cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Psihološka pomoć u bolnici

clock-img

10.10.2009, 23:34

clock-img

Viky

pencil-img

2283

kada sam morala na kiretažu jer mi je beba umrla,stavili su me u sobu sa ženama koje čuvaju trudnoču i koje su upravo u tom trenutku slušale otkucaje srca.Ja sam ko siroče sjedila na stolici i plakala.Kada to više nisam mogla podnjeti,izjurila sam van na hodnik.Tamo me je dočekala odvratna sestra koja mi ie rekla da izvolim natrag.U suzama sam joj objašnjavala da mi je teško, a ona meni da sam si sama kriva.user posted image user posted image user posted image user posted image
Bože,kad se samo sjetim tog poniženja i boli...user posted image
Ma,kakva pomoč...fujjjj


_____________________________

Tara 22.3.2004

"Bogatstvo se smiješi onima koji se osmjehuju"

clock-img

10.10.2009, 23:46

clock-img

nancy

pencil-img

2045

u takvoj sobi sam i ja bila.same trudnice a ja ko neka jadna jadnica cekam da izvuku iz mene tu malu mrvicu. ...
a to sta je tebi viky ta sestra rekla.....to je grozota.


_____________________________

Karlo.03.2009 mamin vragolan
Renato nam stigao-26.01.2011

clock-img

11.10.2009, 10:31

clock-img

zaba

pencil-img

5626

nemam takvih iskustava,na svu sreću iako sam morala mirovati i ležala sam zadnja 2 mj u bolnici,rodila sam brzo i sve je bilo ok.Ipak,u ta 2 mj prošlo je puno žena koje su imale vanmaterničnu,ili su imale hematome,ili već nešto.Ne znaš kako ju utješiti i smiriti,a pri tom se bojiš i za svoju bebu.Sjećam se cure koja je ležala kraj mene i nažalost u 6.mj.morala pobaciti,mučili su ju sirotu 2-3 dana u tim lažnim trudovima.Držala je krunicu stalno u rukama,molile smo skupa i plakale skupa,nadam se da joj se u međuvremenu dogodila najveća sreća.Strašno,strašno! 

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

clock-img

11.10.2009, 11:40

clock-img

Viky

pencil-img

2283

Znam,zaba...nije ni tim ženama bilo ugodno gledati mene svu u suzama,a ujedno su se borile za svoje bebice...
Ljuta sam na te ljude tamo koji na tako nehuman način postupaju sa svima nama.Joj,kad se sam sjetim svega...grrrrrrrrruser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tara 22.3.2004

"Bogatstvo se smiješi onima koji se osmjehuju"

clock-img

25.10.2009, 10:47

clock-img

lee

pencil-img

4135

užas kako se ponašaju.ja sam nakon što sam rodila morala na kiretažu zbog posljedice ,bila sam tako jadna i tužna a oni meni pa nije to ništa...kad sam se probudila svašta sam im izbrojala...user posted image user posted image

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

clock-img

25.10.2009, 10:59

clock-img

FIONA

pencil-img

9057

IZVORNA PORUKA: Viky

kada sam morala na kiretažu jer mi je beba umrla,stavili su me u sobu sa ženama koje čuvaju trudnoču i koje su upravo u tom trenutku slušale otkucaje srca.Ja sam ko siroče sjedila na stolici i plakala.Kada to više nisam mogla podnjeti,izjurila sam van na hodnik.Tamo me je dočekala odvratna sestra koja mi ie rekla da izvolim natrag.U suzama sam joj objašnjavala da mi je teško, a ona meni da sam si sama kriva.user posted image user posted image user posted image user posted image
Bože,kad se samo sjetim tog poniženja i boli...user posted image
Ma,kakva pomoč...fujjjj


Bože dragi....ja ne bi plakala..ja bi ju primila za vrat taj tren....ja sam agresivna i vjerojatno bi...majko Božja pa kako je mogla biti takva odurna guska....baš mi je žao kaj si to prošla...kao i sve ostale sa sličnim pričama!user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

clock-img

25.10.2009, 11:01

clock-img

FIONA

pencil-img

9057

IZVORNA PORUKA: anne

Zanima me dobi li se u bolnici nakon spontanog pobačaja psihološka pomoć?
Ako ne, mislim da je to ogroman propust. Tako nešto žena nosi cijeli život - malo pomoći na početku bi bilo dobrodošlo.user posted image



inače..ja kad sam išla na kiretažu isto sam bila u sobi i čekala sa ženom koja je čuvala trudnoću...ali to je trajalo kratko...ali kad sam ja čuvala u sobu su nam dofuravali dnevno po nekoliko žena ili cura koje su bile na AB-u...kad su došle k sebi, pogledali da li krvare...rekli da se mogu obući i poslali doma na mirovanje...koja stručna pomoć...pa naše zdravstvo toliko kiksa da vjerujem kad ti odrežu ekstremitet ne pitaju niti kako si!!!....sramota al je tako!user posted image user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

clock-img

25.10.2009, 20:09

clock-img

Zvonki

pencil-img

10869


IZVORNA PORUKA: Viky

kada sam morala na kiretažu jer mi je beba umrla,stavili su me u sobu sa ženama koje čuvaju trudnoču i koje su upravo u tom trenutku slušale otkucaje srca.Ja sam ko siroče sjedila na stolici i plakala.Kada to više nisam mogla podnjeti,izjurila sam van na hodnik.Tamo me je dočekala odvratna sestra koja mi ie rekla da izvolim natrag.U suzama sam joj objašnjavala da mi je teško, a ona meni da sam si sama kriva.user posted image user posted image user posted image user posted image
Bože,kad se samo sjetim tog poniženja i boli...user posted image
Ma,kakva pomoč...fujjjj




Ajme Viky, pa to je prestrašno. Bože, kojih ljudi ima user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!

clock-img

07.06.2010, 18:22

clock-img

klarita

pencil-img

43

user posted image ja sam nedavno izgubila dijete u 37.tj i moram reći da u split rodil nema nikakve psih pomoći, samo te nakljukaju normabelima i dolaze sestre pomoći kad treba aza razgovor nitko.Ogroman propust! da mi nije bilo muža i obitelji ispalila bi ! 

clock-img

07.06.2010, 20:07

clock-img

natalijax

pencil-img

12210

nigdje izgleda nema,mene su smjestili sa ženama sa rakom,spontanim pobačajima i abortusima pa si ti misli što je gore,drži se klaritauser posted image user posted image user posted image

clock-img

08.06.2010, 07:26

clock-img

danery

pencil-img

10504

mene su smjestili u sobu sa 3 žene koje su došle na ab...

kraj mene je bila cura kojoj je to bio 2.ab i njoj je bilo bitno da stigne isto večer na ćevape sa dečkom...

kakva psihološka pomoć? ni medicinsku skoro nisam dobila...


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

clock-img

18.06.2010, 20:00

clock-img

klarita

pencil-img

43

ja sam rodila mrtvorođenče 2 tj prije termina( neki to već znaju) u st rodilištu i dobila sam svoju sobu sama na katu gdje su žene za umj oplodnju ali kat ispod mene su žene koje čuvaju trudnoću p asam cijelo jutro čula ctg i otkucaje srca. užas! to nikad neću zaboraviti kao ni da sam bila u rađaoni preko puta druge žene koja je rađala i slušala plač beba!užas! to nikom ne bi poželjela. jedino poz je bilo što su sestre stvarno bile razumne(posebno jedna mlada koja mi je cijelu noć dolazila i gledala me, nikad joj to neću zaboraviti) i što su mi mogli doći roditelji i suprug kad god hoće i biti koliko žele.Ali pomoć psihologa ili svećenika ništa! Niti da su pitali!

clock-img

18.06.2010, 20:04

clock-img

klarita

pencil-img

43

evo sad vidjela da sam već pisala odgovor na ovu temu.oprostite!smušena sam skroz!