cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Kakvi Vas muškarci pale ?

  
clock-img

15.05.2009, 12:10

clock-img

m600

pencil-img

6732

i za mene naravnouser posted image user posted image user posted image user posted image      user posted image user posted image user posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac

clock-img

15.05.2009, 12:12

clock-img

m600

pencil-img

6732

user posted image user posted image user posted image  to si dobro rekla zvonki....eh da mi je takav neki samo da ništa ne govori nego sprema (robot)
a ja da param očiuser posted image user posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac

clock-img

15.05.2009, 12:17

clock-img

mayica01

pencil-img

68

izgled nije toliko bitan..crn..plav..smeđ..nije ni bitno..
bitno da ima ono nesto..pogled,osmjeh..smisao za humor..
jednostavan,sportski tip,nekompliciran..
MM ima predivan osmjeh,12g smo zajedno i jos uvijek me nasmijava i voli kao prvog dana..

clock-img

15.05.2009, 13:27

clock-img

natalijax

pencil-img

12210

celave glave i malo punasniji i dlakava prsauser posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

15.05.2009, 13:29

clock-img

nemirna mama

pencil-img

873

IZVORNA PORUKA: mayica01

izgled nije toliko bitan..crn..plav..smeđ..nije ni bitno..
bitno da ima ono nesto..pogled,osmjeh..smisao za humor..
jednostavan,sportski tip,nekompliciran..
MM ima predivan osmjeh,12g smo zajedno i jos uvijek me nasmijava i voli kao prvog dana..



potpisujem u potpunosti.......


_____________________________



Zivot je kao procitan roman samo razlika je u tome sto se u romanu mozes vratiti na ljepse strane a u zivotu nikada na ljepse dane!!!!

clock-img

15.05.2009, 13:57

clock-img

Anoniman

...gentleman... i da mi zna u pravom trenutku reći i pokazati ono što treba.
izgled nije toliko bitan kao to nešto... što se vidi na prvi pogled.

clock-img

15.05.2009, 14:04

clock-img

tikica_69

pencil-img

25386

Nikakvi....svi su seronje na svoj nacin. Muskarci su mi se svidjali samo u pubertetu.
Ak zna popravit pipu, gumu na autu, rijeci dvije lijepe svojoj zeni bar jednom dnevno, ako se sjeti svakih 5 godina neke vase godisnjice, vjerojatno smo osvojile BINGO. Bolje od toga ne postoji u muskom svijetu.
Sve drugo je samo nasa uljepsana verzija u mislima i utjeha samoj sebi user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

clock-img

15.05.2009, 14:10

clock-img

mrkvač

pencil-img

1215

Hej tikice danas stvarno nije tvoj dan!!!!!

_____________________________

sara, 20.04.2004
dora, 18.11.2008

clock-img

15.05.2009, 14:12

clock-img

mariola

pencil-img

19495

IZVORNA PORUKA: tikica_69

Nikakvi....svi su seronje na svoj nacin. Muskarci su mi se svidjali samo u pubertetu.
Ak zna popravit pipu, gumu na autu, rijeci dvije lijepe svojoj zeni bar jednom dnevno, ako se sjeti svakih 5 godina neke vase godisnjice, vjerojatno smo osvojile BINGO. Bolje od toga ne postoji u muskom svijetu.
Sve drugo je samo nasa uljepsana verzija u mislima i utjeha samoj sebi user posted image



ah pa to je moj muž user posted image

clock-img

15.05.2009, 14:52

clock-img

Dajana

pencil-img

985

Šarmantan,duhovit, toplih očiju i toplog osmjeha, tamniji, viši i dlakaviji, eto poput Toma Sellecka.
Naravno, gospodina savršenog nema ni na ovom ni na drugim planetima.

clock-img

15.05.2009, 14:53

clock-img

Ruža

pencil-img

14064

IZVORNA PORUKA: tikica_69


Ak zna popravit pipu, gumu na autu, rijeci dvije lijepe svojoj zeni bar jednom dnevno, ako se sjeti svakih 5 godina neke vase godisnjice, vjerojatno smo osvojile BINGO. Bolje od toga ne postoji u muskom svijetu.
Sve drugo je samo nasa uljepsana verzija u mislima i utjeha samoj sebi user posted image



E takvog bi ja.user posted image  Još da izgleda kao onaj duh iz Uvoda u anatomiju... Mljac, rupice na obrazima, prekrasan osmjeh, velike oke, dvodnevna brada......mmmmm

_____________________________

Samo luda mama...

clock-img

15.05.2009, 16:25

clock-img

Njofra

pencil-img

1598

M600 pa vidi meni se ne sviđa jer nevidim sve do kraja kao prvo niti ne znam njegovu visinu ni ton glasa pa ni stil oblačenja a na kraju nisam za crne tipove baš više volim čelavce i svjetlije tipove.
No trenutno tj. već godinama mi muški idu na živce i ne mogu ih smislit. Rijetko koji je pametan i ima kaj pametnog za reči.


_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

clock-img

15.05.2009, 16:31

clock-img

Njofra

pencil-img

1598

IZVORNA PORUKA: Zvonki

Pa......zamalo....user posted image Ali, da recimo drži umjesto pendreka usisavač, e onda može user posted image



E jbtuser posted image super.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

clock-img

15.05.2009, 19:28

clock-img

Kika83

pencil-img

6965

Moj mužić me paliuser posted image  user posted image  user posted image

clock-img

15.05.2009, 19:53

clock-img

sanjarica

pencil-img

746

visoki,crni,razvijeni,sa bicepsima mmm,sa guzom jos vise mm,tj da ga imam za sta uhvatit,sa zelenim okicama,dugim trepkama i da je moj.ahah.da je spreman da stane u moju odbranu u svakom smislu,da ima neki sexy oziljak od tuce,da ga nije strah potuci se...uh pa ako nastavim...bice svasta..ajojuser posted image

_____________________________

Ljubav! Citava knjiga u jednoj rijeci,cijeli okean u jednoj suzi,
sedam nebesa u jednom pogledu,
vihor u jednom uzdahu,grom u jednom dodiru,hiljadu godina u jednom trenu."

clock-img

15.05.2009, 20:06

clock-img

pufna*

pencil-img

431

IZVORNA PORUKA: sanjarica

visoki,crni,razvijeni,sa bicepsima mmm,sa guzom jos vise mm,tj da ga imam za sta uhvatit,sa zelenim okicama,dugim trepkama i da je moj.ahah.da je spreman da stane u moju odbranu u svakom smislu,da ima neki sexy oziljak od tuce,da ga nije strah potuci se...uh pa ako nastavim...bice svasta..ajojuser posted image



plave okice user posted image
moj bi se potukao dok trepnes user posted image


_____________________________

moja pepita - 31.05.2010.
još jedno malo - 11.05.2012.


clock-img

15.05.2009, 23:23

clock-img

kitty

pencil-img

3260

koliko sam skuzila tema je kakvi muskarci vas pale a ne kakvog bi kao zivotnog partnera.

pale me muskarci koji imaju ono nesto u poglede,divlje,ne znam kako da se izrazim al jako dobro znam sta osjetim tadauser posted image

bas to sam nasla kod svog,kasnije sam mu gurnila usisivac u rukeuser posted image


_____________________________

IVAN 20.06.2003.
DUJE 13.01.2009.

clock-img

16.05.2009, 08:17

clock-img

huanita

pencil-img

608

Mene pale oni u uniformi. Pri tom mislim na tipove kao što su njujorški vatrogasci u filmovima. Tvrdi na sve strane. user posted image

A onda sam o tome pričala učenicima u razredu (o uniformi, ne o tvrdome). Jedan dečko je na to sretno rekao: "Vjekoslavov djed je poštar!"
Naravno da smo se svi smijali.

Nakon par dana uslijedila je jedna slučajnost. Tata, koji je carinik i koji nikada od 5. do 8. razreda nije došao u uniformi na informacije, iznenada se pojavio, u uniformi. A još je k tome bio i zgodan (čitaj tvrd). Sljedeći sat sam njegovog sina pozvala na razgovor samo da provjerim je li doma pričao o našoj maloj šali s uniformama. "Ma, nisam!"user posted image

Aha! Mo'š mislit'!

clock-img

16.05.2009, 11:53

clock-img

nemirna mama

pencil-img

873

draga huanita pazi što pričaš....djeca sve izokrenu.....
hm....znači uniforme...nisi ni ti luda.....ja ti živim na granici s bih...i kad idem tamo ima dosta "tvrdih"....i s naše strane a bome i s bosanske.......user posted image user posted image i to baš tvrdih user posted image user posted image


_____________________________



Zivot je kao procitan roman samo razlika je u tome sto se u romanu mozes vratiti na ljepse strane a u zivotu nikada na ljepse dane!!!!

clock-img

16.05.2009, 12:00

clock-img

Anoniman

Uvek mi je bilo bitno samo da je visok...u mojoj masti najidealniji su bili crni, tamne kose i tamnih ociju, a na kraju sam se uvek zaljubljivala u svetle user posted image bitno je da ima ono nesto, taj neki X faktor koji ne moze da se objasni...muskarac moze da bude i najlepsi, ali ako nema to nesto...dzaba mu user posted image

clock-img

16.05.2009, 22:29

clock-img

FIONA

pencil-img

9057

visok, crn, tamnoput, da ima smisla za humor, da može trpit moja sranja i deračinu, da voli prat suđe, da voli čagati, da voli putovati, da voli sport i da ima čcvstu guzu...volim tetovaže i jako me privlači upravo to kod mog muža...da imamo svoj posao vjerovatno bi bili oboje hodajuće slikovnice...to nam je zajednička strast i muškarac koji bi me prvivukao vjerojatno bi imao neki mali crtež...

slažem se da nije sve u izgledu...neki moji bivši su doslovno hodajuće rugobe ali su u srcu bili vitezi dragosti i ljubavi!...

mogu reči da sam u MM našla i jedno i drugo...user posted image ..prvilače me onakvi kakav je on!


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

clock-img

16.05.2009, 22:31

clock-img

Anoniman

IZVORNA PORUKA: FIONA


slažem se da nije sve u izgledu...neki moji bivši su doslovno hodajuće rugobe ali su u srcu bili vitezi dragosti i ljubavi!...





ovo moram da potpisem, to si tako dobro rekla user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

16.05.2009, 22:36

clock-img

inna

pencil-img

2441

uf trenutno nikakvi. danas me čak ni moj ne pali user posted image

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

clock-img

16.05.2009, 22:37

clock-img

FIONA

pencil-img

9057

IZVORNA PORUKA: inna

uf trenutno nikakvi. danas me čak ni moj ne pali user posted image



gle sad te ja moram potpisati...nakon deset gemišta i rošiljanja na suncu, hrče ko slon bez kljove...da je ne znam ni ja kakav nije mi privlačan...ali je simpatičan...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

clock-img

16.05.2009, 22:47

clock-img

mama mery

pencil-img

5395

ja sam jos od pubetreta sanjala o crnim deckom s plavim ocima i imala sam samo jednoga to je mm svi ostali su bili plavi ili skroz crni samo je jedan CRNI S PLAVIM OKAMAuser posted image

_____________________________