cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: kiretaža-planirane trudnoće

  
clock-img

24.02.2010, 17:52

clock-img

mišica 666

pencil-img

3302

a nije svak za liječnika meni su stvarno 5 dana gledali betu svaki dan u bolnici da budu sigurni da se to ne razvija kako treba i tek onda su mi dali terapiju. i ako je tako bezdušan i nema empatije prema svojim pacijentima mislim da bi ga trebala mjenjati. ja stvarno imam super ginija kojega mogu pitati sve i koji će mi sve objasniti i stvarno imam povjerenja u njega. 

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

clock-img

24.02.2010, 17:53

clock-img

ZVRK

pencil-img

20333

tko će ga znati zašto je tako reagirao.
javi šta ti bude sutra beta pokazala.

a šta ti dragi kaže????

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

clock-img

24.02.2010, 18:04

clock-img

pufna*

pencil-img

431

IZVORNA PORUKA: Mariachi

heeej, nemoj ić na kiretažu!!!
kod mene se srčeko vidjelo tek sa 6 tjedana i 6 dana!!!
pričekaj! traži drugo mišljenje, nemoj ići! plizzz



potpisujem!
mojoj je malenoj srček zakucalo tek sa 7+5!


_____________________________

moja pepita - 31.05.2010.
još jedno malo - 11.05.2012.


clock-img

24.02.2010, 18:23

clock-img

Točkica28

pencil-img

2918

sutra me nije slao na betu... sutra mu nosim ovu od danas... dragi je shrvan isto kao i ja... ali totalno je optimistican da cemo uskoro (cim sve to obavim i cim mi daju zeleno svjetlo) biti sretna mala obitelj i da bum popizdila kolko dece će mi napraviti... ugl. pomaze mi dosat, nije ni njemu lako, ali ga pokusavam ne zapostaviti...pitam ga i kako je on ...

clock-img

24.02.2010, 18:24

clock-img

ZVRK

pencil-img

20333

javi se svakako

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

clock-img

24.02.2010, 18:27

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

stvarno neznam kako ti je na osnovu tolike bete mogao spomenuti kiretažu... ja na tvome mjestu nebi išla sutra k njemu nego prvo kod drugog doktora jer ovaj se valjda posvađao s mozgomuser posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

clock-img

24.02.2010, 18:53

clock-img

Anoniman

ja još ne bih digla ruke od ove trudnoće... beta je dovoljno velika da razoruža doktore... možda ipak još bude user posted image

clock-img

25.02.2010, 07:17

clock-img

Točkica28

pencil-img

2918

nažalost prokvarila sam preko noći i sad krvarim(nekakav smedi iscjedak) idem sad giniću pa javimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

25.02.2010, 07:30

clock-img

ines

pencil-img

434

Ništa to ne mora značiti i ja sam prokrvarila prvi put sa pet tjedana pa sa dvanaest tjedana drugi put..... da ne dužim ništa to ne mora značiti i nadam se da će ishod biti kao i kod mene što je biouser posted image . Ne daj se i javi što prije jer sve u redu. Držim fige da bude!

_____________________________

Mama dva mala anđela!

clock-img

25.02.2010, 07:31

clock-img

Točkica28

pencil-img

2918

ma joj sva sam vec sprepadana... i onak me bolucka dole kao neka lagana menga user posted image user posted image user posted image

clock-img

25.02.2010, 07:46

clock-img

ines

pencil-img

434

Ma ne boj se. Tako je i meni bilo dobila sam dabroston tablete i morala nirovati. Ne smiješ se uzrujavati a pogotovo plakati jer to može pogoršati stvar. Probaj misliti na nešto drugo i trk kod doktora.

_____________________________

Mama dva mala anđela!

clock-img

25.02.2010, 07:50

clock-img

Točkica28

pencil-img

2918

hvala draga na potpori ali kod mene najvjerovatnije nema ploda od početka... ugl sad jos malo krecem giniću pa vam sve javim...

clock-img

25.02.2010, 07:52

clock-img

ines

pencil-img

434

Čekamo te!

_____________________________

Mama dva mala anđela!

clock-img

25.02.2010, 08:15

clock-img

ZVRK

pencil-img

20333

sretno

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

clock-img

25.02.2010, 08:38

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

sretno draga ja sam imala smeđi iscjedak u trećoj trudnoći, bilo bi drukčije da je krav a ovako...
želim ti svu sreću, drži se


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

clock-img

25.02.2010, 09:28

clock-img

lidac0605

pencil-img

4975

Ja sam tak krvarila prošlu trudnoću mjesec dana,ovu mjesec i pol-odma od početka pa je bilo sve ok...
Ma bit će to jedna lijepa mala user posted image ,sigurna sam...Držim fige da je sve ok!Sretno!

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"

clock-img

25.02.2010, 10:10

clock-img

pufna*

pencil-img

431

i ja sam krvarila, sve do 12og tj. iscjedak se mjenjao od smećkastog do svježe krvavog, uzrok nisu znali., mirovala sam i uzimala utrogestane do 16. tj...

šaljem vibriće da sve bude u najboljem redu! sretno draga!


_____________________________

moja pepita - 31.05.2010.
još jedno malo - 11.05.2012.


clock-img

25.02.2010, 10:44

clock-img

Točkica28

pencil-img

2918

curkeeeeeeeeeeeeeeeeee
ovako... imam taj iscjedak od jucer navecer. danas bila kod ginica i priča ide otprilike ovako...
imala sam blizance jedan plod se ni nije razvio a drugom kuca srceeeeeeeee... vjerivatno krvarim jer tijelo izbacuje taj plod loši... male bolove imam dole, dobila utrogestan i moram mirovati... ako pocne jace krvariti je los znak posto taj mrtvi plod moze povuci zdravi... to je jedina loša opcija... u utorak ponovni uvz i tada cemo skroz biti sigurni... do tada vas nista drugo ne molim nego samo da se pomolite za mene i to kucajuće moje čudo...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

25.02.2010, 10:49

clock-img

ines

pencil-img

434

user posted image user posted image user posted image Jesam ti rekla da će sve biti u redu! Jako sam sretna zbog tebe. Sada se samo odmaraj i misli na sve one lijepe stvari koje te čekaju kad dođeuser posted image . user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mama dva mala anđela!

clock-img

25.02.2010, 10:53

clock-img

sina

pencil-img

1737

eto vidiš,bit će to sve o.k,da znaš da si mi izmamila suze na oči. molimo za tebe i držimo figeuser posted image user posted image
što se tiče blizanačke trudniće bolje da ti ne pričam kaj je moja teta prošla,slično ko i ti,samo je ona bila trudna 16 tj. kad je izgubila jedan plod,a ovaj drugi je danas cura od 23 g. i te kakva. kažu da je to potpuno čista prirodna selekcija.  jupi,imamo još jednu user posted image !

clock-img

25.02.2010, 10:54

clock-img

Lady3

pencil-img

7201

user posted image user posted image user posted image user posted image bravo,čestitam,vibram da sve bude okuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)

clock-img

25.02.2010, 10:57

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

25.02.2010, 10:57

clock-img

Tsmee

pencil-img

1121

Jooooj Točkice! Nisam od jučer bila na Raji i nisam popratila sve. Danas čitam pažljivo sve što se događalo od jučer i ne vjerujem. Meni je isto bio najveći strah da si nakon razočaranja ne pobudim lažne nade. A onda - BUM! Sreća prevelika. Plačem s tobom od sreće za tebe i sebe i naše snažne mrvice!!!

Idemo ti i ja u listopadu skupa u bolnicu po svoje user posted image

user posted image user posted image user posted image

Miruj, čuvaj bebicu. SRETNO!!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Već nas je puna kuća...

clock-img

25.02.2010, 10:58

clock-img

pako

pencil-img

2935

Suuuuperuser posted image  Sad se samo odmaraj i uživaj, bez stresa i naprezanja! uskoro ćeš držati user posted image  u naručju!!!!

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

clock-img

25.02.2010, 11:03

clock-img

ines

pencil-img

434

Sad nas je već dosta s terminim u listopadu. Bit će beba!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mama dva mala anđela!