cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Mučnine i povraćanje

clock-img

10.10.2012, 15:05

clock-img

nela86

pencil-img

211

Izmedju 6 i 7 sam tjedna i od jucer je sve pocelo...Jela sam peceno pile i odmah mi nes nije odgovaralo,ali sam nastavila jesti ... jutros sam ustala da MM pripremit to za posao i ubio me miris da sam istu sekundu zavrsila za skoljkom...i danas evo cijeli dan muka, sad sam ribu si pripremila i ne da mi jesti, ne povraca mi se ali mukaaa mi je uzas...
Normalno kao i sve sto kazete , sve cu pretrpiti samo da mi s user posted image bude sve odlicno!!

clock-img

10.10.2012, 15:21

clock-img

aries

pencil-img

446

Ja sam u 16-om tjednu, nemam problema s mukom i povraćanjem. Poslušala sam savjet svoje bake koja je rekla da moram jesti češće, što je kod mene značilo skoro svaka 2 sata. Čim progledam, nešto, bilo šta, i tako do popodne kad je malo lakse( iako sam se taman navikla bez vecere)...Jednom sam se usred noći probudila, muči me nešto, dok nisam shvatila da sam gladna.Tako malo voca, štapiće, kiflu, bilo šta, samo da je želudac zauzet, samo pazite jer naravno ne želimo previše kila. ja sam dosad samo 2 kilograma dobila. Sad već ne moram jesti svaki cas, izgleda da je najgore prošlo. Nadams e da će savjet barem nekom pomoći...

clock-img

09.12.2012, 15:30

clock-img

bebica11

pencil-img

7

evo ja sam u sedmom tj. i neznam jeli to mucninauser posted image ,stoji mi u grlu .... gadi mi se tost i miris maslaca :( cim pomislim na to mucno fuj..... ali zato zimska i banane .... mmmmuser posted image ... nisam ni jednom jos povratilauser posted image

clock-img

30.01.2013, 15:52

clock-img

art4

pencil-img

1

Bok cure. Trebala bih jednu informaciju, iskustva. M trebam dobit za 5 dana i zadnjih tjedan,10 dana mi je zlo.Na početku sam mislila da sam pokvarila želudac.Prvo mi se počelo rutavat,pa mi se kiselina vraća u grlo,i non stop mi je muka.Zadnja dva od kad se probudim pa non sto,znam se u sred noći probuid kako mi zna bit muka.Kao da mi fali zraka. Neznam jel sve umišljam,ali eto volila bi znat da li je netkom ovo slično bilo! :)

clock-img

12.03.2013, 11:40

clock-img

kisica

pencil-img

1005

Ne.. u prvoj trudnoći nikako,
A ni u drugoj za vrijeme dok je traja (do 15 tj.)

clock-img

12.03.2013, 16:39

clock-img

medoKartonski

pencil-img

209

Mučnine -DA
Povraćanje - DA
Sve do 6-og mjeseca ...

_____________________________

Ne provodite život s osobom s kojom možete živjeti, već s onom bez koje ne možete ... Marijo <3

Naša mala čudo( višta ) ... Iva <3 Rocky

clock-img

12.03.2013, 17:07

clock-img

Afrodita83

pencil-img

1375

Hvala bogu niti jedno niti drugo....samo malo slabiji apetit u 1. tromjesečju

clock-img

12.03.2013, 17:25

clock-img

snowwhite

pencil-img

691

dvije trudnoće bez povraćanja jutarnjih i težih mučnina,s tim da mi se u prvoj trudnoći povraćalo u autu,kad nisam ja vozila

clock-img

06.06.2013, 21:35

clock-img

trudnica25

pencil-img

3

nisam imala nikakvu mucninu ni povracanje a moja prijateljica svaki dan povracala jedino sta sam nostop gladna.kazu da cure od pocetka paze sta ce jest jos dok su u trubuhu a muskici neee

clock-img

11.06.2013, 13:47

clock-img

kisica

pencil-img

1005

Treća trudnoća - strava. Nekih par dana je bilo užas, cijele dane sam povraćala, mučnina uvijek prisutna. Ujutro pogotovo. Dok dođem do posla, spremna sam za povraćanje. Evo sad sam 8 tjedana i 5 dana. čini mi se da ide na bolje

clock-img

25.07.2013, 10:07

clock-img

meti

pencil-img

1

Pozz....user posted image ajme cure moje,meni je ovo 1 trudnoča...i imala sam jako mučnine do sad skoro 15tj,sad mi je ostala samo ta ŽGARAAAAVICAAAuser posted image ...al dobro proč če i to..doslovno neznam šta bi jela više...strah me stavit ista u usta...al sve je to slatko kad znam zbog koga mi se to događa:)

clock-img

27.09.2013, 13:16

clock-img

Bellatrix

pencil-img

230

U prvoj trudnoći sam imala mučnine, ništa strašno i uglavnom popodne.
A sada još čekam simptome

clock-img

03.11.2013, 14:31

clock-img

Lea01

pencil-img

1

Pozdrav curke :)
Stalno imam mučnine i sad sam počela i povraćati:/

neznam kako da se toga riješim ,help! user posted image user posted image

_____________________________

You Only Live Once <3

clock-img

03.11.2013, 20:42

clock-img

kisica

pencil-img

1005

Evo da se javim malo i ja, sada trudnica u skoro pa 30om tjednu.
Nakon što sam ovdje pohvalila prvu i drugu trudnoću, javljam samo da me treća dokrajčila. Imala sam mučnine do 19tj.

Draga Lea savjeta je hrpa, jedi manje, lakšu hranu, ali iskreno mislim da je to od organizma do organizma, i da veze to nikakve nema. Jer meni ovaj put nije pomoglo ništa.

_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

clock-img

16.12.2013, 15:35

clock-img

štrumfić

pencil-img

26

Ni u jednoj trudnoći nisam imala niti mučnine niti povraćanje.
Sve super... trudnoće za poželjeti....

clock-img

08.12.2014, 20:24

clock-img

Tia00000

pencil-img

121

Prvih 5 tjedana ništa, onda mučnine do početka 4. mjeseca, uglavnom večernje i bez povraćanja... ali mučno mi je bilo, večerati nisam mogla.

clock-img

08.12.2014, 20:53

clock-img

sorina

pencil-img

526

U prvoj t mi je u početku znalo biti povremeno mučno,ali samo ako sam bila gladnauser posted image ,ali sam zato u drugoj sve nadoknadila. Do 20tt sam povraćala-nema veza da li je jutro,podne ili veče,a mučnine su bile prisutne do negdje 25 tt

_____________________________

Moja dobrica - 07.08.2010
Mamin smješko -02.05.2013

clock-img

08.12.2014, 21:12

clock-img

monstrum

pencil-img

813

Imala sam strašno jake i intenzivne mučnine skroz do 23 tjedna.. po cijele dane mi je bilo mučno..a tek kad bi legla...jaooo...mislila sam da ću umrijeti...a na sam pogled na pastu za zube sam povraćala..to mi je bilo najgore u cijeloj trudnoći ..ali naravno sve sam zaboravila kad je došlo najslađe stvorenje na svijet...user posted image

clock-img

08.12.2014, 21:28

clock-img

Tia00000

pencil-img

121

Nekki mirisi koji su mi izazivali mučninu kao što su određeni deterdženti za suđe, šamponi i parfemi.... ne mogu ih ni danas podnijeti u blizini.

clock-img

08.12.2014, 21:32

clock-img

monstrum

pencil-img

813


IZVORNA PORUKA: Tia00000

Nekki mirisi koji su mi izazivali mučninu kao što su određeni deterdženti za suđe, šamponi i parfemi.... ne mogu ih ni danas podnijeti u blizini.



Ja sam apsolutno na sve deterdžente imala toliko jake mučnine i povraćala i to duugo, da sam bila apsolutno pošteđena čišćenja prvih par mjeseci...nisam mogla pogledati bocu čarlija već je bilo uuuuu. user posted image

clock-img

08.12.2014, 21:57

clock-img

Ela28

pencil-img

722

I ja također sa blizancima jako dugo sam imala mučnine i povraćala baš dosta .Nije to baš ni lako ni jednostavno tjera te na povraćanje a nekad nemaš što povratiti. A pred kraj trudnoće žgaravica mislim da mi je to bilo još gore user posted image