Crkveno vjenčanje bez sakramenata

clock-img

09.09.2012, 21:40

clock-img

mišica 666

pencil-img

3302

mislim da češ se morati krizmati i onda se možeš normalno vjenčati.

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

clock-img

10.09.2012, 08:50

clock-img

tamara_sb

pencil-img

6

DAAAA??? :) :) pa suuper :) Ja pripadam u Malu crkvu a tamo su od kad znam za sebe svećenici sa čvrstim stavovima o mnogo čemu.. Ono, malo me trta na samu pomisao da bih morala do svecenika u Malu crkvu i ispricat mu situaciju. Iako, nesto sam razmišljala da kada pitas što sve treba od dokumenata nigdje nisam procitala da bas se trazi i potvrda o krizmi.. Bas mi to stvara nervozu. Nezmnam ni koje je najbolje vrijeme za otici ga pitati a da ne bude ni prerano a niti prekasno, planiramo svatove u 4 mjesecu

clock-img

10.09.2012, 10:00

clock-img

seraphyme

pencil-img

1452

tamara, nazoveš i pitašuser posted image  

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

clock-img

10.09.2012, 11:02

clock-img

tamara_sb

pencil-img

6

Ma nema šanse da se krizmam, da me se ne shvati krivo-nemam ništa vs krizme dapace, planiram ju napraviti jednog dana, ali uopće ne želim da to bude sada JER mi TREBA taj papir da bi se vjenčala u crkvi. Zar to nije pre glupo. Sigurno mora biti jedan svečenik u Slavonskom Brodu koji ce vjencati u crkvi bez jedne krizme!!!

clock-img

10.09.2012, 13:46

clock-img

seraphyme

pencil-img

1452

tamara, zovi u tenjane stipu. vrlo fleksibilan lik

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

clock-img

10.09.2012, 22:35

clock-img

mamacita

pencil-img

1873

Ako ste vas dvoje vjernici cak i ako ne idete u crkvu, i budete vjencani kod maticara, bez crkve, cak i vas brak Bog je blagoslovio, to znam iz iskustva jer tako sam i ja vjencana. Nitko mi ne moze reci da moj brak koji je ispunjen ljubavlju, postovanjem, prastanjem i svim drugim vrlinama, ali i pokojm manom, nije blagoslovljen od Bozje strane. Jer eto, Bog se ne zatvara samo u Katolicku religiju, jer je to covjek stvorio, Bog je nesto puno vise i dublje. Stoga, zasto uopce komplicirati stvari sa svecenicima i to ne obaviti samo kod maticara?

clock-img

11.09.2012, 18:30

clock-img

tamara_sb

pencil-img

6

Da, znam! Ali ja bih htjela se usdati u Crkvici:) Budem ja jedan dan sad tamo idući tjedan odšetala do male crkve s dragim pa cemo vidjeti šta ce reci tamo svečenik. Srijedom su mislim konzultacije oko vjenčanja i tako. Moram to što prije odraditi jer onaj tečaj za brak pocinje u 11 mj pa da ne zakasnimo :) Držte nam fige

clock-img

11.09.2012, 23:50

clock-img

mišica 666

pencil-img

3302

aako ti je tolko stalo do vjenčanja u crkvi zaboga krizmaj se šta kompliciraš.

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

clock-img

12.09.2012, 00:48

clock-img

mala pcelica

pencil-img

5866

eeee koje jebade oko vjenčanja u crkvi,sakramenti,krizme,krštenja,tečajevi ... čisto OTIMANJE para...kod nas to nije tako,odeš kod popa kazeš oću da me vjenčaš tad i tad ,ako nisi kršten ima popova koji će te i tako vjenčati,ako zažmiri na jedno oko user posted image ako se vjenčaš u crkvi kod matičara ni ne moraš i riješen problem...duplo manje jebade i troškova....

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."