cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: kiretaža-planirane trudnoće

  
clock-img

25.02.2010, 11:16

clock-img

lidac0605

pencil-img

4975

Odlične vijesti!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Bit će to sve ok..miruj,utrići i sve bu 5 user posted image ...
Bravo za malu user posted image i veliko hrabro srčeko user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"

clock-img

25.02.2010, 11:28

clock-img

Anoniman

Jeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

baš sam sretna zbog tebe...
cijelo vrijeme sam vjerovala da će biti ok...
žao mi je zbog blizanca, samo nek sa drugom bebom bude sve ok!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

25.02.2010, 11:29

clock-img

Anoniman

p.s. sad se seli s ove teme na neku pravu trudničku, tu više nemamo kaj raditi, ne? user posted image

clock-img

25.02.2010, 11:50

clock-img

lema

pencil-img

1045

Joooooooooooooj toćkice grlim te i ljubim punooooooo tako sam sretna zbog tebe !!! Nek ti je sa svom  srećom Bog će vas ćuvati draga !!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

25.02.2010, 11:57

clock-img

BruMa

pencil-img

2513

Prekrasno.Sva sreća da nisi ranije išla na kiretažu.Sve će biti Ok.Super!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded

clock-img

25.02.2010, 12:39

clock-img

ZVRK

pencil-img

20333


IZVORNA PORUKA: Mariachi

Jeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

baš sam sretna zbog tebe...
cijelo vrijeme sam vjerovala da će biti ok...
žao mi je zbog blizanca, samo nek sa drugom bebom bude sve ok!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


super vijestiiiiiiiii

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

clock-img

25.02.2010, 12:40

clock-img

leilany

pencil-img

9082

jupijeeee bravo za malu tockicu i veeliku tockicu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

BEK 27.o5.o9.

clock-img

25.02.2010, 13:16

clock-img

mišica 666

pencil-img

3302

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ma bit će sve ok sa tvojom user posted image vidiš da je to jedno žilavo malo čudo svi su ga bili otpisali a ono iznenađenje i malo user posted image kuca. 

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

clock-img

25.02.2010, 13:21

clock-img

pepeljuga

pencil-img

17269

IZVORNA PORUKA: lidac0605

Odlične vijesti!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Bit će to sve ok..miruj,utrići i sve bu 5 user posted image ...
Bravo za malu user posted image i veliko hrabro srčeko user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))

clock-img

25.02.2010, 13:35

clock-img

Marta j

pencil-img

7508

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

clock-img

25.02.2010, 13:57

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

ma bravo, pa naravno je da je bilo rano za bilo kakvu prognozu...
drago mi je zbog tebe i hrabru točkicu... sada samo puno odmarajuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

clock-img

25.02.2010, 15:03

clock-img

mala pcelica

pencil-img

5866

jeeeeeeee user posted image ...ma biće to sve u redu ,vidićeš!! user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

clock-img

04.03.2010, 14:38

clock-img

Točkica28

pencil-img

2918

joj drage moje... ne znam na koju bi temu otišla da se požalim jer sam vec luda... znate otprilike početak cijele priče koja traje sad 2 tjedna a imam osjećaj da su prošle 2 god... ugl vec treci put lagano smeckasto crveno krvarim.. ima ploda i srce luda... ali ovo me izluduje.. psihicki... lezim pijem utrice i opet prokrvarim...jucer sam opet pa sam nazvala ginica i sutra trebam doci ponovo na uv ...vec prokleti 5ti u 2 tjedna... nemogu se niti veseliti bebi niti nista jer me ovo psihicki ubijaaaaaaaaaa
znam da niste ginici i da mi po tom pitanju nemrete pomoci ali cisto koja rijec utjehe bi dobro doslaaaaaaaaa

clock-img

04.03.2010, 14:40

clock-img

pepeljuga

pencil-img

17269

ajme draga ,mogu ti samo reci da se drzis,da izdrzis jos malo,ma bitno da je sauser posted image sve okuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))

clock-img

04.03.2010, 14:41

clock-img

Nika 24052006

pencil-img

5558

Joj,jedino što mogu je stvarno ti pružiti riječ utjehe jer nema pojma o tome...Zista,od sveg srca ti želim sve najbolje i svu sreću..Znam da zvuči otrcano,ali jako ti to želim...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

clock-img

04.03.2010, 14:44

clock-img

Anoniman

samo se ti drži! user posted image
ako je krvarenje slabo, ne mora ništa loše značiti... osim što te plaši...
dokle god "junačko srce bije"user posted image , ma sve 5!user posted image

clock-img

04.03.2010, 14:45

clock-img

leilany

pencil-img

9082

tockice izdrzi jos malo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

BEK 27.o5.o9.

clock-img

04.03.2010, 14:46

clock-img

Točkica28

pencil-img

2918

ma sve znam... ali voljela bih malo mira da se konacno mogu svemu tome veseliti... i on je zvucao zabrinuto(ginic) pa me sve to ždereeeee
user posted image

clock-img

04.03.2010, 14:47

clock-img

leilany

pencil-img

9082

nemoj se sekirat...(znam da tesko za napravit,al probaj)..misli o tome kak bu sve ok....user posted image

_____________________________

BEK 27.o5.o9.

clock-img

04.03.2010, 14:48

clock-img

curice

pencil-img

10443

ja sam u prvoj trudnoći krvarila jako,al nakon prva četiri mjeseca ležanja i dabrostona sve je bilo ok
zato čuvaj se ,lezi,drži se terapije i javi šta kaže ginić
user posted image user posted image user posted image

clock-img

04.03.2010, 14:51

clock-img

Točkica28

pencil-img

2918

definiraj jako... jer i to me stalno buni... jako kao menstruacija 2 uloska u 1 sat? meni nekaj lagano curka...

clock-img

04.03.2010, 14:54

clock-img

curice

pencil-img

10443

ne baš dva,ali to je bila čista tamna krv i to je trajalo nekoliko dana
čak mi je ginić otvoreno rekao da mi prijeti pobačaj

clock-img

04.03.2010, 14:55

clock-img

Anoniman

IZVORNA PORUKA: Točkica28

ma sve znam... ali voljela bih malo mira da se konacno mogu svemu tome veseliti... i on je zvucao zabrinuto(ginic) pa me sve to ždereeeee
user posted image


razumijem te... situacija je takva kakva je... još su i trudnički hormoni tu koji sve skupa još potenciraju... bilo bi dobro ako imaš nešto biljno da te malo smiri... sad ti je dosta bitno da budeš što mirnija...
znam da ti nije lako, i da sad misliš -lako tebi pričati- ali nećeš pomoći ni sebi ni bebi ako se nerviraš, bit će ti još gore. Skuhaj si kamilicu, uzmi persen ili nešto na bazi gospine trave, čitaj nešto lijepo, odspavaj ako možeš... bilo što, samo da je relaksirajuće.
Tako ćeš lakše dočekati sutra da vidiš svoje srčeko opet user posted image
ne znam zašto je to krvarenje i kad će proći, samo ti želim da s bebanom bude sve ok... i sutra i skroz do termina... zato trebaš čuvati žifčeke... user posted image user posted image user posted image

clock-img

04.03.2010, 14:56

clock-img

Točkica28

pencil-img

2918

i ja se bojim toga jer su i mene s tim isplasili od samog početka... jao jao...
prekjucer je kucalo srce...
a kaj velite na 5 utv u 2 tjedna'??????

clock-img

04.03.2010, 14:59

clock-img

Anoniman

IZVORNA PORUKA: Točkica28

i ja se bojim toga jer su i mene s tim isplasili od samog početka... jao jao...
prekjucer je kucalo srce...
a kaj velite na 5 utv u 2 tjedna'??????


5 uzv u 2 tjedna ti rade jer misle da je potrebno, koliko ja znam uzv nije štetan, kad se situacija smiri, više ne budu tako česti, možda 1 u 2 mjeseca.