cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Psihološka pomoć u bolnici

  
clock-img

04.02.2009, 14:46

clock-img

anne

pencil-img

8091

Zanima me dobi li se u bolnici nakon spontanog pobačaja psihološka pomoć?
Ako ne, mislim da je to ogroman propust. Tako nešto žena nosi cijeli život - malo pomoći na početku bi bilo dobrodošlo.user posted image

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

clock-img

04.02.2009, 14:53

clock-img

BruMa

pencil-img

2513

Ma vraga!Zadnji put kad mi se desilo to još je sestra bila živčana jer sam ju probudila!Neću ju nikad zaboravit.user posted image

_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded

clock-img

04.02.2009, 15:52

clock-img

mlada mama

pencil-img

3670

jao groznouser posted image user posted image

clock-img

04.02.2009, 15:55

clock-img

ejmama

pencil-img

7290

IZVORNA PORUKA: Brunina mama

Ma vraga!Zadnji put kad mi se desilo to još je sestra bila živčana jer sam ju probudila!Neću ju nikad zaboravit.user posted image



Odvratno mi je kad se tako ponašaju žene! Ja nemam iskustva



_____________________________

H 07 E 09

clock-img

04.02.2009, 17:12

clock-img

Lady3

pencil-img

7201

Užas,žene znaju biti opake prema drugim ženama..čovjek bi pomislio da će baš što su žene imati razumijevanje za to..user posted image ali nažalost istina je gorka...

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)

clock-img

04.02.2009, 17:15

clock-img

ivanaa

pencil-img

4923

user posted image

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

clock-img

04.02.2009, 17:22

clock-img

dominik

pencil-img

7965

mene nervira sto u istu sobu stavljaju zene koje su na cuvanju i one koje dodju napraviti abortus, onda one koje su rodile zdravu djecu sa onim zenama koje izgube djecu tj rode mrtvorodjenouser posted image . ne znam ali trebali bi pripaziti na to i naravno adekvatnu psiholosku pomoc pruziti svakoj od njih, pa i rodiljama jer uz veliku srecu pojavi se strah odnosno osjecaj nesigurnosti

clock-img

04.02.2009, 18:28

clock-img

kitty

pencil-img

3260

ne dobijes ni ono sto trebas a gdje jos i psiholosku pomoc

slazem se s tobom dominik da se ne vodi racuna kad se zene smjestaju u sobe i to je ocajno.

osim toga ponekad je i zeni koja rodi zdravo potrebna psiholoska pomoc da se sto prije prilagodi novonastaloj situaciji a kad nesto krene naopako posebno.

al nismo mi na tom nivou,nazalost

_____________________________

IVAN 20.06.2003.
DUJE 13.01.2009.

clock-img

04.02.2009, 18:53

clock-img

bubac 1

pencil-img

235

ja sam recimo imala sreću što mi je u toj situaciji bila jedna dobra sestra pa mi je dala savjet da odem na genetsko savjetovanje. ja sam otišla i doktorica je bila super toliko utjehe kada je trebalo najviše. razgovarala je samnom oko 30 minuta. 

clock-img

04.02.2009, 18:59

clock-img

Marta j

pencil-img

7508

IZVORNA PORUKA: dominik

mene nervira sto u istu sobu stavljaju zene koje su na cuvanju i one koje dodju napraviti abortus, onda one koje su rodile zdravu djecu sa onim zenama koje izgube djecu tj rode mrtvorodjenouser posted image . ne znam ali trebali bi pripaziti na to i naravno adekvatnu psiholosku pomoc pruziti svakoj od njih, pa i rodiljama jer uz veliku srecu pojavi se strah odnosno osjecaj nesigurnosti



Uzas je kako se ponasaju u bolnici pojedinci,mene je jos vise ubilo nakon spontanog kada sam lezala u sobi sa zenama koje su rodile i koje su rodile i dobijale tu kraj mene djecu na dojenje,bilo mi je uzasno one su imale svoje bebe a ja sam znala da ja moje necu drzati nikadauser posted image user posted image .
Mislim da pomoc treba svakako a posebno nakon gubitka djeteta,ja sam kada sam dosla doma isla mjesec dana kod psihologa na razgovor jer me sve to bilo doslovno ubilo.

AL HVALA DRAGOM BOGU JOS MALO PA CU NAPOKON UPOZNATI SVOG MALOG CVRCKA.

clock-img

04.02.2009, 19:00

clock-img

tikica_69

pencil-img

25386

IZVORNA PORUKA: anne

Zanima me dobi li se u bolnici nakon spontanog pobačaja psihološka pomoć?



user posted image Salis se, ha?!


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

clock-img

04.02.2009, 20:50

clock-img

piggy

pencil-img

6299

ma kakvu psihološku pomoć,mene su smjestili u sobu sa curama koje su došle na abortus,jer nije bilo mjesta,kaj da vam dalje pričamuser posted image

_____________________________

šašava,vrckasta,nasmijana i posebna :) :)

clock-img

04.02.2009, 21:43

clock-img

dominik

pencil-img

7965

vjeruj mi ni ovima za abic nije lako bilo, ti se mucis i cuvas a one...nije za nikoga osudjivati, jedino bolnice i nesmotrenost nadleznih

clock-img

04.02.2009, 21:56

clock-img

njanja

pencil-img

8766

na riječkoj kbc postoji psihologinja...
sada da li ona pomaže i ženama sa spontanim, ne znam....pretpostavljam i logično bi bilo da da....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

clock-img

05.02.2009, 00:34

clock-img

scarlet

pencil-img

470

moja sestra je prije par mjeseci imala spontani, bila je u riječkom kbc-u ali nije dobila nikakvu psihološku pomoć, slijedeće jutro je išla doma i to je to. Mislim da bi svaka žena trebala porazgovarati sa psihologicom prije odlaska iz bolnice. Sjećam se kako je bilo mojoj seki.

clock-img

05.02.2009, 00:41

clock-img

tiha

pencil-img

10103

u os se zene koje izgube dijete stavljaju u drugu sobu tamo gdje nema beba al sam cula da ako na pocetku trudnoce izgube bebu da ih stavljaju sa zenama koje idu na operacije jajnika i licno ali ni to mi nije rjesenjeuser posted image

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

clock-img

05.02.2009, 00:42

clock-img

tiha

pencil-img

10103

a psiholoska pomoc kak da ne ne zele se zamarati uf odvratni su

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

clock-img

05.02.2009, 00:57

clock-img

Krky

pencil-img

1683

Sjetih se kad sam ležala u postoperativnoj sali nakon SC-a i čekala da mi donesu moje twineke...bile još dvije žene sa mnom pa sam željela uspostavit kontakt s njima. Tako sam pitala curu do sebe što je ona dobila. Ajme, smrzla sam se kad mi je rekla da je ona izgubila bebu u 6. mjesecu trudnoće. Pa nisam imala pojma da te jadne žene stavljaju zajedno s nama koje uživamo u velikoj sreći, a ja još i duploj. Bilo mi je užasno neugodno i teško, kao da sam joj zabola nož u srce. Kasnije kad su me odvozili vidjela sam je da sjedi ispred sale i jeca čekajući muža. Sestre su je pokušavale utješit iako im je bilo jasno da nema utjehe. Meni je još uvijek užasno zbog toga. Drage cure, tako bih željela da budete sretne i da svaka primi svog mališanca u ruke i da ne morate toliko patiti!

_____________________________

MAMA SA 6 ******

clock-img

05.02.2009, 11:39

clock-img

picky

pencil-img

241

ja sam izgubila 2 dana nakon termina ali mene su stavile u sobu u kojoj sam bila sama to je prvenstvo zapada.odmah je dosao neki njihov fratar psiholog kojeg ja nisam niti zeljela vidjeti jer ga nisam razumila.a prije nego sam rodila isla sam kod naseg fratra to mi je pomoglo zbilja dok je ovaj drugi kao i cijelo osoblje koje se tada bavilo nama reklo da smo ja i moj mm psiholozi za sviju njih.prije nego su me vozili u sobu rekli su mi da m,e ne sokira ako hodnikom vidim majke sa djecom ili cujem plac ali meni to nije bilo bitno niti mi smetalo sta nisu one krive sto je meni to bilo hm

clock-img

08.02.2009, 17:35

clock-img

inna

pencil-img

2441

Bila sam u sobi sa ženama koje su normalno rodile i dobijale djecu na dojenje. Nikakvu psihološku pomoć nisam dobila.

clock-img

11.02.2009, 01:08

clock-img

tina1602

pencil-img

2534

mene su bili smjestili u sobu sa onima koje su na čuvanju..
i našla se jedna pametna, koja mi je rekla, pa ti si brza, već ideš kući user posted image user posted image
dobro da ju nisam upoznala sa šakom...


_____________________________

20.10.2007. - Kristina i Boris
25.12.2007. - došlo je naše sunce, Luna

clock-img

30.04.2009, 11:09

clock-img

ornela.nely

pencil-img

261

user posted image nema toga kod nas,jedva čekaju da oslobodiš krevet i šutnu te kući.psihološka pomoć je neophodna,a mi se s tim moramo nosit same.

clock-img

10.05.2009, 20:59

clock-img

ornela.nely

pencil-img

261

user posted image neda mi mira ova tema.stvarno bi tribalo nešto napravit po tom pitanju.nema nikakve strućne pomoći nakon spontanog,niko te ne pita kako se osjećaš.da bar daju nekakve brošure za samopomoć.ništa,jedva čekaju da odemo.evo,ja sam se slučajno našla sa prvim spontanim u vž rodilištu koje silno hvale.tamo je bila jedna toliko arogantna i bezobrazna sestra da bi je najradije pogodila šlapom usred čela nakon kiretaže.za sve se skuplja novac,poznate ličnosti se guraju sa svakakvim humanitarnim akcijama u medije da skrenu pozornost na sebe.a niko se ne sjeti majki kojima pati i srce i duša zbog izgubljene mrvice.strašno!user posted image

clock-img

10.10.2009, 23:16

clock-img

e_l_p_i

pencil-img

590

IZVORNA PORUKA: tikica_69

IZVORNA PORUKA: anne

Zanima me dobi li se u bolnici nakon spontanog pobačaja psihološka pomoć?



user posted image Salis se, ha?!



To se i ja pitam user posted image Nažalost, ne. Ja barem nisam dobila, ali sada je to iza mene od kada sam dobila svoju malenu princezicu, ali sam se godinama mučila radi tog spontanog i bilo me je čak i strah ići na slijedeće dijete, no jako velika pomoć i podrška bio je i ostao MM.

clock-img

10.10.2009, 23:23

clock-img

Krky

pencil-img

1683

Opet se sjetih mlade nesuđene mame koju su smjestili u postoperativnu skrb gdje su doveli i mene nakon carskog i gdje je bila još jedna žena koja je rodila prije mene. Naravno, da nisam imala pojma da nas smještaju zajedno pa sam pitala ko je dobio koju bebicu...ajme što mi je bilo žao. Kad su me vozili u sobu, još sam je čula kako gorko plače i kako su je sestre tješile...grozno...cure žao mi je što ste morale proživjet tako neštouser posted image

_____________________________

MAMA SA 6 ******