cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Silovana...

  
clock-img

14.01.2009, 21:44

clock-img

tonkica

pencil-img

6282

Srećom, ni ja nemam takvih iskustava. Žao mi je svih koje su ga okusile na svojoj koži, vama koje ste se uspjele obraniti skidam kapu.
I već me sad strah za moju pišulju. user posted image


_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

clock-img

18.09.2009, 20:30

clock-img

uspavana

pencil-img

3044

prestrašna je ta informacija...svaka 3.žena... da se zamisliš...
ja sam imala par pokušaja...ali se na kraju dobro završilo za mene... al me poslije bilo dosta strah...onak  panično...

sad uvijek velim da bi najrađe da mm uvijek bude kraj mene...kao moj bodyguard!


_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

clock-img

18.09.2009, 22:03

clock-img

mama mery

pencil-img

5395

ja nikada nisam bila silovana ali sam bila prisiljena na oralni seks od bivseg deckauser posted image

_____________________________



clock-img

18.09.2009, 22:18

clock-img

nancy

pencil-img

2045

neugodno mi je malo ovo i napisat al imala sam nezeljeni spolni odnos.imala sam 18 godina.neiskvarena,naivna i nenaucena na alkohol koji me svladao brzo a nakon toga i ON.nisam imala snage ni da vrisnem,ni da se pomaknem
imala sam osjecaj da sam izasla iz svog tijela i to sve promatrala sa strane.
nisam nikome rekla bas iz tog razloga sto me bilo sram a i sta sam bila pijana,pa kao ko mi je kriv.
nikad to necu zaboravit,



_____________________________

Karlo.03.2009 mamin vragolan
Renato nam stigao-26.01.2011

clock-img

18.09.2009, 22:24

clock-img

mama mery

pencil-img

5395

IZVORNA PORUKA: nancy

neugodno mi je malo ovo i napisat al imala sam nezeljeni spolni odnos.imala sam 18 godina.neiskvarena,naivna i nenaucena na alkohol koji me svladao brzo a nakon toga i ON.nisam imala snage ni da vrisnem,ni da se pomaknem
imala sam osjecaj da sam izasla iz svog tijela i to sve promatrala sa strane.
nisam nikome rekla bas iz tog razloga sto me bilo sram a i sta sam bila pijana,pa kao ko mi je kriv.
nikad to necu zaboravit,






user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________



clock-img

18.09.2009, 22:54

clock-img

Anoniman


IZVORNA PORUKA: nancy

neugodno mi je malo ovo i napisat al imala sam nezeljeni spolni odnos.imala sam 18 godina.neiskvarena,naivna i nenaucena na alkohol koji me svladao brzo a nakon toga i ON.nisam imala snage ni da vrisnem,ni da se pomaknem
imala sam osjecaj da sam izasla iz svog tijela i to sve promatrala sa strane.
nisam nikome rekla bas iz tog razloga sto me bilo sram a i sta sam bila pijana,pa kao ko mi je kriv.
nikad to necu zaboravit,




user posted image user posted image user posted image user posted image

znam jednu osobu koja je to dozivela, drugarice iz srednje skole...nije mesecima posle toga dolazila u skolu. uvek je bila povucena i stidljiva a posle toga je bila jos vise, skroz se povukla u sebe.
ne smem ni da zamislim kakvo je to strasno iskustvouser posted image user posted image user posted image

clock-img

19.09.2009, 11:49

clock-img

mamice

pencil-img

2424

ja sam dozivjela silovanje na svoj 18 rodjendan slavila sam s drustvom i malo popila ponudio se brat od mog decka da me odfura doma jer je decko bio popio, skrenuo je na savski nasip obavio svoje nisam se mogla uopce braniti jer taj danas sam tak bila uzbudjena da nisam jela a popila sam malo. kad sam rekla decku kaj je bilo rekao je da mu nisam dala povoda nebiuser posted image user posted image .


_____________________________

Veliki braco Mihael-14.06.2008
Seka Valentina dosla 20.10.2011

clock-img

19.09.2009, 14:14

clock-img

m600

pencil-img

6732

ja nisam silovana ali sam seksualno zlostavljana sa 5god me tatin prijatelj dirao dolje...sve čega se sjećam je da me jako bolilouser posted image
otuda imam strahove od gin.pregleda i svega što mi mora ući doljeuser posted image user posted image user posted image
jednostavno se skamenim od strahauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac

clock-img

19.09.2009, 14:31

clock-img

lavica81

pencil-img

3268

ajoj cure moje, čitam ovi temu i ne mogu vjerovati. pa zar stvarno ima toliko seksualnog zlostavljanja. strašnouser posted image user posted image

clock-img

19.09.2009, 19:47

clock-img

Najki

pencil-img

183


ja zato pazim jako da se oblačim zatvoreno, bezveze
ali i grebem i grizem i prijetim.
jednom sam na poslu jednoj budali, uspjela ugurat ruku
u vrata i stisnut s nogom svom snagom.
od tada svi bježe od mene.

ja ne kužim kako se oni usude!?!?!?
kak mogu mislit da je to ok, tak doć, reć nešto, pokušat, prić...
ne kužim...

stvarno strašno.

clock-img

21.09.2009, 00:04

clock-img

tikica_69

pencil-img

25386

Moja najmladja sestra je prozivjela isto iskustvo kao mama mery user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

clock-img

24.01.2010, 17:56

clock-img

Bebys

pencil-img

10225

user posted image oda jesam...ali uspijesno izbijegla jer sam na vrijeme skuzila o cemu se radi....user posted image

a i vise puta...

clock-img

24.01.2010, 18:02

clock-img

Bebys

pencil-img

10225

IZVORNA PORUKA: m600

ja nisam silovana ali sam seksualno zlostavljana sa 5god me tatin prijatelj dirao dolje...sve čega se sjećam je da me jako bolilouser posted image
otuda imam strahove od gin.pregleda i svega što mi mora ući doljeuser posted image user posted image user posted image
jednostavno se skamenim od strahauser posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
m600 zao mije...

clock-img

24.01.2010, 18:12

clock-img

Joanna

pencil-img

547

Žao mi je što ste to prošleuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Ja sam u jednoj vezi bila prisiljena na seks i to više puta al ne mogu reći da sam silovana jer smo bili u vezi a i voljela sam ga. Kad mu se htjelo nema tu neću ili neda mi se.user posted image


_____________________________

Mamine princeze
11.08.2009. Nina
26.01.2012. Laura

clock-img

24.01.2010, 19:21

clock-img

anuska08

pencil-img

3910

Ja sva sreća nisam imala tih groznih iskustava!

Cure, žao mi je što ste to pršle. Ne mogu ni zamisliti koliko je to grozno!!!user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nika 26.08.2009.

clock-img

23.03.2010, 09:05

clock-img

sig

pencil-img

594

Strašno!!!!! Ovo je jednostavno prestrašno... Cure jako mi je žao što ste to sve morale proći!! user posted image
Ja sam srećom uvijek blizu sebe imala nekoga tko će me paziti, prvo starijeg brata, kasnije dečka... i stvarno nikada mi se nešto slično nije dogodilo.
Sada sam i ja majka prekrasne djevojčice... I... mm i ja jako pazimo na te neke sitnice, jer smo svijesni da sve više djece strada još u ranoj dobi.

Samo hrabro cure, gledajte naprijed, ne iza sebe!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

imam dvije ljepotice jedna ljepša od druge

clock-img

23.03.2010, 09:18

clock-img

mariola

pencil-img

19495

prestrašnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

clock-img

24.03.2010, 10:27

clock-img

Gianna

pencil-img

1505

Užas user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , sva rećom nisam imala sličnih iskustava, ali jesam imala bliski susret sa manijakom koj je sjedio do mene u busu i počeo me pipkati i zavlačiti ruku ispod majice... Ja sam se skamenila, nisam se mogla mrdnuti... ako sam tada na tajnači reagirala onda imam zaista sreće da se nije dogodilo nešto gore!!!


Curke moje žao mi je zbog vas, ali činjenica da ste uspjele pronaći snagu i izdiči se iznad grozote koja vam se dogodila govori samo o vašoj veličini i hrabrosti i zato vam se divim user posted image user posted image !


_____________________________

Nebo strpljive voli....
Dino 06.07.2004.
Kiara 25.11.2010.

clock-img

12.08.2010, 23:48

clock-img

tina0310

pencil-img

1019

IZVORNA PORUKA: Florijan Jakov

joj joj joj... užasna tema... Bogu hvala nikada nisam imala takvo iskustvo. Najbliže i jedino je kad me jednom, ko 13 godišnju klinku, dio puta iz škole pratio neki manijak i govori "ružne stvari" i uhvatio za guzicu.... pobjegla sam koliko su me noge nosile, nisam niti znala da mogu toliko trčati.

a prestašna je informacija da je svaka treća žena silovana, odmah se zapitam je li koja od njih neka žena/ djevojka koju ja poznajem user posted image


prestrašno,ja sam kivna na naš zakon šta ne štiti žene kao žene a pogotovo ne kao žrtve bilo kakvog nasiljauser posted image


_____________________________

-mamin miš-
Alen 19.05.2010.

clock-img

25.08.2010, 09:05

clock-img

Bablica

pencil-img

906

I meni se to dogodilo u vezi jer je skužio da želim prekinut i postao ludo ljubomoran i ljut. Ja sam isto mislila da bi mu noge slomila da se to dogodi, ali kad se to dogodilo skroz druga situacija. Bili smo kod njega doma sami i samo se dogodilo odjednom. Na kraju sam se zaključala s telefonom u sobi od njegovih i nisam imala snage nazvati policiju od straha dok je on cijelo vrijeme pokušavao provalit unutra. Kad sam izašla bolje da neznate što je bilo ...   Mislim da je najgora situacija kad te siluje netko koga voliš i u koga si stekao povjerenje. Meni se to dogodilo nakon 3 godine veze, što je najgore bili smo susjedi tako da je prekid i sve nakon toga bilo užasno iskustvo. Zbog toga je moj sadašnji dragi nadrapao jadan i čim digne malo glas meni odmah panika kao da sjekiru u rukama drži. Mislim da taj strah nitko ne može istjerat više iz mene.



_____________________________

Korina 28.10.2010 naš najljepši anđelić

"Život nagrađuje one koji ustraju"

Karlo 10.04.2012

clock-img

25.08.2010, 11:53

clock-img

lilia

pencil-img

3618

Nisam ni znala da postoji ova tema dok je nije Bablica iščeprkala od nekuda.
Žao mi je svih cura koje su prošle kroz ta grozna iskustva. Vjerujem da ste to ostavile iza sebe i tako je najbolje.
Bablice, draga ne daj nikome da viče na tebe. Ako se tko i usudi, odmah gađaj nečime.user posted image

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

clock-img

26.08.2010, 11:19

clock-img

Bablica

pencil-img

906

Hvala draga! Prošlo je dosta godina od toga tako da sam se i ja opametila i osnažila psihički! Već na prve znakove odmah preventiva! user posted image

_____________________________

Korina 28.10.2010 naš najljepši anđelić

"Život nagrađuje one koji ustraju"

Karlo 10.04.2012

clock-img

28.08.2010, 13:43

clock-img

Lana 84

pencil-img

53

Užas!

Curke,neopisivo mi je žao što ste morale proći kroz takvo iskustvo... user posted image user posted image user posted image
A koliko ima tek onih koji nikada nikom nisu ni rekli da im se to dogodilo...
Mojoj frendici iz srednje se dogodilo slično...naime,nju je otac zlostavljao,kako ona kaže otkada pamti da je dolazio u njenu sobu,nekada bi je dirao,nekada samo posmatrao...user posted image   a ona je bila dijete,ni u pubertet ušla nije...BOLESNO!
Imala je deset godina kada je odlučila reći majci za to,i vjerovali ili ne,ova je napala da sve izmišlja,da želi samo probleme im stvoriti,i ako to ikada više spomene da će je ostaviti u domu za djecu.
Kaže da se poslije toga otac smirio neko vrijeme,valjda se prepao da ne ispriča još kome,ali onda opet nastavio,pa sve do njene 14-15 god. (tad je kupila novu bravu i ključ nosala sa sobom čak i u školu,da ga ne može uzeti) ali mi je govorila da joj je bilo skoro pa svejedno,jer kada bi čula da on pokušava otvoriti vrata, nije ni bitno da li će ući ili ne,cijelu noć nije mogla oka sklopiti.
Čudila sam se kako je mogla živjeti toliko dugo u tom paklu,i kako više pogledati takvu majku u oči,ona ju je čak branila kasnije,majka nije radila,ovisila je o ocu,i tadašnje doba je bilo drukčije,pronalazila je objašnjenje za nju,da dodam da je umrla kada je prijateljici bilo 16 god,pa možda i zbog toga,ne znam.
A za oca je uvijek govorila da mu sve oprašta,da joj samo bitno da je prošlo,i da to više ne proživljava... sad je udata,otac ima novu ženu,obilaze se,ko da niš bilo nije...ne kontam,ona mužu nije niš pričala,kaže tako je najbolje za sviju...al ja vjerujem da je to ostavilo posljedica na njenu psihu,ipak strašno je ,godinama živjeti u takvom strahu...ne znam..



_____________________________

Ne prepiri se s budalom,ljudi možda neće uočiti razliku!
;-)))

clock-img

28.08.2010, 13:57

clock-img

Anoniman

Žao mi je cure što ste to morale proći.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja sam za to da se napravi registar svih osuđenih pedofila i silovatelja i da je lijepo
dostupan svima. Taj ne bi živio u mom susjedstvu sigurno!!
Imam kćer, njezin otac i ja smo kadra učiniti sve za nju. Strašno mi je kad pomislim što bi joj se moglo dogoditi.
Kako ljudi mogu činiti takve stvari?!user posted image user posted image

clock-img

28.08.2010, 14:06

clock-img

Gianna

pencil-img

1505

IZVORNA PORUKA: Graško

Žao mi je cure što ste to morale proći.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja sam za to da se napravi registar svih osuđenih pedofila i silovatelja i da je lijepo
dostupan svima. Taj ne bi živio u mom susjedstvu sigurno!!
Imam kćer, njezin otac i ja smo kadra učiniti sve za nju. Strašno mi je kad pomislim što bi joj se moglo dogoditi.
Kako ljudi mogu činiti takve stvari?!user posted image user posted image




Potpisujem te od riječi do riječi....

Koliko god pokušavala, zaista ne mogu razumjeti , niti naći opravdanje za takve monstrume...
Po mom mišljenju niti jedna kazna nije dovoljna za te čudovišta...
Strašno user posted image user posted image user posted image user posted image ....


_____________________________

Nebo strpljive voli....
Dino 06.07.2004.
Kiara 25.11.2010.

Zadnji članci

article-img